Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 13. 15:25
Előzmény: #1026  szivacs
#1040
Jézusmária, és te el is hiszed, amiket itt vakerászol...?
Oszo 2017. 06. 13. 15:12
Előzmény: #1038  salve
#1039
Bejutottunk volna, ha nem emelik fel a létszámot vagy sem? A válasz egy szó. A többi rizsa!
salve 2017. 06. 13. 14:59
Előzmény: #1032  Oszo
#1038
előszöris beégtél de nagyon nygaon csúnyán, 2. tudod a sportban nincs, nem létezik olyan kérdés, hogy "mi lett volna, ha", tehát a pótselejtezővel előhozkodnod nagyon ócska 3. a pótselejtezőt meg kellett nyerni, nem ajándékba adták az EB részvételt még ott sem (2 meccset és egyértelműen, saját tudásból nyerte meg a válogatott) 4. a győzelmet a sportban soha nem kell megmagyarázni mert önmagáért beszél - neked viszont meg kéne tudni magyaráznod az itteni beégésed csak nem megy :-) 5. most kapod a legnagyobb pofont ismét: ha nem hiszed nyugodtan nézz utána: az EB-t megelőzően sok szakértő és volt neves európai játékos, meg futballszakíró is úgy vélték, "kár volt felvizezni az EB-t a mezőny kibővítésével, mert a pótselejtezőkön így olyan országok is bejutahattak, akik majd jól leszerepelnek az EB-n, hiszen majd mindenki szarrá veri őket, kvázi jutalomból jutottak csak be" - majd amikor vége lett az EB-nek, akkor ugyanezek kivétel nlkül azt nyilatkozták: "el kell ismerni hogy tévedtünk, nemhogy megállták a helyüket az így kijutó országok csspatai, hanem kimondottan pozitív meglepetést is okoztak: említették ezek közt éppen elsősorban a magyarokat akik csoportelsőként jutottak tovább, és az EB legjobb meccsét játszották Portugália ellen, amelyn ráadásul végig ők vezettek"
Oszo 2017. 06. 13. 14:35
Előzmény: #1034  Vazsmegyei
#1037
Mire gondolsz? Ja semmire, csak okosnak akarsz látszani?
ts3 2017. 06. 13. 14:32
Előzmény: #1034  Vazsmegyei
#1036
covfefe
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 13. 14:31
Előzmény: #1031  salve
#1035
ha nálad a Kleinheisler az etalon akkor már nagy baj van, az is csak egy tehetségtelen semmirekellő , most tanulja a németet a fradiban a Dolltól :))))
Vazsmegyei 2017. 06. 13. 14:28
Előzmény: #1033  Oszo
#1034
Légy szíves lapozzad fel a Puskás Akadémia honlapját! Találsz sok meglepetést és nem kell ellentmondásba keveredned!
Oszo 2017. 06. 13. 14:24
Előzmény: #1031  salve
#1033
És ha már Kleinheisler: Most akkor fossam le a lábam, hogy sikerült százmilliárdos összeg elköltése árán előállítani egy db focistát, akit a Werder úgy küldött haza, mint a macskát anyagcserélni?
Oszo 2017. 06. 13. 14:16
Előzmény: #1031  salve
#1032
Igen, csak ha nem emelték volna fel a létszámot, akkor nem lett volna csoportselejtező.
salve 2017. 06. 13. 13:59
Előzmény: #1022  Oszo
#1031
"Az EB-re való kijutás annak volt köszönhető, hogy felemelték az EB létszámát, és már csoport harmadikként is ki lehetett jutni" ez nemcsak óriási tévedés mert nem felel meg a valóságnak, hanem FULL DEMAGÓGIA IS: merthogy a csoportharmadikok pótselejtezőt játszhattak. a maygar válogatott a norvégokat kapta és oda-vissza megverte őket (miközben azok már előre lebecsülően nyilatkoztak a magyarokról). a legnagyobb pofont pedig most kapod: a norvégiai pótselejtezőt annak a Kleinheislernek a góljával nyerte meg a válogatottunk, aki az általad baromira lenézett és kigúnyolt Puskás Akadémia neveltje! no ennyi a "tájékozottságodról", no meg a rosszindulatodról, a kettő együtt és külön-ülön is bőven túl van a piros vonalon!!!
Vazsmegyei 2017. 06. 13. 13:34
Előzmény: #1020  -bubu-
#1030
Bubu ha így folytatod, holnaptól te is divatszurkoló lehetsz, tudod olyan ellenzéki!Bocsi magas volt a labda!
Törölt felhasználó 2017. 06. 13. 13:23
Előzmény: #1026  szivacs
#1029
ne bunkóskodj megint köszönöm
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 13. 13:23
Előzmény: #1026  szivacs
#1028
3 napig kb , fasza 400mrd ért nahaggyadmá
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 13. 13:22
#1027
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 13:20
Előzmény: #1020  -bubu-
#1026
De bizony sokkal több történt! A foci betemette az árkokat (a tiédet kivéve) és együtt örülhettek a magyarok a válogatottjuk sikerének! "Komcsik", "libsik" és "nácik" örültek együtt és ölelgették egymást eufórikusan, mert megélték, hogy magyarok...
Vazsmegyei 2017. 06. 13. 13:17
Előzmény: #1013  Oszo
#1025
Hát nem is tudom, hogy a cselszi miért nem a saját nevelésű játékosaiból válogat! Nézd végig az első és másodosztályú csapatokat, hogy ingyen igazoltak-e Felcsútról, vagy drága pénzt fizettek értük, hogy náluk játszhassanak? Itt nem a foci számít már, hanem a kapitalista elv: pénz csinálni, mindegy hogyan! A focistáknak elsősorban ára van nemcsak focitudásuk! A focista árú!
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 13. 13:13
Előzmény: #1022  Oszo
#1024
nem tudod meggyőzni :o)) mindenesetre a 400mrd ot a tömegsportba kellett volna nyomni a foci helyett, akkor lenne egészségmegőrző szerepe attól , hogy néhány balfasz megnézi az NB1 es szart nem lesz egészségesebb attól, hogy szana szerte köpködi a makukát meg issza rá a sört ........... mina lörincz meg a csuti focistaszégyen
Oszo 2017. 06. 13. 13:13
Előzmény: #1021  szivacs
#1023
Felőlem te is adhatnál, tök leszarom, én csak azt tartanám fontosnak, hogy mindenki de tényleg mindenki aki az eddigi rendszerben akár csak egy forint közpénzhez (TAO is meg önkormányzati pénzek is ideértve) hozzájutott, az takarodjon a labdarúgásnak még csak a közeléből is.
Oszo 2017. 06. 13. 13:10
Előzmény: #1019  salve
#1022
ó persze, hát a "kutya se nézte" tavaly nyáron a magyar válogatottat amint az EB-n szerepelt, ugye? merthogy az EB-re való kijutás már a reformoknak volt köszönhető, még akkor is ha nem akartok róla tudomást venni.. Az EB-re való kijutás annak volt köszönhető, hogy felemelték az EB létszámát, és már csoport harmadikként is ki lehetett jutni. Bár, igazad van, ez is reform!
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 13:09
Előzmény: #1010  Oszo
#1021
Ja persze, és majd ő fog tanácsot adni Csányinak, hogy mi legyen Storckkal, meg ki legyen majd helyette és az mit csináljon... :-) A megye 2-ben ekkora arcok vannak? Biztosan komoly tapasztalatokat szerzett korábbi csapatainál, a REAC-nál, a Felcsútnál és a Vasas-Hídnál. Ja és a Vasasnál is volt vagy 3 hónapot.
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 13. 13:07
Előzmény: #1019  salve
#1020
ó persze, hát a "kutya se nézte" tavaly nyáron a magyar válogatottat amint az EB-n szerepelt, ugye? igen ott összeverődött néhány divat szurkoló , semmi több
salve 2017. 06. 13. 13:03
Előzmény: #1016  -bubu-
#1019
ó persze, hát a "kutya se nézte" tavaly nyáron a magyar válogatottat amint az EB-n szerepelt, ugye? merthogy az EB-re való kijutás már a reformoknak volt köszönhető, még akkor is ha nem akartok róla tudomást venni.. a magyar bajnokság nézőszáma pedig lassan, de növkszik azóta is. ez megint az amit szándéksoan nem akartok felfogni és megérteni: 30 éve csak halódott Mo.-gon a futball, elpártoltak tőle az emebrek, ha néztek is sportot akkor mást néztek a tv-ben is. ma már egyébként is bármit nézhetsz töméntelen mennyiségben mert ontják a külföldi sportcsatornák és nemcsak a futballt. ezért írtam hogy hiába nem akarjátok megérteni: a világ vezető szórakoztató iparága a futball, ami nálunk 30 éven át úgy elsorvadt, hogy szinte a nulláról kell újjáépíteni próbálni - és hiába nem érdekli a liberálisokat, attól még ez egy létező iparág! utálkozhattok gyűlölködhettek, sajnálhatjátok rá a pénzt, de a sport nem oylan befektetés ahol előre és tutira tudhatod hogy mekkorák leszenk az eredmények, mennyi befektetés mekkotra ahsznot/közönségsikert/pénzt hozhat. a stadionk elleni érvrendszeretek pedig full demagógia: hiszen teljesen új stadion épül kb. maximum 2-3 db! az összes többi (kb. 8-10) az mind, MÁR 30-40 ÉVE MEGLÉVŐ stadionok rekonstrukciója vagy a régi helyén való újjáépítése! az az érv tehát full demagógia hogy ezek nem kellenek, hiszen ha ma nem kellenek, akkor a hetvenes évek elején-közepén amikor épültek, szintén "semmi szükség nem volt rájuk", a ti idióta logikátok alapján! csak nem evszitek figyelembe, hogy 40 év alatt ezek lerongyolódtak mint 3. metró vagy mint otthon a bútor amit 30 éve nyüstöltek és egyszercsak eltörnek a rugói, meg kiszskad a huzata! de a gyűlöletszemövegeden ez mind biztos nem megy át, no ezért sajnállak!...
Oszo 2017. 06. 13. 12:58
Előzmény: #1016  -bubu-
#1018
Salve-től idéztem, még mielőtt engem néznél hülyének!
Oszo 2017. 06. 13. 12:45
Előzmény: #1016  -bubu-
#1017
Lehetnél megértőbb! "...hiába szervezel egy fociakadémiát, a te környékeden ahol az működik, nem biztos hogy épp a lgtehetségesebb fiúk élnek és fognak oda jelentkezni, képzeld el!;...
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 13. 12:28
Előzmény: #1015  Törölt felhasználó
#1016
az egész rakás szar röhej , annak tükrében, hogy az elműlt 7 évben 400Mrd ment bele ebbe a szarrakás fociba amit a kutya se néz .......... viccország
Törölt felhasználó 2017. 06. 13. 12:24
Előzmény: #1013  Oszo
#1015
az tényleg kész röhej
Oszo 2017. 06. 13. 12:17
Előzmény: #1012  Juvefan
#1014
Az ember legyen tisztában az értékével!
Oszo 2017. 06. 13. 12:16
Előzmény: #1011  salve
#1013
A kérdés így szólt: A Felcsút, ugye azért indult a bajnokságban, hogy az akadémisták a felnőttek között edződjenek. Akkor hogyan fordulhat elő, hogy úgy lép pályára a csapat, hogy egyetlen akadémista sincs a játékosok között? Erre válaszolj, ne beszélj mellé! Egyébként a kamu linked helyett írd le légyszíves, hány játékost adott csilliárd forintért a Puskás akadémia a labdarúgásnak?
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 13. 12:09
Előzmény: #1010  Oszo
#1012
ráadásul fizetség nélkül, ingyen :))
salve 2017. 06. 13. 12:01
Előzmény: #988  Oszo
#1011
" hogyan fordulhat elő, hogy úgy lép pályára a csapat, hogy egyetlen akadémista sincs a játékosok között?" a válasz nagyon egíyszerű, csak használnod kéne hozzá az agyad, (a gyűlölködés helyett ): hiába szervezel egy fociakadémiát, a te környékeden ahol az működik, nem biztos hogy épp a lgtehetségesebb fiúk élnek és fognak oda jelentkezni, képzeld el!; értelemszerű, hogyha egy utánpótlásból épp most kiöregedő játékos kirepül az akadémiáról akkor egyáltalán nem biztos hogy be tud kerülni egy elsőosztályú profiklub kezdőcsspatába - viszont, te buta, képzeld el, hogy minden elsőosztályú klubnak van B csapata is, ahol ez a fiatal együtt fog edződni az elsőcsspatba be nem férő, nála jóval idősebb és tapasztaltabb egyéb játékosokkal is, és sok kliubnak ez a B csapata vagy a 2. osztályban, vagy a harmadosztáylú bajnokságban el is indul tehát ezek a fiúk ott edződnek, és végül: "az egész utánpótlásos rizsa nem más, mint egy büdös nagy arcátlan hazugság" nos ne magadból indulj ki ha hazugságokat emlegetsz, inkább nézd meg ezen a linken, hogy hány élvonalbeli vagy válogatott játékost adott már az akadémia a magyar futballnak, te szerencsétlen gyűlölködő! link
Oszo 2017. 06. 13. 11:19
Előzmény: #1008  szivacs
#1010
Nem kapitánynak ajánlotta magát, hanem Csányi mellé a jelenlegi tanácsadói helyett. (Jó, tudom ez csak a valóság, ki a francot érdekel...)
Oszo 2017. 06. 13. 11:14
Előzmény: #1007  Vazsmegyei
#1009
"Az Eppel sohasem fog annyi gólt lőni a válogatottban, amennyit a Dzsudzsák, ha százszoros válogatott is lesz!"Nahálaistennek! Még egy kiszabott látnok!
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 10:47
Előzmény: #1004  Juvefan
#1008
Véleménye mindenkinek lehet, nekem is, neki is. De ritka az aki saját magát jelöli a (még) betöltött kapitányi posztra. Te tudsz erre példát? Mit nyertünk? Az Internazionaléval nyertük meg a Bajnai kupát a Juve ellen! :-) link
Vazsmegyei 2017. 06. 13. 10:44
Előzmény: #1001  ________
#1007
Ne haragudj, te biztos, hogy láttad a mérkőzést? Az Eppel sohasem fog annyi gólt lőni a válogatottban, amennyit a Dzsudzsák, ha százszoros válogatott is lesz! Az igaz, hogy a Storck melléfogott ezen a mérkőzésen, mert olyan játékosokat próbált játszatni a "középpályán", akik sem egy pontos passzt, vagy legalább egy védőt ki tudtak volna cselezni! Nem tudom mit tudnál csinálni a 16-oson álldogáló labdát váró! játékosokkal? Igenis ki kell próbálni egy "második vonalbeli" csapatot is, hogy bizonyíthassák, hogy ők nem második vonalbeliek!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 13. 10:32
Előzmény: #1003  szivacs
#1006
a tirpák hajzselé reklámnak, a Nagy Á. pedig lepkét kergetni a mezőre , de azt is csak hátrafelé :)))
Vazsmegyei 2017. 06. 13. 10:30
Előzmény: #999  upgrayeddAKS
#1005
Én csak azokat az oroszokat szeretem, akiket csak ti utáltok! A többi meg mese, amit írtál! Mert ilyen csak nálad van és az is mesében elmesélve!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 13. 10:29
Előzmény: #1002  szivacs
#1004
Urbán Flóri véleménye számomra hitelesebb, mint a tied és troll elvtársaidé, vagy ti milyen bajnokságot nyertetek fidesz kupát :))))))
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 10:26
Előzmény: #1001  ________
#1003
Dzsudzsák legalább hajtja magát és a többieket. Szélre jó, de nem játékmester, Gera már öreg, Nagy Ádám meg még fiatal hozzá. Eppel a pályán volt nem? Góltól viszont messze volt. Dárdai jó volt, de nem hinném, hogy otthagyná a jelenlegi állását. Majd az Urbánflóri! Ő vállalja!
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 10:23
Előzmény: #1000  Juvefan
#1002
Urbán Flóri, Urbán Flóri? Melyik bajnokságot is nyerte meg melyik csapatával? Ha nincs rá időd, akkor ne írj, ha írsz, akkor viszont érdemben érdemes.
________
________ 2017. 06. 13. 07:37
Előzmény: #994  bluefrog
#1001
Dzsudzsákot kellene kispadon játszatni, ezer éve nem tud gólt löni (1-2 kivétellel), jöhetnének a fiatalok (pl. Eppel, gólkirály) Storckot kellene elfelejteni, mert nem tudja a csapatot megújítani (Dárdai, Bundesliga egyik legjobb edzöje)
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 13. 07:31
Előzmény: #986  szivacs
#1000
annyi hülyeséget irt le a kollégád, hogy arra válaszolni csak több oldal cáfolatával lenne lehetséges, de mivel én nem vagyok troll és nem ebből élek, ebből kifolyólag nincs is rá időm, csak annyit, olvasd el Urbán Flóri nyilatkozatait, a médiában azzal mélyen egyetértek a labdarúgást illetőleg,
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 12. 23:46
Előzmény: #996  Vazsmegyei
#999
Nézd őket végig egyesével, IRL :) Majd küldj a Pf. szerkesztőségébe néha képeslapot, ők meg hátha felteszik a fórumra :) P.S.: ha homokszínű cicával találkozol Afrikában, akkor simogasd meg és adj neki a rántotthúsból. Hálásan fog érte dorombolni. :) Ja, és orosz-lányoknak hívják őket, annyira barátságosak és állítólag oroszul is tudnak. Úgyhogy jól el tudsz velük diskurálni oroszul...
Vazsmegyei 2017. 06. 12. 23:43
Előzmény: #983  Juvefan
#998
Találkozunk még Juvefan a zombik nem vesznek el, nem veszhetnek el!
Vazsmegyei 2017. 06. 12. 23:41
Előzmény: #984  upgrayeddAKS
#997
De ha egyszer az istennek nem akarják elhinni, hogy úgy van ahogy te is mondod! Az UNIO is moszkovita lett közben, csak elkerülte a figyelmeteket! Nagy gáz van! Orosz gáz áramlik Brüsszelen keresztül az UNIOba.
Vazsmegyei 2017. 06. 12. 23:37
Előzmény: #985  upgrayeddAKS
#996
Azért megnézném azt a sok "szegény" afrikai országot, ahol egy stadionra sem futná a szegénységből, mégis a földből nőnek ki, meg a szegénységből! Akkor most nálunk is nagy a szegénység, mert sok stadion épült, miközben az oktatást és az egészségügyet a stadionok miatt, lehúzta az ellenzéki médiastorm! Állítólag már csak buta gyerekek és halottak jelzik az oktatást és az egészségügyet az ellenzéki felfogás szerint!
Vazsmegyei 2017. 06. 12. 23:29
Előzmény: #992  _Sigorszky
#995
Nono! Én nem téged bántottalak! Azért ha kell bocsánatot kérek! Én az írásaid mondanivalóját vettem alapul.A jó gondolatokat illik megbecsülni az eltévedt megjegyzéseket viszont illendően "büntetni" kell!!
bluefrog
bluefrog 2017. 06. 12. 22:47
Előzmény: #993  _Sigorszky
#994
az a vergődő játékos Eppel Márton (Bp. Honvéd), a magyar bajnokság gólkirálya. közben Futács Márkó (Hajduk Split) magyarként lett gólkirály a horvát bajnokságban, mindenki döntse el melyik a nagyobb dolog. sztem egy esélyt megérdemelt volna. "Csütörtök este rendezték meg a Horvát Labdarúgó-szövetség (HNS) szezonzáró gálaestjét, amely során kiosztották a 2016–2017-es kiírás legjobbjainak járó díjakat. Az eseményen részt vett az élvonalbeli bajnokság gólkirálya, Futács Márkó is, akit beválasztottak a szezon álomcsapatába." link
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 12. 22:04
Előzmény: #969  bluefrog
#993
Hát, az alapján, amiket írsz, azt mondom, igazad van. Nekem csak az volt gyanús, hogy ismeretlen nevek játszanak, mert én nem követem a magyar focsit annyira, azt se tudtam, ki az a gyerek, aki ott középen mást se csinélt, csak elb.szott minden felé tartó labdát. Most se jut eszembe a neve, de nem is fogom megjegyezni, az tuti. Hát azért annyit olvastam valahol róla tegnap, hogy ő a gólkirály. (Hogy hol, azt nem tudom...) Azt is csak olvastam, hogy sok a sérült, meg aki beteget jelentett. Ez nekem gyanús volt, nem akarták vállalni a válogatottban a játékot. Már itt tartunk. Rápihennek a srácok a bajnoki szereplésre, mert ott több a lé, úgy vélem. A válogatottban meg nagy a blama, ha nem jön össze. De lehet, hogy csak ki akartak szúrni Storckkal. Nem jövünk el neked, aranyapám, ha megfeszülsz se. (Aztán, hogy megfeszült-e, az már kérdés.) Mindenesetre ez az ívelgetős játék kész ráfizetés, mondhatni halál. Láthattuk. Ha ez tudatos taktika volt és a kapitány erőltette, hát.... akkor már nálam is billen a dolog.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 12. 21:46
Előzmény: #983  Juvefan
#992
Vazsigyerek vazsból van, tehát örökös. A pf kegyence, engem már néhányszor kitiltottak róla, őt meg még sosem. Szóval minden állat egyenlő, csak vannak egyenlőbbek...
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 12. 21:44
Előzmény: #989  Oszo
#991
Védik egymást a trollok, ez itt a kemény NER mag. Csak nehogy kikeljen valahol...!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 12. 21:41
Előzmény: #981  -bubu-
#990
Á nem, én? Én nem szólok ebbe bele! Csányi ezt jobban tudja... én aztán nem foglalok itt állást, hát az MLSZ az egy demokratikus ...hm (mi is?), szóval ők majd tudni fogják... (hogy mit mondtam nekik...).
Oszo 2017. 06. 12. 20:16
Előzmény: #986  szivacs
#989
Azért néhány konstruktív elemet megmutathatnál a bejegyzéseiben, mert az én figyelmemet elkerülte nagyjából mind!
Oszo 2017. 06. 12. 20:14
Előzmény: #982  salve
#988
..nincs miről veletek beszélni ebben a témában (sem), mert a vak gyűlölet és nettó rosszindulat a részetekről lehetetlenné teszi a párbeszédet!..Azért nem akarsz beszélni, mert nincs érved! Leírod, hogy 4-5 év alatt nem lehet eredményt elérni, meg azt is, hogy 2010 óta megy a próbálkozás, -ami testvérek között is 7 év. De csak egyetlen ellentmondást oldjál fel nekem légyszíves: A Felcsút, ugye azért indult a bajnokságban, hogy az akadémisták a felnőttek között edződjenek. Akkor hogyan fordulhat elő, hogy úgy lép pályára a csapat, hogy egyetlen akadémista sincs a játékosok között? (Megfejtés: Úgy, hogy az egész utánpótlásos rizsa nem más, mint egy büdös nagy arcátlan hazugság!)
________
________ 2017. 06. 12. 20:10
Előzmény: #985  upgrayeddAKS
#987
mondjuk vicces, hogy ha a Fidesz a focihoz nyúl, annak bukás a vége: MTK, Deutsch Tamás---kiesés link link Andorra: sajnos nem lett megállítva Felcsút: NB2
szivacs
szivacs 2017. 06. 12. 19:14
Előzmény: #983  Juvefan
#986
Ez a módszer: ha netán konstruktívan beszélnek valamiről, akkor ragassz rá egy bélyeget, sorold be ellennek, gúnyold és akkor már nem is kell foglalkozni érdemben azzal, amit mond. Aztán persze ródd fel neki, hogy árkot ásott közéd és nem is lehet megbeszélni már semmit mert ő megosztott, fújj!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 12. 18:51
Előzmény: #976  ________
#985
Lássuk be: ha tönkreverik Andorrát, akkor is ablakon kidobott pénz az a sok stadion :) Az a baj, hogy orbánpatkány de facto királynak képzeli magát, aki annyit áldoz az adófizetők pénzéből a hülye hobbijaira, amennyit úri kedve megenged - a jobbágyok meg fogják be, esetleg a hülyébbek védjék a "királyt". A jobbágyoknak ez volt a dolga a középkorban (meg meghalni a háborúkban az "uraikért"). Ezért is működött olyan sz..rul...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 12. 18:44
Előzmény: #982  salve
#984
"mintha 2010 óta romlott volna csak le a metró állapota, és így csak tarlós felelőssége lenne az egész." Ki nem sz...ja le a magyar politikusok kb. 98%-át? (HCs-val, tarlóssal meg a többi nyomigyerekkel együtt...) A 3-as metrót a ruszkik felújították, de úgy, hogy kb. a leggyatrább "munkát" végezték el rajta. Ez az, ami védhetetlen. Az ellenzék helyében én azzal kampányolnék, hogy orbánpatkány azokkal a ruszkikkal akarja Paks2-t megépíttetni, akik a metrót is elkúrták. (Azért egy atomerőmű nem metró-kategória: ha az el van b...va, annak nem annyi a következménye, hogy "csupán" 10-20 ezer ember később ér oda a munkahelyére, stb.)
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 12. 18:14
Előzmény: #979  Oszo
#983
szerintem vazsmegyeit leváltották és ezt a másik hozzá nem értőt tették a helyére, ne is foglalkozz vele, ez is csak egy fidesz-zombi :))
salve 2017. 06. 12. 18:08
Előzmény: #979  Oszo
#982
semmiféle agymosásban nem volt részem és nem is lesz. neked lenne szükséged arra, hogy levedd a gyűlöletszemüvegd, és elkezdj gondolkodni a realitásokon.. amit te és a hozzád hasonlók itt művelnek pl. a foci kapcsán is hozzászólásaikban, az kb. uyganaz mint amit Horváth Csaba művel 3. metró ügyben a fővűárosi közgyűlésben: ők ugyan hatalmi pozícióban az égvilágon semmit nem tettek 20 év alatt a 3. metróért azaz hagyták szétrohadni, de ehhez képest van krokodilbőr a pofájukon ahhoz hogy úgy állítsák be full demagógiával, mintha 2010 óta romlott volna csak le a metró állapota, és így csak tarlós felelőssége lenne az egész. ugyanez vana futballal is: az 1986 óta haldokló magyr futballtól, amiben 2010 óta indult el egy reformfolymat és próbálkozás arra hogy legalább megpróbáljanak javítani vmit a az egészen (bármiben, A-Z-ig minden területén), nem tudjátok - mert a sík gyűlölet megakadályotz beneteket abban = nem is akarjátok - megérteni, hogy 4-5 év alatt nem lehet behozni 30 év lemaradását egy olyan országban ahol igen, kicsi a népesség és fogy, továbbá ami ma már nem egyszerűen csak egy sport, hanem a szórakoztató iparág világszerte, így óriási benne a verseny! azaz nincs, nem is lehet benne egyik napról a másikra eredményeket elérni még akkor sem, ha közben nem sajnálják rá a pénzt! nincs miről veletek beszélni ebben a témában (sem), mert a vak gyűlölet és nettó rosszindulat a részetekről lehetetlenné teszi a párbeszédet!
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 12. 17:38
#981
link asszem ez eldőlt.........................
________
________ 2017. 06. 12. 16:01
Előzmény: #977  salve
#980
M.o.n több ilyen sokakat megmozgató KÈRDÈS van, amire évek óta folyamatosan csak szórják a pénzt vég nélkül változás nélkül az egyik ilyen a foci, a másikat már nem is említem, mert most paktált le vele a vezér a szavazatokért
Oszo 2017. 06. 12. 15:19
Előzmény: #977  salve
#979
Csakszólok, hogy a #976-ban nem taglaltál semmit, mert azt nem te írtad. Ráadásul nem taglaltál sehol olyant, hogy a németek tétmeccsen kikaptak volna olyan ország válogatottjától, amelyiknek a lakossága kisebb, mint a német igazolt focisták száma.Ilyen ugyanis nem történt és nem is történhet meg! Minden ilyen szánalmas leégés alkalmával föltámad bennem a remény, hogy talán most a magadfajta elvakult agymosottak fejében is megfordul, hogy .."nem lehet, hogy át vagyok b@szva?"Merthogy de! Hazugság az, hogy utánpótlás képzés folyik, hazugság a felcsúti akadémia, hazugság a stadionépítés, hazugság a színvonal emelkedés, és a legnagyobb hazugság, hogy a foci fontos!Sajnos úgy látom, teljesen esélytelen, hogy egyszer kinyíljon a szemed!
Alilou3 2017. 06. 12. 15:17
#978
salve 2017. 06. 12. 14:12
Előzmény: #976  ________
#977
a sportban soha semmiféle garancia nincs semmire! nem véletlen, hogy remekül megél mindehol a világban szerencsejátéknak a sporttal foglalkozó szakága. még a boxmeccsekre is fogadnak, pedig ott csak 1 fő alkotja mindkét mérkőző "csapatot", a futballban meg 11!! "majd legközelebb de kikapni egy ilyen kis csapattól??" ismétlem, ezt történt a németekel is 2004-ben, amit a #976-ban taglaltam! és? összedőlt tőle a német futball? lemondott miatta bárki? nem, mert a kemény munkában hittek és hisznek, dolgoztak tovább mintha mi sem történt volna! "egyelöre az emberek a kidobott milliárdokat, meg a kapott gólokat látják, nem beszélve az üres stadionkról " ismétlem: 4-6 év alaztt nem lehet behozni 30-40 év lemaradását! márpedig a magyar futball lemeradása kb. ennyi! a csodaszert senkisem tudja - de elindult egy építkezés egy ha úgy tetszik kísérletezés, - ezért van pl. német edzője is a válogatottnak - de a mai futballban oylan óriási a verseny minden téren, hogy csak nagyon kemény és következetes munkával lehet eredményeket elérni, és egyik napról a másikra pedig egészen biztosan nem! nem tudom, miért nem lehet ezt felfogni? szerinted más országokban nem került, nem kerül pénzbe az utánpótlás és edtőképzés, az infrastruktúra kiépítése, stb.?
________
________ 2017. 06. 12. 13:43
Előzmény: #974  salve
#976
lett volna 1-1, akkor azt lehetne mondani, hogy okés, majd legközelebb de kikapni egy ilyen kis csapattól??? egyelöre az emberek a kidobott milliárdokat, meg a kapott gólokat látják, nem beszélve az üres stadionkról
Törölt felhasználó 2017. 06. 12. 13:43
Előzmény: #974  salve
#975
"sok hasonló példa van még," És a magyar valóság is: link Összegezve: gólarány: 0 : 7
salve 2017. 06. 12. 13:38
Előzmény: #973  ________
#974
sok hasonló példa van még, elég csak a német-magyar válogatott meccskre utalni: 1954-ben a svácji VB-n a magyar válogatott 8:3-ra verte a németeket a csoportkörben. majd a döntőben 3:2-re mégis a némteek tudtak győzni, borítva ezzel minden lehetséges reális esélyt azaz papírformát! majd: 2004-ben kint Németországban, éppen az 54-es döntő emlékére ismét rendeztek egy német-magyar válogatott meccset. a magyar válogatott a világranglistán akkor lehetett úgy kb. a 60-75. helyen, a németek meg szokás szerint az első 3-ban voltak valahol. a meccset mégis 2:0-ra símán(!!) a magyar válogatott nyerte úgy, hogy - bár barátságos meccs volt - természetesen presztízsnek tekintette mindkét fél, hogy ő nyerjen (a német kapitány akkor azt hiszem Klinsmann volt, a magyar váliagtotté pedig Matthaus), ráadásul ott ültek fent a lelátón az 1954-es német és magyar válogatott még életben lévő legendái! Torghelle Sanyi szerezte mindkét gólunkat (a magyar győzelemre természetesen senki sem számított, bombameglepetés volt!), amit a nemzetközi összefoglalókban látva egy angol klub gyorsan le is szerződtette Sanyit! sanyi így Angliában játszott vagy 2 évig. nem túlzás: akkor a németeknek a tőlünk elszenvedett 0:2 majdnem felért azzal, mint ami most a magyar válogatottal történt, hogy Andorrában egy szerencsétlen góllal vereséget szenvedett (miközben a helyzetek alapján mi nyerhettünk volna legalább 3:1-re, de az andorrai kapus nagyon jó napot fogott ki, parádés védései voltak). és a "poén" a végére: lemondatták akkor a németek a kapitányukat, és kardjukba dőltek attól, hogy egy a világrenglistán a futottak még kategóriában szerénykedő magyar válogatott, meglepetésre símán megverte őket? nem! tették tovább a dolgukat, mert tudták,hogy sport (és futball) már csak ilyen...
________
________ 2017. 06. 12. 12:42
Előzmény: #972  salve
#973
Állítsuk meg Andorrát!!!
salve 2017. 06. 12. 12:32
Előzmény: #970  -bubu-
#972
csak a káröröm és rossszindulat érződik ki az írásod mögül, de sebaj.. nézzük meg picit jobban ezt a kérdést: uygebár a mai Barcelona = világválogatott. ugyanez mondható el a realról vagy pl. Juventusról is többé-kevésbé. válaszolnod kellene a következő kérdésekre: hogy a bánatban lehet az, hogy ezek a saját bajnokságukban nemvernek mindig mindenkit legalább 7 góllal, és nem végeznek pontveszteség nélküli bajnokként? hogy lehet hogy a Barcelona csak döntetlenezik néha olyan középmezőnybeli csapatokkal, mint pl. a Bilbao vagy az Eibar, stb.? bundázás? szar az edző, vagy csak a taktikája? pedig az utóbbi 5-6 évben szinte megszakítás nélkül ő volt a bajnok, a Real csak 5 év után lett most ismét bajnok! aztán: hogy lehet, hogy ezt a Barcelonát (ami csak 3 ponttal lemeradva lett 2. a Real mögött most a bajnokságban), a Juve (ami papíron és játékosai összértékét nézve csak szegény rokonnak számít a Barcához képest), szóval ezt a Barcát a Juve a BL-ben két nagyon síma meccsen egyszerűen szétalázta és kiejtette? vagy: hogy lehet az hogy az angol bajnokságot tavaly egy névtelen senki csapat, a Leicester nyerte meg de úgy, hogy 1db világsztárja sem volt, és költségvetését nézve szegényke rokon volt az általa legyőzött szueprcsapatokhoz képest (Chelsea, MU, Liverpool stb.)??? és végül: hogy lehet az, hogy ez a Juve a BL döntőben a Real ellen az 1.félidőben szuperül ment, fölényben is volt, majd a 2. félidőben amikor hátrányba került (csak egy talált góllal tudott vezetést szerzni a Real) akkor utána mentálisan valahogy visszaestek, majd végül síma vereséget szenvedtek (pedig a tudásuk alapján símán nyerhettek is volna)??? kérdéseim még hozzád: itt most hiperpénzekért játszó, hiperjó felkészítésben részesült, nagyon jól fizetett és motivált, vérprofi klubokról írtam fentebb, és nem a magyar futballról, ami egy 30-40-éves lemaradást próbál meg - ismétlem: próbálkozik vele! - behozni úgy, hogy 2010 előtt itt ez a sport haldoklott, a szó szoros értelmében: mert sem infrastruktúra, sem eléggé képzett edzők, sem pénz (bármilyen pénz), sem igazi lelkesedés = mentálisan topon lévő és önbilazolmtól duzzadó, jól felkészített játékosok, sem menedszerszemléletű szakszövetség, sem edzőközpont nem állt mögötte? és szerinted: behozható 4-6 év alatt 30-40 éve lemaradása? te tudnál csodát tenni ennyi idő alatt? szerinted igaz az, hogy a mai focizni tanuló gyerekekre is igaz az, ami általában pl. a népre és vagy választópolgáraira, mármint az, hogy a "népet nem lehet leváltani"? mert ha nem lehet (és nem nagyon lehet), akkor képzeld el, hogy nem fog teremni minden akadémián és minden korcsoportban évente 2db Neymar, meg 2db Ronaldo, stb.... remélem flefogható és helyén értékelhető ezek után az, hogyan lehetséges mondjuk egy Andorra elleni vereség??!
bluefrog
bluefrog 2017. 06. 12. 11:44
Előzmény: #969  bluefrog
#971
"„A körülményeket nem lehet hibáztatni, mindenkinek vállalnia kell a felelősséget. Én leszek az első, aki ezt megteszi." ez egy üres kijelentés addig, amíg nem ajánl fel vmit. pl. az állását, 1 havi jövedelmét stb. "Mindenki tudta, hogy mi vár ránk, ha az ellenfél így játszik, arra az első perctől kezdve rá kellett volna hangolódni. Ha ezt nem tesszük meg, akkor az ellenfél saját magán is képes túlnőni." ki a franc elsősorban a felelős a játékosok mentális felkészítéséért, ha nem az edző, a szöv.-i kapitány??? már a keret összeállításával is azt sugallta a játékosok és a stáb felé, h ez egy megnyert meccs, elég 11 embert felküldeni magyar címeres mezben felküldeni a pályára, és tuti a 3 pont... link "Storck az utolsó pillanatban mondta le az interjúját"link link
-bubu-
-bubu- 2017. 06. 12. 10:14
#970
Orbán Viktor éppen az Andorra elleni meccs előtt beszélt a hamarosan világszínvonalú magyar focirólhaszanzFUTBALLma 9:09 226 1171Ritka szerencsétlenül időzített interjút készített a köztévé Orbán Viktorral. Az M4-en kötelező, alapos riportban számoltak be a hagyományos felcsúti utánpótlástornáról. A Kisbajnokban természetesen Orbán Viktort, a Puskás Akadémia büszke alapítóját is megszólaltatták. A múlt hétfőn készült interjúban Orbán több erős kijelentést is tesz. Ami még tökéletesebbé teszi Orbán mondatait, hogy a magazin most vasárnap, az Andorra elleni meccs után került adásba. Az orbáni alap:„A magyar futballban ma azért mennek jobban a dolgok, mert vannak akadémiák.”Ez ki is fejti az akadémia alapítója.„A legnagyobb érték a magyar labdarúgásban ma az akadémiai rendszer. Ezt kell megőrizni és ezt kell erősíteni. Ezt kitanultuk az elmúlt tíz évben, ehhez értünk.”Orbán több állítása az Andorra elleni égés nélkül is elég nevetséges. „Hemingway úr (a Honvéd tulajdonosa) nagyon nagy példa nekünk azzal, hogy a Honvéddal meg tudta nyerni a bajnokságot, sok saját nevelésű gyerekkel. Mi más úton járunk, mert a mieinket elviszik külföldre, ugye Sallai Palermó, a Kleinheisler a Brémában.”Orbán arról nagyvonalúan hallgat, hogy a Puskásban éppen saját nevelésű játékosok alig játszottak, még az NBII-ben sem nagyon léptek pályára. Volt, hogy a másodosztályban kötelezően előírt két 21 év alatti játékos két máshonnan vásárolt focista volt. Most pedig, hogy feljutottak az első osztályba, még nagyobb bevásárlásra készülnek, pedig már így is válogatott játékosok ültek a kispadon. Sallait valóban elvitte kölcsönbe a Palermó, nem lett alapember, a csapata kiesett az első osztályból. Kleinheislert pedig majdnem tönkretették, mielőtt Brémába igazolt, de onnan már régen lepasszolták, most tavasszal a Fradiban játszott. „A Hemingway úr, a Várszegi az MTK-val és mi itt azt gondolom, hogy jól teljesítettünk.” Tény: Az MTK kiesett az NBI-ből, a Puskás máshonnan vásárol játékosokat.„A Vasast ha megnézzük, ott is bontogatják a szárnyaikat, Debrecen mindig jó.”A Debrecen majdnem kiesett az első osztályból, és annak ellenére, hogy Orbán valóban avatott akadémiát ott pár éve, a teljes szezonban mindössze öt percet volt a pályán 21 év alatti játékos a Lokiban.„Szóval azt gondolom, hogy ha az akadémiai rendszert stabilizáljuk, abból lesz világszínvonalú magyar futball.”Tény: Andorra-Magyarország 1-0. Orbán arról sem beszélt egy szót sem, hogy a magyar futballt a valódi teljesítmény és a piac helyett közpénzekből tartják el. És a hazugság tovább folytatódott a műsorban. A Puskás Akadémia szakmai igazgatója például ezt mondta az U-17-es tornát értékelve: „Egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy a Bayern München utánpótlásában sokkal magasabb szintű képzést kapnak a gyerekek, mint akár a Puskás Akadémián vagy más magyar akadémián.” . link lol :o))
bluefrog
bluefrog 2017. 06. 12. 09:55
Előzmény: #945  _Sigorszky
#969
"Szegény német..." hát ja, egy szövetségi kapitánynak semmi köze a mentális felkészítéshez, taktikához, az összeállításhoz... ahhoz, h a horvát gólkirályunkat még csak a keretbe sem teszi be, nemhogy a kezdőbe, és ezért nézhetjük Eppel vergődést 90 percen keresztül... ahhoz, h a magyar másodosztályból hív be játékost a keretbe. nyilván az csak a véletlen műve ez a másodosztályú csapat a Puskás AFC... ahhoz, h olyan 16 éves játékos van egy tétmeccsen a cserék között, akinek még egy felnőtt meccse sem volt (klubszinten sem!!!)...
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 12. 07:21
Előzmény: #961  _Sigorszky
#968
Nekem sem hiányzott, de ha már fizetett troll, gondolom, valami kis megélhetési politikusocska lehet ott a vasmegyében 3.-4. vonalbeli helyi politikusocska, és az adófizetők pénzéből finanszírozzák, akkor dolgozzon meg érte és a szép "siker" után tolja ide a képét, és legalább kérjen elnézést a főnökei nevében, valahogy úgy mint a tülökorrú tirpák és fakadjon sírva, de nem ezt tette, sőt,...........................elég vastag a bőr a képén, mint a vezérének és klánjának.
Vazsmegyei 2017. 06. 11. 21:43
Előzmény: #963  _Sigorszky
#967
"Hazádnak rendületlenül légy híve"! Hogy mi lesz neked rettenetes azt még nem tudhatod!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 11. 20:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#966
Nehogy elhidd, hogy majd Csányi elgondolkodik ezen...! :)
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 11. 19:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#965
Ha idehoznák mondjuk Sir Fergusont, akkor is ugyanolyan lélektelen és falábú magyar focsisták futkároznának céltalanul és összevissza a pályákon. Csak tudnám, mi a fészkes fenének az a sok stadion, emlékművek a lopásnak? De annak meg minek emlékmű...?
Törölt felhasználó 2017. 06. 11. 19:36
Törölt hozzászólás
#964
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 11. 19:34
Előzmény: #962  Vazsmegyei
#963
Így kezdődik: "Isten, áldd meg a magyart...". De el ne énekeld itt nekem, mert az is pontatlan és rettenetes lesz!
Vazsmegyei 2017. 06. 11. 19:24
Előzmény: #960  _Sigorszky
#962
Isten bizony nem tudom , mit vétettem ellenedre!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 11. 19:22
Előzmény: #954  Juvefan
#961
Nekem nem hiányzott az a drága ember, de ha neked ennyire kell, hát megjött...

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók