Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 21:29
Előzmény: #11299  Törölt felhasználó
#11300
az hogy nem lehet hetvegere tartani
miert ne lehetne
nyugodtan lehet

te is tudod akkor most megis visszakerdezel.. hmm? :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 20:47
Előzmény: #11295  Törölt felhasználó
#11299
Mi a hülyeség, hmm?
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 20:34
Előzmény: #11295  Törölt felhasználó
#11298
szerintem is.. most nem biztos hogy annyira nyerő volt.. aztán máskor meg igen.. az tény, sok benne a szerencse tényező, ezért rizikós..
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 20:33
Előzmény: #11296  Törölt felhasználó
#11297
shortoltam is.. zártam is. :) de még az sincs elveszve.. mert sokan sajnos kényszerülnek abban long pozikat zárni, hogy fedezzék az rv piaci bukót.. éles esés volt benne, és várható lenne, a folytatás legalább egy darabig.. legalábbis más értelmes kereskedelmi termékben úgy lenne... de ez arany, ez egy k.cs.g.. (évtizedek óta long a végtelenbe ha bármi is van..) :) egyelőre 1680-n megfogta és adják 1660 felett rendesen.. de az tény, ilyen "megállók" voltak már különböző szinteken... de csak megvettek eddig mindent...
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 17:12
Előzmény: #11292  Törölt felhasználó
#11296
kulonben meg ki akart aranyat shortolni a heten..? :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 17:12
Előzmény: #11293  Törölt felhasználó
#11295
hulyeseg...
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 17:11
Előzmény: #11292  Törölt felhasználó
#11294
oohhmm.. pl azt hogy .. hmm mi ez?

nemtom mit kene szolni?
nem hiszek a kuruzslasban
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 14:55
Előzmény: #11292  Törölt felhasználó
#11293
Többek között ezért sem szabad SOHA pozit nyiva hagyni hvg.-re. Soha.
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 12:32
Előzmény: #11291  Törölt felhasználó
#11292
ehhez mit szóltok?

link

link

(link
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 12:01
Előzmény: #11290  Törölt felhasználó
#11291
dehogy, nemcsak most, mindig is tobbet ert a penz a vilagban es mindig is kuzdeni kellett a baratsagert es a becsuletert
ezert is szep es maradando dolgok ezek
nem csak most van igy :)

pfff. a kinaiak nagyon kemenyen nekimentek amerikanak
olvastad?

a kozlemeny pontos angol szoveget meg nem neztem de ha pontos a fordtias figyeled a szoveget?
a vilag egyetlen szuperhatalma legnagyobb hitelezojenek...huha
tehat egyeduli szuperhatalomkent ismerik el amerikat (ami nem igaz ok legalabb olyan erosek mar katonailag es gazdasagilag is csak meg nem szalonkepesek a rendszeruk miatt) de finoman odatoljak azt is hogy ok a legnagyobb hitelezok (ami megint nem igaz mert legnagyobb kotvenytulajdonos maga a FED de mindegy)

szoval ez elore megbeszelt volt? szerintem igen
es valamit terveznek a vilagban
erzem
atrendezodes lesz
kina kijelentette masik tartalekvaluta kell ezzel de facto kivegezve amerikat ugyanakkor tovabbra is eliseri szuperhatalomnak akinek viszont ugmond nem jar eros penz mivel eppen most veszi ki a kezebol a menedekvaluta szerepet

tetszik :) erdekesen megy a buli
lassuk europa mit reagal
de most el kell mennem feher inget venni
hogy estere macho lehessek hihi :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 11:40
Előzmény: #11282  Törölt felhasználó
#11290
igazad van, nem lehet mindent pénzért megvenni, a becsület, a barátság többet ér mindennél. Még akkor is, ha mostanában máshogy tűnik....

s&p meglepett, elvileg dollárgyengülést okozhat, majd hétfőn meglátjuk
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 11:30
Előzmény: #11287  Törölt felhasználó
#11289
hat ha eurusd longod van akkor amiatt nincs miert fosni az jo lesz legalabbis egy rovid idegi biztos

en sokkal inkabb fosok az orszag miatt.. most hogy amerika kidolni latszik vannak alapkezelok ahol szigoruan aaa minosites kell bizonyos szinten a papirokhoz
ok nyilvan kenytelenek eladni es masba tenni
attol tartok hogy a CHF menedekvaluta szerepe meg erosebb lesz es a forintot es vele az otthoni hiteleseket gyakorlatilag kivegzik
nemi esely hogy ha az euro erosodni tud a dollarral szemben akkor elmozdulhat a frankhoz kepest is, nemileg enyhiti vagy elvonja a franktol a ra nehezedo nyomast

egyre inkabb europai egyetertes latszik kibontakozni azon a teren hogy ezigy nem jo
tehat nem csak a svajci jegybank interveniel hanem lathattad tegnap az ECB kozlemenyet is amivel elfogadtak az olasz kotvenyeket es igy ez a fajta csepegtetett kommunikacio igyekszik ovatosan szintrol szintre viszabb lokni a helyzetet
mivel globalis gazdasagrol beszelunk mar regota nincsenek foldreszek vagy hatarok te is tudod
siman lehet hogy az amerikai leminosites is ennek a tervnek a resze
kicsit ok is besegitenek
ki tudja milyen hatteralkul vannak ki hogy egyezett hol adja vissza majd azt a segitseget amit most kapott
a lenyeg.. az irany latszik nem akarjak azt ami most van de azt sem ami regen volt
penzugyi forradalom eloszobajaban vagyunk ami komoly atalakitasokat vezethet de ez nyilvan eveken at fog tartani

most sem engedhetik meg hogy a CHF csak ugy bezuhanjon ezert a kis lepesek ezert a csepegtetes
mint funda ha kereskedni akarsz akkor szerinte nagyjabol ezt a kepet kell latni
pontosabb kephez ugysem fogsz jutni hacsak nem vagy jegybankar
innentol kezdve meg a TA-t is ugy lathatod hogy tudod megis mire szamitasz
aztan az mar szerencse kerdese hogy az egyes csepegtetett lepesek mikor hogy jonnek ki es hogy eppen egyeznek e azzal amit csinalsz
de a fovanalat eltalalod nagyon rossz mar nem lehet

most koszonhetem a baratomnak hogy tegnap kiutaltatta velem a penzt, hogy radumalt
igy en most nyugodt vagyok nincs poziciom es uresen tudom varni a hetveget
halas vagyok neki :) hogy megint a jo tanacsot adta
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 11:18
Előzmény: #11287  Törölt felhasználó
#11288
az egész érdekes, pl eur/chf fronton mit vált ki meg mondjuk usd /chf fronton... ha fundásan nézzük az utóbbinak egyértelműen lefelé kellene mennie, de ettől az elsőnek is?!
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 10:52
Előzmény: #11286  Törölt felhasználó
#11287
hát most nekem is ködös.. nyitva hagytam egy csomó longot.. és most fosok, hogy mi a fax lesz.. nagy szemetek azt biztos, direkt zárás után hoznak ki olyan hírt, amivel a shortos haverokat tudnak támogatni.. de az is lehet usa meg vasárnap este lép olyat, ami esetleg üti a leminősítés hírét.. ahogy nézem rendesen megy a média hadjárat is...

de mondjuk ilyen hírre nem az euronak kellene erősödni a dollárral szemben meg amúgy mindennek? legalább az a longom legyen jó.. :)

kezdem gyűlölni ezt a hírre rángatós kereskedést..
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 10:15
Előzmény: #11284  Törölt felhasználó
#11286
jah... van ez igy :)

na figyelj ide mit szolsz a leminositeshez?? engem meglepett hogy ilyen bator lett hirtelen az s&p
ugy erzem eleg sokaig baszogattak oket hogy felelotlenek voltak a minositeseikkel es emaitt hozzajarultak a 2008-as osszeomlashoz
es hogy most meg europa is rajuk lepett azzal hogy sajat hitelminositot akar letrehozni az unio gondolom a piac azt koveteli hogy tenyleg legalabb latszattra fuggetlennek tunjenek
mi sem tesz fuggetlenebbe egy amerikai hitelminositot ha magat amerikat minositi le
azert meglepett... abszolut nem lehet tudni mire szamitsunk jovo heten
en arra szamitok hogy a vasarnap esti nyitasban lesz rangatozas mert mindenki ideges lesz igy aztan probalgatjak a szinteket de hetfore megnyugszik a dolog es egy adott szinten konszolidalodva tovabbra is hullamkereskedes lesz
tehat tovabbra is ingadoznak a befektetok a kozott hogy az usa a szarabb vagy az eu csak ez a szint ami most a kozeppontja volt a hullamzasnak fentebb tolodik vagy 100-200 pippel, esetleg tudnek meg ara is gondolni hogy az amplitudo is valtozik eleinte nagyobb aztan szukebb hullamok majd megint kitores tehat idoben es terben is valtozo fazis.. hehe mint a fizikaban :)

te hogy latod?
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 09:18
#11285
Elég brutális swap.

link
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 09:16
Előzmény: #11283  Törölt felhasználó
#11284
"Vége a csökkenő trendnek. Jon a korrekció (LONG)EUR/USD, OTP, DOW JHONES, MOL...

Ezt az üzenetet azért kapta, mert igényelte az e-mail-es tájékozatást a kovess.eu oldalon.
Amenyiben nem szeretne többé ilyen üzenetet kapni kattintson a következő linkre: Nem kívánok több e-mail-es tájékoztatót! "

Érdekes, hogy olyan emberek végeznek felelősségteljes tőzsdei szolgáltatásokat akik még a Dow Jones-t sem, tudják helyesen leírni.. gigalol..
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 00:42
Előzmény: #11277  Törölt felhasználó
#11283
a nyero az mindig nyero marad meg ha most csak kicsi is
pszichologiailag nyerni nagyon fontos es meg fontosabb hogy ezt nyeresegkent is dolgozd fel, ugy is eld meg..

gratulalok! :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 00:41
Előzmény: #11279  Törölt felhasználó
#11282
hehe
hat persze hogy miattad
na de nem eleg hogy egy komplett manovert neveztem el rolad a tiszteletem jeleul inkabb az olcso 10%-ot kered? :)
a hirnev orokre megmarad a penz meg...

na jo majd szepen kijossz es akkor megisszuk sangriaban ezt ugyis szeretik sokan emlegetni

amit irtam nem dicsekvesbol irtam pusztan kognitiv viszacsatolas

poziciot nyitsz
nyersz
orulsz neki
igy megy a sorrend
es akkor legkozelebb is meg tudod csinalni

a pszichologiai tenyezo elmondhatatlanul fontos a tozsden

koszi a jo tippet a daxra kedves baratom :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 06. 00:24
Előzmény: #11278  Törölt felhasználó
#11281
ja. es azon sincs ekezet. sok sikert.

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek