Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 22. 11:46

Erste netbroker  

akinek ez van/nálatok jó? csak nálam sz..t be?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:55
Előzmény: #719  Törölt felhasználó
#720
Lehet,hogy a vekker szerint még vasárnap van!
Tényleg, ma nem vasárnap van?
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:54
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#719
telefonon nem lehet őket elérni,minden ügyintéző foglalt! Gyönyörű,tiszta ráfizetés
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:54
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#718
mindjart felhivom oket kivancsi vok mi a baj,
persze megint az en gepem szar nem?
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:53
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#717
mikor torli a penteki adatokat?

ja mar megint beszart?
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:52
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#716
De legalább elfogadja az ajánlatot, már ez is valami ettől a takonytól!
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:48
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#715
Jó reggelt !

Úgy látszik folytatódik minden, már 8,47,de még mindig nem látni az ajánlatokat! !
És még nekem küldtek figyelmeztetést???!!!
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:47
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#714
Nem frissít.
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:47
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#713
elindult, megy,
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:45
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#712
Nekem nem jön fel a bejelentkezö oldal.

Nektek?
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 08:45
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#711
Nekem megint nem frissíti az árakat...
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 07:47
Előzmény: #709  Törölt felhasználó
#710
laca te beletartozol a 06:08 kor megjelent hirekben olvasott ugyfelekbe? Marmint van havi 1500m forgalmad?
mert ha igen akkor ertem miert kaptal toluk 1 uveg bort :):)
Törölt felhasználó 2007. 08. 27. 00:17
Előzmény: #708  Törölt felhasználó
#709
Nem de Gyurcsany is valami hasonlot mondott
1.szerintem ha mashol mukodik, itt is mukodnie kene.
2. Ha belolem elnek (mint ugyfel) nehogymar a csiik huzza a repulot.
3. Ha a csik huzza a repulot akkor nezzuk miert?
4. Mielott vegleg elmegyek szeretnem az okokat latni.
5. Ha aknamazore lepek, s tulelem - kiirom,vagy aknamentesitem.
6. Ha szivatnak,marpedig megalazo, semmibe vevo, viselkedest tanusitottak, szeretnem ezt meghalalni(megtagadtak minden felsobb vezetest informalo keresemet.
7. Ha jatszanak sok ember penzevel szeretnem ha errol mindenki tudna,s a megfelelo hatosag kivizsgalhassa.
8. Ha ezt megprobaljak akadalyozni,precedensertekuen veget szeretnek ennek vetni.
9. Ha a te penzed is benne van elnezest.
10. Ha en ilyet tennek szakmamban reg cimlapra kerulnek.
11. Ha barki barmit tehet a vegen nem lesz hova menned.
12. Ha nem lesz hova menned ,rajossz miert is vannak illetve voltak torvenyek,jogok kotelessegek,alkotmany.
13. de akkor mar egy masik vilagban elsz ahol ezek a fogalmak nem leteznek.

Ezert.

Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 22:16
Előzmény: #707  Törölt felhasználó
#708
Nem értem mit kell ezen ennyit rágódni????
Ha valami nem münködik ,akkor váltani kell!
Vagy olyan nehéz dolog?
Csak nem fogva vagytok tartva???
Vagy megfenyegetek benneteket?
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 22:11
#707
Laca sok sikert kívánok,
MENEKÜLJETEK AZ ERSTÉTÕL
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 21:44
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#706
Akkor kezdodjek a tanc.

Forgatokonyv szerint.

Esszencia:
Aki tudjon menekuljon,barhova(pl. erste austria)
Csupan itt a baj Nalunk. FEJEVESZTES terhe mellett ti meg talan maradtok.
Csaa. S aszerencsenk van s netbroker is ugy akarja talan nem fagy le a kozponti szamitogepes lesz nyoma penzunknek.
Remenykedjunk.

Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 20:28
Előzmény: #704  Knight Tyris
#705
Én a portfoliot használom, eddig nekem nem volt bajom, mert amikor gond volt nem nyitottam/zártam pozíciót. De ha lehal a rendszer, általában a netbank és a honlap sem működik. A röhej az az egészben, hogy gyakorlatilag az egyik legnagyobb cég a hazai szolgáltatók között és ennek ellenére nem nagyon javul a helyzet. Pedig lehet, hogy sokan fognak váltani, bár lehet, hogy az a hozzáállásuk, hogy amig szar van, addig légy is....

Én most úgy vagyok vele, ha lesz Miskolcon EQ, akkor megyek oda az első negatív élmény esetén. Csak azért jöttem a portfoliohoz, mert helyben, rövid idő alatt megoldható volt a szerződéskötés, valamint az Erstenél van online bankszámlám...
Knight Tyris 2007. 08. 26. 19:54
Előzmény: #703  Knight Tyris
#704
Ja vki írta, hogy kilép a netbroki 20 perc alatt.

Fent, az oldal tetejétől pár centire, jobb oldalt van 2 (nagyon) apró kék téglalap, az egyik azt hiszem a real adatok megrendelése, a másik mellette jobbra, meg kiteszi az árfolyamokat egy külön ablakba.

Ha ráklikkelsz és behozod a külön ablakot, akkor nem kell 20 percenként "bökködni", benntmaradsz egész nap automatice. :o)
Knight Tyris 2007. 08. 26. 19:48
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#703
Na, hogy én se maradjak ki. :o)

Szerintem nem csak a pro-val vannak problémák. Én itt csak a sima netbrokert használom.
A pénz konzervatív befektetésekre szánt része van náluk, az egyik alapjukban, amit elfogadnak alapletétnek, így Bux hatit szoktam mellé nyitogatni így dobva, még plusz hozamot hozzá. Részvényt náluk nem veszek.

Na pénteken műveltek cifra dolgokat a sima netbrokerben is, belépni, ugye nem lehettett, mint írtátok, majd bejutáskor meg piszok lassú lett, ezek miatt persze nem tudtam ott zárni a pozim ahol akartam, kivárni meg persze nem mertem, mert féltem, hogy behal, ezért bedobtam ahol éppen volt, -szerencsére- mert fél perccel ezután meg is halt az egész...

Elég jól nyitottam előző nap, ezért a nyerő nagyobb része megmaradt, csak hát lehetett volna jobb is...

Na miután lehiggadtam, megnéztem a számlát és mit látok? Sikerült KEVESEBB pénzt, kisebb összeget jóváírniuk, mint amennyi nyereséget elvileg a nyitást és lezárást követően realizáltam... (nem volt sok eltérés, de ahhoz már épp elég, hogy szemet szúrjon)

Telefon be a központba, ott valamennyivel nagyobb összeget láttak mint én a saját gépemen, de az Ő kimutatásuk, illetve az általuk mondott jóváírás összege sem stimmelt...
Hétfőn hívnak vissza, hogy mi a helyzet, mert aki ért hozzá az pénteken már nem volt ott...

hihetetlen...
Nagyon gyenge, lomha szolgáltatást nyújt úgy általánosan is az Erste, nem gondoltam volna...
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 17:28
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#702
az EQ valóban nagyon jó és nagyon stabil, irtam is, hogy ott is van számlám, viszont egyre kisebb összeggel.

Az okokat leirtam hogy miért jöttem ide, de kimaradt közülül a befjegy. ami az equnál nagyon hiányzik.
Törölt felhasználó 2007. 08. 26. 12:01
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#701
illetve a bankkal valo kozos megegyezes,ezt kifelejtettem,bocs. Igen surmo modszerekkel (lasd korabbi irasaim) lehet csak elerni. akkor is megalazo modon bantak pl. velem(kiveve B.B)

Topik gazda

altlaszlo
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek