Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:08

ERSTE NetBroker  

Tud valaki valamit erről miért nem megy?

A telefont nem veszik fel!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:11
Előzmény: #120  Knight Tyris
#121
Knight Tyris,

szerintem a kérésed túl logikus, ráadásul egy ügyfél kéri, ez bizony nem jó kezdet...:-)

Én egyelőre nagyon örülnék, ha csak a jelzett félórai inaktivitás után dobna ki, ma többször is volt olyan, hogy egy perc sem telt el a belépésem után, máris jött a "Lejárt a munkamenete" című hangulat-csináló ablak, ráadásul ez műveletek végzése közben történt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 20:49
#122
Mivel korábban több hozzászólásban részletesen ismertettem a NetBroker-rel és az ügyfélpanaszok kezelésével kapcsolatos negatív tapasztalataimat, azt hiszem, úgy illik, hogy arról is beszámoljak, ha valami úgy történik, ahogy kell. Ma este ez történt.

Az alább ismertett problémával kapcsolatban kaptam egy e-mail-t az Erste-től, olyan személytől, akitől korábban nem. A levél pontosan úgy van megírva, ahogy egy ügyfélpanaszra egy magára adó cégnek válaszolnia kell. Udvarias, korrekt, tárgyilagos, nem megkerülni akarja a kérdést, hanem érthetően és világosan megválaszolja azt.

A válasz egyébiránt az, hogy ha a bróker a telefonon adott megbízást abba rendszerbe viszi be, amit mi, ügyfelek is használunk, akkor az rögtön látszik a NetBroker-en. Ha nem ezt teszi, hanem közvetlenül a tőzsdei kereskedési rendszert, az MMTS-t használja, akkor ez nem így van, ekkor lehet, hogy csak a nap végén jelennek meg az így adott megbízás adatai a NetBroker felületen. A tájékoztatás szerint a brókerek általában nem így járnak el, de a gyorsaság érdekében, vagy technikai hiba esetén az MMTS-t használják.

Szóval momentán meg vagyok elégedve. Ha még a netbroki is üzembiztos lesz, még az is lehet, hogy maradok.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 11:06
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#123
Tisztelt Erste,

a kovetkezo problemam van a Netbroker PRo alkalmazassal:
a cegnel csak egy proxy felhasznaloi nevvel es jelszoval tudok kimenni az internetre, ezzel a felhasznaloi nevvel es jelszoval lehet hasznalni az internet explorert. A gond az lehet, hogy mikor inditanam a Netbroker Pro alkalmazast, akkor az alkalmazas nem veszi at automatikusan az internet explorer proxy felhasznaloi nevet es jelszavat es a proxy autentikacion ("The remote server returned an error: (407) Proxy Authentication Required.") bukik el az alkalmazas inditasa. Esetleg valahol a registryben, vagy a programban mashol nem lehetne ezt beallitani, hogy kerje a proxy felhasznaloi nevet es jelszot?
Kerem tovabbitsak ezt a fejlesztes fele,elvileg viszonylag egyszerűen meg lehet oldani ezt a problemat a programon belül.

Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 08:44
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#124
T Ertse !

Felesleges ilyeneket irogatni! 2 napja kérem,hogy 08.30-kor frissitsék a kereskedési adatokat,mivel ekkor kerülnek be az ajánlatok a könyvbe.Nem kell az események után kullogni.Ha ezt nem tudják megtenni,irják meg a nemleges választ,ne hallgassanak.
Már nagyon fárasztó az is,hogy különösen a reggeli órákban 08.30-09.00 között kiráz a rendszer azzal,hogy"nincs bejelentkezve."Ezt is megirtam,mivel nem történt semmi.
Na tessék,megint kilökött.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 09:22
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
én ide szoktam írni nekem mindig válaszolnak, és gyorsan, az egy másik kérdés hogy nem mindent tudnak teljesíteni

netbroker@erstebroker.hu
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 09:27
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#126
Kösz,mivel ez már ismételt kérés,jobbnak láttam a nyilvánosságot.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 14:23
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#127
A köcsög NetbrokerPro bedöglött.Tudnak a problémáról az inpotens informatikus csapat dolgozik a hiba elháritásán.
Nagyon köszönjük.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:06
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Tisztelt Ügyfeleink!

Köszönjük az észrevételeket, a mai napon valóban voltak gondok az adatok frissítésével NetBrokerPro rendszerünkben, melyeket mostanra sikerült orvosolnunk.

Természetesen azon dolgozunk, hogy a jövőben hasonló problémák ne fordulhassanak elő.

Erste Befektetési Zrt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:07
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#129
Minden nap problémák vannak ahogy látom!!!

Sőt más sincs csak a probléma!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:07
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#130
Minden nap problémák vannak ahogy látom!!!

Sőt más sincs csak a probléma!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:07
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#131
Minden nap problémák vannak ahogy látom!!!

Sőt más sincs csak a probléma!!!!!!!!!!
nagi66 2007. 02. 22. 15:17
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#132
Tisztelt Erste!

Remélem arról is van tudomásuk, hogy NYESZ számláról nem lehet megbízást adni részvény vásárlásra.
Kérem orvosolják a problémát!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:31
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#133
Az eBroker már kinőtte gyermekbetegségeit, úgy tűnik az Erste ugyanazt az utat végigjárja. Az eBrokernél 2005-ben voltak leginkább gondok, de azóta teljesen elégedett vagyok! Türelem emberek, 2-3 év és az Erste is lehet olyan jó, mint az eBroker most! :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:37
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#134
Mindenesetre aki megunta a szívást,IRÁNY az equitas!!!!!!!!!!:-)

Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:40
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#135
guyee :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 17:03
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#136
Mennék én kézzel-lábbal,de az equitas nem akarja szélesíteni a szolgáltatását vidékre is.
Szerződés aláirás Bpesten,vagy lakhelyen közjegyző lőtt.Kösz,hogy pluszköltségbe vernek.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 18:25
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
most ugyan lejhet, hogy ezen hszemet is kicenzúrázzák majd, de azért leírom:

van egy jó tarifájú, jól működő Reálszisztéma nevű brokicég, ahol bizonyos tarifális kedvezményeket tudok felebarátimnak kialkudni (cserébe nem kérek semmit, csak hogy a jó ötleteket velem is osszátok meg :) azaz egy kis kooperáció mindig jól jön)

lehet a honlapot is csekkolni, annyit kell hozzáadni, hogy a brokidíjat olyan 0,4%-ig le tudom alkudni (a kondilista így obsolate)
plusz

NEM KELL VIDÉKIEKNEK BEJÖNNI BPESTRE

(ugyebár a XXI. sz. infokommunikációs világában szégyen-gyalázat, de XX. sz.-i módszerekkel, pl. fax, levél is mindent el lehet intézni :)

jó lenne azért vmi komm. csatornát is megoldani egymás között (Skype, email, stb.) de nem erőszak a disznótor... (gondolom: több szem többet lát)

így aztán lehetne eszmecserélni a Corus-tól a TMK-n át az Orco-ig minden likvid cuccról, persze a magyar papperek sem szorulnának háttérbe

no persze ehhez kell egy bizonyos fokú szerénység, mert ha vki tutiziher mindenben, akkor nincs szüksége brainstormingra vagy jó brókerre.

Sok pénzt!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 18:35
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
vidékinek azért kell bejönnije pestre mert a pénzmosási törvény amit a képviselö úrak kitaláltak azért mert ök jól ismerik eme tényá
llást !

0,4% meg sok! a mai világban!
ha van öklet akkor azt leírjuk ide a forumba tök ingyen!!!!! :))
de ha adsz egy jó kis elérhetöséget akkor komunikálunk veled ha gondolod de ilyet már egyszer kiprobáltam !
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 18:41
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
No és ha utánnaszámolsz, hogy most fizetsz 0.4-1% brokidíjat, felmész pestre rászánsz 1 napot utánna meg 0.3% sztem hamar megtérül.
De kinek mi a drága!!!
Én így tettem, nem bántam meg!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 19:39
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#140
azt mondjuk elfelejtettem leszögezni, hogy NEM VAGYOK BRÓKER :)

jó bróker alatt sem magamra gondoltam, mivel nem vagyok broki :)

arról a brokicégről volt szó, ahová szlát nyitni mentem - mondjuk ez jellemző rám. amikor Wedge hívott, mentem a brokicégéhez szlát nyitni, mert szvsz rövid-és hosszú távon egyaránt a jó broki a legfontosabb, és csak második a tarifa. mivel pedig Wdge jól nyomta egy ideig, nem bántam meg, amikor az ötleteire hallgattam. (külön ARP-díjat is kapott Wedge :)
szóval kinek a pap, kinek a papné...
azért írtam, hogy kell egy kis szerénység is a dologhoz
végső soron a broki az, aki nem csak 5-ös mélységig látja a könyvet, no meg hogy melyik broki épp az eladó/vevő vagy a könyvben az ajánlattevő - sztem hasznosak ezek az infók, és jobban járok, mintha állandóan a géphez lennék kötve, sasolva az árfolyamokat

Topik gazda

nagyonkezdo
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek