Portfolio Portfolio
5
5
1
2018. február 09. | 08:44

Hétéves csúcson a Fidesz népszerûsége  

ugrás a cikkhez
Az õsz után a tél is a kormányzó párt támogatottságának erõsödésével telik. A Portfolio által figyelt három közvéleménykutató felméréseinek átlaga szerint a Fidesz népszerûsége közelít a 40%-hoz a teljes népesség
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
2018. február 09. | 10:52
előzmény: #97  deszcsakafi
Az nem zavar, hogy nem azt írtam, amit odaképzelsz? Elsősorban a Fidesz célközönségére értettem ráadásul.
2018. február 09. | 10:52
előzmény: #89  spetere
Na, ez az amit nem tudok elfogadni! Azert szavazol rajuk, hogy ne a valasztason bukjanak el? Ez vicc! Akkor mit varsz toluk, hogyan bukjanak? Korrupcios ugyek elsimitva, vagyonosadok, stromano nem szamitanak, akkor megis mit remelsz? A, Te a szavazojuk vagy, es pont. 
2018. február 09. | 10:50
előzmény: #74  kimpaa
"Márki-Zay személye azért teszi egészen sajátossá a mostani választást, mert lényegében ő is „fideszes”. Ő ugyanis azon kormánypártból kiábrándult konzervatív értelmiségiek reprezentánsa"
vagy: "egész életemben a keresztény értékek támogatója voltam, soha nem azonosultam sem a baloldallal, sem a Jobbikkal."
http://hvg.hu/itthon/201803_markizay_peter
nem hinném, h ő leképezi a mai magyar ellenzéki pártokat. ugyanakkor az ellenzék részéről ügyes húzás volt mögé állni. sok bizonytalant és talán néhány hezitáló fideszest is maga mellé állíthat.
2018. február 09. | 10:49
előzmény: #95  -pny
"De mivel tudom, hogy a pénzügyi analfabéták országa" --> elismerésem az  önkritikádért! :))
2018. február 09. | 10:48
előzmény: #79  maxwax
Rajtatok múlik a jövőben is, hogy mikor ne nyerjen a fidesz! DE ahhoz politizálni és Magyarországot vezetni is meg kellene tanulnotok! Anélkül csak pályán és országon  kívül maradtok, lassan már egy évtizede!
-
Vezessétek az UNIOt abban otthon vagytok!
2018. február 09. | 10:43
előzmény: #91  signal2
Arról nem is beszélve, hogy ha lett is volna, az 20 millió Ft-ról szól. Orbánéknál röpködnek a 200 mrd-ok. A kettő között 10000-szeres a szorzó. Ezzel még egy kocsmában is illene tisztában lenni, nem egy gazdasági fórumon.
.
De mivel tudom, hogy a pénzügyi analfabéták országa ez, az ellenzék helyében minden 10 mrd-os ügyet 10000 millióként írnék, mondanék. Csak hogy Marika és Józsi is jobban értse...
2018. február 09. | 10:41
előzmény: #92  bigyula
hát persze hogy nem... csak a fidesz, tudom.. LOL
2018. február 09. | 10:41
előzmény: #89  spetere
Várjuk meg a márciusi olasz választásokat...+ a több mint fél éve tartó német szenvedés végét, majd meglátjuk milyen környezetben kell kormányozniuk. Szerintem kiváló környezet lesz az.
2018. február 09. | 10:40
előzmény: #87  deszcsakafi

"Nokiás dobozokról ne is beszéljünk.."
Hát, valóban ne. Ugyanis a bíróságon kiderült, hogy egy szó sem igaz az egészből... :)
2018. február 09. | 10:39
Hát bizony, nokiás dobozról ne is beszéljünk, mert az nincs:
https://zoom.hu/hir/2017/09/29/bkv-per-eliteltek-de-nem-megy-bortonbe-hagyo/
2018. február 09. | 10:37
"Ameddig mindig másokban keresitek a hibát"
"Idéztem"
2018. február 09. | 10:36
előzmény: #83  deszcsakafi
A legrosszabb ami a fidesszel  történhet, hogy újra nyer. Még 4 évet nem fog tudni végigkormányozni. Én rájuk szavazok, ne választáson bukjanak meg.
Ez nagyon félrement. Csak a saját kis  - hibás - véleményed.
1. Nem nevezek 2 2,5 millió embert agymosottnak. Amit a kormány művel, az viszont rágalomhadjárat. 
2. Fidesznek bejött: 2010: "Együtt tették tönkre az országot", "Libajnai"; 2014: "Simon Gábor" 208: "Együtt bontanák le a határzárat" - tehát bagoly mondja verébnek. A korrupció pedig egy hatalmas probléma, nagyon helyes, hogy vannak, akik folyamatosan utánajárnak. Aki ezt nem szeretné, az tettestárs. Csak gratulálni tudok hozzá. Igaz, nem szívből.
3. Nekem nincs mivel szembe néznem, ez a te fantazmagóriád.
4. Én nevemben nem csinál senki semmit.
5. Fidesz jellemzés, rossz helyre címezted.
6. Akár igazad is lehet.
7. Lásd fidesz: https://24.hu/fn/gazdasag/2006/10/25/orban_elzarna_unios_penzeket/ - szélkakas
előzmény: #86  ________
A libás miatt is lettek öngyilkosok, Kurcsányról, Nokiás dobozokról ne is beszéljünk... Csak az  ő tolvajlásuk alatt megdöglött a pannon puma.., most meg jó az irány és az emberek ezt látják, és nem hagyják magukat még1x átverni. Fogadd el szépen, a görcsös akarás balesettel szokott végződni, megspórolhatnád.. :)
2018. február 09. | 10:32
szimpatikus neked ez a velejéig korrupt fidesz banda, szívesen beállná közéjük...
2018. február 09. | 10:24
előzmény: #78  Krumenaker
A kettő ötvözete. A lehető legrosszabb elegy.
előzmény: #75  signal2
nem tudom, de szerintem nem számít a lefizetett jelöltjük
előzmény: #57  signal2
"1. Ameddig gátlás nélkül "agymosottnak" nevezitek az Orbánra szavazó 2-2,5 millió embert, amíg így álltok hozzájuk, mindig veszíteni fogtok!
2. Ameddig mindig másokban keresitek a hibát, és mindig a másik, lop, csal hazudik, korrupt, addig mindig veszíteni fogtok!
3. Ameddig nem néztek szembe a saját múltatokkal, ameddig ott ülnek köztetek a 2002-2010 közötti országrombolásért felelős egyének, addig mindig veszíteni fogtok!
4. Ameddig egy gyarapodó országban a rózsadombi Juhász és egyéb gátlástalan, de kisstílű pitiáner tolvajok vádolnak másokat korrupcióval a ti nevetekben, addig mindig veszíteni fogtok!
5. Ameddig gátlástalan ávós ivadékok és egyéb hasonszőrű hiteltelen alakok háta mögé bújva próbáltok mocskolódni, addig mindig veszíteni fogtok.
6. Ameddig minden valódi civil kezdeményezést (nem az ávósivadék puklira és egyéb ilyen alakokra gondolok) azonnal ellehetetlenítetek vagy leraboltok, addig mindig veszíteni fogtok.
7. Ameddig azt látja az átlag magyar, hogy állandóan külföldre rohangáltok följelentgetni az országot, addig mindig veszíteni fogtok....
 -idéztem-
2018. február 09. | 10:23
előzmény: #78  Krumenaker
Valahogy így.
Törölt felhasználó
2018. február 09. | 10:23
előzmény: #76  Törölt felhasználó
Hogy kikre gondolok:
Pl. a nem Fidesz közeli, de azért baráti középvállalkozókra, illetve ezen vállalkozások középvezetőire, felsővezetőire, az orvos és gyógyszerész értelmiség 90%-ára, az akadémiai, felsőoktatási szféra szintén nagy részére(hányan is tiltakoztak a Debreceni Egyetemen Putyin ügyben).

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
5 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE