Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2019. 12. 19. 16:01
Előzmény: #2237  lukskypoker
#2239
_Macika_
_Macika_ 2019. 12. 19. 15:59
#2238
Úszómedence, pezsgőmedence, kétféle szauna és gőzkabin gépészeti rendszereire kért árajánlatot a felcsúti focialapítvány az épülő sportszálláshelyéhez. A hvg.hu birtokába jutott ajánlatok 100 millió forint körüli összegről szólnak, a beruházásra 1,5 milliárd forint közpénz áll rendelkezésre.
https://hvg.hu/gazdasag/20191219_felcsut_alapitvany_tao_wellness#rss
lukskypoker
lukskypoker 2019. 12. 18. 21:56
Előzmény: #2234  -bubu-
#2237
Színészek mind:-)
Kosár x-em remélem bejön a német házirangadón.
Kézi is jöhetne egy talán és a Mgladbch is rúghattna vagy négyet a paderbornnak.
lukskypoker
lukskypoker 2019. 12. 18. 21:53
Előzmény: #2235  Zipfer
#2236
Kiváló 0:0 lett:-)))
Kisárgultak rendesen.
Zipfer 2019. 12. 18. 19:44
Előzmény: #2234  -bubu-
#2235
Hagyjuk a magyar focit. Ma este El Clasico :-)
-bubu-
-bubu- 2019. 12. 18. 19:25
Előzmény: #2233  lukskypoker
#2234
magyar foci , ahha 
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2019/12/18/danylo-ihnatenko-eltiltas-fradi/
pofánverni ököllel az ellenfelet , na ez magyaros tényleg 
lukskypoker
lukskypoker 2019. 12. 16. 14:48
Előzmény: #2232  _Macika_
#2233
Ha jól látom éppen az új lólengés gyakorlat elemeit ecseteli a hallgatóságnak!:-)))
_Macika_
_Macika_ 2019. 12. 16. 14:42
Előzmény: #2230  -bubu-
#2232
_Macika_
_Macika_ 2019. 12. 16. 13:57
Előzmény: #2230  -bubu-
#2231
most snooker van, remek partykkal
-bubu-
-bubu- 2019. 12. 16. 13:54
Előzmény: #2229  lukskypoker
#2230
azért majd belenézünk , ha már foci :o))
abban legalább jók 
lukskypoker
lukskypoker 2019. 12. 16. 13:52
Előzmény: #2227  -bubu-
#2229

Micsoda xar csapatok....
Hétvégi bundás kenyér Puskás - ZTE 0-1 :-)))))
SeldonKuper 2019. 12. 16. 13:19
Előzmény: #2225  _Macika_
#2228
Indexes örömkönnyek!
Ezek nem is Magyarországon élnek!
Lóf@s után lófos! Igazán felemelő vezető hírportál!
-bubu-
-bubu- 2019. 12. 16. 13:16
#2227
B L :
A következő párosok alakultak ki:Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain


Real Madrid - Manchester City




Atalanta - ValenciaAtletico




 Madrid - Liverpool


Chelsea - Bayern München


Lyon - Juventus


Tottenham - Leipzig




Napoli - Barcelona
-bubu-
-bubu- 2019. 12. 16. 13:00
Előzmény: #2225  _Macika_
#2226
a magyar focit remekül szimbolizálja :o))
re: rakás szar
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2019. 12. 14. 20:20
Előzmény: #2203  deszcsakafi
#2224
Na ott van-e, faszi?
SeldonKuper 2019. 12. 14. 14:47
Előzmény: #2222  SeldonKuper
#2223
Fantasztikus meccs!
MTE 83- Falco 70
Mindenki Körmendi!
SeldonKuper 2019. 12. 14. 13:11
#2222
El Classico!
Vasi kosár!
MTE-Falco
Hajrá Körmend!
Peterbond 2019. 11. 28. 16:00
Előzmény: #2216  salve
#2221
"és akkor jön Peterbond meg a hozzá hasonló Hegyi Iván szintű rosszindulatú kóklerek, akiknek programjuk persze ninvcs, csak teletorokkal azt üvöltik hogy itt minden csak szar szar és még annál is szarabb -ez nem csoda, hiszen a demagógia lényege mindig is az volt hogy pofázni tudtok, mert az nem kerül semmibe, de le lehet vele járatni és kigúnyolni azokat, akik 30 év tespedése után, végre tesznek is vmit!"
Te tenyleg valami sajat remkeppel hadakozol itt.
Itt tpbben is irogatnak tenyleg fikazo vagy lefitymalo kijelenteseket. Es gunyolodnak a valogatotton. Azokkal semmit se foglalkozol de ram mindent ramzuditasz minosithetetlen szinten. En hol irtam olyan stilusban amit itt emlegetsz vagy amilyen szintet megengedsz magadnak velem szemben. Sehol, szoval kerlek szepen vegyel vissza a stilusbol. En szeretem a magyar focit. Szeretnem is ha jobb lenne. Ma is kimegyek a Fradi Espanyol mecsre es drukkolok a csapatnak. Ettol meg most is es holnap is le fogom irni megha nyerunk is hogy az utanpotlasa a csapatnak siralmas. 4 ev alatt a keretbe se tudunk tartosan nevezni fradi nevelesu gyereket. Nagy Adit is ugy kukaztak ki a futtsal csapatabol mert nem kellett az utanpotlas edzoknek anno ( egy magyarnak se nem csak nekunk ). A keretben 3 stabil magyar van es pont. Erre nem fogom mondani hogy fejlodott a magyar foci csak azert mert szeretem a Fradit. En szeretnek sajat nevelesu vagy fiatalon talalt es nalunk beepitett magyarokat is latni a csapatban. Arra tudom mondani hogy van elorelepes. Es nem kulfoldi ellenes vagyok. En kedveltem sok legiost es Goriaran a kedvencem volt pl a csapatban. De ha valaki azt mondja a Fradival elore lepett a magyar foci nem fogok egyeterteni vele.
Peterbond 2019. 11. 28. 15:48
Előzmény: #2216  salve
#2220
"azt is xx alkalommal leírtam, hogy a délszlávok és az egyéb minket körülvevő országokhoz képest mi mentalitásban is nagyon el vagyunk maradva és ennek történelmi okai is vannak - önbizalomhiánytól kezdve a majdnem nulla nacionalizmuson át odáig, hogy  az exjugoszláv térségnek már a mi rendszerváltásunk előtt 15 évvel is akkora nimbusza és óriási PR-ja volt nyugaton (hiszen a játékosaik igazolhattak nyugatra), amit pl. mi magyarok sohasem fogunk tudni utolérni mert ny-ton azt hiszik, "jó játékos csak a délszlávoknál teremhet", a többi feltörekvő piacot ezért alaptalanul lebecsülik, és csak 2-lagos piacnak nézik!"
Es tucatszor leirtam ez a TE tevhited amit mentegetesnek hasznalsz. Be is mutattam. Ha ugy lenne amint irod akkor Gera Hajnal es a tobbiek ( 10 en feletti jatekos ) nem jatszott volna kint top bajnoksagban a 2000 es evekben. Azota tenyleg nincs kint most pl kb Gulacsin kivul egy stabil kezdo se. De ez nem valami regi mentalis problema hisz annak a 2000 es evekben is fenn kellett volna allnia. Nem mellesleg nem csak delszlavokkal peldaloztam hanem szlovakokkal es mas kis nemzetekkel is.
EDDA87 2019. 11. 28. 15:43
#2219
Hajrá FERENCVÁROS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Peterbond 2019. 11. 28. 15:40
Előzmény: #2216  salve
#2218
"DE képzeld el, hogy ő hozzád képest előrelépett és kimondottan dícsérte nemcsak Dárdai hanem Storck munkáját is"
Ne adj hulyesegeket a szamba rendben. Van egy tevkepzeted velem szemben amit a vegletekig tolsz. Tucatszor leirtam es tovabbra is taetom hogy Dardai kituno edzo es nagyon jo meglatasai voltak. Ideztem tobbszor is hogy o realisan latja a szintunket, ehhez alakitotta ki a taktikat es igy tudtunk eredmenyesek lenni. O is megmondta hogy nem jo ahogy mikodnek a dolgok. Ossze is rakott egy valtoztatasi csomagot amit vegul lesoportek az asztalrol. Pont ezert mondom hogy tovabbra se valtozott jo iranyba semmi es mar bocs de ezt osztja Dardai is. De kerlek idez tole ha maskepp latja. Erdekes a Hertaba se vitt egy magyart se. Se tehetseget se kiforrott jatekost.
Peterbond 2019. 11. 27. 16:27
Előzmény: #2216  salve
#2217
"DE azt viszont állítom, hogy 2010 óta annyiban mégis előreléptünk, hogy legalább egy EB-re kjutottunk, továbbá a következőre is még mindig van esélyünk, és selejtezőben az utolsó fordulóban is volt  esélyünk - ez 2015 előtt rendszeresen nem így volt."
Kerlek ird le hany pontot szereztunk 2000 ota az egyes selejtezokon. Csak mert en nem latok valtozast. 2016ban es most is csak azert vagyunk potselejtezon mert megemeltek a keretet. Ezert nem voltunk elotte itt pedig semmivel se teljesitettunk rosszabbul elotte.
Az egyetlen kivetel az maga az EB 3 mecse. Amit szinten a Csanyi era elotti mag hozott ossze. Vagy attol hogy itthon stadionok epultek attol focizott jobban a kint jatszo jatekosok java? Vagy Gera es Kiraly es Szalai a Premier legueban es a Bundasban nem jo korulmenyek kozott edzhettek.
Ha mar fejlodest akarsz mutatni most volt epp cikk. Az NB1 ben 2!  21 even aluli kezdett osszesen. 4 csere volt de egyutt nem jatszottak 90 percet.
Es most nem top 1 liga megugrasrol beszelunk. Az NB1 rol!
salve 2019. 11. 25. 15:47
Előzmény: #2208  Peterbond
#2216
1. egyetlen szóval sem állítottam soha, hogy nálunk minden szép és jó, főleg 2010 óta - én CSAK annyit állítottam: tökmindegy mennyi pénzt tesz bele bármely országban és akárki a futballba, abból önmagában még semmi sem következik, sem siker sem kudarc! esély viszont keletkezik elvileg arra, hogy legalább a körülmények javuljanak, több pálya legyen és ne legyen blamázsérzése egy szülőnek akkor, amikor  esteleg focizni akar a gyereke mint korábban = több igazolt játékosunk legyen =  nőjön az esélye az újabb Gera és társai felbukkanásának!  DE azt viszont állítom, hogy 2010 óta annyiban mégis előreléptünk, hogy legalább egy EB-re kjutottunk, továbbá a következőre is még mindig van esélyünk, és selejtezőben az utolsó fordulóban is volt  esélyünk - ez 2015 előtt rendszeresen nem így volt.
 no itt lépsz be mndig te és mindezt lekicsinyled, lefikázod, a szerencsére fogod a kijutást is, holott ezzel még Hegyi Ivánt is alulmúlod (rokonlelkek vagytok, ő az, aki 30 évig kéjes örömmel és öncélúan alázta gúnyolta a magyar futballt a népszabadságban, 2010 után pedig a Csányi érát is gúnyolta és fikázta, hiszen ő is orbángyűlölő, miközben alternatív programot sohasem volt képes felmutatni), DE képzeld el, hogy ő hozzád képest előrelépett és kimondottan dícsérte nemcsak Dárdai hanem Storck munkáját is, és veled ellentétben elismerte, hogy igenis nem szerencsesorozat, hanem valós teljesítménnyel, azaz előrelépésként és sikerként könyvelhető el nemcsak a kijutás a 16-os Eb-re, hanem az ottani szerplés is (mielőtt újraírnád, h. csak azért jutottunk ki mert növelték a látszámot akkor megsúgom, a dánok meg úgy kerültek ki az 199.-es EB-re, hogy a jugoszlávok helyett ugrottak be felkérésre (miután ők saját erőből nem juotttak ki), és ők meg csak úgy, megnyerték azt az EB-t, - tehát mint a magyarok esetében is, most fogd rá a dánokra is azt, hogy ők érdemtelenül és szerencsével jutottak ki arra az EB-re , uyge? és csak "véletelen szerencsesorozattal" nyerték meg, ugye?!
2. Gera, Király  és a többiek akiket említettél: ez nem fokmérője semminek hiszen mint írtam, abból hogy nálunk 4-5 ször kevesebb igazolt játékos van mint pl. a hollandoknál, még nem következik az, hogy nálnuk 1 db tehetség sem bukkanhat fel, akik eljutnak mondjuk a bundesliga 1-be és ott beválnak. az kettőnk közt a különbság hogy te a topligákban szereplő magyarok számán akarod lemérni kizárólag hogy hogy állunk, én meg azt mondom, hogy inkáb a válogatott szereplésén mérném le.
3. azt is xx alkalommal leírtam, hogy a délszlávok és az egyéb minket körülvevő országokhoz képest mi mentalitásban is nagyon el vagyunk maradva és ennek történelmi okai is vannak - önbizalomhiánytól kezdve a majdnem nulla nacionalizmuson át odáig, hogy  az exjugoszláv térségnek már a mi rendszerváltásunk előtt 15 évvel is akkora nimbusza és óriási PR-ja volt nyugaton (hiszen a játékosaik igazolhattak nyugatra), amit pl. mi magyarok sohasem fogunk tudni utolérni mert ny-ton azt hiszik, "jó játékos csak a délszlávoknál teremhet", a többi feltörekvő piacot ezért alaptalanul lebecsülik, és csak 2-lagos piacnak nézik!
 4. a hollandokkal semmi gond nincs -  a gond veled van, hiszen a holland példa nyomán épp azt kéne elismerned, hogy ott pl. hiába profi hozzánk képest az egész futballközeg és rendszer (ami legalább olyan jó közeg mint mondjuk a horvátoké akiket imádsz és hozzájuk képest állandóan csak a magyarokat szólod le és senki mást), mégsem tudtak kijutni sem a 16-os eb-re, sem a 18-as vb-re, miért? hiszen ők a horvátokkal legalább egy szinten vannak! és erre én azt állítom, hiába van ott a miénkhez képest legalább 10-szer annyi pénz a futballban, meg a miénkhez képest 4-5 ször annyi igazolt játékos, lásd már be, hogy önmagában ez sem garancia semmiféle sikerre - miért nem lehet ezt végre megérteni??!
 tehát 5. azt sem aakrod (a rosszindulatod miatt )megérteni,hogy bármi megtörténhet és nem lehet csak az "orbánrednszderből, vagy csak abból levezetni 1-1 ország futballjának sikerét vagy sikertelenségét, hogy ott az állam mekkora pénzzel szállt be és ha igen akkor mibe, milyen az infrastruktúra vagy sem, stb., hanem azt kell látni, hogyha vki sikeres akar lenni ebben a spotban akkor minden együtt kell: elég fiatal, nekik minőségi képzés minden korosztályban, akadémiék, rengeteg befektetett munka, minél tőkeerősebb klubok és ott hozzáértő edzők, ÉS ha mindez megvan együtt, MÉG AKKOR SINCS  semmiféle garanciád semmiféle sikerre, lásd pl. belga válogatott ahol mindez együtt volt szintém, és jó 15 évig sehol sem voltak ugyanúgy mint mi, miután kiöregedett a korábbi aranygenerációjuk a 90-es évek elején! hiszen még ha jóval több igazolt játékosunk is lenne mint most, akkor sincs arra semi garancia hogy több új Gera is kikerül majd közülük - ez annak csak az esélyét növeli meg és csak elvileg, de gyakorlatilag NINCS rá semmilyen garancia!!!
konklúzió: nem elsősorban a környező osrszágokéhoz kell mérnünk a magyar futballt hanem korábbi önmagához képest! és korábbi önmagához képest ma sokkal jobb passzban van, mint volt korábban, a Csányi éra előtt. senki, én sem állítom hogy csányi mlsz-e mindent jól csinál, de jelenleg nincs alternatív programja a csányiéhoz képest senkinek, és ő is csak azért vállalta el az elnökséget mert Nyilasitól kezdve  sokan mások sokáig győzködték h. vállalja el, mert nem látnak erre nála alkalmasabb embert!
és akkor jön Peterbond meg a hozzá hasonló Hegyi Iván szintű rosszindulatú kóklerek, akiknek programjuk persze ninvcs, csak teletorokkal azt üvöltik hogy itt minden csak szar szar és még annál is szarabb -ez nem csoda, hiszen a demagógia lényege mindig is az volt hogy pofázni tudtok, mert az nem kerül semmibe, de le lehet vele járatni és kigúnyolni azokat, akik 30 év tespedése után, végre tesznek is vmit!
Törölt felhasználó 2019. 11. 23. 08:12
Előzmény: #2203  deszcsakafi
#2215
Felejtős. Sima 3-0 bolgár győzelem, nem is kell utána már bekapcsolni a Puskás világítást
csibe74
csibe74 2019. 11. 23. 01:21
Előzmény: #2206  _Macika_
#2214
Pedig állítólag szerencsés ez a sorsolás. Ez a legkönnyebb.  Má kérdés , hogy a magyar válogatottnak nincs könnyű ellenfél , akit tuti megverne. 
SeldonKuper 2019. 11. 23. 01:02
#2213
trollbamondo 2019. 11. 22. 22:39
Törölt hozzászólás
#2212
Peterbond 2019. 11. 22. 17:45
Előzmény: #2210  Peterbond
#2211
A vb re meg 6-1-3 mutatoval nem ment ki. A franciaktol kapott ki ami valjuk be azert nem szegyen meg nekik se.
A 10 mecsbol 1 volt gaz. A bulgaroktol 2-0 ra kikapni. A tobbi kb realis. 19 pontjuk lett mint a svedeknek. Es ez keves volt. Ennyi.
Peterbond 2019. 11. 22. 17:38
Előzmény: #2209  Peterbond
#2210
Mellesleg hollandia 6-1-1 mutatoval ment ki az EB re a nemetek mogott.
Peterbond 2019. 11. 22. 17:36
Előzmény: #2207  salve
#2209
"dehát ott így is 4-5 x annyi igazolt játékos van mint nálunk!  akkor végkép nagy feladvány hogy megmagyarázd, mi történt velük - talán az hogy már náluk 4 éve tart az az ökörsé tézised hogy az év 3 fontos napján bárkitől kikaphatsz?"
A szlovakoknal meg kevesebb mint nalunk. A finnek most jutottak ki es nekik is kevesebb van.Az igazolt jatekosok szama akkor szamit ha van jo rendszer melle. Kinanak kb 100 szor tobb igazolt jatekosa lehet megse verik a kis nemzeteket se.
Apropo kis nemzetek. A linkelt elemzes is felhivja a figyelmet hogy a csoportunkba csak kissebb nemtetek eloztek meg minket. De akikkel potselejtezozhetunk is 2 kissebb es csak a romanok nagyobbak.
Peterbond 2019. 11. 22. 17:31
Előzmény: #2207  salve
#2208
"hiába példálózol a horvátokkal: ők nem szedtek össze akkora lemaradást 25 év alatt, mint mi, ilyen egyszerű."
1. Peldalozok masokkal is. Lenyegeben az osszes kornyezo orszaggal. A zagrabot pl a penz miatt hozom fel. De hozhatnam a szlovak csapatot is akik apropenzbol kepeznek jo jatekosokat.
De a lenyeg. Te 25 ev lemaradasrol beszelsz neha 30 rol. Ehhez kepest a 2000 es eveink tele vannak jatekosokkal akik top ligakban huztak le eveket kezdokent. Dardai huszti Gera Kiraly es a tobbiek. Az volt az elvileg 25 eves elmaradas csucsa. Most 9 ev "fejlodes" ellenere erre a szintre se jutunk el. Akkor itt ne 25 ev elmaradasrol beszeljunk. Nem mellesleg a kornyezo orszagok pont ugyanannyira nem oltek allami szinten semmit a focijukba mint mi. Csak ok 9 evvel ezelott se kezdtek el.
"a horvátoknál nem volt futballellenes a közeg legalább 25 évig úgy, mint nálunkutolsó ellenérv: magyarázd már meg, hogy a hozzánk képst legalább 4-5 x annyi pénzből gazdálkodó holland futtbal miért nem volt képes kijuttani a válogatottját sem a legutóbbi Eb re, sem a legutóbbi vb-re? "
Nem tudom epp a hollandoknal mi a gond de most tenyleg kerestel egy nemzetet es kesz ezzel megvan magyarazva mibden. Attol hogy mashol is elbasznak dolgokat nem kovetkezik hogy itthon minden jo. 
salve 2019. 11. 22. 17:03
Előzmény: #2197  Peterbond
#2207

igen, erőlködsz, folyamatosan (le sem tagadhatod, bárki ha elolvassa amiket írsz ez tettenérhető)
hiába példálózol a horvátokkal: ők nem szedtek össze akkora lemaradást 25 év alatt, mint mi, ilyen egyszerű. világosan leírtam mesze nemcsak a befektetett pénz mennyisége számít hanem amentalitásban is lemaradtunk, és messze lemaradtunk (fejben sem vagyunk elég erősek és nemcsak a sportban hanem bármely téren egy hozzánk képoest nacionalista délszláv akármilyen néppel szemben.)
a horvátoknál nem volt futballellenes a közeg legalább 25 évig úgy, mint nálunk
utolsó ellenérv: magyarázd már meg, hogy a hozzánk képst legalább 4-5 x annyi pénzből gazdálkodó holland futtbal miért nem volt képes kijuttani a válogatottját sem a legutóbbi Eb re, sem a legutóbbi vb-re? talán mert ott is orbánrendszer van? dehát ott így is 4-5 x annyi igazolt játékos van mint nálunk!  akkor végkép nagy feladvány hogy megmagyarázd, mi történt velük - talán az hogy már náluk 4 éve tart az az ökörsé tézised hogy az év 3 fontos napján bárkitől kikaphatsz?
és végül, egy szóval sem állítottam hogy a magyar futball lehanyatlásért gyurcsány a hibás - azt írtam , visszaolvasható, hogy nálunk 1986 óta folmatos züllsében és lealáztatásban volt a futball, negatív hangulat és pnztelenség itatta át, meg zavarosban halászó percemberek és azért jutottunk ide. - ÉS ehhez képest igenis előrelépés történt a Csányi érában, lásd eb eredményessség és az h. meost is van még újra esélyünk így is  kijutni! szóval elég volt az erőlködésedből..mert nem realista, hanem sárdobáló vagy, ezt fenntartom
_Macika_
_Macika_ 2019. 11. 22. 12:28
#2206
Bolgár-magyar meccs lesz az Eb-ért, majd Izland vagy Románia jöhet
elvtársakkal megvívunk rendesen
szívás
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 22. 12:28
Előzmény: #2204  Peterbond
#2205
ha ez a mostani legutóbbi állapotú csapat megy ki, akkor Bulgáriától is kikapunk. A románok szerintem padlón vannak, szerintem Izland lesz inkább. De csak fél füllel hallgattam az egészet, szóval még feltételes módban írkálok inkább. :)
Peterbond 2019. 11. 22. 12:25
Előzmény: #2203  deszcsakafi
#2204
Roman-magyar....
Meg szerencse hogy EB re nem vonatkozik a zartkapus mecs.
Amugy en nem becsulnem le annyira se a romanokat se izlandot. Meg a Bulgarok ellen mi lennenk talan az eselyesebbek. Masik kettovel szemben minimum keteselyes.
Egy stabilabb vedelemmel talan menni fog ha felepulnek a serultek.
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 11. 22. 12:18
#2203
mekkora mákunk van a sorsolásnál basszus. Ha ezt nem tudjuk megcsinálni, akkor nincs ott a helyünk.
Peterbond 2019. 11. 20. 19:48
#2201
https://index.hu/sport/futball/2019/11/20/eb_selejtezo_kudarc_elemzes/
Érdemes ezt az elemzést is elolvasni. Bár ebből se értek mindennel egyet sok reális meglátás van benne.
"Az a Wales jutott ki, amelyik mindegyik csoportellenfele ellen szerzett legalább egy pontot.
AZ ELŐTTÜNK LÉVŐ ORSZÁGOK MIND KISEBBEK NÁLUNK.
Horvátország 4,2 milliós, Wales 3,13 milliós, Szlovákia 5,5 milliós. Az infrastruktúra szinte biztosan rosszabb mindenhol. Ennek ellenére máshol folyamatosan bukkannak fel a tehetségek, nálunk elvétve jön ki egy-egy játékos a rendszerből, ami félreérthetetlenül jelzi, máshol jobb a szakma, a kiválasztás, a versenyeztetés."
"MINDEZ AZÉRT LEHET, MERT A LEGFONTOSABB KÉRDÉSSEL NEM SIKERÜLT ŐSZINTÉN SZEMBENÉZNI. LEHET-E ÚGY FUTBALLT CSINÁLNI, FEJLESZTENI, FELÉLESZTENI – NEVEZZÜK, AHOGY JÓLESIK –, HOGY A RENDSZERBEN NINCS BENNE A SZÁMONKÉRÉS LEHETŐSÉGE."
"A szurkolói gépen az utaskísérő bemondta, ezúttal sem a szurkolókon múlt, mindent megtettek, akik útra keltek. Azt is hallottam még: talán most már jobb lenne, ha a politika nem szeretné annyira a focit."

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek