Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
THOKJO
THOKJO 2014. 08. 26. 15:13
Előzmény: #57676  Törölt felhasználó
#57680
Vajon kinek érte meg ebből a sz@r részvényből 8333 db-t venni 24-en?
sly36
sly36 2014. 08. 26. 14:11
Előzmény: #57676  Törölt felhasználó
#57679
"..elvárnám, hogy vizsgálják a felelőst..
De sajnos ez sem érdeke a szlováknak."

"nem hiszem, hogy ez a saját vagyonuk, biztosan őket is finanszírozza valamelyik bank.."

Nem lehet, hogy fizetett MGY azért, hogy ne vizsgálják a korábbi apportokat és azt a pénzt tették be? :o)

DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 14:00
Előzmény: #57676  Törölt felhasználó
#57678
Tegyél feljelentést az ügyészségen, a nav-nál.
Majd naponta kapnak ellenőrzéseket. :-)
exmnbs1 2014. 08. 26. 13:49
Előzmény: #57676  Törölt felhasználó
#57677
kitartás

mivel a kötelezettség állomány vagy 50%-kal nőtt mióta itt vannak sejthető volt a magas kamat
Törölt felhasználó 2014. 08. 26. 11:42
Előzmény: #57666  Törölt felhasználó
#57676
Sziasztok,

Egy percre sem tűntem el.. én mindig olvaslak titeket... csak sokszor nem látom értelmét veszekedni a semmin...

Nem vagyok Hathor, hogy telenyomjam a topikot minden baromsággal.. hiszem, h ritkábban megszólalva több dolgot lehet elmondani, mint örökké hülyeségeket beszélni.

Természetesen nem örülök ennek a NAV pernek... Ez a hiányosság vagy bűncselekmény is korábbi vezetőség alatt volt akár szándékos akár képzetlenség.
Most, hogy elvesztette a kúrián is az ügyet a KEG elvárnám, hogy vizsgálják a felelőst! Tegyék meg a büntetőjogi feljelentést, hiszen akik ezt csinálták nagy veszteséget okoztak az Nyrt-nek.
De sajnos ez sem érdeke a szlováknak.
Homokba dugja a fejét és ez ami nem tetszik nekem (nekünk)...

Igazatok van, hogy a felszámolást végig is nézhetné... de azért az nem biztos, hogy végül jól jönne ki belőle.
Meddig húzódna a felszámolás? Mi, akik eddig "összefogtunk" évekig fogjuk megtámadni... addig viszont nem lesz termelés sem Dunaalmáson sem pedig a Visonkánál. Majd őriztetheti havi több millió forintért évekig a telephelyeket, hogy ne rabolják szét... bevétel egy fillér sem lesz.

Hidd el nem azért jöttek ide a szlovákok, hogy azt a közel 1 milliárd forintot évekig kockáztassák... Azért nem hiszem, hogy ez a saját vagyonuk, biztosan őket is finanszírozza valamelyik bank, ahova teljesíteni kell...

Kicsit hülyének néztek minket amikor azt hitték, hogy majd asszisztálunk a nagy semmi eredményhez. (sőőt nem semmi, hanem mínuszos gazdálkodás) és azt hitte majd fillérekért betőkésíti azt amit kb 40%-os discont áron megvett a Kácsortól...

Nincs még ez a kör lefutva... számolják fel.. kockáztassák ők is a vagyonukat és azt, hogy milyen törvénytelenségeket követtek el az elmúlt 9 hónapban.

Az engedélyek pedig semmit nem fognak érni addigra... és nem lesz más a KEG egy teleknél amin van néhány tartály...
Kockáztassanak Ők is.. én is bukok, de majd meglátjuk ki nevet a végén... hiszen a kibaszósdi az társasjáték...

Hegyvári is mehet majd a börtönbe, mint IT tag és audit ellenőr... Ő már akkor is itt volt a cégnél szvsz amikor a NAV miatt most vesztett a cég.

Jah és mondok még valamit... tényleg kár, hogy nem jöttetek többen a közgyűlésre, a pofám leszakadt a hazugságtól.
Megkértük Milan ügyvezetőt számoljon be az első félév gazdálkodásáról.
Ő azt hazudta nem tudja... pedig köteles lett volna válaszolnia!
Ilyen kérdés alól nem bújhat ki.
Kértük becsülje meg +- 5 millió forintra a veszteséget... Szinte az arcunkba nevetett, hogy nem tudja majd a BÉT-en közzéteszik...
Hegyvári sem tudta... akkor mit keresnek ott?
Ekkora pofátlanságot régen láttam.
Az ügyvédnő is megerősített benne, hogy választ kell adjon, de Őket a törvények nem érdeklik...
Tudatos negatív gazdálkodás folyik a cégnél... amikor pedig pénzt tettek a cégbe olyan uzsora kamatot számoltak, hogy azt el sem hinnétek..

THOKJO
THOKJO 2014. 08. 26. 10:00
Előzmény: #57673  DoktorMinorkaVidor
#57675
A Visonkából fizetik a büntit!
THOKJO
THOKJO 2014. 08. 26. 09:59
Előzmény: #57673  DoktorMinorkaVidor
#57674
Akkor, miért nem jöttél a kgy-re...
Legalább a szlovákok oldalán is lett volna kis részvényes a szavazásnál!!!
DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 09:49
Előzmény: #57671  THOKJO
#57673
Nem megyek át. Van részvényem a kegből, visonkám meg nincs. Ennek ellenére a keget látom rosszabb helyzetben.
DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 09:45
Előzmény: #57670  sly36
#57672
Pont te mondod? :-)
THOKJO
THOKJO 2014. 08. 26. 09:42
Előzmény: #57668  DoktorMinorkaVidor
#57671
Doki!
Ha szépen megkérünk, átmennél a Visonka topikba írogatni, mert úgy vettem észre a többiek hozzászólásaiból, hogy itt nem szívesen látott vendég vagy!!
Meg, amúgy is itt csak azok vannak, akik semmihez nem értenek és kész csőd az egész társaság....és ezek a buta emberek nem hallgatnak a Te "okos"--mindent előre meglátó--tanácsaidra....
Még nem írtál, hogy mi van a beragadt papírjaiddal!!! Sikerült már annullálnod a veszteségeidet
Üdv. "a legkisebb büfi"
sly36
sly36 2014. 08. 26. 09:36
Előzmény: #57669  Törölt felhasználó
#57670
Szélkakas mindegyikük az aktuális pozijuknak megfelelően.
Törölt felhasználó 2014. 08. 26. 09:34
Előzmény: #57667  exmnbs1
#57669
Ez így van...
DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 09:27
Előzmény: #57666  Törölt felhasználó
#57668
Butaság. 100 benne volt, de már akkor ment a furkálódás, és szlovik megvezetése. Kérdezd az ügyvédnőt. Azt hiszem utalt rá, hogy több is volt benne mint az 56ft.
exmnbs1 2014. 08. 26. 09:06
Előzmény: #57666  Törölt felhasználó
#57667
össze-vissza kamuzik, szemtelenkedik a pozija függvényében az udvari

mikor átveszi az elméleteinket, ahhoz is van képe hogy sajátjának tüntesse fel mintha ő találta volna fel

Törölt felhasználó 2014. 08. 26. 09:01
Előzmény: #57665  DoktorMinorkaVidor
#57666
Ismerem a helyzetet végigolvastalak, meg a többieket is.

Itt nem a TE vételeidről, vagy eladásaidról van szó, hanem arról, hogy lehülyéztél másokat és hozzá nemértőnek neveztél itt sokakat akiknek tézise beigazolódni látszik.... ennyi....

Amíg Te gazdagon kiabáltad a 100-at meg 70-et Hathorral ... addig kitáraztál 41-42-őn, majd az utánalévő duma .... ez meg egy kis visszateszt meg jöttek az ábrák és utána jött Montu is és Hathor eltŰnt egy időre, mint az aranyóra....pffff Majd elkezdezdett mosakodni, de csak egyre mélyebbre került, Ti meg csak védtétek még akkor is, majd Hathor végleg elszivárgott és kiváló svindlerünk a Visonkába rakja fel mindenható fülescsészéit, de ott is talált újabb balekokata kis játékához......egyszóval ismerem a helyzete.Eléggé........
DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 08:43
Előzmény: #57662  Törölt felhasználó
#57665
Baromságokat írsz ismeretek nélkül.
Nem 26nál vettem keget, sokkal korábban. Vétel után még 30%ot esett. Eladni sem 55nél adtam hanem miután esett, 41-42nél. Nem nyertem rajta sokat.
DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 08:43
Előzmény: #57662  Törölt felhasználó
#57664
Baromságokat írsz ismeretek nélkül.
Nem 26nál vettem keget, sokkal korábban. Vétel után még 30%ot esett. Eladni sem 55nél adtam hanem miután esett, 41-42nél. Nem nyertem rajta sokat.
Törölt felhasználó 2014. 08. 26. 08:30
Előzmény: #57662  Törölt felhasználó
#57663
Bocs a hangnemért, nem szoktam ilyen lenni, de ez kiverte a biztosítékot :((((((((((
Törölt felhasználó 2014. 08. 26. 08:28
Előzmény: #57661  DoktorMinorkaVidor
#57662
Azért ehhez pofa kell ........ Te egy gerinctelen, rosszindulatú valaki vagy uttakarito meg egy h@lye ha még mindig nem világos, hogy Te melyik oldalon állsz, szidsz itt mindenkit Macit és Ex-et meg sly-t lehülyézed mert reálisan látták a helyzetet, Te meg Hathor Cinkosoddal ültettél be itt MIndenkit a Kegbe ........

Ezután amint Neked is leesett MINT LEGNAGYOBB SZTÁRKERESKEDŐNEK SOROS, JOE ROSS LINDA Raschki után hogy lófüttyöt sem ér a cég, megmondod a tutit, hogy CSŐD !

HÁT EHHEZ POFA KELL!

Minimum egy bocsánat tévedtem és SOHA nem fogok több embert beültetni, mondatot kellene most elsütnöd, akkor is egy megvezetett tudás nélküli senkinek tűnnél, de legalább akiket beültettél Rólad legalább a jóindulatot feltételeznék...... Ezen gondolkodj el.
DoktorMinorkaVidor 2014. 08. 26. 06:21
Előzmény: #57660  uttakarito
#57661
aki visonkából nagy mennyiséget vesz, úgy hogy nincs birtokában bennfentes infónak, az nem normális.
hiába drukkolok a kegnek, ha a részvényesei széthúznak. A nagytulajdonos ellen vannak, nem működnek közre velük. írtam már, a kicsik nem tudják megmenteni a céget. csak akkor, ha lesz egy szakmai és vagyonos társuk. Sunwo hol van? 100%ig szakmai, de a vagyonos rész már kérdőjeles. Ha az lenne már rég nem szlovákok ülnének az IT-ben. ide pénz kell, legalább 1.5 milliárd, de a további bukcsik miatt inkább 2, hogy maradjon a termelés beindítására is. Kinek van ennyi? tegye fel a kezét. amíg nincs addig kár álmodozni, a szlovák dönt, és ha baszogatjátok, akkor előbb-utóbb beváltja a fenyegetését. nem ez az egy üzletük van, és az 1 milliárdot amit betett, nagyobb részt ki is tudja szedni.

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek