Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 17:33
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#201
ha van kérdésed válaszolok szívesen arra amit már tudok. Amit nem tudok arra úgy is azt irom: - ezt nem tudom..
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 17:35
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#202
gratula nálam átmentél a vizsgán nagyon jó ember vagy,kár hogy ezt nem vettem elöbb észre
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 17:42
Előzmény: #202  Törölt felhasználó
#203
kiemegyek fénymásoltatni egy anyagot , addig /ha van / kérdésed fog.meg .. Kb 6 ig ráérek , mert megyek a fiammal egy kis szórakázásra mert igényli .. Ha sok kérdés van , akkor este nekiülök és a legjobb tudásom szerint válaszolok rá. (én azért nagyon jól emlékszem még : de jó lett volna valaki az elején aki foglalkozik a kétségeimmel a kérdéseimmel, de sajna csak vagy nagyon bonyolult, vagy nagyon rövid válaszokat kaptam attól , aki éppen szóba állt velem. Ott is , akkor is úgy volt - a guruk többnyire egymással voltak elfoglalva )
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 17:55
Előzmény: #203  Törölt felhasználó
#204
ja.. most már azért szigoruan ideírom: csak azt tudom leírni, hogy én hogyan működöm. Egyáltalán nem biztos hogy ez a jó , és ez a követendő.. De nyilvánvaló az is , hogy minden olyanból amit irok abból lehet hasznosítani bizonyos dolgokat és talán segít abban hogy valamivel könnyebb legyen Neked . jegyezd meg : a tuti szentenciákat és a bifla dogmát nem én írom - az tuti . De az hozzátartozik , hogy én még nem láttam gurut aki őszintén leírta volna azt , hogy ő hogyan működik követendően és tutimindent . Illetve csak fizetős helyen van ilyesmi, de az sem biztos , hogy ő is csontra "megmutatja" magát :)) Nem tudom hogy miért .. Valamikor pókereztem , és volt ott egy fazon: azért mutatom meg a csínját-binját a pókernek , mert 10 sulisból 8 nem lesz zseni, tehát ha játszanak akkor a pénzük az én zsebembe vándorol. A maradék fele gyengébbek nálam, ugyhogy úgyszintén.. Aki meg jobb nálam , azt meg kerülni fogom :)) A deviza speki ugyanez , hiszen egymás pénzét "nyerjük" el , Nemdebár?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:15
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#205
teljesen igazad van ,szerintem az öszinteség majdnem bántó és szerintem soksan gondolják igy
én csak azt tudom mondani ha igy mész elöre messzire jutsz

egyébbként apókert én is kedvelem igaz ezt pénzben sosem játszom ez elvi kérdés nálam

de mivel a pókert kockázatkezelési stratégiai játkéknak tartom ezért ezzel mérem mennyir evagyok készen:)
sokan örültségnak tartják de én nem:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:27
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#206
Aki pénzért árulja a tutit, az a legrosszabb, mert az annyira gyenge, hogy nem tud megélni abból a "tutiból". Kicsit más ez, mint a póker, ahogy én látom. (Ja, és pókerezni sem tudok.) Szóval itt az a helyzet, hogy iszonyú nehéz még csak a közelébe is jutni azoknak a módszereknek, amikkel konzekvensen pénzt lehet itt keresni. Rengeteg elvetélt kisérlet, sokszor hiszed azt, hogy most megvan, aztán mégsem, újra nekiállsz, megközelíted a kérdést erről, meg arról. És ha ötvenedszer is van erőd nekiveselkedni az útkeresésnek az újabb zsákutca után, és elég eszed, logikád, rendszerező agyad van, akkor esetleg találsz egy olyan módszert, ami nevetségesen egyszerű, és mégis biztosan termeli a pénzt. És rájössz, hogy minden út ide vezet a végén.

Namost ha ezt elmondod bárkinek, akkor az olyan, mintha pénzt szórnál az emberek közé. Mert ha elmondják neki, akkor még a hülye is tud így pénzt keresni. Tehát nem arról van szó, hogy valami hűde komplex tudást kell felépíteni, és annak segítségével tudnak csak a legjobbak kemény munkával pénzt keresni, úgyhogy nyugodtan segítheted a többieket, mert nem igazán jelentenek konkurrenciát. A tudás és tapasztalat ahhoz kell, hogy magadtól rájöjjél a dolog nyitjára. Ha elmondják, onnantól bárki tudja csinálni.

Na ezért nem beszélnek a profik, legfeljebb csak port hintenek, nehogy valaki a titkuk közelébe jusson. Ezzel most nagyon sokan fognak vitatkozni, de a saját tapasztalatom mégis ez.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:34
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#207
na igen
nkem van egy nagyon egyszerű elméletem:) húzz amonitorra egy tetszőleges vonalat ha alatta van az árfolyam short ha felette long:) szerinted ezt hányan képesek megtenni,?

nagyon kevesen mert sokan azt gondolják minnél bonyolultabb egy stratégia és minnél nagyképűbb annál jobb:)

pedig ez nagyon egyszrű játék ha trendhatárokban gondolkodol
innnetől short innentől long ha az árfolyam a másik irányba megy

sajnos az emberi elme olyan hogy nem az egyszerű utat keresi.és ez a komoly munka hogy ezt megtaláld:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:39
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#208
Pontosan így van, és ennél nem is bonyolultabb a dolog. Én azért vagyok a teljesen egzakt, mechanikus módszerek híve, mert így nem kell megküzdeni a saját emberi gyengeségeimmel minden alkalommal. Egyszerűen végrehajtom a stratégiát gondolkodás nélkül.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:42
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#209
jó hallani hogy nem azt teszem vagy nem ezt teszem::)hanem ha ez van ezt kell lépnem ha meg az akkor azt kell lépnem:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:54
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#210
Még jobb, hogy beteszem a megbízást előre, aztán rá sem nézek. Egy darabig EA-t akartam rá íratni, hogy ne kelljen vele foglalkozni, de ahogy próbáltam leírni a programozónak, hogy mit is szeretnék, rájöttem, hogy a dolog annyira lecsupaszítható, hogy azt már fölösleges leprogramozni.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 18:58
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#211
jó neked te megtaláltad a szent grált én sajnos még nem tartok itt de igyekszem:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:00
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#212
hogyan adozol? vagy viszi a nyereseged 36%-at allambacsi?
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:01
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#213
ahan
na es hol legyen az a ket vonal
mert elmondani konnyu de a valosagban minden nap mashol van nem?
az esz ahhoz kell hogy jol huzd be nem ahhoz hogy tartsd magad hozza de azert kosz a tippet :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:02
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#214
vonalat bárhová húzhatod legfeljebb vársz az árfolyamra hogy utolérje:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:05
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#215
persze
ma pl nem huztam volna 2900 fole vonalat az otp-nek
a mol nem lepett meg annyira mint az otp menetelese

nem tudok egyelore mit kezdeni az ilyen kiszamithatatlan folyamatokkal
ilyenkor azt erzem hogy duhos vagyok mert nem kerestem rajta semmit
vagyis
nelkulem ment az arfolyam 200 ft-ot mondjuk
tehat pazaroltam
itt ulok egesz nap a monitor elott es errol megis lemaradtam

te hogy kezeled ezt?

en megszokom lassan hogy nem mindenbol lehet es kell is uzletet csinalni
ezzel nem csak a tozsden vagyok igy
jellemhiba hogy mindig elore akarok menni es nyerni :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:07
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#216
link

usd/jen elemzés én ráérek majd ha felette lesz lépek mert alatta már túl veszélyes

egyébként már az a vonal lejjebb van valahol 92,70 körül
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:08
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#217
Azért egy kicsit bonyolultabb a valóságban, mert néha módosítgatni is kell azokat az előre betett megbízásokat. :-) Erre limitfigyelőt használok, küld egy SMS-t, ha munka van, így nem kell egész nap ezt bámulni, lehet mozogni.
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:10
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#218
ha csak mindig elöre akarsz menni és nyerni nem kell sok hozzá azt mondják törtető vagy és elforduljanak töled:) nem épp nemes emberi tulajdonság:) de az igazat megvallva ki nem sza,,,,,ja le?:)
Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:36
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#219
nezd a tozsdeben az a szep hogy nem kell ezt megbeszelnem senkivel
a monitorom, meg az arfolyamgorbe ami visszanez ram nem tart tortetonek :)

Törölt felhasználó 2008. 12. 19. 19:37
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#220
igen ez tényleg nagyon biztató:)

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók