Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Eros 2009. 11. 04. 19:00
Előzmény: #45877  Törölt felhasználó
#45880
...én egyszer égettem meg magam ilyen papírral...(phyl)..azóta ezeket jobb messze elkerülni...s jobban lehet kersesni kiszámíthatóbb papírokkal...amíg ebben ültök beragadva hónapokig,addig ott munden nap lehet keresni,long,short mindegy.....de aki ezekte veszi,a nagy kitörésekre vár....megéri?...én....ha utánaszámoltok nem....ezken csak bukni lehet...az ilyen cégeket kitiltanám a tőzsdéröl is.......(phyl.orco,geni,humi....)
watson
watson 2009. 11. 04. 18:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#45879
hehe, megtalálta zsák a foltját...
watson
watson 2009. 11. 04. 18:55
Előzmény: #45864  Törölt felhasználó
#45878
Civin János gyakorlatilag egy fehérgalléros bűnöző.

Veri a mellét hogy csak munkával lehet itt keresni a nullösszegű játékon, miközben többször is 6Ft-ot fizetett a társaság - ha jól emlékszem 30-35Ft tőkét megtestesítő - részvényeiért, gyakorlatilag meglopva ezzel a többi részvényest.
Ki a francot érdekel mindemellett hogy megpróbálja megideologizálni szélhámosságait, hogy ő milyen szorgosan kommunikálta a hülyeségeit a fórumon, e-mailben... stb???

Értem én hogy szerinte 'jár' neki a munkájáért elismerés (bár senki nem ismerte el), de ő nem egy eredményből premizálta magát hanem elvette a másét.
Felénk ezt lopásnak hívják, Civin Jánost pedig egy szélhámos bűnözőnek.
Rohadt nagy mázlija van hogy nem futott szembe egy tökös részvényessel vagy egy értelmes ügyésszel...
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 18:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#45877
Sajnos egy szinten van a Phylaxiával!
Itt is az a legfontosabb,hogy a bennfentesek megszedjék magukat,és itt is úgy érik ezt el,hogy becsapják a kisbüfiket.
A legnagyobb baj,hogy a fórumozók többsége képtelen elhinni a valóságot.Inkább felépítenek maguknak egy,a realitást teljesen nélkülöző saját világot.
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 18:04
Törölt hozzászólás
#45876
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 18:00
Törölt hozzászólás
#45875
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 17:55
Előzmény: #45864  Törölt felhasználó
#45874
üdv mindenki!
örülök annak, hogy alen megszólalt.
nem azért, amit írt, mert ezek a tények egyáltalán nem adnak erre okot, hanem, mert a véleménye az enyémmel megegyezik...
néhányszor már én is megpróbáltam a "mester"?" mondandója mögé látni, de mindig maradt bennem egy adag kétely, hogy tényleg jól látom, amikor ÖNMAGA-SZERECSEN-MOSDATÁSÁNAK érzem a megjelenését a topicban...
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 17:47
Törölt hozzászólás
#45873
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 17:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#45872
Szerintem nem ezért jár ide, hogy könnyítsen a lelkén (neki ugyan is az nincs), - hanem azért, hogy próbálgassa az erejét, hogy ki az aki még elhiszi neki az eszement hazugságait.

Én még mindig azt mondom, hogy egyes beírások után gratulálgatnak egymásnak a csa-csival,- csak most nem itt a topikban, hanem privi mailben.

És még azt meri mondani, hogy a CiviJános egy pozitív hangzású név, ellenben a Civin és a Kivinnnel,- no nekem nem, mert a Civinjános névre nekem nem egy hanem két bicska is kinyílik a zsebemben.
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 17:20
Törölt hozzászólás
#45871
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 17:12
Előzmény: #45869  Törölt felhasználó
#45870
Civin Úr!
Én csak pár éve figyelgetem a Humit.
A hozzászóló régebb óta aktívan Humetező Urak véleményéből ítélve, azért a nagy felelősség Önt terheli,
hogy az árfolyam itt tart ahol...
Jelenleg sem igazán tudok kiigazodni, hogy ártani, vagy segíteni szeretne ezen.
Mert ugyebár, ha valakinek ilyen érdekeltsége van, akkor inkább pozitívan kéne hatnia, Önnél pedig nem világos, hogy mit is szeretne.
Egyszer 95%-ban negyven körüli árfolyamról ír,
máskor pedig mintha akkora lenne a baj, hogy a java még most jön...
És ezt lehetőleg így váltogatva..
Vajon mit higgyen az ember?
Tisztelettel.
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 16:59
Előzmény: #45864  Törölt felhasználó
#45869
Alen!

Egyetértek minden szóval amit leírtál.
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 16:57
Törölt hozzászólás
#45868
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 16:44
Előzmény: #45863  tris
#45867
alen!
Maximálisan egyetértek azzal amit mondtál!

tris!
MIlyen esélye lehet egy kisbefektetőnek, vagy akár egy spekinek is a millió számra kibocsátott 6 Ft-os papírokkal szemben?

Semmi!
Humet esetét ne keverd össze más cégekével!
Civi Jánost nem kell sajnálni, mert ő is nagyon sokszor becsapta a hallgatóságát.
Amit írt alen az teljesen igaz!

Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 16:43
Előzmény: #45857  sly36
#45866
Szeretem csökkneteni a beker áram.:)
De most több Humi van mint reggel.
A tegnapi 82 Ft-os Eco-t is dobtam ma emekedőben, még reggel.
Majd visszaveszem lejjebb...:)
Jó volt az a pár forint is.:)
martin36
martin36 2009. 11. 04. 16:42
Előzmény: #45864  Törölt felhasználó
#45865
Sziasztok!
Erről a napról egyetlen mondat jutott eszembe.
Kutyából nem lesz szalonna.
Tovább ragozni is felesleges.
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 16:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#45864
Civin úr!

Lehet itt játszani a szent fazekat, de az igazság, hogy nem ért el semmit (azt aláirom, hogy összecigánykodott egy cégcsoportot-az enyhén kétséges módszereivel- de, arra már nem maradt energiája, hogy rendbe tegye.... ez az egész cég, soha egy percet nem tudott létezni újabb és újabb kibocsájtások nélkül... ergo életképtelen az egész, és ez így is marad, amig lehet nyomtatni ( nincs kényszeritö erö a teljesítményre, ha mindent meglehet oldani nyomtatással) + a Maga idejében sem volt sokkal átláthatóbb a cég, soha nem tudtuk meg, mit hány forintért és hány darab részvényért vett a cég..... + az utódait is Ön választotta, ha megbuknak ez is a Maga felelössége..... Arról már nem is beszélek, hogy "fillérekért" eladta a részesedését a cégben, hátba támadva ezzel mindenkit, aki kicsit is hitt a cégben (csak ön tudta millio szám a piacra önteni, mert magának 6 Ft-jába volt, mig nekünk "kicsit" magasabbról volt) és igen is itt biztatott mindenkit a vásárlásra az okos tanmeséivel.... szóval lehet itt okoskodni, de maga megbukott, egy nagy piramis játékot épített maximum.... sajnos én is késön kapcsoltam, nem kevés pénzembe került ez, de tovább léptem és egy életre megtanultam, mit jelent a név: Humet és Civin János.....

Remélem élvezi "munkája" gyümölcsét
tris
tris 2009. 11. 04. 16:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#45863
Tisztelt Civin úr!
Féltem Önt. Vannak emberek itt a tőzsdén, akik mindig valakiben keresik a veszteségük okát. A cégvezetők élen járnak a bűnbakok listáján, de akár egy aktuális képletet is lehet alkalmazni. Most hülye Gyurcsány után jön egy újabb. Foglalkozni ezekkel a véleményekkel színvonal alatt van. Ha valaki azért vesztett a tőzsdén, mert "Gyurcsány hülye", akkor ha majd egyszer megjön az esze, ő is megérti, hogy neki, ha itt pénzt akar keresni, akkor azt kell beárazni, hogy Gyurcsány egy hülye. Szvsz Ön leírta a mostani aktuális helyzetet a cégnél.
Az már mindenkinek a magánügye, hogy ezzel az információval tud e pénzt keresni. Ha tud, akkor azt sem kell Önnel elszámolni. Ha nem tud akkor sem jöhet reklamálni.
Őszinte tisztelettel
Törölt felhasználó 2009. 11. 04. 16:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#45862
záró?-18
Civinjanos 2009. 11. 04. 15:19
Törölt hozzászólás
#45861

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek