Topiknyitó: VUK1980 2021. 06. 05. 21:43

FUDAN Egyetem Budapesten!  

Mondja el itt mindenki a véleményét!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 08. 08:21
#6
A kormány hiába reménykedik abban, hogy rövid az emberek emlékezete. A magyar amúgy is idegenellenes, ami nem csofa Trianon, a német megszállás és az orosz  megszállás után, de a migránsozással a kormánypropaganda eléggé fölkorbácsolta ezt az idegenellenességet.
A koronavírus járvány közben az sem elhanyagolható szempont, hogy a kínaiak jól behurcolják a kínai variáns első hulláma után a tizediket és a huszadikat is.
Értem én, hogy Orbán Győző kőbányájának minden állami beruházás aranybánya, de olcsóbb lenne egyszerűen odaadni neki az ő hasznát mindenféle építkezés nélkül.
exley 2021. 06. 06. 10:41
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
"Kár a gőzért" Minden le van "zsírozva", ha tetszik hanem megépül, a Kínai néphadsereg Közép Európai "támaszpontja". Az "tomahawkok" már élesítve vannak. Belgrád Bp vasút légi támadása előkészületben. Darmstadtból indítanak Vietnámból kivont B-52 eseket.  El sem készül már le le van bombázva. A Nató ölbe tette kézel fogja nézni, hogy a kínai hadsereg Budapesten parádézzon Nevetséges  ::::) Emlkeztetőül "Ujvidéki Duna Híd" Transtzformátor állomások, belgrádi Kínai hadsereg vezetési pobn tszét bombázása 500 föld alatt robot cirkáló rakéták bevetése, elment az maradék józan esze is a narancsnak, mementó a narancs szeretne már egy tisztességes bombázást Csepelen, BP-n:)
Törölt felhasználó 2021. 06. 06. 09:55
Előzmény: #2  VUK1980
#4
egyetértek,de nemcsak erre nincs szükségünk ,hanem kalmárokra-kufárokra és politikusokra sem.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 05. 21:55
#3
Biztosan nem volt elég felület erre?
Különben meg lecumizhat a felcsúti maradona.
VUK1980
VUK1980 2021. 06. 05. 21:44
#2
Semmi szükség rá, de ha kell akkor csináljanak csak ne a mi pénzünkből

Topik gazda

VUK1980
VUK1980
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek