Topiknyitó: Portfolio 2012. 01. 05. 10:02

Fellegi beszél: Nem dugjuk a fejünket a homokba  

Ugrás a cikkhez
Egy épp most zárult miniszterelnöki megbeszélésről érkeztünk - kezdte Giró-Szász András kormányszóvivő a tájékoztatót. Ezt követően Fellegi Tamás tárca nélküli A mai nap folyamán a külügyminiszter úrral, a miniszterelnök úrral, a nemzetgazdasági...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=160925
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
johai 2012. 01. 05. 13:26
Előzmény: #21  p-b
#22
pathelyzet.
A fizetésüket kapják,eredménytől függetlenül,ha teljesitményre adnák a pénzüket,már rég megállapodtak volna mindenkivel:)
p-b 2012. 01. 05. 12:29
Előzmény: #18  bigyula
#21
szerintem sem állnak szóba Fellegivel. Kár is erőlködni addig, amíg semmibe veszik az eu jogrendet.

Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 12:26
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#20
Értem,meggyőzően hangzik,sok szerencsét hozzá! Sajnos földönfutóvá teszik a magyarokat saját hazájukban,szomorú hogy idáig jutottunk! Régen felkelés volt ilyen esetekben,most lelépés van és még mondják hogy fogy a magyar! Persze,itthon!
Kolyok
Kolyok 2012. 01. 05. 12:20
Előzmény: #18  bigyula
#19
Annyira várom már ,hogy milyen hazugságokkal áll majd elő a dakota...
Mivel nevetteti ki magát megint vagy a 2 kutyáját?
A nőstény eb ma már majd úgyis nyilatkozik a Manyup pénztárak tékozlásáról...
Mert az állam az jó gazda azt mindenki látja...
bigyula 2012. 01. 05. 12:14
Előzmény: #16  bigyula
#18
Egyénként, ennek fényében nem vagyok biztos abban, hogy az EU egyáltalán leül Fellegivel egy asztalhoz, amíg a kúrmány nem tesz bizalomnövelő lépéseket, gesztusokat, azaz nem változtat...
bigyula 2012. 01. 05. 12:12
Előzmény: #16  bigyula
#17
Bocsánat, lemaradt a link:

link
bigyula 2012. 01. 05. 12:10
#16
Brüsszel üzent: ha kell a pénz, akkor változtasson a kormány

"Az Európai Bizottság ügyeletes szóvivője a Wall Street Journal csütörtökön megjelent cikkében úgy nyilatkozott, hogy a magyar miniszterelnök magabiztos abban, hogy megkapja a pénzt a nemzetközi szervezetektől. Olivier Bailly azonban elég egyértelműen hozzá is tette: a megállapodás keretében várható eurómilliárdokat csak akkor kapja meg az ország, ha változtat a kifogásolt törvényeken.

Hozzátette: ha Magyarország bajba kerül pénzügyileg, akkor az mindannyiunknak rossz. Egy tagállam lesüllyedése olyan lenne, mint egy újabb Görögország vagy Írország."
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:42
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
azokat szoptatják pár hónapig aztán vissza is fordítják őket...másrészről ott olyan rend van és fegyelem, h. amelyik marad az magától menekül vissza, vagy betörik (innentől kezdve meg nekem az égvilágon semmi bajom nincs a morékkal)

Kanada mindíg tetszett (ne kérdezd miért fogalmam sincs), biztonságos, nem ütközőzóna, fundásan nagyon rendben van, minden nyersanyag, ásványkincs megvan, hatalmas feltáratlan területek, tudják mi az érdekük, mit akarnak és azt meg is tudják csinálni!

Távolabb ami még tetszik Ausztrália, Új-zéland!:-)
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:23
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Miért pont Kanada? Távolabbi országot nem találtál? Vagy félsz hogy hiányozni fognak a kokerók? ))) Azok is oda menekülnek.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:16
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
a számukra leghízelgőbb véleményem az, h. jót akarnak ők csak teljesen hülyék hozzá...a másik véglet, h. teljesen átgondolt, előre megtervezett eseménysorozatokat látunk, amelynek vége egy önmagát mindenhonnan kiíró, belterjes, lemaradó minidiktatúra (az a bizonyos saját szemétdomb)!

Őszintén nem tudom eldönteni melyik "az igaz", mindenesetre elkezdtem a kanadai betelepülésemet intézni!

Itt olyan problémák vannak, amiket soha nem fognak megoldani, nem is akarunk vele szembenézni...nekem szar lesz én már ide tartozom, de a gyereknek legalább van jövője nem ez az értelmetlen bozótharc.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:01
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Erkölcsi tartás?
Ebben az országban a legfőbb tolvaj és legnagyobb hazudozó a jelenlegi kormány. Hat biztonságban érzed a magántulajdonod?
Ezért menekíti a pénzét mindenki külföldre vagy valutába? Én ezektől az útszéli bovli Viktor gazemberektol jobban féltem a családom, mint bárki mástól.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:37
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#11
Jól látod! illetve szerintem is az a legnagyobb gond, h. már mi sem hiszünk saját magunkban.
Beléptünk a 24. órába, amikor a fidesz megkapta a példátlan mértetű támogatottságot (azt mondjuk nem mert konkrétan nem is kérték semmire, mind1) és lehetőséget, de nem tudott megfelelően élni vele...innentől kezdve nincs tovább. Összeomlás kellene, mert a padlóról felállni még mindig jobb, mint a pofáraesést elodázva támolyogni. Csak félek nincs már itt olyan erkölcsi tartalék és tartás, mint 20-ban, vagy 45-ben.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:35
Előzmény: #2  stock33
#10
Vitya meg azt mondta, hogy ne arra figyeljenek mit mond, hanem arra, hogy mit csinál.
Döntsék már el mire kell figyelni a nemzeti akármiben!
wgl 2012. 01. 05. 10:33
Előzmény: #8  wgl
#9
Ez ma reggeli, a dátum ne tévesszen meg senkit!
wgl 2012. 01. 05. 10:32
#8
Indulásból hazudik:

link

A Nemzetközi Valutaalap (IMF) igazgatótanácsa január 18-án értékeli a magyar gazdaság helyzetét, megvizsgálja a novemberben elvégzett éves felülvizsgálatról és program utáni megfigyelésről készült jelentést, de nem foglalkozik a magyar kormánynak az új elővigyázatossági hitelkeretre vonatkozó kérésével - mondta az IMF budapesti képviselője, Iryna Ivaschenko a Dow Jones hírügynökségnek.
szivacs
szivacs 2012. 01. 05. 10:27
Előzmény: #3  bodij
#7
Lehet.
Azt hiszik, Hogy Magyarországról van szó és Magyarország abban a helyzetben van, hogy bármivel is képes lenne megoldani a helyzetet :-(
Irrealisták.

"A magyar állam fizetőképességével kapcsolatos aggodalmak más feltörekvő európai országok hozamait is megemelték, a befektetők kezdenek távolodni a régiótól, ezzel pedig szélesebbé vált a kontinens adósságválsága - magyarázza a lap (WSJ) utalva arra, hogy ezzel már nemcsak euróövezeti adósságválságról van szó, hanem uniós krízisről." pf 10:02
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:26
#6
Az a baj, hogy egy csomó egyszerű, hétköznapi ember pánikol most be, és viszi el a kis megtakarításait Ausztriába, Szlovákiába. És ha egyszer már belejöttek, akkor a jövőben is ott takarítanak majd meg és vesznek fel hitelt. Egyszerűen már a Magyar ember sem bízik a saját hazájában. Akkor mit várjunk a külföldi finanszírozóktól?
Miguel
Miguel 2012. 01. 05. 10:25
Előzmény: #2  stock33
#5
Ez a lényeg: beszélni, beszélni és senki se érti amit mond!!
Szargyártó is megmondta: Csökkent az államadósság ezt mindenki tudja és mindenki látja!
A következő beszéd meg majd azzal kezdődik:
MUKODJJJJJ!
:)
Denever 2012. 01. 05. 10:25
Előzmény: #3  bodij
#4
Már mindegy mit mondanak, mert amíg nincs IMF-megállapodás addig adnak minket.

A kormány lassan úgy jár mint a "farkast kiáltó fiú": senki nem hisz nekik.
bodij 2012. 01. 05. 10:18
#3
Én úgy látom, hogy továbbra sem érti a kormány.
stock33
stock33 2012. 01. 05. 10:13
Előzmény: #1  portfolio
#2
\"Azért jött létre a tárca nélküli miniszteri pozíció, mert kizárólagos feladatom van ebben az ügyben. Ne a találgatásokra, ne a pletykákra hivatkozzanak, hanem arra figyeljenek, amit a kormány mond - emelte ki. \"

na ez rosszul kezdődik...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek