Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 11. 01. 10:58
Előzmény: #400  tomalex
#401
Én már több mint 2hónapja használom, mert gondoltam kipróbálom egyszer(még szeptember elején aztán mikor beléptem vele, utána már többé nem fogadta el az addig évekig használt jelszómat csak a digipasst) így én már jó két hónapja kénytelen vagyok a digipasst használni. Persze jó meg minden, én ott szívom meg, hogy mikor megyek dolgozni, elfelejtem reggel magammal vinni és a melóba jut eszembe, hogy otthonmaradt, de van ez fordítva is, hogy a munkahelyről felejtem el hazahozni a digipasst és itthon reggel mikor lépnék be, látom nincs is itthon.. roppant idegesítő. Ezt úgy tudnám kiküszöbölni ha lehetne 2 digipasst használni 1 számlához, így lenne egy állandó itthon, meg egy állandó a munkahelyen és kész, máshol úgysem petizek. S akkor lenne mind a két helyen egy, és nem kéne rettegni attól, hogy nálam van-e!:) Írok is hátha lehetséges.
Törölt felhasználó 2010. 11. 01. 11:34
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#402
Én is járkálok ide-oda. Már jó ideje használom a digipass-t. Eddig soha, tehát mégegyszer: soha nem felejtettem el. Lehet, hogy túlságosan a tőzsde jár az agyamban, és bennem van a hiba :-)))
fokukac 2010. 11. 02. 09:29
Előzmény: #400  tomalex
#403
nekem kellemetlen, mert amúgy is túl sok kütyüt kell magammal cipelnem nap, mint nap, így ez az izé tovább csökkenti a függetlenségemet...

---------------

Amúgy ma belépni is alig tudtam a webbrókerbe, mert megváltoztatták azt is - keresni kellett a linket, én meg nem találtam félálomban :)
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 09:34
Előzmény: #403  fokukac
#404
Hát nem ezt fújom én is ?!!!
..Pedig Neked (gondolom) se karkötőd, se fülbevalód nincs...
Övekről, és szempillaspirálról már nem is beszélek
Nincs egyenjogúság..:-(
Amit én általában nem is bánok :-))
fokukac 2010. 11. 02. 09:42
Előzmény: #404  Törölt felhasználó
#405
Honnan tudod? :DDD

NA jó, tényleg nincs. De van helyette mobilom, PDA-m, mp3-lejátszóm, fülhallgatóm, fülhallgató adapterem, pendrájvom, időnként memóriakártyáim, sőt, időnként notebook (bár azt általában lusta vagyok cipelni). Erre rámsóznak még egy kütyüt, aminek ráadásul kiállnak a gombjai, mert úgy több helyet foglal. hát kapják be...
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 09:47
Előzmény: #405  fokukac
#406
Csak mertem remélni..:-))

Jézusom!!
Én azért tapintatos voltam, és nem soroltam fel mindent !!
Tudod mit?.. segítek haragudni..
kata311
kata311 2010. 11. 02. 10:51
Előzmény: #405  fokukac
#407
ahol ennyi minden elfér, pont ez az ici-pici kütyü zavar?
és mi áll ki?
enyémre ráfolyt egy kis tea, gondolom nem árt meg neki...........:))
kata311
kata311 2010. 11. 02. 10:52
Előzmény: #405  fokukac
#408
a pzs-t kihagytad.:))
treff
treff 2010. 11. 02. 11:00
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#409
Fecókám, ugyanez volt a bajom nekem is az egész Digipassos baromság bevezetésével. Én is több helyszínről szoktam belépni, sokszor mobilról, ha úton vagyok egész nap, stb-stb, és ezt a vackot állandóan magadnál kell tartani. Ha elfelejted vagy otthagyod valahol, fakabát. :(

Hót halál felesleges dolog az egész, eddig is tudott vigyázni mindenki a számlájára, ez csak egy felesleges bonyolítás.
Ha valaki megszerzi a kütyüt a pinkódjával együtt, ugyan ott vagyunk, ahol a part szakad.
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 11:08
Előzmény: #408  kata311
#410
Minek az egy férfinek..majd kér a kolléganőktől...
Mondjuk nálam sosincs.. :-))
fokukac 2010. 11. 02. 11:22
Előzmény: #407  kata311
#411
A gombjai állnak ki. Beleapplikáltam a pénztárcámba, az igazolványaim közé, mert azt jó eséllyel nem hagyom el...

A többi kütyü nem létfontosság, ez meg az. Nem hiszem el, hogy egy kütyü, ami 4 jegyű pinkódból generál másik kódot, bármivel is biztonságosabb, mint egy olyan kód, amit csak én tudok...
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 11:30
Előzmény: #411  fokukac
#412
Na tessék... még pénztárca is...:-)

A többi kütyü nem létfontossááág??
..akkor mégis én haragszom jobban.. nekem a gyűrű..karkötő..kulcs, stb. azok...

De mivel nekem 2 digipassom van, ( Ottika szavaival élve) vállapnak még tényleg jók lehetnek... :-(

Utálom.. ma be sem léptem csak a pf-ba.
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 11:36
Előzmény: #411  fokukac
#413
Üdv!

De igen biztonságosabb, mert a generált kód csak rövid ideig él. Egyébként vannak kódismétlések. A cél a "keylogger"-ek elleni védelem (vírus, ami megjegyzi a lenyomott billentyűket és az eredményt elküldi valahová valakinek aki majd helyetted felhasználja a saját vagyona gyarapítása érdekében).
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 11:41
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#414
Nem vagyok nagy szakértője a dolognak. de pl az erste portfolio rendszerébe való belépéskor kapott telefonos kód is csak pár percig él..
És a telefon ugyebár mindig velünk van..és egy darab..
..akkor is, ha 5 számláras akarsz belépni..
Nen kötekedek..csak értetlenkedek és bosszankodom..
Telefonon kapott kód esetén nem is panaszkodnék..
Nem járna külön kellemetlenséggel.
fokukac 2010. 11. 02. 12:06
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#415
ó, milyen rendes ez a kbc, hogy még antivírus-védelmet is nyújt! Hát el is alélok mindjárt.
Azt fel sem tételezi, hogy az ügyfélnek van tűzfala / vírusirtója?

A windózom valódiságát nem akarja ellenőrizni? A netszolgáltatómat nem akarja külön ellenőrizni? Alkoholszondát nem kell fújnom, mielőtt belépek?

Mondom, tök kedves tőlük, hogy van ilyen, de a választás lehetőségét minimum illendő lenne felkínálniuk, hogy kérem-e.

Nem a belépésemet kéne szigorítaniuk, hanem azt, hogy miután beléptem, a csatorna biztonságos marad, ennyi.

Amúgy meg bekaphatják ezzel az ügyfélbarát hozzáállással.
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 12:17
Előzmény: #415  fokukac
#416
Alkoholszonda nem is hülyeség !!! Felterjsztem ! :-)))

És belépés előtt a lábadat is töröld le légyszíves .

Na, azt azért meg kell hagyni, hogy az ügyfélszolgálatuk messzemenőem emberbarátibb mint az erstéé...
Ami igaz, az igaz..

De a kütyü akkor NYŰŰŰŰŰG marad !!!
kata311
kata311 2010. 11. 02. 18:46
Előzmény: #416  Törölt felhasználó
#417
kbc-sek nézzék meg a postaládájukat
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 20:10
Törölt hozzászólás
#418
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 20:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#419
Az " ő is nyertes lehet " kifejezés kicsit zsákbamacskás
Törölt felhasználó 2010. 11. 02. 20:54
Törölt hozzászólás
#420

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek