Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter 2012. 04. 04. 14:19
Előzmény: #206458  Törölt felhasználó
#206460
Az a baj, hogy pont erre játszottak.
Tőzsdézni nem muszáj. Mindenki saját felelőségére vesz/elad, nem ők kényszerítettek erre minket.
Ja, hogy színesre festette tóth garancia péter a szemét hazugságaival az eget és ezt mi beszipkáztuk és vettünk? Ez senkit nem érdekel.

Mondjuk érdekes lehet, hogy hova lett 7Mrd Ft? De úgy látszik pl. egy PSZÁF-et ez nem érdekel. Mindenki benn van a mutyiban, ha meg nincs, megveszik.

De hogy csak egy példát említsek: Hova tűnt az egri telephely? Amiért majd 1Mrd Ft-tot adtak? Már csak ezért az egyért is éveket lehetne ülni sikkasztás, hűtlen kezelés, meg még kit tudja milyen címszóval.

Én egy dolgot látok, amivel vissza lehetne ezeknek adni abból az érzésből egy keveset, amit velünk átéltettek. Folyamatosan az orruk alá kell dörgölni minden fórumon, ahol lehet. Kérdés kinek van erre energiája éa pénze?
Ill. még egy: (ezzel nem egészen értek egyet), de a családjukat rendszeresen "zaklatni" azzal, hogy nézzék meg, hogy hány embert tettek tönkre, és lássák, hogy miből élnek. Így talán átéreznék, hogy mit tettek az emberekkel.

Sajnos a magyar igazságszolgátatás ezek mellett a szemét söpredék mellett áll, nem mellettünk.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 14:12
Előzmény: #206454  Törölt felhasználó
#206459
te meg küld el a bankkártyádat nekem és írd meg a pinkódodat is

Csalogány Béla
Ratyi
Bukottphylaxiások útja 987.
5679
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 14:07
Előzmény: #206457  dexter
#206458
Igy van, ahogy írod. Évekig elhúzódna egy per, ráadásul nincs esélyünk egy olyan ember ellen mint KG. Ő is benne volt, igy nem borulhat ki a bili.
Máskülönben meg ha igazunk is lesz, akkor se kapjuk vissza a pénzünket.
Ez van.
dexter 2012. 04. 04. 13:59
Előzmény: #206456  Törölt felhasználó
#206457
Őszintén kérdezem.
Milyen lehetőségeket látsz?
Tudtommal a PSZÁF-nál fel lettek jelentve és a "hatóság" mindent rendben talált.
Rendőrség? Csalás, hűtlen kezelés, szándékos félre tájékoztatás, szándékos károkozás benne lehet a pakliban. Ha ki is nyomozzák és eljut a bíróságra, ez mennyi idő? 5 év?
Vissza kapjuk a hazugságaik miatt elvesztett pénzeket?
Tényleg érdekelne.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 13:10
Előzmény: #206455  Törölt felhasználó
#206456
Ok. Elcamino értettem. Megértem. Nem vitatkozok senkivel. 24 óra haladékot adok mindenkinek, aki akar tenni valamit az jelentkezzen. Utána nem foglalkozok azzal amit ide irogatok. Mindenki megy majd a maga útjára és senki ne keressen hogy foglalkozzak az ügyével.
A közgyülésig biztam a hatóságokba, mára már látszik hogy anarhia van.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 12:30
Előzmény: #206453  Törölt felhasználó
#206455
Zsada !

Utóljára írok neked.
Semmi közöd,hogy mit és hányszor és hova írok.

Még mindig jobb ha kiírom magamból a feszültséget mintha helyette szíven szúrnám magam.
Ennyit nem ér a tőzsde.
Veled ellentétben én mindig a tényeket írom le veled ellentétben aki NAGYON sokszor hazudott a fórumon. Ezért ne csodálkozz ha nem állnak szóba veled.

Sokszor hazudtál a fórumon.
Velem ne törödj.
Egyik írásod üti a másikat.
Be kell adni ezt vagy azt a másik írásodban meg írod ,hogy nincs értelme.
Te vergődsz itt ,nem én.
Sokat hazudtál a fórumon,hogy ekkor és akkor ez és az lesz (pozitív).
A mostani k.gy.-li előtt is sejtelmes voltál,hogy ez és az lesz. Ja,mi lett ?
Szóval engem ne vegyél a szádra,szórakozz azzal aki ...........

Veled többet nem beszélek.
Én túlléptem a Phylen. Ha időnként írok is valamit ,az feszültséglevezetés. :-)

TÉNYEK !!!!!!!!!

(Mindig nem lehet edzeni.) :-)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 07:05
Előzmény: #206453  Törölt felhasználó
#206454
És még mindig várom a phylaxia@gmail.com-ra a károsultak nevét, cimét telefonszámát. Akár eladtad, akár megvan a részvényed. Az elmúlt 5 évre gondolok csak.

Van megoldás, mégha a rendőrségi ügyet el is tusolják. Azzal csak a BRFK égeti le magát.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 07:03
Előzmény: #206452  Törölt felhasználó
#206453
Elcamino bemész a BRFK-ra és beadod a panaszaidat a céggel szemben. Ők kivizsgálják. 500x leirtad már ide, de a rendőrségre semmit nem adtál be.

Aki tud valamit irja ide, a lényeget szürőm

Amúgy meg tök mindegy mit csinál az ember, abból a 3 milliárdból amit a semmiből csináltak lazán megvesztegetnek bárkit.
Ennyi. Gyurcsány is megmondta, akinek nem tetszik el lehet ebből az országból húzni!
Mo a bünőzés fellegvára- külföldi magyarok szerint. Mindenki nyomonköveti az eseményeket és ez szégyen és gyalázat ami itt folyik. Mégsincs tüntetés, mégis mindenki végzi a kis dolgát? Mi van itt?
Törölt felhasználó 2012. 04. 03. 21:38
Előzmény: #206451  Törölt felhasználó
#206452
Oké !

A mostani vezetés természetesen TISZTA
lappal indul.

Kérhetnénk tőlük MI kirészvényesek,hogy vizsgáltassák ki a Phylaxia holdingnál történteket 2007 óta.

Pénzügyi műveletek, leányok eladása és feltőkésítése, Apportok felértékelése.

A mostani vezetés dolga a cég pátyolgatása.

És ők megtehetnék,hogy kivizsgáltassák,hogy miért jutott oda a cég ahova jutott .

Nézzék a részvényesek érdekeit mivel a részvényesek a TULAJDONOSAI a HOLDINGNAK !

A phylaxia név nem ezt érdemelné ami jelenleg körüllengi.

GARANCIA ! Kitől is hallottam ezt a szót?

Hogy lehetett ezt megcsinálni amit t.p.-ék tettek ??????????

PHYLAXIA , szépen hangzik.

Amióta vezetőség váltás lett azóta keveset írok a fórumra,hogy a mostani vezetés had dolgozzon. :-)

Az én részemről a bizalom megvan ,mert ők még nem ártottak a cégnek.

Nosza,munkára fel új Phylaxia vezetőség.

Láthatják,hogy a legtöbben még az 5 miliárd minusz ellenére sem adjuk.
Törölt felhasználó 2012. 04. 03. 16:30
Előzmény: #206450  Törölt felhasználó
#206451
És mielőtt megint azért szidnak,hogy miért vettem annak azt üzenem,hogy még jó néhány fórumon okoskodhat.

pl: Est média
E-STAR
(Orcó)
stb
Szóval nem csak "engem" vettek hülyére
hanem a legtöbb kisbefektetőt e "tisztességes" BÉT-en.

Törölt felhasználó 2012. 04. 03. 16:23
#206450
De,tényleg ?

Ez a trágya papír miért nem nullázódik le ha már nem ér semmit ?

Ennyire sokan vagyunk akik ragaszkodunk ehhez a hányáshoz? (mert már én is annak tartom)

ÉS TÉNYLEG MEG LEHETETT EZT CSINÁLNI A BÉT-en egy tőzsdei papírral?

Ilyen myíltan hazudozni és kiszedni az értéket és "hulladékokat" apportálni ?

Ki a f......m veszi még ezt a mo.....kot?

SEMMIT NEM ÉRTEK !!!!!!!!!!!!!

Persze én is képzelhetnék még szép dolgokat a Phylről,de mire fel ????????

MI AZ ÉRTÉK A RÉSZVÉNY MENNYISÉGGEL ELLENTÉTBEN?
sly36
sly36 2012. 04. 03. 14:01
Előzmény: #206446  d_mode
#206449
Van még hely bőven, mind térben, mind időben. Ettől nyugodtan el lehet még menni nyaralni:
link
Azt, hogy nem láttál még ilyen éves grafikont, azt lefordíthatjuk úgy is, hogy nem volt még ilyen időszak, ami alatt ennyire nem csináltak semmit. :-)))
A hatiról meg annyit, hogy én nem neveznék egy 22 millió Ft-os tételt hatalmasnak...
d_mode
d_mode 2012. 04. 03. 12:37
Előzmény: #206447  Törölt felhasználó
#206448
akár,az is benne van a pakliban.
Törölt felhasználó 2012. 04. 03. 12:35
Előzmény: #206446  d_mode
#206447
Lehet,hogy készítik elő az újabb apportos tőkeemelést?
d_mode
d_mode 2012. 04. 03. 12:32
Előzmény: #206445  sly36
#206446
persze,mindenkinek maga döntése,hogy játszik a saját pénzével.
hiába sumákolnak a gyűjtéssel és azok megtartásával,és persze eljátszva a tömés jeleneteit.
a chart elárulja,hogy mi is folyik itt valójában,7-8 hónapja.
phylaxia történetében nem láttam még ilyen egy éves grafokont,mint az elmúlt egy év.
és akkor még odabuknek maguknak januárban egy hatalmas nagy hatit,ami szinte biztos,hogy long.
sly36
sly36 2012. 04. 03. 12:24
Előzmény: #206444  d_mode
#206445
Hát én nem amiatt írok, mert itt pozit szeretnék felvenni. Száz más jól mozgó instrumentum van.
Többször leírtam már, majd veszek, ha veszik, ha áttörte a szintet, stb. Vannak arra megfelelő jelek. Persze ez az általad leírt emelkedő aljak is egy jel. Nem mondom, hogy nem emelkedhet, de ebből a beleülős dologból elég volt.
d_mode
d_mode 2012. 04. 03. 12:17
Előzmény: #206443  sly36
#206444
a fórumon való viták,hatalmas nagy százalékát a különböző poziciók felvétele miatt történik.
sly36
sly36 2012. 04. 03. 11:58
Előzmény: #206442  d_mode
#206443
Ezzel egyetértek.
Látod, van amiben.:-))
d_mode
d_mode 2012. 04. 03. 11:54
Előzmény: #206441  sly36
#206442
100%,hogy spekulációs emelkedés lesz itt.
a nagy hiba sok emberben ott van,hogy az ilyen cégeknél,mint ez vagy akér az econet és még sorolhatnám,értéket keresnek.
kérdem,mért?
itt ne keressen értéket senki!!!!!!!
sly36
sly36 2012. 04. 03. 11:51
Előzmény: #206439  d_mode
#206441
De amit még hozzátehetünk: jelenleg semmi nem utal arra, hogy nem fog ezután csődbemenni...
A nagytulajoknak nem az volt a buli, hogy a kicsik részvényeit megvették, hanem az, hogy kiloptak minden értéket a cégből. Hogy ezután lesz-e változás (bárcsak lenne), azt nem tudhatjuk, de semmi nem utal rá.
Arra vannak jelek, hogy a részvénnyel spekuláció folyik, mert támasztják, ez látszik. De ez nem egyenlő azzal, hogy a cég maga fel fog állni a csődhelyzetből.
A gardénia részvényeivel is kereskedtek még az utolsó napon is, pedig már hónapokkal előtte(!) a gyár falai sem voltak meg Győrben. Szó szerint nem állt, csak a rom! Csak épp papír nem volt róla, hogy csőd van és felszámolták.
Ne így legyen!

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek