Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:08

ERSTE NetBroker  

Tud valaki valamit erről miért nem megy?

A telefont nem veszik fel!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kissherceg 2008. 09. 19. 08:51
Törölt hozzászólás
#200
Pedro_amigo 2008. 09. 19. 08:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#199
Én se látok semmit a kereskedési felületen!
kissherceg 2008. 09. 19. 08:45
Törölt hozzászólás
#198
-bubu-
-bubu- 2007. 12. 03. 22:10
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#197
Igen !!!!!!!

Határidő, tehát a határidő végéig igen

ahogy a neve mondja 0712 tehát 2007 decembere. akkor fut ki. 3.péntek azt hiszem
Törölt felhasználó 2007. 12. 03. 22:00
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#196
BUX0712-is határidős nem?
Na pl.azzal mernék játszani...:-D
Akkor a bux0712-t nyithatom bármilyen távra, nem?
-bubu-
-bubu- 2007. 12. 03. 21:59
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#195
Nálunk a daytrade még behatárolható kockázat, hiszen amerikával ellentétben nálunk limitek vannak a papíroknál.

Ezért csak veszélyes és nem életveszélyes!!!!

Jó trédelést .....................
Törölt felhasználó 2007. 12. 03. 21:55
Előzmény: #193  -bubu-
#194
Köszönöm szépen Bubu !
Megnyugtatlak a határidős piacot csak tanulmányozni szeretném egyenlőre !
Persze egyszer lehet ki is próbálom.
De a Day Trade megbízásoktól akár tőkeáttétesen is, nem zárkózom el mint ahogy eddig sem tettem...:-)
Buktam már sajna ilyenen,ezt jól ismerem.
-bubu-
-bubu- 2007. 12. 03. 21:47
Előzmény: #192  Törölt felhasználó
#193
1989!!

azért egy tanácsot fogadj el ha meg nem sértelek.

Amiben töröd a fejed az hatalmas kockázatot hordoz.!!!!!! Légy óvatos !!!!!!!!!!!!!!!!!

Könnyen el lehet vérezni

Persze mindig te döntesz.
Törölt felhasználó 2007. 12. 03. 21:39
Előzmény: #191  -bubu-
#192
Köszönöm !
Meglesz !
-bubu-
-bubu- 2007. 12. 03. 21:35
Előzmény: #190  bpmcwap
#191
1989 itt kutakodj
bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 23. 13:23
Előzmény: #188  Törölt felhasználó
#190
hát mondjuk érdekes, hogy nem nyomják a reklámot sehol.... a quaestoros már hónapok óta kint van, lassan már az is megnézi aki a büdős életben nem tudta mi az a quaestor.... az erste meg végre bevezeti amit mindenki mindig minden hszben hiányolt tőlük és még csak egy kis ficak banner sincs róla.... Én is gratiszban nyomtam le nekik egy pr cikket, hogy tudják a cápák hogy ilyen lehtőségük is van.... a PF viszont biztos nem fog gratisz PRcikkeket dobálni szvsz.... :)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 13:05
#189
Sziasztok!

Ezt a levelet kaptam a netbrokeres email cimemre a shorttal kapcsolatban:

"Tisztelt ...

Örömmel tájékoztatjuk, hogy elkészült a NetBrokerPro Béta verziója, amelyben Ön megbízást adhat day-trade short ügyletekre is!
A Béta verzióban a következõ értékpapírok - mennyiségi limitekkel - shortolhatók: MOL, OTP, MTELEKOM, RICHTER.

Amennyiben szeretné kipróbálni a NetBrokerPro Bétát és benne a day-trade short funkciót kérjük, jelezze igényét Ügyfélszolgálatunknak e-mailben!
Válaszlevelünkben tájékoztatni fogjuk a NetBroker Pro Béta verziójának használatához kapcsolódó feltételekrõl, valamint a Béta verzió elérhetõségérõl.

Kérjük figyelmesen olvassa végig a csatolt day-trade short ügyletekre vonatkozó feltételrendszert. "
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 12:24
Előzmény: #187  bpmcwap
#188
És erről hol lehet olvasni itt a portfolión?
Ha nem lehet, miért nem?
bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 23. 11:54
Előzmény: #186  bpmcwap
#187
bpmcwap
bpmcwap 2007. 11. 23. 11:51
Előzmény: #185  bpmcwap
#186
elindult a short!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 06. 15. 14:18
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#185
short az lesz, csak nem napon túl...

Amugy mult hét csütörtökötől már én is nyitottam egy számlát teljes 110000huffal a nagy tőzsdecápás vesszőfutásra-100000ből 1milliót... Ma reggeltől már befhitelem is van... egy hetet kellett rá várjak sajna, igy az OTPről lemaradt a számla de vettem helyette mást... az eredményekről zárt topikot vezetek, ahova minden regisztrált user kaphat hozzáférést.... tisztára felizgatott ez az ödön huga... :DDD erre rá kellett cuppanjak! Kiváncsi leszek mi lesz a vége...
---
Hiányosságokkal én is találkoztam, de ezekről irtam nekik mailt... Mit kellene változtatni, milyen igényeim lennének stb... ezeket szvsz mindenki megteheti aztán majd meglátjuk mi lesz a válasz, de jelenleg ez a leggyorsabban fejlődő rendszer, igy most vagy soha, mert ki tudja ki fejleszt legközelebb.... az eqi is csak igérget ujabban... :( 2-3éve ők voltak a legjobbak mára ők lettek az alap... az ebroki meg se közeliti, a questor probálkozik, de az erste most a legforrobb vas, a vasat meg addig kell ütni amig meleg...
na majd meglátjuk!
Ja, voltak itt felháborodások, hogy nem jön a kód, stb... nos nekem 2-3másodpercen belül eddig mindig megjött!!!A rendszer stabil és gyorsnak nevezhető attól függetlenül, hogy webesfelületü... igaz van egy pro-is de az egyenlőre nem nyerte el a tetszésem, viszont ez ügyben is vettem a fáratságot és az illetékeseknek irtam mailt... amugy egyenlőre biztató a válasz is!
Törölt felhasználó 2007. 06. 12. 21:00
#184
Wap,
itt írja lentebb pár sorral hogy hamarosan short is lesz, Neked honnan az infód? és köszi a választ holnap felhivom a questort.
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 14:59
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
Nemtudom miért vinnyogsz farkas.
Én a portfolio online tőzsdét használom, és magvagyok elégedve vele. Ha v.mi gondom volt eddig, az erstesek mindig segítettek.
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 14:26
Előzmény: #179  Törölt felhasználó
#182
Tisztelt ErsteNetBroker!

Leszarom a segítőkészségüket már megjöttem belőle!!
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 14:05
Előzmény: #180  Törölt felhasználó
#181
Tisztelt borska!

Köszünjük dicsérő sorait és észrevételeit, természetesen folyamatosan azon dolgozunk, hogy Ügyfeleink minél elégedetebbek legyenekek szolgálatásunkkal.

A technikai daytrade long esetében már műkdik rendszerünkben, és hamarosan short pozíció nyitására is lehetőség lesz.

A külföldi kereskedés fejlesztését is elkezdtük már, azonban ebben az évben sajnos még nem várható a bevezetése.
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 14:00
#180
Tisztelt ERSTE!

Nekem személy szerint semmi problémám sem a rendszerrel,ha a lassúságtól eltekintünk,sem pedig a személyzettel.A központban lévő kollégák mindig mindent meg tudtak válaszolni,és rendkivül segitőkészek.Egy apró észrevétel:nagyot dobna a szinvonalon ha szinesítenék a palettát daytradevel legalább a bluechippeknél,illetve közvetlenül elérhetőek lennének külföldi értékpappirok (telefonálás,faxolás megkerülésével).
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 13:51
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#179
Tisztelt Farkass!

Ügyfélszolgálatunk hétfőtől péntekig 8-19 óra között, szombaton 8-14 óra között érhető el, emailen jelzett problémáit lehetőégeinkhez képest azonnal, de legfeljebb 24 órán belül megválaszoljuk.

Olyan kérdés esetén amire azonnal nem tudunk a válasszal szolgálni, telefonon mindenképpen visszajelzünk Ügyfeleink számára.

Amennyiben igénye van rá, NetBroker szolgáltatásunk mellé közvetlen Üzletkötőt is tudunk biztosítani ügyfeleink számára.

Konkrét panaszaikkal észrevételeikkel kérjük forduljanak közvetlenül Ügyfélszolgálatunkhoz!

Üdvözlettel,

Erste Befektetési Zrt. - NetBroker Ügyfélszolgálat
Tel.: 2355-169
Fax:2355-190
netbroker@erstebroker.hu

Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 13:34
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#178
Többen mondják ezt már régóta
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 13:24
Előzmény: #174  hali
#177
Hali mindenkinek!

Csak jó tanácsként szeretném megjegyezni, hogy az Erste-től lépjetek le minél gyorsabban!!
1. Le se szarnak, mert kicsi vagy
2. sose elérhetőek
3. a kérdésekre a válasz mindig ugyan az : NEMTUDOM BÁRMI LEHET
4. nekem egyszer +300e helyett -600e-t írtak jóvá. Amikor jeleztem azt mondták lehetetlen, másnap meg azt, hogy ez előfordúlhat, de úgy is ellenőrzik minden nap végén. Ha Én nem szólok nem ellenőrizte volna a kutya se.
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 13:22
#176
nekem már van jogosultságom:)próbálkozom is vele,igaz még csak picibe,de jobb is igy,hisz mind a kétszer bukta volt.Nincs lélekjelenlétem sokáig tartani,pedig ha megcsiped az irányt 3-4 nap alatt szépen hoz.
Az Erste felületen nagyon frankón negyed órás frissitéssel látod az aktuális pénzügyi helyzetedet,a fedezetet,mindent.Tényleg jó.Csak tudni kéne jövõbelátni:)
Törölt felhasználó 2007. 06. 08. 13:22
#175
nekem már van jogosultságom:)próbálkozom is vele,igaz még csak picibe,de jobb is igy,hisz mind a kétszer bukta volt.Nincs lélekjelenlétem sokáig tartani,pedig ha megcsiped az irányt 3-4 nap alatt szépen hoz.
Az Erste felületen nagyon frankón negyed órás frissitéssel látod az aktuális pénzügyi helyzetedet,a fedezetet,mindent.Tényleg jó.Csak tudni kéne jövõbelátni:)
hali
hali 2007. 06. 08. 13:11
#174
Nekem is nagyon soknak tűnik!!

Egyébként nagyon szívesen!!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 06. 08. 13:03
Előzmény: #172  bpmcwap
#173
ja és köszi!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 06. 08. 13:03
Előzmény: #171  hali
#172
bakker... az marha sok... :(
hali
hali 2007. 06. 08. 12:57
#171
Most én tudok neked segíteni:)!

Szóval nekem azt mondták ,hogy kb:1hét kell,hogy aktíválodjon a szerződés!

Szia!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 06. 08. 12:53
#170
én is nyitottam egy Erstés számlát, az lenne a kérdésem-akinek már van, hogy ezek a speciális szerződések-ugy mint hati, befhitel stb mennyi idő alatt aktiválódnak a szerződés kötés után???? nagyon viszekt a tenyerem, de nem tudok vásárolni...
Törölt felhasználó 2007. 03. 13. 14:39
Előzmény: #168  alviano
#169
Én is tegnap láttam meg, de nem okoz ez nekem problémát, mert nem határidőzök, meg szerintem így jobb is a felület.
alviano 2007. 03. 13. 13:43
Előzmény: #167  Törölt felhasználó
#168
Megvan, kösz.
(Értesítették erről a kuncsaftokat, vagy csak úgy.....mi meg találjuk ki?)
Törölt felhasználó 2007. 03. 13. 12:49
Előzmény: #166  alviano
#167
Szervusz!

Megváltozott a felület valami "Tőzsdei kereskedés"-re, amin tudsz "A", "B", Beff. jegy, meg Határidőst pipálni majd szűrni.

Az lenne kafa, ha a program "megjegyezné" a beállításokat, hogy ne kellejn minden belépéskor pipálni.
alviano 2007. 03. 13. 10:56
#166
Én vakultam meg és nem találom, vagy tényleg nincs az internetes felületen a határidős fül?
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 15:20
Előzmény: #164  bpmcwap
#165

Nekem teljesen rossz most.

Valaki tegye már rendbe, hogy legalább egy rohadt megbízást be lehessen vinni rajta.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 23. 12:02
Előzmény: #163  bpmcwap
#164
ja még annyit hogy márciustól lesznek napi speki elemzések... amolyan TCRT:TőzsdeCápák Rövidtávon Tőmondatban...
Meg ha minden igaz április környékén hozunk ki valamit amivel többet segitünk a kisbüfiknek majd mint eddig bármivel... tanitunk egy kis manimenedzsmentet... ;)
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 23. 11:56
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#163
milyen változás???? lassan két honapja nincs változás... 600 pontos mozgásterünk van!!!!A kisbüfiknek irtam hogy nyakig cash!!!! Semmi pozi, ha ugrani kell akkor tudjanak ugrani, plusz ne legyen beragadt pozijuk.... ugy be vagyunk szükülve, hogy az valami eszméletlen... nézd meg a mozgoátlagokat.... NINCSENNEK!!!!RÉGOTA NINCSENNEK!!! Nézegettem vissza ilyen még nem is volt... Lehetne felfele is menni, de nem tudunk a makrok miatt, lefele meg azért nem mert a világ rallyzik, de amint korrigálnak a piacok, szakadás lesz!!!!EZ VAN!!!! NINCS MÁS!!!NINCS VÁLTOZÁS!!!!Ha van akkor azt megirjuk!!!!
Annyi van még esetleg hogy nagy tőkével pár százalékos hozam... De ezt meg a kisbefektetőknek nem kenyér... ebből ők nem tudnak enni!!!!Most az van hogy vigyázz a tőkédre!!!!Mert szukség lesz még rá idén!!! ;)

Mégegyszer mondom nem vagyunk portfolio, hogy a mindennapi hireket irjuk!!!!Mi csak a lényegesebb dolgokra vetjuk rá magunkat amivel érdemes foglalkozni, vagy amire érdemes félszemmel figyelni!!! Nem vagyuk CC!!!Nem elemezgetunk minden nap!!!Eleve nem vagyunk technicisták... a TAra is támaszkodunk de az csak egy a mankok közül, plusz vannak saját indikátoraink... Eleve máshogy olvassuk a grafikonokat is... máshogy értelmezzük.... Mi probálunk a tutira ráugrani, a legalább 90%os biztonsággal letrédelhető dolgokra figyelünk!!!Ettől fuggetlenül mit azt láthatod is bárki megoszthatja másokkal az elemzését, van lehetőség cikket küldeni, de irhac cápasuliba, vagy csak tapasztalatot, ötleteket, stbstbstb... Ennyi! A tozsdecapak.hu nem kiván konkurenciája lenni egyik portálnak sem!Mi egy kis kozosség vagyunk aminek lehet része se lenni, mert nyitottak vagyunk mindenkire, de vannak zárt dolgaink... olyanok amiket nem osztok meg bárkivel... de ez már lerágott csont, aki még mindig nem érti annak nem fogom magyarázni, mert ugyis felesleges....

Tbarnával meg nem tudom mibajod van vaze!!!! Vedd föl brókernek ha annyira kiváncsi vagy a véleményére!Bár kétlem hogy akár pénzért is osztaná az észt... vannak ilyen meg vannak olyan emberek és tolerálni kell a másságot mindaddig amig neked nem szuletik belőle hátrányod, márpedig neked nem hiszem hogy bármijen hátrányod szuletne akár neked akár másnak abbol h barna nem mondja el neked a véleményét... Ebből van elegünk... a topikokban a veszekedésekből, a kötöszködésekből, a szinten aluli hszekeből!!!És most nem arról beszélek mikor valaki kérdez valamit mert nem ért hozzá!!!Hanem pl arról mikor valaki azt mondja hogy pl a TA néphujités.... amikor meg leirja a nagy okosságot és kap egy kontrát, ami ráadásul alá is van támasztva tényszerüen akkor elkezd életveszélyesen fenyegetőzni... deeee vaze... ne mááá.... :DDD
ja meg a 600darabos mol TDT x szinetn ahol egész nap egyetlen kotés volt 50darabbal.... hehe... no komment...
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 11:16
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#162
a tözsdecápa is nagyon jó kis oldal!
de mivel a piac mindig változásban van így nektek is többet kellene megnyilvánulnotok!
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 11:13
Előzmény: #160  nagi66
#161
én olvasom mindegyik oldalt!
a blogokat is szoktam olvasni!
Tnrana ugy jött ide hogy a többiek megoszák minden vetületüket de ő nem!
mit titkol vajon????
A tudását????
na és a többiek akkor meg miért nem????
de ez annyira nem is fontos csak feldobtuk mint tibi bácsi pöttyös labdáját!!! :)))

nagi66 2007. 02. 23. 11:02
Előzmény: #159  Törölt felhasználó
#160
Kössz!
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 10:55
Előzmény: #158  nagi66
#159
Igen van banki háttere: KBC Securities.
(itthon a K&H Bank tulaja)
nagi66 2007. 02. 23. 10:44
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#158
Equitas-os kollégák! Ennek van banki háttere?
Nem szeretném egyszercsak bukni a manit.
Az Erste lehet, hogy szar, de biztonságos.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 21:51
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#157
remélem is hogy elriasztó... ;) nem véletlenül!
Azóta nincsennek huje kérdések miota ilyen elriasztó a regisztráció... :))) Különben meg mi benne a riasztó??? Nem a pénzedre vagyok kiváncsi!Azért vannak olyan hatalmas lépcsők! Majd meg látod mihez kell ha regelsz és türelmes vagy... ;)
A végzetségét meg csak nem szégyelli senki... ha meg igen vessen magára...!!!Nekem van 8általánosom abból is 6szor jártam az elsőt kéccer a másodikat azt meguntam és még is nézdmeg hova jutottam vaze!!!! ;) Amugy ez meg pl arra kell hogy a hirdetők lássák hogy nem bevándorolt segédmunkások hanem pénzugyi kisbefektetők olvassák a lapot... Amugy meg egy freemailos regisztrációnál sem kell kevesebb adatot megadni... :))) De pl nem kell fénykép.... pedig egyesek igen csak hiányolják a forumon... főleg a leányzók képeit.... :DDD Tényleg te lány vagy???? :DD Na nem magam miatt kérdem mert én életfogytos vagyok... ;)
Nem érdekem a látogatottság... igy is két millio fölött vagyunk!!!! Hova???? minek??? 1700 regisztrált felhsználó!!! összehasonlitás képpen a portfolion 3500 regeltek hirlevélre... Nincsennek napi elemzések-pláne hogy nem is vagyunk technicisták mint a CC, és nem vagyunk hirportál sem mint a portfolio-adjanak bármijen huje cimet is a cikkjeiknek... Mi a portfolio forumosai vagyunk csak mi komolyabban vesszuk a tőzsdét...páran ebből élünk... a cápák is ebből él... ennyi... meg probálonunk egymásnak és másoknak is segiteni... lásd cápasuli... vagy a középtávu elemzéseink.... a háromszáz nem tudom hány elemzésből 99%a bejött ugy ahogy az le is volt irva... Mi nem hajtunk a portfolio babérjaira, hiszen mi sem lennénk ha ők nem lennének, de sőőőt még a CCnek se vagyunk és nem is akarunk konkurenciája lenni!!! Olyanyira nem hogy pl ott is vannak nagy nevek akiknek adunk a szvaára!PL horgász!!! Csak mi máshogy gondolkodunk... mi találtunk egy közös hangot egymással... Én meg adtam ehez a felületet... meg a pénzt... Ennyi a cápák lényege!Nem kell itt mittudomén mire gondolni!!! Bár ki tudja... lehet hogy köztünk van a jövő kosztolányija vagy felegije... ;) JP Morgenunk van... Greenspam is velünk van... :))) Én meg vagyok a woren báfett... :DDD
;)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 21:27
Előzmény: #155  bpmcwap
#156
regisztrációnál miért kell az a csomó személyes adat?
elriasztó
tényleg csak az hiányzik, hogy
hetente hányszor..?

(...viszed le a szemetet)
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 20:51
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
TC:
Ő az én drága gyermekem, a hobbim, az iwiwem, a blogom... ;)

A brokik nem tudnak tuti infokat!!! Nem is tudhatnak különben nem lehetnének brokik!!! ;)
Arra meg nem érnek rá, amire egy speki hogy olvassanak... :DDD
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:43
Előzmény: #152  bpmcwap
#154
bocs, csak gondoltam, ha televagy tutti infókkal
és a Tőzsdecápákhoz miként kötődsz?
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 20:38
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#153
:))) Tartok tőle hogy az meg nem is neked szólt... legalábbis ha az előzményre klikkelsz... elvileg nekem irta vagy csak férre tárcsázot...
Én értem de különösebben nem kommentálnám.... monyuk van blogom, sőt már greenspamnak is van...
Én csak lazulva nyomom a vakert, hogy szellőzzön a szám, ő green viszont tőmondatokkal gyujt fényt a sötétségben... Azt sajnálom - ha már kevertelek benneteket AKS, ARP most mejik???- hogy Bobibá rég járt erre... elolvasnám má mivan vele... de a másik 3betus Abetuvel kezdődő ugy eltünt mint szamár a ködben...
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 20:33
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#152
ja.... repeta... :DDD
Öregszem má én is... :))) Mindegy mailban küldtem a tuti infot... ;) Giga hozam , no riziko kispénzbő lesz nagy nyaraló... ;)

malév!Há beléd köttöttem én valah vaze????Bántottalak én tigedet??? Most minek kell itt gyanusitgatni meg a rossz hiremet kelteni??? ;)
:DDD
Dehogy vagyok broki!!!!! Speki vagyok semmi több!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:17
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#151
lazac
Én ezt úgy oldottam meg vidéken, hogy postán elküldték a szerzödéseket, elmentem a közjegyzöhöz és hitelesitette az adataimat 1500 ft / signo és pecsét / majd postán vissza és kész.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:12
Előzmény: #142  bpmcwap
#150
bpmcwap,
Te bóker vagy?
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:10
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#149
nna, azt hittem, Bp olyat mond, amit nagyon nem értek, de sikerült felülmúlnod! velem tagoltan kell beszélni!!! :)

nemtom, TBarna hogy jön ide, de ha egy buzi nicktolvaj van a dolog mögött, aki TBarnának nyalizik ASK vagy vmi hasonló nikkel, akkor nikkelbolhaként pattan az öklöm a bitorlón :)

viccet félretéve:

nem tudom követni az eseményeket! vegyétek úgy, hogy ez a fórum (nem csak a topik) a Barátok közt, és én a 3369. és a 4998. közötti részeket NEM LÁTTAM :)

ennyit nem tudok bepótolni! :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:07
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#148
sőt ha megnézed akiknek blogjuk van azok jobban látják a piacot mint akik brokiknak hívják magukat!!!! :))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:06
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#147
de amugy meg ne bántsalak!!!!!

miért nem csinálsz egy frankó blog oldalt és akkor ott olvasgatnánk ,hogy miket irsz!
na és ha tényleg annyira jók ,akkor tedd fizetősé!!!!!
brokinak ilyen hogy blog nem jút eszébe mind addig amig van akit be túd palizni hogy milyen okosakat mond !

Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:04
Előzmény: #142  bpmcwap
#146
Hali BP!

sajna nem vágom...
vedd figyelembe, hogy igen ritkán esz erre a fene, viszont a marvin28 kukuc freemail pötty hu-t az általam indított topikok min. 50%-ban látni, így az a gyanúm támadt, hogy megint keversz vkivel (1x már ARP-pal kevertél, emléxel? :)
még a GPC miat is ezt gondolom - legutóbb JP adott román tőzsdéről tippeket, amit köszönettel vettem.
de megnézem, mi a GPC, és talán beugrik vmi...

megpróbállak mailen megkeresni, kb. 1 éve asszem váltottunk pár sort...

no harag, öreg harcos :)

sok pénzt!

btw nincs olyan mailcímem, amit töröltem, ez a 3. ok, ami miatt a keveredésre gyanaxom, végülis 3 betűt könnyű elnézni, lehetnék pl. ask is :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:03
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#145
de mennyit fizettel egy topiknyitásért???? :))))

mert hát csak ugy nem szoktam nyitni csak pénzért !
jó mondjuk a haveroknak ingyen megcsinálom de Tbarna nak nem!
mert nem engedet be a saját topikkába!
de nem baj jön ő még az én utcámba is!
de amugy a viccet félretéve , Tbarna egyedül szokott a topikjában beszélgetni??? :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:00
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#144
amugy meg ha te válalod hogyha nyitok egy olaj topikot és mindig beleírod az értékes infokat akkor nyittok neked egyet azon ne múljon! :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:00
Előzmény: #142  bpmcwap
#143
na, na ,azért a narancsot megenni nem dobálni!!!! :)))))

mert van ahol emberek éheznek! :))))

ha gondolod én jó pénzért tudok neked tanácsot adni!
de ,hogy az jó is lesz ??? hát!!!
a lényeg hogy előre kell jaktolni!!!
na ez csak vicc volt!
amugy a brokiknak már nem sok idejük van hogy itt istencsászároskodjanak!

például ha megnézed őnmagad akkor hamar rájössz hogy miért!:))

bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 19:53
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#142
te csak ne papojjá vaze infocsatirol... még a mail cimed is törölted... pedig volt nekem egy tuti infom vaze!!!Mégis csesző rám halgatni!!!!!
Mivan a GPCvel???? 8,5nem vetté, me fété... 15ön montam vegyé, fété... most 25körül jár... :DDD
Most vároki valamire ha bejön akkor lesz az még 40is... :DDD
Nekem bezzeg nem tejeté vaze jutit pedig ha rám halgattá akkor szakitottá 300%ot vaze... :D
Keres meg mailban, mert én nem érlek el a tiéden!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 19:41
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#141
ok, köszi a segítséget :)
én másféle csatornákra gondoltam, lásd OLAJ topik, stb.
ezek mind elsüllyedtek
nyilván én is le tudom vonni a konzekvenciákat...

hasta luego
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 19:39
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#140
azt mondjuk elfelejtettem leszögezni, hogy NEM VAGYOK BRÓKER :)

jó bróker alatt sem magamra gondoltam, mivel nem vagyok broki :)

arról a brokicégről volt szó, ahová szlát nyitni mentem - mondjuk ez jellemző rám. amikor Wedge hívott, mentem a brokicégéhez szlát nyitni, mert szvsz rövid-és hosszú távon egyaránt a jó broki a legfontosabb, és csak második a tarifa. mivel pedig Wdge jól nyomta egy ideig, nem bántam meg, amikor az ötleteire hallgattam. (külön ARP-díjat is kapott Wedge :)
szóval kinek a pap, kinek a papné...
azért írtam, hogy kell egy kis szerénység is a dologhoz
végső soron a broki az, aki nem csak 5-ös mélységig látja a könyvet, no meg hogy melyik broki épp az eladó/vevő vagy a könyvben az ajánlattevő - sztem hasznosak ezek az infók, és jobban járok, mintha állandóan a géphez lennék kötve, sasolva az árfolyamokat
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 18:41
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
No és ha utánnaszámolsz, hogy most fizetsz 0.4-1% brokidíjat, felmész pestre rászánsz 1 napot utánna meg 0.3% sztem hamar megtérül.
De kinek mi a drága!!!
Én így tettem, nem bántam meg!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 18:35
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
vidékinek azért kell bejönnije pestre mert a pénzmosási törvény amit a képviselö úrak kitaláltak azért mert ök jól ismerik eme tényá
llást !

0,4% meg sok! a mai világban!
ha van öklet akkor azt leírjuk ide a forumba tök ingyen!!!!! :))
de ha adsz egy jó kis elérhetöséget akkor komunikálunk veled ha gondolod de ilyet már egyszer kiprobáltam !
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 18:25
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
most ugyan lejhet, hogy ezen hszemet is kicenzúrázzák majd, de azért leírom:

van egy jó tarifájú, jól működő Reálszisztéma nevű brokicég, ahol bizonyos tarifális kedvezményeket tudok felebarátimnak kialkudni (cserébe nem kérek semmit, csak hogy a jó ötleteket velem is osszátok meg :) azaz egy kis kooperáció mindig jól jön)

lehet a honlapot is csekkolni, annyit kell hozzáadni, hogy a brokidíjat olyan 0,4%-ig le tudom alkudni (a kondilista így obsolate)
plusz

NEM KELL VIDÉKIEKNEK BEJÖNNI BPESTRE

(ugyebár a XXI. sz. infokommunikációs világában szégyen-gyalázat, de XX. sz.-i módszerekkel, pl. fax, levél is mindent el lehet intézni :)

jó lenne azért vmi komm. csatornát is megoldani egymás között (Skype, email, stb.) de nem erőszak a disznótor... (gondolom: több szem többet lát)

így aztán lehetne eszmecserélni a Corus-tól a TMK-n át az Orco-ig minden likvid cuccról, persze a magyar papperek sem szorulnának háttérbe

no persze ehhez kell egy bizonyos fokú szerénység, mert ha vki tutiziher mindenben, akkor nincs szüksége brainstormingra vagy jó brókerre.

Sok pénzt!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 17:03
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#136
Mennék én kézzel-lábbal,de az equitas nem akarja szélesíteni a szolgáltatását vidékre is.
Szerződés aláirás Bpesten,vagy lakhelyen közjegyző lőtt.Kösz,hogy pluszköltségbe vernek.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:40
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#135
guyee :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:37
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#134
Mindenesetre aki megunta a szívást,IRÁNY az equitas!!!!!!!!!!:-)

Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:31
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#133
Az eBroker már kinőtte gyermekbetegségeit, úgy tűnik az Erste ugyanazt az utat végigjárja. Az eBrokernél 2005-ben voltak leginkább gondok, de azóta teljesen elégedett vagyok! Türelem emberek, 2-3 év és az Erste is lehet olyan jó, mint az eBroker most! :)
nagi66 2007. 02. 22. 15:17
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#132
Tisztelt Erste!

Remélem arról is van tudomásuk, hogy NYESZ számláról nem lehet megbízást adni részvény vásárlásra.
Kérem orvosolják a problémát!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:07
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#131
Minden nap problémák vannak ahogy látom!!!

Sőt más sincs csak a probléma!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:07
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#130
Minden nap problémák vannak ahogy látom!!!

Sőt más sincs csak a probléma!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:07
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#129
Minden nap problémák vannak ahogy látom!!!

Sőt más sincs csak a probléma!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 15:06
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Tisztelt Ügyfeleink!

Köszönjük az észrevételeket, a mai napon valóban voltak gondok az adatok frissítésével NetBrokerPro rendszerünkben, melyeket mostanra sikerült orvosolnunk.

Természetesen azon dolgozunk, hogy a jövőben hasonló problémák ne fordulhassanak elő.

Erste Befektetési Zrt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 14:23
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#127
A köcsög NetbrokerPro bedöglött.Tudnak a problémáról az inpotens informatikus csapat dolgozik a hiba elháritásán.
Nagyon köszönjük.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 09:27
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#126
Kösz,mivel ez már ismételt kérés,jobbnak láttam a nyilvánosságot.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 09:22
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
én ide szoktam írni nekem mindig válaszolnak, és gyorsan, az egy másik kérdés hogy nem mindent tudnak teljesíteni

netbroker@erstebroker.hu
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 08:44
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#124
T Ertse !

Felesleges ilyeneket irogatni! 2 napja kérem,hogy 08.30-kor frissitsék a kereskedési adatokat,mivel ekkor kerülnek be az ajánlatok a könyvbe.Nem kell az események után kullogni.Ha ezt nem tudják megtenni,irják meg a nemleges választ,ne hallgassanak.
Már nagyon fárasztó az is,hogy különösen a reggeli órákban 08.30-09.00 között kiráz a rendszer azzal,hogy"nincs bejelentkezve."Ezt is megirtam,mivel nem történt semmi.
Na tessék,megint kilökött.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 11:06
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#123
Tisztelt Erste,

a kovetkezo problemam van a Netbroker PRo alkalmazassal:
a cegnel csak egy proxy felhasznaloi nevvel es jelszoval tudok kimenni az internetre, ezzel a felhasznaloi nevvel es jelszoval lehet hasznalni az internet explorert. A gond az lehet, hogy mikor inditanam a Netbroker Pro alkalmazast, akkor az alkalmazas nem veszi at automatikusan az internet explorer proxy felhasznaloi nevet es jelszavat es a proxy autentikacion ("The remote server returned an error: (407) Proxy Authentication Required.") bukik el az alkalmazas inditasa. Esetleg valahol a registryben, vagy a programban mashol nem lehetne ezt beallitani, hogy kerje a proxy felhasznaloi nevet es jelszot?
Kerem tovabbitsak ezt a fejlesztes fele,elvileg viszonylag egyszerűen meg lehet oldani ezt a problemat a programon belül.

Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 20:49
#122
Mivel korábban több hozzászólásban részletesen ismertettem a NetBroker-rel és az ügyfélpanaszok kezelésével kapcsolatos negatív tapasztalataimat, azt hiszem, úgy illik, hogy arról is beszámoljak, ha valami úgy történik, ahogy kell. Ma este ez történt.

Az alább ismertett problémával kapcsolatban kaptam egy e-mail-t az Erste-től, olyan személytől, akitől korábban nem. A levél pontosan úgy van megírva, ahogy egy ügyfélpanaszra egy magára adó cégnek válaszolnia kell. Udvarias, korrekt, tárgyilagos, nem megkerülni akarja a kérdést, hanem érthetően és világosan megválaszolja azt.

A válasz egyébiránt az, hogy ha a bróker a telefonon adott megbízást abba rendszerbe viszi be, amit mi, ügyfelek is használunk, akkor az rögtön látszik a NetBroker-en. Ha nem ezt teszi, hanem közvetlenül a tőzsdei kereskedési rendszert, az MMTS-t használja, akkor ez nem így van, ekkor lehet, hogy csak a nap végén jelennek meg az így adott megbízás adatai a NetBroker felületen. A tájékoztatás szerint a brókerek általában nem így járnak el, de a gyorsaság érdekében, vagy technikai hiba esetén az MMTS-t használják.

Szóval momentán meg vagyok elégedve. Ha még a netbroki is üzembiztos lesz, még az is lehet, hogy maradok.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:11
Előzmény: #120  Knight Tyris
#121
Knight Tyris,

szerintem a kérésed túl logikus, ráadásul egy ügyfél kéri, ez bizony nem jó kezdet...:-)

Én egyelőre nagyon örülnék, ha csak a jelzett félórai inaktivitás után dobna ki, ma többször is volt olyan, hogy egy perc sem telt el a belépésem után, máris jött a "Lejárt a munkamenete" című hangulat-csináló ablak, ráadásul ez műveletek végzése közben történt.
Knight Tyris 2007. 02. 15. 16:44
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#120
Tisztelt Erste!

Nyilván biztonsági okok miatt van, hogy fél óránként automatikusan kiléptet a Netbroker.
De úgy látom, ez sokmindenkit nagyon zavar. Engem is.
Nem lehetne ezt az időintervallumot minimum 1 órára nyújtani?

Vagy esetleg egy olyan választható opciót beépíteni a rendszerbe, ahol a felhasználó beállíthatná magának, hogy mennyi inaktivitási idő után léptesse ki automatikusan a rendszer?
Önöknek is kevesebbszer kéne kiküldeni SMS-ben a kódot, és a felhasználók is elégedettebbek lennének. (Senki sem szereti fejben tartani, hogy 20 perecenként rá kell "bökni" az egérrel valamelyik menüpontra, hogy ne dobja ki a rendszer.)

Köszönettel:
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 14:59
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#119
kkkk, én is ezt a silány programot használom,de már nagyon elegem van belőle.Nincs olyan nap,hogy elfogadható lenne a szolgáltatás.Sajnos mindaddig,amig az Equitas a beigért PETI rendszerét nem teszi vidéken is elérhetővé -ne várják ,hogy majd Bpestre utazgatok szerződést kötni,vagy 10eFt-ért közjegyzőhöz- ,addig nincs más megoldás.
A kilökdösés akkor lesz csak fájdalmas,amikor fizetni kell a fogadott sms-ért is.
Az Erste már igazán lecserélhetné az informatikus apparátusát.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 14:50
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#118
Kedves Erste Befektetési Zrt,

egyszerűen hihetlen, amit művelni meltóztatnak.

Ma telefonon adtam egy vételi megbízást, aminek semmiféle nyomát nem láttam a NetBroker felületemen. Felhívtam az üzletkötőmet, ő tájékoztatott, hogy a megbízás teljesült.

A NetBroker-ben később sem lett nyoma, írtam e-mail-t az alább megadott címre, nem kaptam választ. Felhívtam hát az alább olvasható számot. Egy unott hölgyemény rám akarta dumálni, hogy ez így van jól, aztán bevallotta, hogy ehhez nem ért. Ezzel együtt addig, hogy elnézést kérjen, vagy további tájékoztatást ígérjen, nem jutott el, megkerdézte ő is a brókert - akit előtte én is - tehát megtudta, hogy a megbízás teljesült, majd egyszer látni fogom.

Ezután írtam Önöknek egy e-mailt, amiben azt kértem, hogy írásban magyarázzák meg, mi az oka annak, hogy a telefonon adott megbízásnak ma nem volt nyoma a NetBoker felületemen, annak ellenére, hogy korábban ez sosem fordult elő, mindig azonnal megjelent a megbízás, illetve teljesülésének összes következménye, egészen a tegnapi nappal bezárólag.

Kérem, hogy ha elkészülnek a magyarázattal, ne csak nekem küldjék el, írják be ide a fórumra is.

Azt csak ráadásképpen említem meg, hogy ma mintegy 10 alkalommal dobott ki a NetBroker, reggel pedig egymás után háromszor fagyott szét. Ez egy ilyen nap, úgy látszik.
Törölt felhasználó 2007. 02. 08. 14:36
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
Kedves Fórumozók!

Konrkét kérdéseikkel, észrevételekkel kérjük forduljanak közvetlenül Társaságunkhoz, az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Tel.:(1) 2355-169
Fax.:(1) 2355-190
E-mail: netbroker@erstebroker.hu

Egyéb észrevételikre lehetőségeinkhez mérten a fórumban is válaszolunk.

Köszönettel:
Erste Befektetési Zrt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 07. 21:39
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#116
Tisztelt ERSTE!
Köszönöm válaszukat,amit nagy örömmel olvastam,mivel úgy tudom, hogy nem volt még rá példa,hogy bármely szolgáltato is reagált volna ilyen nyilvánossan az esetleges észrevételekre.Mivel a fórumon nagyon sokan vannak,akik az önök szolgáltatását veszik igénybe,nagyon örülnénk egy folyamatos kapcsolat tartáshoz.Szóval köszönöm pozitiv hozzáállásukat,az emliteett ügyben valószinü én voltam kevésbé informált,úgy hogy bocsi

Törölt felhasználó 2007. 02. 07. 20:47
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#115
Kedves ErsteNetBroker,

Te tényleg az Erste vagy?

És akkor ki volt rostano? :-)

Érti ezt valaki? Tibrincs? :-)
Törölt felhasználó 2007. 02. 07. 10:09
#114
Tisztelt berlingo601127!

A STOP LIMIT RÁBA eladási ajánlat a BÉT kereskedési rendszere által - a BÉT kereskedési kódexének előírásai szerint - került visszavonásra 2007.02.01-én 9:02-kor, mivel az ajánlat a nyitó szakaszban született kötések alapján aktiválódott volna (nyitó ár: 1330 Ft), az ajánlat limitára (1130 Ft) viszont a RÁBA aznapi alsó árlimitje (1131 Ft) alá került.

A kereskedési kódex ide vonatkozó részei:
8.2.1 pont
8.2.8 pont
9.1.3 pont

Észrevételét köszönve:
Erste Befektetési Zrt."

Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 18:14
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#113
rostano úgy tűnik végleg eltűnt... persze az Erste már csak ilyen...ígér, aztán semmi
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 11:49
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#112
Mondjuk én a régi vonalas telefonos internetezésemnél kezdtem használni 3db böngészőt,mert az egyik teljes volt,a másikon le voltak tiltva a képek,a harmadikon meg le volt tiltva minden,csak a szövegek nem.Ez némiképp gyorsította a netezést az 56K-s modemmel.:-)
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 11:47
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#111
:-)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 11:46
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
Nekem azt írta az Erste, amikor szóvá tettem néhány idegölő hibát, hogy használjak Explorer-t, attól majd jó lesz, mert arra van optimalizálva a NetBroker.

Kicsi probléma, hogy előtte is Explorer-t használtam...akkor is sz@r volt, most is azt használom, most is sz@r.
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 11:42
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#109
Bármi jobb,mint az IE.
Maxton,firefox,opera
Nekem az erstés csak a maxtonnal megy spec.,de szerintem ez beállítás kérdése.
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 10:46
Előzmény: #106  Tibrincs
#108
Hasonló a fiefoxhoz!
Nem engedi fel a popup-okat
Eddig minden ment rajta
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 10:42
Előzmény: #105  Tibrincs
#107
Nekem pont a munkahelyi hálózatból nehéz bejelentkezni a Proba, otthon egész gördülékenyen és gyorsan megy az egész.
Tibrincs 2007. 02. 02. 10:42
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#106
off: Mi az a Maxthon, még nem is hallotam róla.

Én nemrég töltöttem le az ie 7-et szerintem sokkal jobb mint a 6.

Tibrincs 2007. 02. 02. 10:33
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#105
Az itteni céges bérelt vonali net nagyon hasit, viszont otthon hiába van 3Mb-os ADSL-em, a ha filmet töltök akkor látszik mennyiszer kihagy a szolgáltató..

Igy otthon engem is kibolál ilyenkor, de ez inkább az internet szolgáltató (Invitel) hibája
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 10:27
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#104
BINGO
Explorer-ből sikerült!
Eddig a Maxthon is működött
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 10:11
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#103
Hívtad őket? Mert rostano barátunk úgy látszik, ma nem ügyeletes :-)
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 10:09
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
Szerencsések vagytok!
Nekem azóta sem jön be :((((((
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 10:03
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#101
Közben bejutottam, és utána csak egyszer dobott ki...az ember megtanul örülni a kis dolgoknak is.

Tibrincs, te egy ritka szerencsés ember vagy, nálad mindig minden rendben?

Topik gazda

nagyonkezdo
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek