Topiknyitó: saru 2007. 05. 02. 16:07

Felbontották Kádár János sírját !  

Meggyalázták Kádár János sírját

2007. május 2. 14:15



Meggyalázták Kádár János síremlékét a fővárosi Fiumei úti temetőben szerdán - közölte a rendőrség az MTI-vel. Kormos Endre, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta: ismeretlenek leszedték Kádár János és felesége síremlékének márvány fedlapját, a földet pedig kidobálták. A történteket először a sírkert biztonsági őrsége észlelte. A VIII. kerületi kapitányság rongálás miatt rendelt el nyomozást, a helyszíni szemle jelenleg is tart - tette hozzá. Az MTI helyszínen tartózkodó tudósítója azt látta, hogy a temetőben a munkásmozgalomi panteonjára fekete festékkel gyalázkodó feliratot írtak: "Gyilkos és áruló szent földben nem nyughat". Ez az idézet a Kárpátia együttes "Neveket akarok hallani" című dalából származik.



A 2003-ban alakult magyar zenekar a Wikipedia nevű internetes lexikon szócikke szerint "magyar nemzeti-rock stílusú", "erős nemzeti identitású és revizionista" zenét játszik. A BRFK vizsgálja, hogy van-e köze a feliratnak a sírrongáláshoz.



A Magyar Kommunista Munkáspárt minden parlamenti és parlamenten kívüli párttól azt kéri: függetlenül attól, hogy mit gondolnak Kádár János történelmi szerepéről, ítéljék el a sírrongálást.



A Magyar Kommunista Munkáspárt elnöksége közleményben tudatta: a párt "mélységes aggodalmának és felháborodásának ad hangot Kádár János sírjának meggyalázása miatt", és elítélik mindazokat, akik a sírgyalázást elkövették, vagy elősegítették. A párt azt követeli, hogy a kormány "azonnal és a leghatározottabban ítélje el az eseményt", a nemzetbiztonsági szolgálatok és a rendőrség pedig találja meg a tetteseket.

(MTI)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
matgab 2007. 05. 10. 11:44
Előzmény: #539  Törölt felhasználó
#540
Rapista, ha ez a török haverod ilyen jól tud angolul, hogy az alapszavakat sem ismeri, akkor hogy beszélgettek? Törökül?
Törölt felhasználó 2007. 05. 10. 09:26
Előzmény: #538  Törölt felhasználó
#539
gazdi!

látom, h a hívó honnan való, látom az adatait!

a török hívó egy idegenforgalmi ismerősöm köréből származott -
egyébként többször leírta, h sarkouzy (!)
aztán megkérdezte h enni ment-e Fr.o-ba !

ha állandó elérhetőséggel vagyok fenn, mert használom a skype-ot bármelyik kontinensről hívhatnak, hiszen láthatják h elérhető vagyok...
Törölt felhasználó 2007. 05. 10. 09:20
Előzmény: #537  Törölt felhasználó
#538
Ez hülyeség.
nem hívogatnak a szerbek csak úgy magyarokat, főleg honnan tudja hogy az vagy?
a szerbeknél még internet sincs szerintem, olyan balkán az egész.

Sárközit meg most fél európa utálja, a törököket én sem engedném be európába, az baszna be nekünk...már így is jön a balkáni mocsok, a törökök meg egyenesen halál lenne.
Törölt felhasználó 2007. 05. 10. 09:13
Előzmény: #536  Törölt felhasználó
#537
nem akartam törökökkel és szerbekkel terhelni a topikot!
de a skype-on szerbek, nyelvtudás nélkül kiabálnak szerbül, csak azért mert magyart hívtak fel és nem is Vajdaságit !

A törökök rossz angolsággal Sarkozy-ről kérdezték enni ment-e Franciaországba?

ezt tettem fel a rasszizmus-sovonizmus topicba...

csak azt szeretném mondani h az igazi szélsőség a Balkánon és Keleten található, ahol tényleg ölnek...........
persze a magyar rendőrség is figyelembe vehetné h ez még nem volt háború, nem úgy mint kicsit arrébb..........

egyébként>>>>változatlanul rejtélyes a széna téri túszejtő esete........(Solymáron miért gyászolták, miért tűzött ki árpádsávos zászlót ő v az apja?)

Tomcat esete? figyelték? mi ez a dajkamese a lifttel???
Törölt felhasználó 2007. 05. 10. 07:55
#536
2007.ben.Magyarország, Eu!

Gyurcsány miniszterelnök-diktátor azt mondta tegnap hogy a rasszizmus , kirekesztés GONDOLATA is bűn amit zéró toleranciával üldeözni kell.
Hát, bűnösek az én gondolataim.
Mert sajna én bizony rasszista vagyok.
Utálom a cigányt, színest, arabot, négert, és egyéb szemetet.
Az egyszerű zsidót nem, sőt csípem őket, de izrael állam politikáját és a nemzetközi zsidó nagytőkét nem szeretem.

Ez bizony GONDOLATBŰN!
gyurcsány most rámküldi a gondolatrendőrségét?

Merthogy van ám ilyen!
Meg 50-es évekbeli feljelentgetős.
Holnap kihallgatnak a liftben, mindenféle sunyi spiclik, és már el is visz a rendőrség....mert talál nálam fél üveg sósavat, meg néhány kiló műtrágyát?
meg KRISTÁLYCUKROT!!!
na hát ez vicc!
kezdek félni....
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 23:17
Előzmény: #534  Törölt felhasználó
#535
Persze, hogy nincs jogalapjuik, megelőzően a mszpszdsz már közölte, hogy kinek van bármihez is jogalapja?
Akinek ez nem tetszik, annek véresere verik a fejét.
Nem képletesen! Szó szerint, véresre verik, kiverik a szemét. Mi köze ennek a zsidók faji alapon történő kiirtásához?
Semmi! Ez a másik ember szemvedésének a legalantasabb kihasználása!

MSZ(M)PSZDSZ mocskos játszámája a BÖSZME elutasításának és az antiszemitizmusnak az összemosása.
A legszörnyűbb, amit ez a szemét BÖSZME a hazugságról probált hablatyolni...
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 22:44
Előzmény: #533  Törölt felhasználó
#534
Nem hiszem, hogy a jobbosoknak van erkölcsi alapja megmondani azt, hogy ki miért mehet ki az utcára. Nehogy már az egér egye meg a macskát.
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 22:39
Előzmény: #531  Törölt felhasználó
#533
penznyelo! " ez olaj a tűzre." - olajos téma a mol topikba való. bocs. itt csontokról meg miegyébről van szó. lehetne is a címe: "csontopik" - mégjobb úgy, hogy "contopic", marha elegáns.
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 22:27
Előzmény: #531  Törölt felhasználó
#532
csak nehogy itt is valaki felhívja a rendörséget!: ))
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:48
Előzmény: #530  Törölt felhasználó
#531
Mondjuk nagyon nagyon elhibázottnak tartom, hogy az utcai politizálás ellen az utcán politizálnak... Ez olaj a tűzre.

"hazaárulók" vs "nácik haza". Hát ennek semmi de semmi értelme.

Az a hülye, aki ilyenekre kimegy. Két populista hatalommániás, a hülye emberek meg egymásnak esnek miattuk és azt hiszik, az egész róluk szól. Gáz.
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:38
Előzmény: #529  Törölt felhasználó
#530
Ja és a csontokról a jard tenyérgéppel levette a DNS mintát, megállapította hogy nem a hóhéré.
ez is röhej
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:36
Előzmény: #528  Törölt felhasználó
#529
A becsületes állampolgár meg a liftben kihallgatja a tfon beszélgetést a robbantásról. Mekkora lift volt, vagy mekkora hülye!
Aki ezt a baromságot beveszi!
röhej
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:12
Előzmény: #527  Törölt felhasználó
#528
Lesz Koi-kám,
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:12
Előzmény: #526  Törölt felhasználó
#527
:)))

láttom jo kedved van!
csak nem humi rally lesz???
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:10
Előzmény: #525  Törölt felhasználó
#526
Tomi nagyapja a partizán szövetségben dolgozott a 60-nas években fiúk,
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:08
Előzmény: #524  Törölt felhasználó
#525
ez szép!

felturják a sírt ,majd megtalálják tomcatett! :)))

ennyi véletlen nincs csak a mesében van! :)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 21:06
Előzmény: #523  Törölt felhasználó
#524
Latod angol kem te gyilkolni akarsz, en meg gyogyitani a szerencsetleneket...
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 20:44
Előzmény: #522  Törölt felhasználó
#523
UTE-t a lámpavasra! Nem kicsit. Nagyon!
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 20:30
Előzmény: #519  Törölt felhasználó
#522
Hagyomanyos viparas kezeles + kopolyozest javallok a Tomcat fele kriptifil huliganoknak,
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 20:26
Előzmény: #518  Törölt felhasználó
#521
na még egy rejtély, meg az árpádsávos zászló a bankrabló apja házán...............a végén ez is olyan lesz mint a móri téma?

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek