Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pomperj
pomperj 2026. 06. 02. 15:22
#139820
SPX daytrade
A kerdes ma az, hogy a tegnapi top =7617,   volt a TOP?
A VIX emelkedik, de meg nem torte az elso supportot.
Harosan meglatjuk.
stolz
stolz 2026. 06. 02. 15:18
Előzmény: #139813  SBO03
#139819
Nekem volt Dell 100 körülről, de a jelentés másnapján amikor gap up-pal nyitott 140-n kivágtam. Sírok. :DD
Rray 2026. 06. 02. 14:45
#139818

Sziasztok,
Írtam XPEV-ről múlt héten, sztem megvolt az alja 15,5 USD-nél... BABA is talán aljat fogott.
UAMY van valakinek???  Ha Rare Earth menni fog, talán ez is, 
Thx, 
Rray
Moka_Brikka
Moka_Brikka 2026. 06. 02. 14:12
Előzmény: #139815  OnoB0215
#139817

Május közepén (is) beszéltük itt $NOW-t. Ha visszagörgetsz, sok hasznos hozzászólás volt.
Moka_Brikka 2026. 05. 18. 14:36 #139101
$NOW-ban bár nem teljesen tiszta a nagy kép, de szerintem jó vétel lehet, mert a bearish és a bullish szcenáriók is közös úton haladhatnak egy ideig. 
https://youtu.be/FgfIeSTG_kM
Moka_Brikka
Moka_Brikka 2026. 06. 02. 14:06
#139816
$NBIS 
kitörés a klasszikus (nem elliotti) szimmetrikus háromszögből azt sejteti, hogy megcélozhatjuk nemsokára a csati tetejét.
https://x.com/Brikka_trading/status/2061780830670733630?s=20
OnoB0215 2026. 06. 02. 13:25
#139815
Valaki tudna ezekre elemzést?
OnoB0215 2026. 06. 02. 13:25
#139814
NOW megy vissza 120 alá? MSFT is megcsípte tegnap a 470et aztán megy vissza, pénteki szintekre.
SBO03
SBO03 2026. 06. 02. 13:15
Előzmény: #139808  JohnAnthony
#139813
Kezd forró lenni a talaj...   (50 dodóról csücsülök Marvell-ben)
DELL-t kivágtam az iráni háború kitörése környékén, cash felhalmozás címen... A 40% nyerő ellenére az most kicsit fáj.   😃
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2026. 06. 02. 13:10
Előzmény: #139808  JohnAnthony
#139812
marvelt is a napokban neztem, hogy remekul csucson van, de latom semmi se szamit. lehet be kene dobni mindent es megvarni azt a 4-5x ami meg benne van
blas 2026. 06. 02. 13:07
#139811
LAC: tudja valaki mi történt, hogy 6 felett van az ár? 
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 02. 12:57
Előzmény: #139799  pomperj
#139810
mereszZenesz 2026. 06. 02. 12:15
Előzmény: #139808  JohnAnthony
#139809
Üssük a vasat amíg meleg 💪
JohnAnthony 2026. 06. 02. 12:10
#139808
Marvell 28% rally Nvidia CEO be promozta hogy ők lesznek a következő 1 trillion cég.
Azért ez kezd egy kicsit már 2021 lenni... 
JohnAnthony 2026. 06. 02. 11:31
Előzmény: #139802  matatakakiba
#139807
Szörnyű egy setup mert ez rengeteg institutional investort teljesen távol tart és azért legyünk őszinték a piacot ők mozgatják 
JohnAnthony 2026. 06. 02. 11:30
Előzmény: #139804  matatakakiba
#139806
Pontosan abszolút egyetértek ezzel. 
Pont ezért idegesít rendkívül a kínai állam nyomása amire kitalálták a cégek a VIE structure-t. 
Ha megnezzuk a világ jelenlegi gyártásának hány százalékát adja Kína? 
A globális e-commerce hány százalékát adja Kína?
És mégis a cégek semelyik cégük sem egy compounder mint a Google Amazon Apple stb. 
Érthetetlen és valahol talán megbocsáthatatlan bárkinek akinek náluk stagnált a pénze vagy esetleg veszített. 
A kínai részvények köszönö viszonyban sincsenek az ország GDP teljesítményevel. És sajnos ennek jogi és politikai / állami okai vannak.
Én nagy rajongója vagyok a xiaominak is és a kínaiak teljesítményének és majd biztos hogy lesz xiaomi autóm is. 
De a kínai setup egyszerűen szörnyű jogi struktúra szempontjából. 
vaczak 2026. 06. 02. 10:54
Előzmény: #139801  Josti
#139805
Igen
matatakakiba 2026. 06. 02. 10:37
Előzmény: #139800  JohnAnthony
#139804
1 dolgot nem szabad figyelmen kivul hagyni: 10even belul -hascsak vilageges nem jon- a vilag AI szolgaltatasok fele/ ketharmada baba bidu jd stb. Kinai AI servereken fog futni. Olcson. Kinai chippel, kinai szoftverrel. En hasznalok ilyent, jobb mint a gemini es nincs se a kinai se az amerikai gondolkodasmod belekodolva.
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2026. 06. 02. 10:31
#139803
LEU eleg jol nez ki a charton, hatalmas lefele mutato ek amugy bull trendben. Nezi valaki? 
matatakakiba 2026. 06. 02. 10:30
#139802
Imho a VIE-ADR konstrukcio nem ad reszvenyesi jogokat sot tulajdonjogot sem. Es ennek kovetkezmenyei messzire vezetnek. Ebbol a szempontbol a HK tozsde sem jobb. Szerintem. Kinaban torveny tiltja a kulfoldi tulajdont strategiai iparagakban.
Josti 2026. 06. 02. 10:27
Előzmény: #139796  vaczak
#139801
IB-nél vagy?

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek