Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 18:16
Előzmény: #63236  Törölt felhasználó
#63240
Pali van egy topik, DLPH nyitotta..ott a fóbiákról feltétlenül szó lesz !

Mindenkinek lehet véleménye elmondtad.

Én sajnos csak tényekkel szolgálhatok és azok fölöttébb érdekesek!
Vettünk néhány nyereséges céget...!
Nem volt eddig egy sem, amelyikre ráillik, hogy "terven kivul kesobb kezd hozza a remelt tervekhez erteket hozzaadni "...
Nem tudod melyik cégadatait nézed?!

Ha neked 6,3 mrd = nulla (?) akkor vedd meg valamelyik blue 10%-át és majd meséld el...

Tárgyaljátok meg MMűvezetővel...aki állítólag nem részvényesünk..
de ne gondoljátok, hogy a közvélemyént kellene képviselnetek vagy befolyásolnotok!
sly36
sly36 2008. 05. 10. 17:53
Előzmény: #63236  Törölt felhasználó
#63239
"ott van az a bizonyos erzelmi szal, ami nem hagyja, hogy elfelejtkezzek rola" :-))))))))

Magam is kíváncsi vagyok rá, hány évig "ülök" még benne...

Elgondolkodtató JP, köszi.:-)
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 17:37
Előzmény: #63237  spade
#63238
Szia Spade! :-)

spade 2008. 05. 10. 17:31
Előzmény: #63236  Törölt felhasználó
#63237
Szia JP :),

Akkor Te se vettél 1 milla +1 db phyla részvényt keddre ? Aztán nehogy sírjunk a végén :)
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 17:25
Előzmény: #63210  Törölt felhasználó
#63236
Udv Muvezeto !

Nem is ertem miert foglalkozok ezzel a csodtomeg projektel ?1 Tenyleg nem ertem. Az a teny, hogy tavaly a phylaxiaval nagyon jo haszon realizalast biztosithattam magamnak, bizonyara bizonyos ertelemben vett szorosabb erzelmi szalak kotottek a phylaxiahoz, es emiatt foglalkozom tovabbra is vele, pedig tobb szempontbol is hanyagolhatnam....peldaul azert, mert annyi mas papir van meg - jo, nem olyan sok, de legalabb egy fel tucat - amivel ugyanigy lehetne spekulalni ....aztan ott van az a bizonyos erzelmi szal, ami nem hagyja, hogy elfelejtkezzek rola, es, hogy ne vonjam a figyelmem kozpontjaba ..... azutan ott van a mult evi "arfolyammegfuttatas" ami nehany esetben mas papiroknal tenyleg csak valami kezdetet jelentett korabbi tapasztalataim szerint, ami utan jott egy tovabbi komolyabb emelkedes. Nos, en ezt az emelkedest fundamentalis alapon egyaltalan nem latom.....lassan a hirek kezdeenek egymas hegyere-hatara sorakozni, anelkul, hogy befektetobaratsagot kotne a tokevel - Rapista nehogy most nekem erre elkezd sorolni az ilyen, olyan nagybufiknek a sorolasat amelyek ebben a poshadt labvizben aztatjak a talpukat, szoval nekem ne, eddig is maszlag volt amiket porhintettel.

Egy akvizicio soran, azon felul, hogy mikent akviralnak egy ceget, egy valamit, a majdani konszolidacioban ezek az uj "valamicsodak" ugyebar penztermelo kepesseggel kell, hogy rendelkezzenek ahhoz, hogy fundamentalis javulasrol beszelhessunk, hogy fundamentalis javulast lassunk. Mint tudjuk, az altalanos tendencia nem 100% tuti uzletekrol szol, neha beesik egy csod, neha beesik egy hatalmas bukta, az uj uzlet (akvira) terven kivul kesobb kezd hozza a remelt tervekhez erteket hozzaadni , szoval gubancok gubancok hatan kimenetel barhol lehetseges, igy a phylaxia eseteben is. Nem latok benne fundamentalis potencialt....spekulacios hajlandosagot annal inkabb, bar ez tovabbra sem tiszta, hogy kik azok a spekulansok akik ebbol megfmarkoljak a jo szerencsejuket ?! Ebben a cegben tenyleg nem latok semmit. Semmi olyat, amire azt mondom, na igen, ez a viz partot mos maganak. Semmit. Spekafuttatas beleferhet, de fundamentalisan ez a ceg tovabbra is a nullahoz kozeli, de inkabb alulrol , a minuszbol tekintve. Valoban nem tudom, hogy orulnek e annak, ha kapnek 19en ebbol a papirbol!! Valoban nem tudom. Ilyen akvirakkal , apportokkal egyszeruen szertefoszlik valami erdemes jovokep errol a csodtomeg projektrol. Nem latszik semmi, hogy a radio hangszoroi ontenek majd a penzt be a cegkasszaba, vagy az a gumicsodas.....meg egyaltalan semmi. A pici , valamire valo kis fenynyalab az a valami szerzodes valami olasszal valami termekekkel kapcs. Ennyi, de ezt elusztatni latszik a tobbi csodprojekt bevonasaval a "kozos bizniszbe" altal.

Hat nem tudom....talan valami tobb eves tavlatban gondolkodni megerne ezzel a phylaxiaval foglalkozni -belevenni -, na, mert esetleg valami tovabbi, szamunkra meg nem ismert, nem vart esemenyek bemereszkedhetnek ebbe a csodtomeg projektbe. De ezt tenyleg csak hosszu tavra tudnam elkepzelni.

Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 15:45
Előzmény: #63234  Törölt felhasználó
#63235
meghúzzák majd most is nem kell félni
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 13:51
Előzmény: #63233  Törölt felhasználó
#63234
Tavaly nagy kiráy volt a papír, amikor kibocsátás miatt meghúzták a papírt. Aki az idén pénzt csinált belőle, az igazi őstehetség. :)
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 12:39
Előzmény: #63232  Törölt felhasználó
#63233
lehet szidni ezt a papírt, lehet dicsérni is. most néztem át az adóhoz az összesítésem és tavaly ezzel kerestem a legtöbbet. az otival, rábával, ricsivel meg ennek a nyereségemnek majdnem a 10 szeresét buktam el. eddig csak ezzel, eco, foti, trióval nyertem brutális összegeket. igaz ez tavaly volt, az idén ezekkel nem lehetett keresni nagyon, de én visszasírom ezeket a papírjaimat.
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 11:20
Előzmény: #63231  Törölt felhasználó
#63232
Volt aki a süniket fűnyíróval ritkította! De rágni.......?! :-O
Vagy a süni, az nem kefe? :oP
Mert néha Ő is téved! :o)
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 11:16
Előzmény: #63230  sly36
#63231
és nem fáj:-)
senki nem sivalkodik?
sly36
sly36 2008. 05. 10. 11:13
Előzmény: #63228  Törölt felhasználó
#63230
Én is rágom...., de nem a pirítóst....
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 11:10
Előzmény: #63226  sly36
#63229
Sly ! én azért tájékozódom közben is..

de minden összetevőt megvizsgálok4

persze nem a fürdőruha elemi szálait :-)
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 11:09
Előzmény: #63226  sly36
#63228
küldj képet is!

de jó neked!

én meg rágom az égett pritóst..
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 11:07
Előzmény: #63224  Törölt felhasználó
#63227
ne a kertészmérnököt bántsd!

van itt olyan, aki engem BÍZTATOTT VÉTELRE...

és most leszólja a papirt!

(más lapra tartozik, h nem azért veszek, mert valaki ajánlja, de az ugrálást az ő eredményei hatására abbahagytam..régebben....és gyűjtésre álltam be!
ecot eladtam, nem bukóval, ricsit vegyesen, molról nem beszélek..3-4 szer próbálkoztam vele, mindíg másfelé ment, alig tudtam kiszálni...!)

Szóval az igazi figuráktól nem fogsz olvasni itt, legfeljebb alapítanak egy nicknevet - beírnak néhány hülyeséget, szórakozásból..
aztán elhúznak!
sly36
sly36 2008. 05. 10. 11:07
Előzmény: #63223  Törölt felhasználó
#63226
Reggel még az általános tőzsdei esés miatt volt, most meg már nem volt véletlen, hanem lekontrázták TP vételét. :-))

Meddig fog működni a kontra, amíg Bigbullnak igaza nem lesz?

Buxi, tudom, hogy LESZ 50, csak az a baj, hogy ott van a LESZ.

Baromi meleg van, ide már fürdőruha kell.....
kata311
kata311 2008. 05. 10. 11:03
Előzmény: #63224  Törölt felhasználó
#63225
na most el kell mennem
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 11:01
Előzmény: #63219  kata311
#63224
Szia Kata! :o)

Nem hiszem, hogy Te lennél a "baj"! Inkább szimpatikusabb a Te "féle" hozzáállásod a papírhoz, mint aki 38 Ft környékén is erős vételre buzdított, közben később kiderült, hogy Ő ezen a szinten eladott (és nem a 25 Ft-os jegyzés lehetősége miatt) és a hosszú távú befektetésről papol azóta is!
Szóval részemről, egyre szűkebb az kör, akikkel szimpatizálok ebben a topikban! De ez meg az én problémám! :o))))
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 10:59
Előzmény: #63222  kata311
#63223
hééé!

én kérdezem és odabentről is figyelem, ki dolgozhat a cég ellen..

aki mindent előre tud?

mert a tegnapi nem volt véletlen, ez nem trend volt, hanem egyből lekontrázták TP vételét..
és én meg sejtem, hogy miért !

a tegnapi esés a tárgyalási naptárunkba volt kódolva!

Többet nem mondok róla!
kata311
kata311 2008. 05. 10. 10:55
Előzmény: #63220  Törölt felhasználó
#63222
ugye nem akarod azt mondani, hogy ezzel bárkit is félreinformálok??
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 10:54
Előzmény: #63219  kata311
#63221
érdekes lemorzsolódásnak vagyunk szemtanui!

a cég - nyereséges apportokkal és alaptevékenysége átszervezésével megy előre...

lehet, hogy ez valakinek nem tetszik, olyannak, akinek van részvénye?!

vagy azért vesz reggel, hogy hol nyerőben, hol bukóban, de délután a piacra öntse, per szaldó maradhat ő nullán vagy pluszban is..

mert egyik nap felrántja, másiknak meg hagyja esni..ha meg nem hagyja akkor ő a tízdarabos délután?!

A többi persze melléje áll (a könyvben!!!) mert a tőzsde így működik...
és a meg könyvön kívül újabb tételekkel lekereskedi, amit akar..:-((

és így összejön 1-2 millió darab és 100 tétel forintonként..

ERRE MIT VÁLASZOLTOK?
tényleg kíváncsi lennék, ki lehet mögötte...és a sajtó "hírek" mögött..

gondolom nem vicclapból akarunk tájékozódni?

Kicsit unom a peénkodást, ha nem baráti csevelyről van szó, hanem...

itt a fórumon elmegy, mert nincs felelőssége annak, aki csak hozzászól!

De AZ IDŐZÍTÉST azért figyelem!

Érdekes, a rádiót úgylátszik hallgatják!
mert nem kiragadott mondatokon poénkodnak!

Kérdem én, kinek árthattunk a sajtó és a hirdetési piacon...hogy bedobta a témát!

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek