Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mereszZenesz 2026. 06. 03. 20:26
Előzmény: #139917  zsoltee77
#139920
Én a moduláris reaktorokra fogadok mint köv hype... NNE pl...
Boole 2026. 06. 03. 20:25
Előzmény: #139918  zsoltee77
#139919
TER erre pont jó lett volna, de 70 USD-nél két napig gondolkodtam rajta, aztán mondtam, hogy majd visszanézek. Most 405 USD. 
zsoltee77
zsoltee77 2026. 06. 03. 20:21
Előzmény: #139912  GrizzlyG
#139918
miket vásárolgattál? :) Én csak nézegetem egyelőre, Now, crm, red cat eladtam pár napja, és a túl gyors visszavételekbe bele szoktam ragadni, ezért valahogy most megállom. :)
zsoltee77
zsoltee77 2026. 06. 03. 20:20
Előzmény: #139913  JohnAnthony
#139917
Én is gondolkodok egy ideje, hogy a robotika lehet a következő hype, csak hogyan lovagoljuk meg?
Tomko 2026. 06. 03. 20:16
Előzmény: #139915  Boole
#139916
Úgy tűnik, kólönösebben nem izgatja magát emiatt a piac. Ami ma van az minden, csak nem esés. 
Boole 2026. 06. 03. 19:58
Előzmény: #139911  pomperj
#139915
Irán szétlőtte a Kuvaiti repülőteret, 1 halott, 60 sebesült.
nyuszibroker 2026. 06. 03. 19:41
#139914
Nagyon nehéz megállni, hogy vissza ne szálljak LACba... 
JohnAnthony 2026. 06. 03. 19:40
Előzmény: #139903  szieszta
#139913
Ez szépen hangzik. 
Reméljük így lesz. 
Biztosan minden választó örül Amerikában a tarifaknak és hogy Amerika újra fantasztikus lesz... Ahogy Trump szeretné :) 
ahogy itthon is örültünk Lolo es a sógoroknak, meg németben a németek és a franciák a rengeteg arabnak és töröknek.
Ha robot katonák és rendőrök lesznek nehéz lesz megszorongatni azoknak azok birtokosait...
Na de ez egy gazdasági fórum... :) 
Lényegében a fizikai AI és leginkább szerintem a robotika lesz a következő fázis ami nagyot fog szólni 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 03. 19:36
Előzmény: #139909  Aldo
#139912
Igazi vérfürdő van, így vásárolgattam. 
Ebből az álmoskönyv szerint az következik, hogy holnapra is zuhé várható 
pomperj
pomperj 2026. 06. 03. 19:06
Előzmény: #139909  Aldo
#139911
Nem vennem vissza, legalabbis meg jopar napig nem. UMAC szep Ending Diagonalt rajzolt.
Kiveve persze a varhato recovery daytrade idotavot.
pomperj
pomperj 2026. 06. 03. 19:01
#139910
SPX daytrade
Nehany perce  TISZTAN   letorte a 7562, zold wave(4) supportot.
Igy megvan az elso eros megerosites, hogy megvan a sejtett TOP.
A kovetkezo support eppen 7500,  es ha annak fibo62 szintjet (ami =7564)  is letori,
onnan mar eros esely van, hogy ezt a masodik supportot (ami a piros (4) hullam) is le fogja szakitani.
Az SPX 5-15 min chartjan mar lehet 5 subhullamos esenek, impulziv lejtmenet elejenek latni.
,
https://imgur.com/a/v1drtQV
Aldo
Aldo 2026. 06. 03. 18:22
Előzmény: #139897  pomperj
#139909
UMAC megnézi a rést? 20 környékén szívesen visszavenném. :)
Boole 2026. 06. 03. 18:11
Előzmény: #139907  dniel
#139908
1. A következő piaci alj (Bottom) várható értéke és ideje
A grafikonon látható, hogy a BTC egy jelentős csúcs után jelenleg egy meredek korrekciós/csökkenő fázisban van, amit egy rövid távú, zászlószerű konszolidáció szakít meg a jelenlegi 65,967 USD szint környékén.
  • Várható ár (USD): A korábbi ciklusok támaszzónái és a historikus árstruktúra alapján a legjelentősebb korábbi ellenállási zóna, amely most támaszként szolgálhat, a 40,000 USD és 48,000 USD közötti tartomány. Ha a jelenlegi medvés momentum folytatódik, a technikai kép alapján ez a zóna a legvalószínűbb célpont az alj kialakulásához.
  • Várható időpont: Az alsó panelen látható MACD indikátor momentum-vonalai még mindig mélyen a negatív tartományban futnak lefelé, és a Stoch RSI is a túladott zóna felé tart, vagy ott próbál stabilizálódni. Mivel egy heti (1W) idősíkról van szó, a fenék elérése és a bázisépítés még hónapokat vehet igénybe. A ciklikus mozgás alapján az alj kialakulása 2026 harmadik negyedévére (augusztus – október környékére) várható.
2. A következő piaci csúcs (Peak) várható értéke és idejeMiután a piac eléri a stabil alját és megkezdődik az újabb likviditási és felezési ciklus (vagy az azt követő növekedési fázis), a grafikon hosszú távú, emelkedő struktúrája (magasabb csúcsok és magasabb aljak sorozata) lép életbe.
  • Várható ár (USD): A korábbi történelmi csúcs (ATH) meghaladása után a következő makro-szintű kiterjesztés a kerek lélektani határok és a hosszú távú csatorna teteje alapján a 130,000 USD és 150,000 USD közötti sávba mutathat.
  • Várható időpont: A Bitcoin történelmi ciklusai (halving ciklusok és a heti MACD/Stoch RSI teljes átfordulási ideje a mélypontról a csúcsra) általában 2,5 - 3 évet vesznek igénybe az alj kialakulásától a következő bikapiac tetejéig. Ezt a mintát követve a következő nagy piaci csúcs elérése 2028 vége és 2029 szeptembere közé tehető.
dniel
dniel 2026. 06. 03. 18:08
Előzmény: #139905  Boole
#139907
B opcioval ott van az én legoptimistább célszintemnél... egyébként ha elliott végleges csatornát raknál rá az majdnem igy futna bár ezen lineárison nem sok értelme van akkor pl alap elvárás hogy törje a csatornát tehát amit B vel jelöltél az alá lenne várható... 
Firekiller
Firekiller 2026. 06. 03. 18:04
Előzmény: #139898  szieszta
#139906
masszírozó otthoni robot lesz :), aki kifesti a körmöd is ha kell
Boole 2026. 06. 03. 17:58
Előzmény: #139904  dniel
#139905

BTC - így egy kicsit másképpen mutat. :)
https://www.tradingview.com/x/K2vZo5V3/
dniel
dniel 2026. 06. 03. 17:52
Előzmény: #139901  Boole
#139904
sok skálán egyáltalán nem tipikus a parabolikus regresszios eloszlás hanem inkább lineáris ami a lineáris charton exponenciális vagy extrém exponenciális amikor log skálán és felfele ivel... egyébként a %-os változás a lényege az egésznek... amiben átesett... a negativ tartományba.
szieszta 2026. 06. 03. 17:48
Előzmény: #139893  JohnAnthony
#139903
"Földesur jobbágy óta az elit és az almazottak közötti kapcsolat a kölcsönös szükség határozta meg.
Ebbe nagyon komolyan bele szólhat ha az AI meg a humanoid robotika ha ezt tökélyre fejlesztik. "
Demokráciába ez a kapcsolat áthelyeződik a politikusok és  a választók kapcsolatára. A választó az úr, a politikusok meg minden kívánságukat teljesítik, különben elveszítik állásukat, hatalmukat. Így lesznek majd olyan törvények, hogy a AI tartsa el a NÉPet. Különben az éhes ember lázadni fog és az elitet jól megszorongatják.
JohnAnthony 2026. 06. 03. 17:47
Előzmény: #139899  JohnAnthony
#139902
Röviden szerintem egy scam cég egy scam alapítóval aki a misbefektetoket leginkább de mindenkit meghuz pénzzel a jó ötletekkel. 
Nem a rezolve AI az első ilyen venture amit nyomat az öreg Dan.... 
Persze ettől még lehet rajta keresni de hosszú távon nem kérdéses számomra hogy ebbe a cégbe és egy ilyen figuraba egyáltalán nem bíznék személy szerint semmit 
Boole 2026. 06. 03. 17:46
Előzmény: #139891  dniel
#139901
Ha log. függvényen ábrázolod a BTC-t, akkor ne nagyon csodálkozzál azon, hogy az idő múlásával az emelkedés meredeksége csökken és a vízszinteshez kezd konvergálni. Ez természetes jelenség és nem jelenti azt, hogy a mostani ciklusban jön az átesési küszöb és a vízszintes "X" tengely alá, tehát negatívba fordul a BTC. Ha az eddigi mozgási dinamika nem változik, akkor ki is lehet számolni, hogy kb. mikor és meddig kellene beesnie, illetve fordulnia felfelé. Ha lesz időm, akkor majd lehet, hogy kiszámolom.  

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek