Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 22. 11:46

Erste netbroker  

akinek ez van/nálatok jó? csak nálam sz..t be?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 14:12
Előzmény: #340  Knight Tyris
#341
őszintén????Azt sem tudom mikor mennyit vonnak le.... :((( utálom ezt benne.... :( ezért se tudom hogy hogy állok... egy darabig még idegesitett, de mivel most ugyis csak ilyen jáccopénz van bent már nem izgat, majd ha kész a rendszerük és átláthatobb lesz akkor majd visszanézem az összes tranzakciot és kiderül hogy én hibáztam vagy ők... a pénzt meg ugyis jóváirják, legalábbis bizom benne hogy ez nem az olasz maffia....

amugy meg általában stoppal adom meg a megbizásom ha le akarom zárni, legalábbis egyediben majdnem mindig... felugro ablak ugye nincsen... csak onnan tudom hogy teljesült ha eltünik az akis piros háromszög....
Knight Tyris 2007. 08. 14. 14:23
Előzmény: #341  bpmcwap
#342
Egyébként tudod mi a döbbenet, hogy mielőtt 1 koniból 10 "lett", az az 1 konti amit feldarabolt a Bét 10 db-re anno 750 Ft-ban került az Erste-nél. NYIÁSSAL-ZÁRÁSSAL együtt...

Most meg ezek szerint a 750-ből lett 5000 Ft... az ersténél. 2500 még csak hagyján lenne, de az 5 rugó nagyon sok. ja, és napon belüli trade esetén is 5 rugó...

Concorde-nál 1000Ft-ből 3000Ft lett. DE a dt most is kedvezményes legalább.

Jól jiszúrtak velünk a tizedeléssel...
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 14:37
Előzmény: #342  Knight Tyris
#343
mitgondoltál miért esik a likviditása a hatinak???Erről már akkor beszélgettünk meg höbörögtünk... na bumm nagy pénzügyi válság kibontakozásában 600 pontos a KT... hát istenem... madzsjarok... azé az elég hujén venné ki magát különben is ha a keler 18000 forintos letéte mellett 37forintot vonnának le ide oda... igy jönne ki a 75huf... haggyá má.... valamiből meg kell gazdagodni vaze... ép multkor számoltam ki ha a hati likviditása leesik 20 azaz HUSZ százalékára akkor a brókercégeknek még igy is megvan ugyan az a jutalékuk ami a tizedelés előtt volt..... igy meg hogy na bumm esett a likviditás 30%ot horibilis nyereségeket lehet elcsusztatni.... ha már trédelni nem tudnak legaláb az usereket megtanulták szépen lehuzni... és ha önmagában nézed azt a 190hufot a petiben vagy vacak 60forintal drágábban az erstét a 250hufjával mi az????250ért egy doboz cigit nem veszel, sőt lassan egy kilo kenyeret sem... ráadásul az alapletétre vetitve ez is "csak" 1,3%os jutalék, a teljes letéti kövire vetitve meg 0,7% tranzakcionként.... Ehez már hozzászoktam... ami engem ennél jobban zavar az erste jutalkékában a befhiteles kamat melletti 0,45%os jutalék.... :( a teljes befektetésre vetitve.... azaz ez a tőkére vetitve 2,25%!!!!!! tranzakciónként!!!! na ez már viszont iszonyu drága!!!! oda vissza 4,5%os jutalék plusz évi 19%os kamat..... :((( valszeg ezen csusztam én el és ezért nincs annyi realizált nyereség hiába kaptam el a befhitellel azokat a szép 5-8%os prompt emelkedéseket.... a nyereségem felét megette a jutalék.... :(
sly36
sly36 2007. 08. 14. 15:13
Előzmény: #343  bpmcwap
#344
Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök, hogy a NetbrokerPro-ban, a kereskedési táblában hogy lehet a részvények neveit ABC sorrendbe állítani?
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 15:14
Előzmény: #344  sly36
#345
ráklikkelsz a kereskedési táblán az oszlopra ami szerint sorba rendeznéd... lehet a neve, utolso kötés, stb...
sly36
sly36 2007. 08. 14. 15:31
Előzmény: #345  bpmcwap
#346
Ez OK bpmcwap, de nem az oszlopok sorrendjét akarom megváltoztatni, hanem a legelső függőleges oszlopban lévő részvények neveit akarnám ABC sorrenbe rakni.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 15:33
Előzmény: #346  sly36
#347
mondom!!!Kattints rá a "Név" feliratra!!!! nekem muxik!!! Nem az oszlopok sorrendjéről beszéltem hanem az oszlopok alapjáni sorbarendezésről, amit kérdeztél!!!!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 15:49
Előzmény: #343  bpmcwap
#348
csessze meg....igazam volt..... 70000 forint volt juliusban a jutalékom az erste számlán, amit a cápa proba kedvéért nyitottam 110000huffal és amire időközben rátoltam még 170000et de olyan 360000nél járok ha nem lenne ilyen marha drága a jutalék akkor meg lenne az általam számolt 410000is ami még mindig 20000 huffos jutival van csökkentve..... bakker.... 280000huffos számlán 70000huffos jutalék.... azt a rohadt élet.... hát kedves erste ez isssszzzzonyuuuuan sok!!!! iszonyuan!!!! Tőkére vetitve pont 25 azaz huszonöt százalék!!!!!!!!!!! ezé nem áttekinthető az a nyamvadt rendszer....... ????? :((((
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 16:55
Előzmény: #348  bpmcwap
#349
tisztelt netbroker,

szeretnem tudatni, hogy az onok altal keszitett szepen NEM jellemezheto programjuk ( pro) megint vacakol.

Hogy miert? nem tudom, kerdesem viszont az lenne, hogy beszeltek e valamelyik virusirtoval Nod32, Panda, Norton Antivirus stb. az onok programjaval kapcsolatosan?

Gondolkodnak e a program attervezeseben valami egyszerubb, felhasznalobarat es bug-nelkuli program kiadasarol?

Esetleg ha programozokat keresnek, tudok segiteni akik nem Pascal meg C++ nyelven fogjak onoknek megirni egy hasznalhatobb programot.

Remelem meltatnak valaszra ha egyaltalan olvassa valaki ezt a topikot.

Koszonettel brunholdi@yahoo.com
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 16:58
Előzmény: #349  Törölt felhasználó
#350
má én is momdtam nekik hogy valami nyelven irják és addig szakitsanak ezzel a VBvel ameddig nem késő, de sajna eléggé ragaszkodnak hozzá... gondolom mert a platform ingyenes a programozok meg ocsok... bár én falajánlanám a jutalékomat a továbbiakban egy delphi programozo fizetéséhez.... ;)
a 8 már támogat mindent! de a 7hez is van pontNET! viszont mindenképpen egy instalálható változat kellene ami stabilabb... :-/
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 16:59
Előzmény: #349  Törölt felhasználó
#351
ja, és olvassák, nyugodtan irhatsz mert ŐK olvassák!
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 17:53
Előzmény: #350  bpmcwap
#352
"bár én falajánlanám a jutalékomat a továbbiakban egy delphi programozo fizetéséhez.... ;) "

de aranyos...kis szösszenet ..egyem a szíved...

Leonardó 12 dologhoz értett. Profin. Innen (is) a "reneszánsz ember" kifejezés.

Kezdem azt hinni, reinkarnálódott.
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 17:59
Előzmény: #352  Törölt felhasználó
#353
Abszolút a teljesség igénye nélkül. Ezek a téveszmék, autodidakták között suhogó mítoszok...kiábrándító.

Brunhold !
Csak hogy tudd, mert látom érdekel az ügy, és kapsz itt tanácsot rendesen :P

Visual Basic nyelven ugyanúgy lehet írni jó programot, mint C-ben vagy Delphiben.
Nem főiskoláról futószalagon legyártott ostoba "programozók" -kal kéne olcsón dolgoztatni, és sokkal több használható program lenne körülötted.Emberfüggő, nem programnyelvfüggő a probléma. Szakember-függő.Ennek a szakmának a felhígulása az elmúlt 15 évben katasztrfófa.Mély tisztelet a kevés kivételnek.

Hogy a sok autodidakta lelkes nagyarcú önjelölt "profi"-ról ne is beszéljek.
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 18:02
Előzmény: #352  Törölt felhasználó
#354
gyerekek en informatikus vagyok, de a szarert nem tudok rajonni, hogy miert van az, hogy a rendszerem kulso beavatkozas nelkul egyszer csak nem hajlando elinditani ezt a .......netbrokeres sz@rt. Tegnap ment nem volt vele kulonosebb gond, most meg semmi hiba kod semmi uzi csak ugy nem hajlando elinditani semmit.

Kerdesem miert nem lehet egy komolyabb internet bongeszo program alatt hasznalni a netbrokert?
Firefox?
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 18:06
Előzmény: #354  Törölt felhasználó
#355
DLHP,

visual B-t en is tanultam, igaz csak erintolegesen (hulye vagyok hozza ha barmit is kellene csinalnom most),

Nem mondom, hogy C++ban nem lehet jo programokat irni. De ha mar fizetek egy szolgaltatasert, akkor elvarom, hogy hasznalhato legyen. Az megint mas tema, hogy penzrol van szo nem jatekrol.
Duhos vagyok!!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 18:08
Előzmény: #354  Törölt felhasználó
#356
pont net.... szvsz....
---
DLPH :DDDDDD
nem lennél vaze kikéne találni.... :DDD
ha má a mol kutig lusta vagy eldzsanázni legalább a netről rendled meg azokat a bogyokat vaze.... :DDD
de a fejlesztő legalább kijavitotta az előzménnyel kapcsolatos javaslataimat... :DDD igy már azért jobban spamelsz.... :DDD
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 18:09
Előzmény: #351  bpmcwap
#357
Ja,most is olvasom a figyelmeztetést,amit a modortalan beirásomért kaptam,mert az Istennek sem akart ez a prima program működni. Szerintem nyugodtan irhatsz nekik, úgysem fogják figyelembe venni,minthogy a verzió váltáskor sem foglalkoztak egyáltalán a felhasználói igényekkel.Továbbra is a tengerikigyó egyenleg, ki-be ugrálás a két program között, nehogy már egy felületen lássam a beker árat és a piacit.Mondjuk a piaci nem is érdekel, látom a kereskedési oldalon.Ez tulajdonképpen annak a bizonyosnak a lapátolása.Azt a keveset,amit eddig is szóltam kódolva fogom leirni,hanyagolom a Zolai stilust.
Nehogy má a pénzemért még jó szolgáltatást is is várjak! Büdös igényes ügyfél.Mármint én.Magamat csak szidhatom.
Ismerjük: a monológot:
" magamat kigúnyolom,ha kell,de hogy más tegye,nem tűröm el" C sakhogy irodalmi maradjak. Aj,mit hozott ki belőlem egy dádá!
Függöny!!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 18:10
Előzmény: #353  Törölt felhasználó
#358
te tanult profi et... egy VB van olyan jó akkor szerinted mint egy Delphi8??? :DDD
bpmcwap
bpmcwap 2007. 08. 14. 18:11
Előzmény: #357  Törölt felhasználó
#359
taps taps taps.... ;)
:DDDD
Törölt felhasználó 2007. 08. 14. 18:16
Előzmény: #359  bpmcwap
#360
tudjatok mit, nekem annyit nem er ez az egesz, hogy bpmcwap es DLHP osszerugjak a port itt.

sracok, es gondolom ti idosebbek vagytok. Legyen legalabb itt szent a beke, es ne egymas idegeit tepjuk, hanem a Netbrokereseket.

Topik gazda

altlaszlo
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek