Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
evanani
evanani 2011. 10. 05. 20:03
Előzmény: #8239  oldrider
#8240
"Én többet tettem annál, minthogy véleményt mondtam. Konkrét tanácsot is adtam, nem egyszer. Tehát megmondtam, hogy mikor kell eladni és mikor kell venni."elájulok ettől a mondatpárosodtól.gratulálok hozzá,te egy jósprofesszor vagy.félretéve a viccet,mielőtt tényleg elhiszed hogy az vagy,olvasd vissza én mikor dicsőítettem ezt a céget?bugyuta szöveget nyomok?hát akkor te mit csinálsz?abszolút nem vagyunk egy hullámhosszon,az elmúlt pár óra kevés volt ahhoz,hogy megértsd amit írok neked,sajnállak.
oldrider 2011. 10. 05. 19:53
Előzmény: #8236  evanani
#8239
Én többet tettem annál, minthogy véleményt mondtam. Konkrét tanácsot is adtam, nem egyszer. Tehát megmondtam, hogy mikor kell eladni és mikor kell venni. Aki megfogadta, az minden esetben keresett az Estmédia részvénnyel. Te meg a bugyuta szövegedet nyomod, dicsőítitek egymást meg a céget. Akkor írjál, ha tudod, hogy venni vagy eladni kell. A többi - amiket irkáltok itt - az ugyan udvarias, de mégis üres, süket duma. Amikor belevettetek az rosszkor történt, most bukóban vagytok, bármit is irkáltok.
Törölt felhasználó 2011. 10. 05. 19:51
Előzmény: #8233  evanani
#8238
Én nem tenném,sajnos van igazságalapja a véleményének.Október 12!Fontos és emlékezetes dátum lehet,sajnos.A min.200millát sem tudták behajtani,pozitív hírek nincs.Az 1000-s névértéknél megtaláltuk a célt,technikailag értelmezhető és megvalósítható szinteket jelöltünk meg,de belerondítottak a névértékcsökkentéssel.Viszonyításképp,1000-s névértéket figyelembe véve, amikor 150-ről indultunk,most 30Ft kell(?) hogy legyen az alja.Szomorú,de a számok nem hazudnak,ám nem szeretném,ha ez az arányosság megvalósulna.Az biztosnak látszik,ha eme hét nem zár zöldben,kb.180-nál,meglesz a 30.
Törölt felhasználó 2011. 10. 05. 19:40
Előzmény: #8232  Törölt felhasználó
#8237
Az történt hogy eladta a múlthéten és most vissza akarja venni 50-ért lehetőleg.Majd ha megveszi akkor lehet 500 és lesz is.De mindenki igy szeretné csak nem mondjuk ki nyiltan.Az aljától is lejjebb venni és olyan magasan eladni mint még soha.
evanani
evanani 2011. 10. 05. 19:34
Előzmény: #8234  oldrider
#8236
csak csinálod,vagy tényleg nem érted?nekem nincs problémám,vagy ha szerinted ez probléma,akkor nem csak marslakó az,hanem te is OLDRIDER.félre ne értsd a véleményét mindenki leírhatja,szerintem mindenki kíváncsi is a másik véleményére,de ti itt nem véleményt mondotok nap mint nap,hanem...nem folytatom,mindenki tudja és ismert mit csináltok.de folytasd ha úgy gondolod,nem akarlak lebeszélni róla.
evanani
evanani 2011. 10. 05. 19:34
Előzmény: #8234  oldrider
#8235
csak csinálod,vagy tényleg nem érted?nekem nincs problémám,vagy ha szerinted ez probléma,akkor nem csak marslakó az,hanem te is OLDRIDER.félre ne értsd a véleményét mindenki leírhatja,szerintem mindenki kíváncsi is a másik véleményére,de ti itt nem véleményt mondotok nap mint nap,hanem...nem folytatom,mindenki tudja és ismert mit csináltok.de folytasd ha úgy gondolod,nem akarlak lebeszélni róla.
oldrider 2011. 10. 05. 19:25
Előzmény: #8232  Törölt felhasználó
#8234
Én mégis azt látom, hogy nem marslakóval van itt a probléma, hanem a céggel. Nektek is azzal van problémátok, csak mivel a céggel szemben tehetetlenek vagytok, könnyebb a lelketeknek marslakót zrikálni.
evanani
evanani 2011. 10. 05. 19:19
Előzmény: #8232  Törölt felhasználó
#8233
hagyd a pi...a már őket.értik ők és tudják is miről beszélünk,csak direkte nem írják azt,hogy ebben igazunk van.akármit is csinálsz,holnap reggel itt lesznek,vagy ma este,és elkezdik,hogy 50,meg 100....én csak nevetek rajtuk.
Törölt felhasználó 2011. 10. 05. 19:11
Előzmény: #8231  oldrider
#8232
A tőzsdei cégek helyzete változik, ez természetes. Az hogy marslakó véleménye egyik napról a másikra ilyentén változott meg, na az nem természetes.

De mindegy, ne akard látni a kettő közötti különbséget.

/ néhány napja még jó cégnek tartotta, most meg rossz cégnek tartja. Mi változott a cég életében érdemben az elmúlt 2-3 napban?/

oldrider 2011. 10. 05. 19:04
Előzmény: #8228  Törölt felhasználó
#8231
Tehát mint minden a világon, a tőzsdei cégek helyzete, megítélése is változik. Ezért nem kell megkövezni azt, aki egyszer vesz és felfelé lát esélyt, máskor pedig elad és esést valószínűsít.
Tény viszont, hogy aki Estet vett 200-on vagy felette, az tetemes bukóban van (és nem a fórumozók nyilatkozatai miatt)!
Egyesek itt már olyanokkal jönnek, hogy persze, ez magyarország. Ők balekok és mindegy, hogy hol tőzsdéznek.
Törölt felhasználó 2011. 10. 05. 19:04
Előzmény: #8227  oldrider
#8230
Az hogy az Estmédia jelenleg rossz cég, illetve hogy BCS egyenesen maffiózó módszereket alkalmazott igaz, mint ahogy azt én is és Kata is elismertük itt nemegyszer. A transzparens elszámolás hiánya és a nyereség papíron való eltüntetése bevett szokás, szintén tény, mi is tudjuk.

Mégsem szajkózzuk napestig mert minek? Azt hogy te és a barátaid ezt teszitek az esetleg időtöltésnek jó lehet, csak értelme nincsen. Egyszer ezt átbeszéltük itt Katával (ez biztosan elkerülte a figyelmeteket) mert egyik haverod simán Kata fejéhez vágta hetekkel ezelőtt, hogy "az ő istenített BCS-je".

Szóval minek írjunk le bármit is ezerszer ha egyesek szelektíve olvasnak és direkt csak az ragad meg a fejükben amit akarnak? Ami meg a korrektséghez kellene azt valahogy elfelejtik.

Én szeretek értelmesen beszélgetni, vitázni is ha kell, de igénylem sőt elvárom a korrektséget a vitapartneremtől. Amikor ez a minimális tisztelet is hiányzik egyesekből, akkor hagyja az értelmesebb ember ott a topikot.

Ez történt az elmúlt hetekben.......
evanani
evanani 2011. 10. 05. 19:00
Előzmény: #8227  oldrider
#8229
miről beszélsz?honnan veszed,hogy van részvényem,vagy honnan veszed,hogy nincs részvényem?hoppá.látom kezded megint,csináld csak jól áll neked,ezo tv munkatársa vagy?netán frabato tanítványa?ja nem, csak még olcsóbban akarsz venni.tedd azt
Törölt felhasználó 2011. 10. 05. 18:55
Előzmény: #8225  oldrider
#8228
Eső trendben amely most a tárgyként beszélt Estmédiát jellemzi nem szignifikáns példa amit említettél. Az egy emelkedő trend volt, amely a te eladásod után folytatódott. De ugyebár amiről mi beszélünk az a mostani eső trend, szóval ne keverjük a szezont a fazonnal oldrider (ismét)
oldrider 2011. 10. 05. 18:54
Előzmény: #8214  evanani
#8227
A barátaid írták azt, hogy azért esik a részvény ára, mert itt a fórumon a lebeszélők rosszat irkálnak róla. Attól, hogy van-e vagy sem részvényem a cég még durván veszteséges és hamarosan 100 Ft alá fog menni az árfolyama. 50 és 100 között mozizol majd és bánod, hogy nem adtad el 200-ért, amikor utoljára javasoltam.
evanani
evanani 2011. 10. 05. 18:45
Előzmény: #8224  marslako2
#8226
érvek?én nem érveltem semmivel,csupán nevetek rajtad,és azt akarom,hogy te is nevess rajtam,ne vegyünk már mindent komolyan.most akkor 10?
oldrider 2011. 10. 05. 18:41
Előzmény: #8211  Törölt felhasználó
#8225
"Ami pedig szintén tény, hogy ezzel, mint minden papírral csak úgy lehet kereskedni, hogy azzal valaki veszít."
Vettem Econetet 76 Ft-ért, eladtam 95-ért (amikor a rádiót vették), aki tőlem megvette jóval 100 Ft fölött adhatta el. Ki veszített?
marslako2
marslako2 2011. 10. 05. 18:40
Előzmény: #8222  evanani
#8224
Ha elfogynak az érvek akkor marad a sértegetés és a személyeskedés ugye?

én nem személyeskedtem veled csupán a véleményemet írtam.
oldrider 2011. 10. 05. 18:33
Előzmény: #8215  Törölt felhasználó
#8223
Miért gondolod, hogy itt volt az alja? (Az apportosok még ezután jutnak a tömérdek részvényhez, APEH egyéb tartozások nincsenek kifizetve, elsőbbséggel felajánlott papírok a kutyának sem kellettek.)
Miért lőnénk ki? (Láttál olyan negyedéves mérleget, hogy nyereség képződött?)
A tőzsde nem az örömködés (kárörömködés) alapján működik.
evanani
evanani 2011. 10. 05. 18:33
Előzmény: #8220  marslako2
#8222
jól van valutás tódi,változó korban vagy,csak nálad 2 hetente máshogy alakulnak a dolgok és ennek hangot is adsz,ami elég nevetségessé tesz.1000,800,50,10,stb...
marslako2
marslako2 2011. 10. 05. 18:32
Előzmény: #8218  evanani
#8221
Kérdezd meg medvét vagy sly ők értenek hozzá most még napira sem kell nekik.

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek