Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 07. 22:33
Előzmény: #677  lukskypoker
#680
odabasz :)
humika 2014. 09. 07. 21:53
Előzmény: #678  diki
#679
A csapat ragyogóan játszott Pinyő volt a legjobb, kérem építsünk még több stadiont és az elsőt újra Felcsúton.
diki
diki 2014. 09. 07. 21:29
Előzmény: #677  lukskypoker
#678
Ez kutya jó :)) A meccs már nem volt az pfff
lukskypoker
lukskypoker 2014. 09. 07. 21:09
Előzmény: #676  lukskypoker
#677
lukskypoker
lukskypoker 2014. 09. 07. 20:50
Előzmény: #675  rockmaster
#676
Shortoltam őket, de nem eléggé sajna.

Ha van Isten, akkor reggel azt olvashatom, hogy már nem Pintér a szövkap.

Ráadásul a kedvenc játékosomon ment el a dolog...

Stadionokat akarok, százat, ezret!!
rockmaster 2014. 09. 07. 20:26
#675
Egy történelmi meccsen:
Magyarország - Észak-Írország: 1-2

Soha se vertek meg még minket az észak-írek.
Pintér Attila, a nagy stratéga után Orbán Viktort is illett volna megkérdezni, hogy milyen fejlődést lát a fociba öntött milliárdok eredményeként?

Én azt láttam a meccsen, hogy két, közel azonos képességű csapat játszott (észak-íreknél 7 PL játékossal, magyaroknál szinte teljesen NB1-es játékosokkal), a szerencsésebb csapat győzött, az amelyik többet tett a győzelemért.

Tippem szerint a csoportban az utolsó vagy utolsó előtti helyen végzünk.
lukskypoker
lukskypoker 2014. 08. 18. 16:21
#674
link

Mindeközben Német Kupa 1. fordulóban RB Leipzig- SC Paderborn meccsen 24 ezren voltak...

Ismétlem: német kupa, első forduló, és nem első osztályú csapat egyik sem!!

Szóval mi a vetor&viktor???
Stadionokat akarok még, százat, ezret!
Törölt felhasználó 2014. 08. 12. 02:02
#673
nekem vérzett a szívem, hogy a stadionavatót otthon a tévébõl néztem, és láttam, hogy NINCS TELTHÁZ egy ilyen eseményen... szerintem nagyon gáz, felháborító, ciki, SZÉGYEN! még az óriásplakát kampány, és a szponzorált jegyek mellett sem... én ilyenkor elsülyednék a szégyenemben, ha klubvezetõ lennék...

no és persze a hangulat... elvileg jobb akusztika meg minden, gyakorlatilag alig volt szurkolás... oké, a néhány tucat balhés csürhét tartsák kinn, de azért a pár ezres keménymag bojkottja már most érezteti a hatását... szomorú vagyok...
szivacs
szivacs 2014. 08. 11. 20:11
Előzmény: #485  offshort
#672
22:40, Hétfő (augusztus 11.), DUNA Televízió
Maradona - Kusturica filmje
(Maradona by Kusturica)

23 1
spanyol-francia dokumentumfilm, 93 perc, 2008 (12)

rendező: Emir Kusturica
forgatókönyvíró: Emir Kusturica
operatőr: Rolo Pulpeiro
producer: José Ibánez
vágó: Svetolik Zajc

szereplő:
Emir Kusturica
Diego Maradona
A film értékelése: 7,7/10
17 szavazat
Értesítő
Hozzáadás:
Ez a film megrendelhető DVD formátumban.
Feliratozva a teletext 333. oldalán.

Ki is igazából Maradona? Kusturica, a balkán fenegyerek, a mozi világának Diego Armando Maradonája, személyes hangvételű dokumentumfilmjében erre keresi a választ.
Ki ez az ember? Ki ez a futballvarázsló? Teszi fel a kérdést ezredszer is magának a világhírű rendező. A nemzetközi futballvilág Sex Pistolsa? A kokain áldozata, aki leszokott a drogokról és eleinte úgy nézett ki, mint Falstaff, később mint egy spagetti reklám. Ha Andy Warhol élne, biztosra veszem, hogy betenné Maradona képét a gyűjteményébe Marilyn Monroe és Mao Ce Tung közé - vallja Kusturica. Ha egész életét a focipályán tölthette volna, akkor boldog ember válhatott volna belőle.
Íme Maradona, ahogy a kétszeres Arany Pálma-díjas Emir Kusturica látja Őt: a forradalmár, a focista, az ember, az Isten, a családapa, a narkós, a legenda. Emir Kustrurica ebben a dokumentumfilmben felvázolja az élő futball legenda, Diego Maradona történetét a Manu Chao és a Sex Pistols zenéjére. Maradona, a bajnok és sportoló, aki szinte a semmiből emelkedett fel egészen a világhírnév csúcsáig, és kemény árat fizetett azért, hogy ma élő legendaként létezzen a világban. A rendezőnek és a személyes hangvételű filmnek köszönhetően Maradona olyan dolgokat fed fel magánéletéről, amelyek ez idáig ismeretlenek voltak a futball fanok és rajongók számára. A dokumentumfilmben végig követhetjük mindazokat a helyszíneket és mikrokozmoszt, amelyek hatással voltak a futball sztár életére. Betekinthetünk Maradona legközelebbi barátaival való beszélgetéseibe, továbbá Kuba vezetőjével, Fidel Castróval való találkozásba, aki szintén nagy rajongója Maradonának.
A "Macska-jaj" óta ez Kusturica legkifejezőbb és legradikálisabb dokumentumfilmje, amelyben Maradonát nem csak, mint briliáns játékost ismerhetjük meg, hanem egy határozott politikai nézettel megáldott embert is.
diki
diki 2014. 08. 11. 10:01
#671
link de a kézilabda és a kajak kenu jó volt
Janku 2014. 08. 06. 05:32
Előzmény: #669  Törölt felhasználó
#670
Kiestek a hurkasok is, ahogy tippeltem, most mar csak mindenkinek a bajnoksagra kell koncentralni, orsosnak meg a stadionokra.
Törölt felhasználó 2014. 08. 02. 14:11
Előzmény: #668  saru
#669
Legalább Izraelt legyőztük... na majd a vb-t megnyerjük. :DDD
saru 2014. 08. 02. 14:02
Előzmény: #667  Janku
#668

Németország nyerte az U19-es Európa-bajnokságot
2014. július 31. 21:09 Forrás: MTI

A német válogatott nyerte a Magyarországon rendezett U19-es labdarúgó Európa-bajnokságot, miután a csütörtöki döntőben 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot a budapesti Szusza Ferenc Stadionban.
Janku 2014. 08. 01. 08:07
Előzmény: #663  pampa
#667
Igazuk van, bezarnam a stadiont par honapra az ilyen szurkolok miatt!

Ez mar reg nem a focirol szol, erre kolt penzt az allam?...???
Janku 2014. 08. 01. 08:04
Előzmény: #662  Sigorszky
#666
Na szepen bucsuznak, Kinnt kapnak egy 7 est !

rockmaster 2014. 08. 01. 07:43
Előzmény: #663  pampa
#665
2009. Pontlevonás és stadionbezárás a temesvári botrány miatt:

link

Hírek azért nem jönnek más országokból, mert máshol se engedik ezeket, így az ottani szankciók nem szenzációsak a magyarokéhoz képest, csak ha nagyobb klub esetében alkalmaznak ilyet.
Törölt felhasználó 2014. 08. 01. 07:15
Törölt hozzászólás
#664
pampa 2014. 08. 01. 07:06
Előzmény: #662  Sigorszky
#663
"Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) szektorbezárással büntette a Bajnokok Ligája selejtezőjében szereplő Debrecent a csapat szurkolóinak rasszista megnyilvánulásai miatt."

Utaznak a magyar csapatokra?
Sorozatosan kapják a büntetéseket.

Más országokból is jönnek a hírek rasszista megnyilvánulásról, de a büntetésről már nem hallunk.

Mi lett a félbeszakadt ausztriai barátságos meccs következménye?

Sigorszky 2014. 07. 31. 22:19
Előzmény: #661  diki
#662
A mazochizmus csúcsa magyar focit nézni. Diósgyőr.......... jajj!
diki
diki 2014. 07. 29. 14:14
#661

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek