Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 17:06

GYURCSÁNYI FANOKNAK  

link

Olvasgassátok!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 09:00
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#240
Buxer!

Az, hogy kinek kell érnie, ezt lehetne taglalni. Nem hinném, hogy sokkal öregebb vagy mint én, az is lehet, én vagyok az idősebb kettőnk közül.

A válaszod nevetséges, nem tudom elfogadni. Nyilván viktorka a hatalommániás, amikor kész volt lemondani a miniszterelnökjelöltségről, ugyanakkor ti meg mindent elkövettetek, hogy megszerezzétek a hatalmat.

Az sem utal a hatalommániátokra, hogy megadance " call me frank " ferenc akar mindenáron lenni a maszop elnöke.

C A L L M E FFFFFRANK!!!!!!!!
Muuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 08:57
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#239
ebben nagyom sok az igazság, csak ne feledjük a történelem során is az tett embereket minden gyarló emberi mivoltuk mellett hatalmas államférfivá, hogy a szűklátókörű kicsinyes érdekeiken túlléptek. Erre orbán sosem lesz képes. talán az egész jobboldal sem, csak meg kell nézni kik állnak ott áder, pokorni, kövér...ilyen emberek papolnak hazugságról stb. ahogy szegény Hofi mondta, hogy nem sül le a pofájukról a bőr. Sajnos a másik oldalon is ez a helyzet és a legszomorúbb, hogy nincs egy komoly integráló értelmes politikai párt.

Sajnos Magyarországon kevés ember vált nagyformátumúvá (Széchenyi), de pl 15 évvel ezelőtt Irországban is túl tudtak lépni kicsinyes érdekeiken és nézd meg hol tart ma az országuk.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 08:39
Előzmény: #236  Törölt felhasználó
#238
Sacis!

Hozzád szólok, mert úgy látom a sok eszetlen szélsőséges hozzászólás mellett te legalább éleslátó és értelmes vagy. Igazad van, valóban vannak előítéleteim, de ezek nem személyesen Viktor ellen irányulnak, hanem a politikai vonal ellen, amit képvisel. Viktor, mint ember és mint politikus nagyon is szimpatikus nekem, a tegnapi beszéde is "tetszett". Vérprofi volt, látszik rajta, hogy valódi, főállású politikus, értelmes ember. Ami nagyon nagy baj és mélyen sajnálom, hogy a tehetségét és tudását rossz oldalon próbálja meg kamatoztatni. Mélyen sajnálom továbbá azt, hogy megszakította a kapcsolatot Ferenccel, mert szerintem ha ezek ketten végre együtt összefognának, csodálatos dolgokat tudnának véghezvinni az országgal. Viktorunk sajnos ugyanúgy kényszerpályán mozog, mint Ferenc tette eddig. Ami Feriben szimpatikus, hogy végre mert szakítani az eddigi elhibázott úttal. Valami ilyesmit tehetne Viktor is, és akkor végre középen találkoznának mindenki, az ország és a nemzet épülésére. Sajnos a jelenlegi helyzet azt mutatja ez még messze van. Ferenc nyitott lenne, Viktornak kellene megtennie a következő lépést. Sajnos azonban a szélsőjobbos imidzsbe nem fér bele az engedékenység, csak a radikaliznum. Ezért mondom, hogy rossz helyen van.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 08:29
Előzmény: #235  Törölt felhasználó
#237
hogy ki a hatalom mániás azt talán hagyjuk. a főnököd hazudott nappal, éjjel meg reggel is (hogy saját szavait idézzem) azért, hogy megtartsa a hatalmát. hazudott a kampányban és az emberek becsapásával nyert. nem az orbán hamisította meg a gazdasággal kapcsolatos adatokat, hanem a gyurmány és nem másért, hanem hogy hatalmon maradhasson. és ezek után még van képe egyeseknek az orbánra kenni mindent. ez már tényleg nonszensz.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 07:52
#236
azért az itt író komcsik mossák már az agyukat át szódával....orbán meg a kommunista????.....ti abból indultok ki, hogy a komcsi meg templomba jár....hát ne járjon....
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 07:28
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#235
:-) bátyuska egy hatalom mániást nem lehet semmivel zsarolni! Ez a pasas az egész rokonságát beáldozná a bársonyszéké. Te egy jóravaló, tiszta fiatalember vagy! Ezt érezni a jegyzéteidbl. Érned kell még.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 06:50
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#234
Buxer!
Örülsz, hogy lemondta viktorka a nagyrendezvényt. Igaz??
Vajon kit fenyegettetek meg a családjából?
Melyik családtagját?
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 06:30
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#233
Tévedés lenne azt hinni, hogy Orbán Viktor marginázolodásával a polgárháborús helyzet megszünt. Most kell ert, és jozanságot mutatni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 00:38
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#232
"Orbán tökéletes és pontos volt ,mint mindig"
Vörös az ég alja
Orbán elvtárs lakik arra
a dolgozók édesatyja.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 00:19
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#231
ezt hivjak felelös politizalasnak ,nehogy mar a szomszed tehene ne dögöljön meg ,oda
szavazok a beteges hazudozora,de az alternativakat meg sem hallgatjuk
egyebkent szoba nem kerult a beszelgetesben hogy adocsokkentés,annál inkább a szakertöi kormány és a felelösségvállalás
az ATV-n meg ment a szelsö bal bukott fröcsögése
Orbán tökéletes és pontos volt ,mint mindig
attol függetlenül hogy nem hazai kornyezetben nyilakozott.A hir TV ben mikor latod lopcsanyit?1x sem ,mivel ugyanolyan szanalmas lenne mint a cnn riportere elott aki 2 mondat utan felismerte benne a paprikajancsit
Wica neked sem ment valami jol a tozsdezes ebben az evben ugytudom ,hol is kezdodtek a problemak?A lemonisites korul?Ennek is orban volt akkor az oka ugye?
mezuska
mezuska 2006. 09. 22. 00:10
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#230
Vicca

Látad az esti Friderikuszt, tök jo,holnap reggel fél kilenckor ismétlik érdemes
megnézni
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 23:49
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#229
Én is láttam az interjút, ha a TV2-re gondolsz: ellentétben Veled, én nem adom vissza a diplomámat...nem csak egy "üdvözítő" megoldás lehetséges a gazdaságpolitikában, ezt biztosan tudod. Úgy vélem eddig is előítéleted volt és van az interjúalannyal kapcsolatban...ha nem jól érzem, bocsánat.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 23:24
Előzmény: #227  Törölt felhasználó
#228
Végignéztem a Viktor beszédét. Zseni ez az ember. Visszaadom a diplomámat. :) Ha jól értettem a szavait, azt mondta, hogy úgy csinál gazdasági növekedést, hogy csökkenti az adót és a munkanélküliséget. Szép, szép, de a forint nem fog beleférni a sávba az inflációtól. :) De ő ezt majd megoldja valahogy.
A másik szép az volt, ahogy nép nevében beszélt. Utoljára ilyet Torgyántól láttam. Az én nevemben ne beszéljen senki. Majd én.
Eddig nem voltam valami nagy hívő, de ezek után asszem elmegyek szavazni. Isten őrizzen, hogy úgy érezze, a nép mögé állt. Akkor már inkább egy beteges hazudozó. És még ő hívja diktátornak a Gyurcsányt. Szörnyű.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 22:05
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#227
ment a mail JP :)) arra valaszolhatsz....minden erdekel :=)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 21:46
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#226
Te Greeni......hol vagy ?
Vegul is pihenj, de ha ingatlanozol papperokban, akkor valami beugrott.Talan erdekelhetne.
Ja es kezd a topik izgisse valni.A fohost el lehet felejteni !!
kissherceg 2006. 09. 21. 17:28
Törölt hozzászólás
#225
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 15:38
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#224
ááááááááá,
az nem létezik.

link
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 14:55
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#223
JP...egy link lesz....meg mielőtt szivrohamot kapnal :)))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 14:47
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#222
Te Greenike :))))))))))))
En viszonylag nyugodtabb tipus vagyok, de azert a kivancsisagom mar nem hagy nyugodni. Mi az, tan most barkacsolsz valamit? Nem lelsz egy csavart?, vagy what ?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 14:30
Előzmény: #220  Törölt felhasználó
#221
férget????? nincs elég :))) ?...nyugi...

Topik gazda

miau
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek