Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 13:11
Előzmény: #10939  Törölt felhasználó
#10940
1,4330-1,4270 visszatesztet sejtek az eurusd-ben a grafikon alapján...
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 11:51
Előzmény: #10938  Törölt felhasználó
#10939
talan nem azt probalom reggel ota?
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 11:40
Előzmény: #10937  Törölt felhasználó
#10938
komolyan mondom, szinte úgy érzem magam köztetek, mint ha házastársak lennénk, a baszogatás is csak szex, nem? :)

májki, ezen a topikon, csak szakmai dolgokról lehet beszélni, emléxel? :)
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 11:24
Előzmény: #10932  Törölt felhasználó
#10937
nem is tolthetne el mas valasz nagyobb boldogsaggal mint ez hogy milyen egyszerunek tartasz :)

bar a tokeletes buddha allapot elereset meg gyakorolnom kell azert tok jo hogy mar ennyire eszreveszed rajtam az egyszeruseget ezek szerint haladok.. pont ugy mint kozben az arfolyam...velunk vagy nelkulunk
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 11:24
Előzmény: #10934  wyl
#10936
szoda, egyre jobban süllyedsz a mocsárban, tényleg ejteni kellene a témát.
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 11:22
Előzmény: #10933  Törölt felhasználó
#10935
a problema mar az elso mondatodban van..
ki kert meg ra hogy komolyan vegyel? vagy barki mas komolyan vegyen?

mondtam szorakozas es pszichologia! ez utobbi nagyon fontos

masreszt viszont az irasom nagyon is komoly volt egy bizonyos szempontbol csk ezek szerint nem ertetted meg az uzenetet amit kozvetit
semmi baj

harmadreszt en pont a tozsderol szeretek beszelni es megvitatni mi hova megy
par napja pont emiatt volt balhe hogy a fecseges nagyon elment fecsegesse es hogy en ezt miert tettem szova

na most te ugyanezt mondod
megis komolytalan vagyok.. vagy te..?
wyl 2011. 07. 22. 11:11
Előzmény: #10931  Törölt felhasználó
#10934
ott kevered a dolgokat, hogy 5 digites a platformod, s ilyenkor az utolsó szám törtet, azaz tizedet jelent.
A jelenlegi nyereséged 175 pip, ami x 8 lot x 10 chf-el = 14k chf-nek felel meg saccperkábé :)

1 lot esetén 1 pip elmozdulás 10 adott pénznemet takar. pl eurusd esetén 1 lot pozi esetén 10 usd-t jelent....

A tegnapi pozid belinlelésekor
1,17868 volt az árfolyam és 1,16X71-nél nyitottad. Akkor a nyereséged 109,7 pip x 8 lot x 10 chf-el x az akkori chfusd árfolyam + a swap, és így jön ki a 10715 usd profit.
Mini számla esetén 1 minilot = 0,1 lot...
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 11:00
Előzmény: #10930  Törölt felhasználó
#10933
Pont az ilyen írásaid miatt nem lehet téged komolyan venni, bár szemmel láthatóan baromira meg vagy magaddal elégedve és szuper profinak hiszed magad de sztem csak idő kérdése, hogy elbukd a pénzedet bár ezt senkinek nem kívánom, még neked sem.

Szerintem nem azon kéne vitatkozni, hogy ki a faszább gyerek, hanem megvitatni, hogy éppen merre is tart a piac, merre lehetnek jó lehetőségek.

Egyértelmű, hogy mások vagyunk, ezért is mozog a piac, de az a szép benne, hogy ezzel együtt is mindenki tud(na) pénzt keresni akár a csillagok állásából akár üveggömbböl olvassa ki, hogy merre tart az árfolyam.
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:56
Előzmény: #10929  Törölt felhasználó
#10932
látod mike, én a forexel kapcsolatos megjegyzéseid alapján alkottam véleményt, Te emberi dolgokról hadoválsz, és előkerülnek az "anyukák", meg a "picsák". Erre nem vagyok partner, nekem szürke vagy és egyszerű, mint egy villáskulcs.
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:46
Előzmény: #10927  wyl
#10931
nem nem .. 8 lot-l jön ki a cirka 2K dodo..
rosszul számolsz valahol .. 1 pip az cirka 10 dodo környékének felel meg ..

nem 10 chf hanem 1 .. ezért rossz az egész számolatod ..

miért is 10 chf ??

de mindegy...

egyébként most speciel 1752 pip profit esetén és a számolatod szerint akkor én most durván és cirka 165.389 dodo nyereségben vagyok a 16.539 mutatott helyett

fasza ..

:o))
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:28
Előzmény: #10927  wyl
#10930
hala istennek... :)

(zarojelben megyjegyzem: csak egyszer tudnam meg vegre mi az istenverese az a lot... mer en csak a vetel eladas gombokat szoktam nyomogatni oszt mast meg nemtok a cuccrul... :)
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:26
Előzmény: #10924  Törölt felhasználó
#10929
az hogy az en tudasom milyen merteku az nem kepezi most vita targyat mivel nem lenyeges

viszont roppant mod ostobasag valakirol informaciok nelkul itelkezni es azt mondani hogy a tudasom itt ki is merul
esetleg ha ugy irtad volna hogy a beirasaid alapjan en ezt gondolom rolad ugy mas... de igy csak szimplan emberileg nem vagy tul magasan a tokehozamaiddal egyutt sem...

valoban slampos neha a megfogalmazasom hiszen itt egy ilyen forumon nem precizitasra van szukseg, legalabbis en nem azert jarok ide hanem azertr hogy oromot banatot megosszunk egymassal
ez segit pszichologiailag

preciznek otthon kell lenni a monitor elott

kicsit frigidnek tunsz stilusodban az irasaid alapjan

nemtom honnan szerezted a toket lehet lotton nyerted vagy anyuektol kaptad vagy a ferjed tart el de hogy nem ketkezi munkaval szerezted az is biztos mivel tul sok gog van benned ahhoz, hianyzik az elet iranti alazat kulonben nem irnal ilyeneket hogy szereted erdekes emberek irasait olvasni de en nem tartozom kozejuk

hat persze ez is nezopont kerdese, roppant erdekes embernek tartom magam, az irasaim is roppant erdekesek es akik szemelyesen ismernek (meg nehanyan innen azok kozul is akik nem) roppant erdekesnek tartanak

annak kicsit orulok hogy a te "szaraz" szemleletmododnak en nem vagyok erdekes
gondolom ha stop limitekbol meg target price-okbol allnek akkor erdekes lennek de en olyan eletet nem szeretnek mint amilyennek a tied innen latszik mert a sok penz ellenere megis uresnek tunik (latod megtanitalak arra hogy kell felteteles modban fogalmazni es megis eselyt adni a masiknak hogy hatha nem egy bekezelt frigid picsa hanem csak az irasai alapjan tunik annak :)

persze engem ezek nem erdekelnek kulonosebben, csak ha mar igy belementel akkor en is kifejtem a nezopontomat

mondtam szorakozni jarok ide igy az olyan irasokat amik nem szorakoztatnak siman ignoralom
a tieid eddig pont ilyenek voltak, szarazak elettelenek
de most azert valaszoltam mert moka es kacagas lehetosege csillant fel a kialakulo helyzet kapcsan....
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:19
Előzmény: #10920  wyl
#10928
Sebaj, igen, így már működik.
Most játszom vele egy kicsit :)
Köszönöm!
wyl 2011. 07. 22. 10:15
Előzmény: #10922  Törölt felhasználó
#10927
Ha jól emlészem 8 lotról szólt a történet.......
A Te számolásod ott sántít, hogy 1 lotra jön ki a 2k dodó, illetve még arra sem, mert az a 2k az inkább chf, ami kb. 2,36k dodó
Tehát amit írtam, az 300 pip x 8lot x 10 chf x 1,18 chf/usd árfolyamon = 28.320 usd. Ergó a figyelmeztetést, azaz a margincall-t megkaptad volna ennél a mínusznál, A -325 pip esetén meg búcsút inthettél volna a 32k-nak. Ugyanis ennyi volt a két nappal korábbi lokális low, ahová egy értelmes hosszútávú sl-t lehetett volna rakni.
Na de tényleg befejezem, mert ez így egy parttalan, hovatovább személyeskedő vitának tűnik, melyre sem időm, sem energiám nincs, gondolom neked is van jobb dolgod:)))
hasonló jókat neked is.
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:08
Előzmény: #10925  Törölt felhasználó
#10926
meg aztán legalább 1x... DE CSAK 1X ... HADD CSAPJAK MÁR SZÉT KÖZTETEK !

:O))
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:06
Előzmény: #10924  Törölt felhasználó
#10925
már bocsi .. de tőlem milyen hideget kaptál ?

sz.vadászra sem úgy emlékszem hogy osztogatná a taslikat..

azt gondolom túl érzékenyek vagyunk nagy ritkán mind a ketten .. ennyi
(ez is belefér , míg az anyukák szóba nem kerülnek )

:o))
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 10:01
#10924
Egy ideje tőke hozamokból élek, nincs mellette más foglalkozásom, cégem. ennek egy kis részét teszi ki a forex kereskedés. azért olvasgatom ezt a fórumot, mert okos dolgokat lehet megtudni érdekes emberek írásaiból. (mike, Te nem tartozol közéjük). Azt tudom, hogy a csabaihoz sangriát iszol, meg hogy "hahah
felfele megfogtam
kurva nagy nyero
dobtam es mara ennyi volt megint :) " és ezzel ki is merűlt a tudásod, de hidd el engem ez sem untat, ebből is van mit tanulni. ;) szoda, oltári ribilliót csaptál, mikor egy kockázatos tréden szerettünk volna vitatkozni, és nem veszekedni. Kaptam én már hideget-meleget szarvasvadásztól, szodától, de nem akadtam ki egyiken sem. Ezek szerint ez az a hely, ahol csak pár embernek szabad véleményt alkotni, a többi pedig csendesen olvasgasson. Igazatok van. Én kérek elnézést, ezentúl megtartom magamnak a véleményemet.

Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 09:51
Előzmény: #10921  Törölt felhasználó
#10923
celar 4250 shortban
jovo heten meg jobban fog erosodni a dollar mert ugyis elfogadjak az adossagplafont es a gorog sztori mar uncsi
ma szerintem elkezd kifulladni
es jovo het elejere annyi is...

ta szerint naposon visszalepett a korasbbi haromszogbe aminek erintette a felso szarat.. meg erosebb beszukules... talan megint letori.. egyelore igy latom aztan majd finomitunk rajta

mas?
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 09:42
Előzmény: #10918  wyl
#10922
ne haragudj de mellédumálsz ..

olyanról és úgy mondtál olyan megállapításokat ( nevezd véleménynek) amiről annak alapjairól fingod sem volt,persze semmi kérdéssel előtte .

aztán erre válaszoltam ugyanolyan illő módon ..

erre most meg jössz a bankkártyáddal, és írsz megint hozzá még több baromságot.

számold már ezt +1szer ha már elmész és rá is érsz úgy 13 év után ... /cirka 200 pip az cirka 2K dodo itt (egyszerű) ha ellenem megy (és akkor van 32K) , és most sem csontra számoltam csak úgy nagyjából/

én meg azért járok ide /is/ mert még mindig tanulok ..
(te biztos profi vagy )


sztem a te megállapításaid sem éppen remekbe szabottak /legalább is nekem bemutatkozásképpen / többi beírásodat én nem ismerem .

fórban vagy/voltál

***

valahogy ezt az egészet újból kellene kezdeni elölről.../de már nem lehet - sajnálom/

ezt buktuk

:o)

szevasz és jó életet
Törölt felhasználó 2011. 07. 22. 09:14
Előzmény: #10916  Törölt felhasználó
#10921
jol kezdodik a nap...
eleve ket topikban megy a felesleges szocseples plusz meg veszekedes is...

kar volt szethuzni azt a keves hasznos informaciot ami megjelenik most lehet ket topicot figyelni annak akit ez erdekel

tipikus magyar hulyeseg... ezert is szar az orszag otthon

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek