Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:24
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#120
bocsika nem én kezdtem, csak regáltam, és senki /én sem/ szeretem ha burkoltan, ügyesen de igaztalanul lealáznak kioktatnak lefikáznak - de ok ! Mi az a major cross /deviza keresztpár ? , vagy egy ügylet /eszébe nem volt elmagyarázni / ?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:23
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#119
Melyik részét?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:23
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#118
Még egy alapvető tévedés kedves Gintonic. A nagybetűs Te az megszólítás, csak udvariassági formula, nyelvtanilag személyes névmás, s mint ilyen kisbetűvel írandó.
De befejeztem veled a kommunikációt, mert nagyon az alapoktól kellene kezdenem és ehhez sem időm, sem kedvem.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:23
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#117
ertem
tehat tonic 0.1 lotja az a minilot es ez 10.000 dollart jelent
gondolom akkor ennek csak egesz szamu tobbszoroset tudom nyitni?
pl amit mondtal a 14.440 kotesre 1440 dollar fedezet kell de mondjuk 2000-et raktam be akkor engedi tovabb tort szamban? vagy ez a 10.000 a minimum lepeskoz?
tehat mondjuk a kovetkezo akkor 28.880-on lehet 2X 0.1 lot-tal
hehe kezdem erteni?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:19
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#116
Nincs itt semmiféle dominanciaharc. Gin került a tonikba.

inflexió,
a Tőkepiaci törvényt kellene inkább idecitálni.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:12
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#115
te=Te
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:10
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#114
Tonic, ha van konkrét kérdésed, megpróbálunk válaszolni, de ennek a dominanciaharcnak semmi értelme.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:06
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#113
65/B. § (1) Csereügyletből származó jövedelemnek minősül a számvitelről szóló törvény szerinti deviza-, tőke-és kamatcsere (swap) ügylet alapján a magánszemély által az adóévben megszerzett bevételnek (csereügyleti bevétel)- a kizárólag az adott ügylettel közvetlenül összefüggő - a magánszemélyt az adóévben terhelő igazolt kiadás(oka)t (csereügyleti kiadás) meghaladó része (a továbbiakban: csereügyleti jövedelem). A csereügyleti kiadásnak a csereügyleti bevételt meghaladó összege csereügyleti veszteségnek minősül.2333
(2) A csereügyleti jövedelem után az adó mértéke 25 százalék.
(3) A csereügyleti jövedelmet és/vagy a csereügyleti veszteséget
a) a kifizető az adóév végén ügyletenként állapítja meg, a magánszemélynek az adóévet követő év január 31-éig ügyletenként részletezett igazolást állít ki, és arról az adózás rendjéről szóló törvény előírásai szerint a rá vonatkozó rendben adatot szolgáltat az állami adóhatósághoz;
b) kifizető hiányában a magánszemély ügyletenként nyilvántartja.

link

Ezt nemrég tették bele az SZJA törvénybe, csak senki nem tudja, hogyan kell alkalmazni, mire vonatkozik.

Az offshore számlanyitást sajnos az általam ismert összes külföldi fx bróker gyakorlatilag lehetetlenné tette. Egyébként is meg vannak számlálva a napjai ennek a konstrukciónak, a CIB pl. egyik napról a másikra indoklás nélkül megszüntette a számlavezetést ezeknek a cégeknek. Az amerikaiak ezzel is a terroristákat üldözik, nagy a nyomásgyakorlás.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 11:06
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#112
mély tiszteletem...

és nagyon
várom a döbbenésemet ... /mint hasznavehetetlen amit persze mások ítélnek meg / persze személyeskedés nélkül, és dehogy is értelek félre kioktatás ügyben.. Oh ! A major cross /keresztpárok. Igyekezni fogok ezzel a cuccal hogy meg merjelek szólítani alkalomadtán . Nem kioktatólag értve: a lotot egy tével és pipet is egy p - vel / bocs de magyar vagyok , magyarul írtam , a műszavak néha még nehezen /. Ezt is nagyon megköszönöm ..

egy apróság mély tisztelettel : "Szerintem te, de a hasznavehetőségét ítélje meg más" Ez így értelmetlen ..

Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:56
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#111
bizony .. idehaza sak cégesen szabad csinálni..meg egyébként is...
elég szomorú ez (((
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:53
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#110
Mackó,
a helyzetet még súlyosbítja, hogy ha hazai brókercégnél kötsz devizát, azontúl, hogy értelmetlenül drága, azonnal levonják az adót.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:50
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#109
Mire gondolsz inflexió? Milyen hókuszpókuszra?
A bevallás egyébként teljesen magánügy, az szja-ban kell szerepeltetni...
Off shore cégeket szoktak alapítani, de azt hiszem WIK FX oldalán ki lehet bogarászni, valaki ott bemásolta a TPT idevonatkozó passzusait.
Megjegyzem az egész abszolút nem világos, az APEH-nél azt hiszik még mindig, hogy az értékpapír vásárlása egyenlő a nyereséggel és azt illik megkaszálni 20%-os adóval. Tőzsdei terméknél, - ilyen pl a forex futures - a nyereség veszteség szembeállítható.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:45
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#108
hát ezen spekizünk mi is... senki nem tud semmit ((
jogértelmezés meg nincs..
mert lehet pl. inst. külön értelmezni
vagyis pl eur/usd veszteség az nem állíható szembe az usd/jpy nyereséggel..
na mind1
akkor marad a céges, vagy pszt... tréd
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:44
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#107
A gurukról is lesz szó, meg fogod találni megfelelő időben és megfelelő helyen...
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:43
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#106
Köszi Jegenye, tényleg korrekt, így legalább nem kell azon tipródnom, hogy most akkor bevalljam-e, vagy ne. :-)

Ezek szerint ez a deviza csereügyleti hókuszpókusz nem a forexre vonatkozik?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:40
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#105
Nézegettem a tájékoztatót az adózásról, amit tegnap belinkeltél. Neked abból egyértelmű, hogy mi van? Nekem úgy tűnik, hogy nem szembeállíthatóak továbbra sem a forex nyereségek és veszteségek, hiszen mindegyik egy-egy külön ügylet.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:40
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#104
Tonic. Szerintem te, de a hasznavehetőségét ítélje meg más.
Nem bántani akartalak félre ne érts.
A tapasztalataim leírása azonban nem korlátozható egyetlen topikra, annál egy kicsit több, hamarosan megdöbbenéssel fogod tapasztalni mennyire.
Nem személyeskedő stílusú (itt általában ez elég elterjedt módi,) nem is oktató jellegű, inkább szabad vélemény és tapasztalatcserén alapuló nézetrendszer.
És ha nem érdekel a major cross, akkor nekünk nem sok közünk van egymáshoz és javaslom hanyagoljuk a párbeszédet. Amúgy meg lot és pip. Egy t-vel és egy pével. Ragozott formában is.

inflexió,
már nem vagyok a BWM-nél, de a Forex adózása magánszemély esetén 36%. A veszteség nem állítható szembe a nyereséggel. Korrekt, nem?:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:39
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#103
amit nem tudok, azt nem adom elő.. Amire meg nem tudok válaszolni . arra azt irom hogy : - ezt nem tudom . Eddig nem volt olyan kérdés , amire ezt kellett volna írnom . Ennyi . De XOM -l , major cross-l becsalikkal való "operációt" sem tartom éppen gusztusosnak ..

Vannak itt szépen guruk /nem nevezem meg Őket/, akik tudnának segíteni a kezdőknek , mégsem teszik ... Miért ?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:26
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
Szia Inf.
jól beszélsz ))
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:24
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#101
Tonic, semmi szükség erre. Tényleg hiányzik nálad egy sor alapvető ismeret. Ez nem baj, senki nem úgy születik, hogy tudja ezeket, azért vagyunk itt, hogy tapasztalatot cseréljünk. Az a baj, hogy akkora lendülettel adod elő magad, hogy a nálad is kezdőbbek azt hihetik, hogy tőled érdemes tanulniuk. Pedig tényleg nagyon kevered a dolgokat.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:17
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#100
most olvastalak a 09.50 -be .Ez azé má valami hasznos :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 10:15
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#99
Te tucc jegenye.. Akkor viszont Te lökd ide a hosszú évek alatt szerzett tapasztalataidat azoknak akik erre rászorulnak. De ha csak kárálsz idetévedve -akkor a tuccod semmit nem ér ezen a topicon .. Lehet azé nekem nehezebb a deviza mint a rv ? Mert én speciel így érzem , és le is mertem írni . Ez a "világ" katonás egykaptafa? Kit érdekel az , hogy az otp az oti ? Kit érdekel az hogy melyik illikvidebb a kettö közül? Kit érdekel itt a XOM a tickerkód , a major cross , Abbey Cohen most ? Ügyes vagy ezekkel, de itt hasznavehetetlen .. Most melyikünk írt több zagyvaságot ?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:57
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Jegenye, ti a BWM-nél hogy tudjátok ezt az adózás dolgot magánszemélyek esetében?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:50
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
Valamit még gyorsan hozzáteszek. A margin fedezeted azt nem bukod be, az megmarad. Olyan mint egy belépő a játékba.
Ellenben, ha a veszteséged már olyan méreteket öltött (ami bizony előfordulhat) és nincs további fedezet, elég pénz a tőkeszámládon a bukó pozi finanszírozásához, akkor lezárják a pozidat a margin letéttel együtt. Ez a rettegett margin call. Vagy feltöltöd a számlád friss pénzzel, vagy pedig abbahagyod egy tapasztalattal gazdagabban és pár ezer dollárral szegényebben:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:38
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
A spread az a vétel és eladás különbsége ez a brókercég haszna. Rendszerint állandó, csak ritkán tágítják, szűkítik és a devizapárok likviditásának függvényében van megállapítva.
Azokat a cégeket messze kerüld amelyek engedik a magas tőkeáttételt (4-500x-os), a 2-300 dolláros számlanyitásokat, és sűrűn váltogatják a spreadeket, valamint hétvégére magasabb fedezeti letétet követlnek. Ezek eleve birkanyírásra rendezkedtek be, mindent elkövetnek azért, hogy otthagyd a fogad- jelesül a pénzed.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:30
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#95
1 lot gyakorlatilag 1 kontraktus megfelelője a határidős piacon. Unitokban mérik. Van a standard kötésméret ez 100000 dollárnak felel meg és van a minilot, ami az egytizede, azaz 10000 dollár. A dolog szépsége abban rejlik, hogy ennek az összegnek mindössze egy százalékát kell letétbe helyezned ezt hívják margin fedezetnek. Vagyis az 1.4420-as eur/usd párnál 1442 dollárt teszel be a buliba és akkor mehetsz 100K-s (standard)kötésmérettel. Ha a tört utáni utolsó tizedesjegy elmozdul 1 pontot, akkor az 10 dollárt jelent nyereség/veszteség formájában. A spreadet azt hagyjuk. A példádnál maradva, ha elcsípted az 1.4441 és 1.4241 közti különbséget akkor csináltál 200 pontot (pipet) és ez azt jelenti, hogy 200x10=2000 dollárt kerestél. Magyarul: letétre vetítve 38%-ot.Ez persze fordítva is igaz. Ugyanennyit vesztettél és ezt lehúzzák azonnal a tőkédből.(A nyereség meg jóváíródik)Alapvetően ebben különbözik a játék a részvénypiactól. Meg még sok mindenben, de az már más ügy:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:24
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#94
Te tudsz valamit mondani a nyeeseg kiszamitasanak modjarol? :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:18
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#93
hát itt most nehéz lenne elmagyarázni a lottot a pippet a spread-t és ezáltal a nyereség és veszteségnek a kiszámítását .. Erre vannak oldalak a hálón , ahol részletesen elmagyarázzák ezeknek a mibenlétét ... Ide irhatnék linkeket , de egyszerübb ha beírod a google-ba ezeket darabonként és a feldobott oldalakon mindent megtudsz ezekről /és más hasznosakat is/ .
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 09:13
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Tonic, már megbocsáss, de egy szavadat se értem, egyszerűen zagyvaság.
Az OTP-d, amit előszeretettel szeretnek becézgetni a részvényspekik Oti-nak, otikának meg hasonlók, gyakorlatilag illikvid bármelyik fő devizapárhoz képest, az elszámolása a pozizárásban T+2-5nap, nem shortolható korlátlanul, egy komolyabb befektető -pl. a sokat szidott Abbey Cohen - oda teszi az árfolyamot ahova akarja. Másodsorban a XOM az egy tőzsdei tickerkód, nevezetesen az EXXON, a major cross pedig a 4 legfontosabb devizapár. Ilyen apróságok, de ez ne gátoljon abban, hogy kitartó munkával duplázd a pénzed a forexen. Ne demóban, élesben, amihez ezúton sok sikert kívánok. Én csak azért kotnyeleskedtem ide, mert abszolút téveszmének tartom, hogy devizázni nehezebb, mint részvényezni. Jó pár év gyakorlati tapasztalata után azt hiszem megengedhetem magamnak ezt a megjegyzést:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 08:56
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
mi az a lot?
es akovetkezo erdekel meg
lattam tegnap vagy elotte 1.4441 vagy hasonlo volt euro usd
ma meg pl 1.4244
ha zet megjatszom akkor ezen mennyit lehet keesni hogy kell ezt kiszamolni?
kontraktusban van? darabszamban? mennyi szorozva mennyivel a nyereseg? ezt nem ertem...
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 08:46
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
na igen majd elfelejtettem : a lottokról és a tőkeáttétről...
Ha 500 szoros a tőkeáttét , akkor minimum lottal 0,1 , 0,2 lottal előszőr.. Ekkor pár dollár a helytelen pozi feltéttel a veszteség , nyereség / nyilván a letét nagyobb / . Ha a tőkeáttét kevesebb akkor nyilván nagyobb lottal lehet pozit feltenni . Ha már gyüjtögettél eleget :) és érzed hogy mikor és hova, akkor emeled a lot számát . Én pl. 0,5 lottal tegnap egész szép summát kerestem .. Ha nem érzem annyira a cuccot. olyan körömrágós napom van akkor a lottot lejjebb teszem . Nagyon hülyének kell lenni ahhoz , hogy valaki ezer dollárral indulva 1 lottal 500-as áttétel nyomuljon kezdőként - na ez a misztifikáció
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 08:19
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#89
Vannak lapok a hálon amiket érdemes elolvasni . Ezekből ki kell szűrni hogy "hol lakik az úristen" , de erre majd idővel rájössz magadtól , hogy melyik az értékes és melyik a kamú - v. túlfütött , v. éppen a hanyag , felületes. Az éjszakairól: magasabb a spread , és azt olvastam hogy éjszaka nagyobb az esélye a megvezetésnek / pihenni is kell, én éjszaka még nem dolgoztam /. Ajánlat a guruktól: frankfurti nyítástól , londoni zárásig kreskedjünk. Ekkor akkora a forg. , hogy nem lehet a cuccot befolyásólni. Na most Frankfurt 7 -től van , zárás Londonban 17 kor :)) egy ujabb guruspricc: max. 3 órát tradeljünk, mert a nagyobb mennyiség tudományosan kimutatott, hogy a minőség rovására megy. Szétszórt és könnyebben pakolsz fel cuccot , és a figyelmed sem ugyanaz lesz stb,stb. Van benne igazság , csak ez sz. személyenként változik a terhelhetőség . Azt vettem észre magamon pölö, hogy kell kb. 1 óra nekem ahhoz, hogy beleléljem , átlássam , vagyis hogy "együtt éljek" a chartokkal és a piaccal. Addig értékelek , berajzolok és baromi sokat vacillálok .. Érdekes hogy utána meg varázsütésre szinte felszabadultan pakolom fel a cuccot .
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 07:54
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#88
persze mindenki másképp látja , v. tudja... Van akinek ez a véleménye róla .. Én mindig csak a saját tapasztalatomat adom közre.. Nézd Jegenye.. Ugyebár az oti vettem 2310 ért ..Ugyanakkor vegyél devizát x lottot blue devizapároknál akárhol .. Mi a különbség ? Itt az otinál akár most is kivehetem . Ellenben a devizánál , azon a pozi sírjánál már a második kankalin szökne szárba azóta . Ez ilyen egyszerű . Nem hinném , hogy akik itt vannak azok XOM -on major crosst tradelnének a közeljővőben.. Maradjunk az életszerűségnél , De mint írtam is , ez csak az én véleményem . De mivel demóznak , úgy is meglátják , megtapasztalják hogy mi is az igazság ... A lottot be tudod állítani, és a tőkeáttétet is . Ha ezer usd állítasz be , akkor meg tényleg oda kell figyelned mert az hamar elfogy .. A hibák szigorú elemzésével - meg igazad van .. Ezért kell 3x egymás után ezerből kettöt csinálni /ezt a módszert én is egy másik gurutól tanultam ami csontra jó / ..Akkor már tudhatja , hogy nekimehet élesben .. Nyilván élesben remegni fog a keze előszőr, de ez folyamatosan csökken és ha jól működik többnyire , akkor abbamarad a cidri is.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 07:20
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Méghogy a deviza sokkal nehezebb,mint a részvény!
Tradelj le mondjuk egy XOM-ot napközben és egy major crosst, majd meglátod mi a különbség.
A gap-es nyitásokat nem is említem...
A devizákat övező misztifikáció pusztán csak a helytelen kockázatkezelésből adódik. Magyarán a tőkeáttétel nem megfelelő alkalmazásából. Vagyis, ha 10K dollárt adnak játékra és kinyitsz egy lotot 100k-ra máris 10x-es áttételben vagy. És így tovább. Ha ellened megy a piac és nem vágod a veszteséged időben, akkor a tőkéd csökkenésével egyre nagyobb kockázatot leszel kénytelen vállalni, ami viszont hibás döntések sorozataihoz fog vezetni. Mígnem elfogy a játékpénz, rosszabb esetben a saját éles tőkéd. Megfelelő gyakorlással és a hibák szigorú elemzésével rájössz a végén, hogy sokkal nehezebb a részvénypiac,mint a deviza.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 01:46
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#86
azert ezek az 'izek' neha eleg bonyolultnak hangzanak de most mar teljesen raizgultam es hetvegen demot felteszem
egyelore a program felutettel gondoltam csak simerekdni
megha demo is legalabb tudjam hova kell kattintani
most nyakig vagyok reszvenyben tehat karacsonyig azt kell figyelnem kemenyen igy napkozben nem lesz ra idom
de pont ez tetszik nekem benne hogy a tozsde fel otkor bezar ehhez meg akkor is leulhetek
szertek ilyenkor ejszaka is fent lenni akar hajnali 2-ig
aztan nyitora 8:30-meg kelek
szoval ilyen ejszakai kereskedes nekem teljesen bejonne :) (marmint nalunk ejszakai tudom...)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 01:40
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#85
most hajnal van
az olaj esett
kozben latom a dollar meg erosodik
aranyat nem latok
van hozza valami linked ahol lehet nezni?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 01:38
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#84
viszont nem osszevontan szamolhato el
elolvastam amit kuldtel pdf-et
az van benne hogy ugyletenkent kulon kulon kell meghatarozni a veszteseget es a nyereseget...
ez nem tul jo es maceras
a tozsden ezt most toroltek el 2008-tol
itt mar osszevontan szamolhato el
adokiegyenlitesnek hivjak
most mar tajekozott vagyok :)
koszi amugy nagyon a linket mert hazeladas utan is vagyok ami utan szinten adozni kell es itt meg csak kodosites volt mindenhol ebbol vegre tisztan megtudtam ebbol is hogy hogyan tudnam ezt is csokkenteni... :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:57
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#83
Neked mi bajod van ?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:57
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#82
és mit reklámozok ?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:55
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#81
azért demó /hiába mondjáj hogy más az éles - remegő kéz meg stb) mert: csontra kell tudnod hogy mikor mire klikk , mert mint én az elején és még utána is halomra leklikk olyant amit nem is akartam , v. kellet volna. Mire a helyes klikk , addig ugrott legalább 40 -60 , de akár 100 dolcsi zseton - többször is . A miliőt is át kell rendezni a saját arcodra , oszt a progit is meg a lehetőségeit is ki kell aknáznod. Itt láthatód a felpakolt TA-idat és javíthatsz rajta , a működésüket megfigyelve. Itt lesz kedvenced is , magadhoz szabbottan . Láthatód a gyengeségeidet ,és az erősségeidet . Nem beszélve arról , hogy a gyakorlás során ismered meg a d.párok áraít ,a spreadeket , és hogy hogyan "viselkednek" kimondottan Veled szemben. Több idő múlva felismersz olyan dolgokat amik nem szorgosan de nagyon is kötödnek a mozgásokhoz / különböző napok , órák , és nyítási -zárási , az éjszakai trade költségei mozgásai stb,stb) .Tehát nem igaz több guru állítása , miszerint minél kevesebb demó , és kis téttel számlát kell nyitni a legrövidebb idő alatt , mert csak élesben lehet ezt a legjobban megtanulni . Így ez abszlolut nem igaz ... Azért , mert a "kis tét" vonzata az, hogy több jó trade után mindenki hajlamos arra , hogy a lot- n állítson "a hátha" miatt - itt őrült nagyot lehet bukni . Ha demón felpakolsz 1000 usd-t, és azt legalább háromszor sikerül megdupláznod /tehát ha a 2000 usd-t eléred , nyitsz egy másik 1000 usd -t és CSAK ÍGY tövább / , akkor remegő kéz ide vagy oda,biztos lehetsz abban , hogy már tudsz valamit .. Én mindenesetre így csináltam ... Azt megmondom előre : BAROMI NEHÉZ , és többször ott álltam hogy abbahagyom..Tuti hogy eljön Neked is ez a pillanat , de ne hagyd abba !)

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek