Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 00:15

Equitas-----PETI  

Azoknak akik a KBC Equitas Rt. trading prog.-jat hasznaljak.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PImre 2017. 09. 29. 08:55
#1291
Sziasztok, több év kihagyás után visszatértem a PETI-hez. Rögtön van egy technikai kérdésem: Ki lehet kapcsolni, vagy legalább máshová tenni a belépéskor megjelenő Napi tipp üzenetet a jobb felső sarokból?Nem találok ilyen beállítást.
ingcapa 2017. 03. 09. 13:04
Előzmény: #1289  salander
#1290
Sziasztok!
A Kerinfó ablakban, hogy tudom beállítani azt, hogy lássam egy adott részvény napi limitjét.
Előre is köszönöm.
salander 2016. 12. 15. 15:31
#1289
Van olyan szolgáltató / kereskedő felület itthon, ahol BÉT-es papíroknál beállíthatod, hogy egy adott árig mindig álljon a könyv tetejére automatikusan? A PETI tud ilyet?
-bubu-
-bubu- 2016. 07. 19. 17:28
Előzmény: #1287  aytif
#1288
zárás után megjavult

király :)
aytif 2016. 07. 19. 17:06
Előzmény: #1286  -bubu-
#1287
itt is
-bubu-
-bubu- 2016. 07. 19. 16:48
Előzmény: #1281  joocukor
#1286
pontosan így van nálam is
joocukor 2016. 07. 19. 16:47
Előzmény: #1282  Törölt felhasználó
#1285
basszus, még szerencse hogy az equitas mobil még működik, mert ha az is lehal, nem marad más, mint a postagalamb v. a rv. transzfer..
Hathor
Hathor 2016. 07. 19. 16:47
Előzmény: #1281  joocukor
#1284
Igen, nálam is ezt csinálja. Nem lehet újra indítani
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 16:43
Előzmény: #1281  joocukor
#1283
van
Törölt felhasználó 2016. 07. 19. 16:43
Előzmény: #1281  joocukor
#1282
van
joocukor 2016. 07. 19. 16:41
#1281
sziasztok !

a PETI az előbb dobott egy hátast (runtime error, peti64.exe), és azóta el sem tudom indítani, rögtön a bejelentkezés után ugyanígy elhasal. Másnál is így van ?
Törölt felhasználó 2014. 09. 05. 06:01
Előzmény: #1279  mage
#1280
Tisztelt "mage"!

Köszönöm segítségedet, ez már tényleg a javított változat. Biztosan véletlenül kitörölhettem.
mage 2014. 09. 04. 23:50
Előzmény: #1277  Törölt felhasználó
#1279
tberki még a keddi Változások jöhetnek az elitklubban másolta be.

Ha érdekel a teljes korrekciós:

Számításaink szerint bekerülhetnek a BUX-indexbe az Enefi és a Zwack részvényei (előbbieket korábban E-Star néven ismerhették a hazai tőzsdézők). A lehetséges indextagság pedig újra felpezsdítheti ezeknek a papíroknak a piacát, ami akár az árfolyamuk emelkedésében ölthet testet. Ugyanakkor a sikeres vizsga ellenére nem fogadnánk az Enefi felvételére.

Korrekció: hírlevelünk eredeti változatában nem szándékos elírás történt, ami az Enefi csődhelyzetére utalt. Jelen elemzésünkben korrigáltuk a hibát.
ELÉRHETŐSÉGEINK
Web: www.kbcequitas.hu
Email: info@kbcequitas.hu
Tel.: (+36 1) 889 2666
FB icon KBC Equitas a Facebookon

(=) Szeptember elején tartja szokásos, félévente esedékes BUX kosár felülvizsgálatát a Budapesti Értéktőzsde, melynek során eldől, mely részvények maradhatnak az indexben, és esetleg mely társaságok papírjai nyerhetnek felvételt a benchmarkba. A legutóbbi, márciusi felülvizsgálat után két papírral bővült a BUX kosara, mivel a Business Telecom és a TVK is bekerült az indexbe.

(=) A BUX indexben így 14 papír szerepelt augusztus végén, ami megfelel a BÉT előírásának, mivel a szabályzat szerint minimum 12 részvénynek kell helyet foglalni a kosárban.

kördiagram

(=) A Budapesti Értéktőzsde határozata alapján öt feltételből háromnak kellett megfelelni, hogy egy részvénysorozat bekerülhessen a hazai benchmarkba. Ennek köszönhetően a kispapíroknak könnyebb bekerülniük az "elitklubba".

(=) A BÉT jellemzően a papírok adott időszaki likviditását, forgalmát, valamint az adott vállalatok tőkehelyzetét vizsgálja. A részletes feltételeket a BUX-index kézikönyvében lehet megtalálni.

(=) A BÉT szabályzata szerint azok az indextagok, melyek két egymást követő felülvizsgálaton elhasalnak, kikerülnek a BUX-indexből. Mivel a márciusi vizsga során minden indextag sikeresen vizsgázott, így az indexből való kikerülés most egyik komponenst sem fenyegeti.
Veszélyben a Danubius, bekerülhet az Enefi és a Zwack

(+) Számításaink szerint a kisebb részvények közül az ANY Biztonsági Nyomda, az Appeninn. a Business Telecom, a CIG Pannónia, az Enefi (régi E-Star), a Rába, a Synergon, a TVK és a Zwack felel meg legalább három kritériumnak a BÉT öt vizsgált feltételéből.

táblázat

(+) Így a fenti társaságok közül az Enefi és a Zwack nyerhet felvételt a BUX-indexbe a kalkulációink szerint, mivel sikeresen teljesítenek három feltételt.

(-) Az is előfordulhat, hogy egy részvény hiába teljesít három feltételt, mégsem kerül be a BUX kosarába. A BÉT szabályzata szerint ugyanis a tőzsde vezérigazgatója dönthet úgy, hogy sikeres vizsga ellenére sem ítéli oda az indextagságot az adott vállalatnak. Erre nemrégiben volt is példa, az Opimus az előző két felülvizsgálat során egyaránt teljesítette a bekerüléshez szükséges feltételeket, mégsem lett indextag.

(-) A BÉT döntéshozóin jelenleg nincs nyomás, hogy mindenáron bővítsék a BUX-indexet, mivel a kosárban a minimális előírást kettővel meghaladó komponens szerepel (összesen 14). Emiatt elképzelhetőnek tartjuk, hogy az Enefi mégsem fog bekerülni az indexbe, hiába teljesíti elméletileg a tagsághoz szükséges kritériumokat.

(-) Az indexben már benn lévő részvények közül a Danubius és a PannErgy viszont elhasalhat a vizsgán, és ha a következő, márciusi felülvizsgálaton is megbuknak, akkor kikerülhetnek a BUX kosarából.
Mit nyer az, aki a BUX-ba kerül?

(+) Kedvező árfolyamhatással járhat a BUX-indexbe való bekerülés azoknál a kispapíroknál, melyek eddig nem szerepeltek az index kosarában. Mivel a BUX-ot számos indexkövető alap benchmarkként tartja számon, az abba felvételt nyerő részvények piacán adott esetben a papírok iránti többletkeresletként jelenhetnek meg az alapok esetleges vásárlásai.

(-) Azonban nem feltétlenül ölt testet a BUX tagság az indexkövető alapok tényleges vásárlásában, hiszen azoknak van lehetőségük +/-5 százalékkal eltérni a benchmarkként választott indexben szereplő részvénysúlyoktól. Mivel a kispapírok ennél jóval kisebb, jellemzően 0,1-0,8 százalékos súlyt képviselnek a BUX indexben, az alapkezelő saját döntésén múlhat, hogy vásárol-e az újonnan bekerülő vállalat részvényeiből.

(-) A BUX-indexbe való bekerülés persze nem automatikusan jár egyfajta többlet kereslettel. A papírok igen alacsony likviditása az intézményi szereplőket továbbra is távol tarthatja ezektől a részvényektől, így a BUX indexbe való bekerülés önnmagában nem feltétlenül ad okot a hurráoptimizmusra.

(-) Érdemes arra is felhívni a figyelmet, hogy a kisebb papírokhoz kapcsolódó fokozott kockázatok miatt célszerű velük óvatosan bánni. A vizsgát sikeresen abszolváló, a BUX-indexbe esetleg felvételt nyerő társaságok konkrét árfolyam emelkedéséhez többre van szükség, és a fundamentumaikat is figyelemmel kell követni. Az Opimus például az elmúlt két évben nem tudott profitot termelni, és nem látszik körvonalazódni olyan befektetési sztori sem az esetében, ami megfelelő kockázat-hozam arányú vásárlási lehetőséget kínálna.
mage 2014. 09. 04. 23:47
Előzmény: #1277  Törölt felhasználó
#1278
Jött, "Korrekció: Változások jöhetnek az elitklubban" címmel 13:40:21-kor. "Korrekció: hírlevelünk eredeti változatában nem szándékos elírás történt, ami az Enefi csődhelyzetére utalt. Jelen elemzésünkben korrigáltuk a hibát.", amúgy az eredetiben nekem is feltűnt, hogy milyen lazán temették az enefit, nem mintha nem lenne benne a pakliban :).

Még egy részlet ami eredetileg nem így szerepelt szerintem: "(-) A BÉT döntéshozóin jelenleg nincs nyomás, hogy mindenáron bővítsék a BUX-indexet, mivel a kosárban a minimális előírást kettővel meghaladó komponens szerepel (összesen 14). Emiatt elképzelhetőnek tartjuk, hogy az Enefi mégsem fog bekerülni az indexbe, hiába teljesíti elméletileg a tagsághoz szükséges kritériumokat"
Törölt felhasználó 2014. 09. 04. 19:09
Előzmény: #1275  mage
#1277
Tisztelt "mage"!

Nekem jár, csak lehetséges hogy véletlenül tegnap kitöröltem egy hírlevelet. Kb. 14 ó körül
küldtek egy javított változatot a "Változások jöhetnek az elitklubban" címmel. Esetleg megnéznéd Neked jött-e akkori időpontban KBC hírlevél.
"tberki" bemásolt egy levelet, de nem tudom, hogy az a tegnap délutáni volt -e.
Jocek 2014. 09. 04. 18:50
Előzmény: #1275  mage
#1276
nyugi még a haverom se kapta meg most meg sík ideg hogy nem tud részvényt venni :)
mage 2014. 09. 04. 18:45
Előzmény: #1273  Törölt felhasználó
#1275
Igen, nem lehet, hogy leiratkoztál róla? A forras osztalékomat nem kaptam meg eddig, ha hétfőn se kapom meg kénytelen leszek rájuk szólni.
tberki 2014. 09. 04. 17:20
#1274
MÉRLEG
Elemzések a KBC Equitastól

-
Számításaink szerint bekerülhetnek a BUX-indexbe az Enefi és a Zwack részvényei (előbbieket korábban E-Star néven ismerhették a hazai tőzsdézők). A lehetséges indextagság pedig újra felpezsdítheti ezeknek a papíroknak a piacát, ami akár az árfolyamuk emelkedésében ölthet testet. Ugyanakkor a sikeres vizsga ellenére nem fogadnánk az Enefi felvételére.
ELÉRHETŐSÉGEINK
Web: www.kbcequitas.hu
Email: info@kbcequitas.hu
Tel.: (+36 1) 889 2666
KBC Equitas a Facebookon



(=) Szeptember elején tartja szokásos, félévente esedékes BUX kosár felülvizsgálatát a Budapesti Értéktőzsde, melynek során eldől, mely részvények maradhatnak az indexben, és esetleg mely társaságok papírjai nyerhetnek felvételt a benchmarkba. A legutóbbi, márciusi felülvizsgálat után két papírral bővült a BUX kosara, mivel a Business Telecom és a TVK is bekerült az indexbe.

(=) A BUX indexben így 14 papír szerepelt augusztus végén, ami megfelel a BÉT előírásának, mivel a szabályzat szerint minimum 12 részvénynek kell helyet foglalni a kosárban.

(=) A Budapesti Értéktőzsde határozata alapján öt feltételből háromnak kellett megfelelni, hogy egy részvénysorozat bekerülhessen a hazai benchmarkba. Ennek köszönhetően a kispapíroknak könnyebb bekerülniük az "elitklubba".

(=) A BÉT jellemzően a papírok adott időszaki likviditását, forgalmát, valamint az adott vállalatok tőkehelyzetét vizsgálja. A részletes feltételeket a BUX-index kézikönyvében lehet megtalálni.

(=) A BÉT szabályzata szerint azok az indextagok, melyek két egymást követő felülvizsgálaton elhasalnak, kikerülnek a BUX-indexből. Mivel a márciusi vizsga során minden indextag sikeresen vizsgázott, így az indexből való kikerülés most egyik komponenst sem fenyegeti.

Veszélyben a Danubius, bekerülhet az Enefi és a Zwack
(+) Számításaink szerint a kisebb részvények közül az ANY Biztonsági Nyomda, az Appeninn. a Business Telecom, a CIG Pannónia, az Enefi (régi E-Star), a Rába, a Synergon, a TVK és a Zwack felel meg legalább három kritériumnak a BÉT öt vizsgált feltételéből.

(+) Így a fenti társaságok közül az Enefi és a Zwack nyerhet felvételt a BUX-indexbe a kalkulációink szerint, mivel sikeresen teljesítenek három feltételt.

(-) Az is előfordulhat, hogy egy részvény hiába teljesít három feltételt, mégsem kerül be a BUX kosarába. A BÉT szabályzata szerint ugyanis a tőzsde vezérigazgatója dönthet úgy, hogy sikeres vizsga ellenére sem ítéli oda az indextagságot az adott vállalatnak. Erre nemrégiben volt is példa, az Opimus az előző két felülvizsgálat során egyaránt teljesítette a bekerüléshez szükséges feltételeket, mégsem lett indextag.

(-) A BÉT döntéshozóin jelenleg nincs nyomás, hogy mindenáron bővítsék a BUX-indexet, mivel a kosárban a minimális előírást kettővel meghaladó komponens szerepel (összesen 14). Emiatt valószínűbbnek tartjuk, hogy az inkább csödközeli helyzet felé haladó Enefi mégsem fog bekerülni az indexbe, hiába teljesíti elméletileg a tagsághoz szükséges kritériumokat.

(-) Az indexben már benn lévő részvények közül a Danubius és a PannErgy viszont elhasalhat a vizsgán, és ha a következő, márciusi felülvizsgálaton is megbuknak, akkor kikerülhetnek a BUX kosarából.

Mit nyer az, aki a BUX-ba kerül?
(+) Kedvező árfolyamhatással járhat a BUX-indexbe való bekerülés azoknál a kispapíroknál, melyek eddig nem szerepeltek az index kosarában. Mivel a BUX-ot számos indexkövető alap benchmarkként tartja számon, az abba felvételt nyerő részvények piacán adott esetben a papírok iránti többletkeresletként jelenhetnek meg az alapok esetleges vásárlásai.

(-) Azonban nem feltétlenül ölt testet a BUX tagság az indexkövető alapok tényleges vásárlásában, hiszen azoknak van lehetőségük +/-5 százalékkal eltérni a benchmarkként választott indexben szereplő részvénysúlyoktól. Mivel a kispapírok ennél jóval kisebb, jellemzően 0,1-0,8 százalékos súlyt képviselnek a BUX indexben, az alapkezelő saját döntésén múlhat, hogy vásárol-e az újonnan bekerülő vállalat részvényeiből.

(-) A BUX-indexbe való bekerülés persze nem automatikusan jár egyfajta többlet kereslettel. A papírok igen alacsony likviditása az intézményi szereplőket továbbra is távol tarthatja ezektől a részvényektől, így a BUX indexbe való bekerülés önnmagában nem feltétlenül ad okot a hurráoptimizmusra.

(-) Érdemes arra is felhívni a figyelmet, hogy a kisebb papírokhoz kapcsolódó fokozott kockázatok miatt célszerű velük óvatosan bánni. A vizsgát sikeresen abszolváló, a BUX-indexbe esetleg felvételt nyerő társaságok konkrét árfolyam emelkedéséhez többre van szükség, és a fundamentumaikat is figyelemmel kell követni. Az Opimus például az elmúlt két évben nem tudott profitot termelni, és nem látszik körvonalazódni olyan befektetési sztori sem az esetében, ami megfelelő kockázat-hozam arányú vásárlási lehetőséget kínálna.

Törölt felhasználó 2014. 09. 04. 16:53
Előzmény: #1272  Stiv
#1273
Üdv Mindenkinek!

A következő kérdésem lenne: KBC Equtas hírlevelet szoktatok kapni?
Stiv
Stiv 2014. 08. 22. 12:44
Előzmény: #1271  Stiv
#1272
Nekem equitasnál csak normál számlám van.. Ami forgalmi kedvezmény miatt
a számlavezetés meg a real is ingyenes..

prompt 0.23%
daytrade és TDT jutalék: 0,13%
Stiv
Stiv 2014. 08. 22. 12:12
Előzmény: #1270  Stiv
#1271
Az éves számlavezetési díj egy összegben ,előre esedékes,attól függetlenül,hogy az ügyfél egész évben vagy csak az év egy részében rendelkezett nyugdíj
-előtakarékossági számlával.
A havi díjat a Fióktelep első sorban a normál számláról kísérli meg levonni, másodsorban pedig a NYESZ számláról. Amennyiben az Ügyfél egyik számláján sem rendelkezik elegendő szabad pénzösszeggel,akkor a Fióktelep megterheli az Ügyfél normál ügyfélszámláját az esedékes díjjal.

link
Stiv
Stiv 2014. 08. 22. 12:01
Előzmény: #1268  valcsi62
#1270
Számlanyitás,számlavezetési díjak

Nyugdíj-előtakarékossági számla (NYESZ) vezetése 2 000 Ft/év

link
csirkecomb
csirkecomb 2014. 08. 22. 10:34
Előzmény: #1268  valcsi62
#1269
Stiv

Ez engem is érdekelne.
valcsi62 2014. 08. 21. 20:26
Előzmény: #1266  Stiv
#1268
Én azt szeretném kérdezni, hogy abban az esetben kell-e fizetni számlavezetési díjat, ha csak a NYESZ számlán van pénz, a normál számlán nincs (nincs TBSZ számlám).
Ddavid 2014. 08. 21. 11:55
Előzmény: #1266  Stiv
#1267
Köszönöm a gyors és részletes válaszod!
Stiv
Stiv 2014. 08. 21. 09:55
Előzmény: #1265  Ddavid
#1266
link

link

A TBSZ nyitás évét gyűjtőévnek hívjuk, amely a számlanyitástól az adott év december 31-ig terjedő időszak, amikor lehetőség van a számlára befizetni.
Ddavid 2014. 08. 21. 09:29
Előzmény: #1264  Stiv
#1265
Sziasztok,

TBSZ-el kapcsolatosan lenne pár gyors kérdésem.
Ha nyitok egy TBSZ számlát akkor a betett összeggel kereskedhetek nyugodtan és ha 5 év után veszem ki az egészet akkor adómentes, 3 évnél 10%-ék.
Ezt jól értelmeztem?

A másik kérdés, hogy csak egyszerre lehet berakni összeget vagy utólagosan is lehet rápótolni?
Stiv
Stiv 2014. 06. 24. 08:43
#1264
Trader szelek fújnak a KBC Equitasnál

Ajánlatunk tradereknek:

-Ingyenes határidős kereskedés 2014-ben
-Technikai daytrade külföldi részvényekkel
-Certifikátok minden igényre

Legfrissebb akciónknak köszönhetően a 2014-es évben a BUX index határidős kereskedésének díja 0 Ft online rendszereinkben!

link
DoktorMinorkaVidor 2014. 05. 17. 17:35
Előzmény: #1262  jvgb
#1263
a PETI használható olyan tableten ami win8-at futtat és rendelkezik 3G-vel is?

link
jvgb
jvgb 2014. 05. 13. 12:39
#1262
Megállt a real-time adatszolgáltatás?
Stiv
Stiv 2014. 04. 29. 08:03
#1261
Kedves Ügyfelünk!

A KBC Securities Magyarországi Fióktelepe a KBC Equitas rendszerek felhasználóitól korábban teljesen más értékpapírokat fogadott be a TDT ügyletek, illetve a határidős ügyletek mögé fedezetként. Gyakran ugyanannak az értékpapírnak más volt a fedezeti értéke egy határidős ügylet, illetve egy TDT ügylet mögött, ráadásul a határidős ügyletekhez kapcsolódott folyamatos, valós idejű fedezetszámítás, míg a TDT ügyletek mögött ilyen nem volt.

Az Egységes Fedezeti Rendszer bevezetése

2014. április 29-én Társaságunk bevezeti az Egységes Fedezetkezelési Rendszert azon ügyfelek számára, akik a KBC Equitas online kereskedési rendszereket használják. A fejlesztés célja, hogy működésünk átláthatóbb és érthetőbb legyen, valamint hogy megnyissuk az utat további jövőbeli fejlesztések előtt. Nem titkolt célunk, hogy hamarosan elindítsuk a TDT szolgáltatásunkat külföldi részvényekre is, valamint hogy bevezessük a befektetési hitelezést.

A fedezetszámítással kapcsolatos részletes tájékoztatónkat itt érheti el
link

Az új fedezeti értékeket itt tekintheti meg

link

Üdvözlettel:

A KBC Securities Csapata
Törölt felhasználó 2014. 04. 11. 15:06
Előzmény: #1259  att
#1260
Teljesen jogos, én is tapasztalom sokszor, s ezt csak az tudja aki egy másik szolgáltatónál is nézi a realt, s ekkor derül ki a hiba az kbc-nél amit mondassz, hogy sokszor késéssel kezeli a könyv a beérkező és kikerülő ajánlatokat..
att 2014. 04. 11. 14:27
#1259
A Xetra bevezetése óta a könyvben gyakran késéssel módosulnak az ajánlatok db számai, már rég nincs bennt az az ajánlat amit mutat..

ez sokszor nagyon megtévesztő lehet...

onnan tudom, hogy másik renszert is nézek párhuzamosan

az Equitas felé többször jeleztem...de nem történt semmi...
-bubu-
-bubu- 2014. 03. 25. 14:42
Előzmény: #1257  mega70
#1258
igen elindult nálam is
mega70 2014. 03. 25. 14:41
Előzmény: #1256  -bubu-
#1257
köszi,akadozva elindult
-bubu-
-bubu- 2014. 03. 25. 14:36
Előzmény: #1255  mega70
#1256
áll mint a szög csak a bux hati kötések mennek

gondolom a xetra PETI kapcsolat lehet rossz mert a random tökéletesen megy állítólag
mega70 2014. 03. 25. 14:34
Előzmény: #1254  watson
#1255
petivel mi van?
watson
watson 2013. 12. 08. 11:06
Előzmény: #1251  Törölt felhasználó
#1254
én 1.34-ről frissítettem 1.36-ra és nálam is CIG FŐRÉ volt, sőt a Rába vételi oldala nem frissült, tiszta ideg voltam ;)
royals 2013. 12. 08. 10:40
#1253
Lécci segítsen, akinek iMac-je van. Nem tudom telepíteni a PETIT. Én vagyok a béna, vagy nem fut, csak Windows alatt?
Ha nem fut, mi a javaslat?
Előre is köszi!
lacza_25 2013. 12. 06. 22:56
Előzmény: #1251  Törölt felhasználó
#1252
Vannak, voltak itt nagyobb furcsaságok is.
A beállított eladási ajánlatom nem egészen ott teljesült ahová beadtam.
Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 17:57
Előzmény: #1250  Stiv
#1251
Nálam ma még az 1.14 volt fennt egész nap, s a cigpannonia neve jól: CIG néven volt, semmi nem volt utána. most frissítettem a legújabb 1.36 -os verzióra, s itt is tökéletes: CIG

Nem értem másnál miért van rosszul a neve, de majd csak kijavítják.
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 17:44
Előzmény: #1249  Törölt felhasználó
#1250
Hétfőn már tényleg jó lenne ha zökkenőmentesen lehetne kereskedni..

Akkor ideje lesz 36-os verzióra frissíteni...
Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 17:14
Előzmény: #1248  -bubu-
#1249
nálam is CIG FŐRÉ...

a délelőtti 3 órás bénázás után, kitűnően működik a rendszer...
bár itt a végén a záró kötéseket kétszer szerepelteti, ami megint egy hiba pont az informatikusoknak....

Stív, szerintem telepítsd a legújabb 36-os verziót, mert elvileg ez van kihegyezve a XETRÁRA....
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 16:58
Előzmény: #1247  Stiv
#1248
nálam 1.1.1.36 reggel dobtam fel de ezzel is CIG .FŐRÉ
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 16:57
Előzmény: #1246  -bubu-
#1247
Igen,nálam is CIG FŐRÉ

Akkor jól összekeverték az egészet..

Version 1.1.1.34 megy nálam...
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 16:50
Előzmény: #1245  Stiv
#1246
ezek szerint nálad is CIG FŐRÉ

de van itt olyan akinek meg simán CIG ezért nem értem
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 15:55
Előzmény: #1241  -bubu-
#1245
Cigpannonia új tickere
CIG.FŐRÉ

Hát ez peti se megy normálisan (
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 15:54
Előzmény: #1243  jarisz
#1244
ezt én is tudom de a kérdésem továbbra is ugyanaz
jarisz 2013. 12. 06. 15:50
Előzmény: #1241  -bubu-
#1243
Vannak rövidítések pl. richt pergy stb...
jarisz 2013. 12. 06. 15:49
Előzmény: #1240  egy_kezdo
#1242
a KBC Webbróker ágán nem tapasztaltam hibát eddig... 10 es szinten mutatja a könyvet pl...
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 15:41
Előzmény: #1234  Stiv
#1241
Stiv

lenne még egy kérdésem de másokhoz is PETI ben nálam a cigpannonia új tickere

CIG FŐRÉ, ezt írja a kerinfóba is és a könyv tetején is

másnak is van ilyen??

vagy csak CIG

köszi ha jön válasz
egy_kezdo 2013. 12. 06. 13:55
Előzmény: #1239  egy_kezdo
#1240
Nem érdemes PETI-ben megbízást adni. NEM jelenik meg a könyvben 5-10 perc után sem és visszavonási opció sincs és nem is láthatod a saját megbízásaid között. De teljesülni fog, ez nagyon gááááz!!!!
KBC miért nem tesz ki egy figyelmeztetést, ezért jogilag ki felel????
egy_kezdo 2013. 12. 06. 12:47
Előzmény: #1236  egy_kezdo
#1239
És mégsem javult meg, a könyv például a webbrokerben okés, Peti-ben meg mikor hogy :(
DoktorMinorkaVidor 2013. 12. 06. 12:47
Előzmény: #1237  totoro
#1238
ezt kéne látnod. de kbc-ben nem így szerepel.

Napi minimum: 0 Ft
Napi maximum: 0 Ft
Nyitó: 0 Ft
Előző záró: 17 Ft
Utolsó kötés: 0 Ft, 0 db (-17 Ft, -100 %) (2013.12.06 12:46:58)
Összforgalom: 0 kötés, 0 db, 0 Ft
Vétel
Cég Aj. Db Ár
- 1 13 000 db 15 Ft
- 1 7 000 db 14 Ft
- 1 30 000 db 12 Ft
- 2 105 000 db 10 Ft
- 1 100 db 5.8 Ft
- 1 1 000 db 1 Ft
totoro
totoro 2013. 12. 06. 12:39
Előzmény: #1235  DoktorMinorkaVidor
#1237
Nem úgy van, hogy 10 Ft alatt lehet fillérezni? A nordtelében nem is lesz tört szám.
egy_kezdo 2013. 12. 06. 12:37
Előzmény: #1233  -bubu-
#1236
Mintha olvasnák a fórumot, 5-10 perccel a "nem kell a pénzünk" beírás után javult meg hirtelen, de ez biztos véletlen :)
DoktorMinorkaVidor 2013. 12. 06. 12:37
Előzmény: #1232  Törölt felhasználó
#1235
csak az Estmédia működik, nordtelekomban nem tudsz beállni 5.5 forintra. :)
csak azt javították, ami égetően fontos volt :)
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 12:35
Előzmény: #1233  -bubu-
#1234
Most már nyomhatod a telot :)
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 12:30
Előzmény: #1232  Törölt felhasználó
#1233
remek :)

nálam is okés

Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 12:23
Előzmény: #1231  Hegyesi2
#1232
peti megjavult!

be tudok állni a könyvbe, és látom a tizedeseket is...
végül is csak fél nap ment el....
TAPSOLJUK MEG ŐKET!
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 12. 06. 12:09
Előzmény: #1229  -bubu-
#1231
Akkor ő szerencsés,mint mindig.:)
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 12. 06. 12:08
Előzmény: #1228  Törölt felhasználó
#1230
Brókerdíj még hagyján de azért is fizetsz amit nem kapsz meg!
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 12:02
Előzmény: #1225  Hegyesi2
#1229
RANDOM nál ferinek mennek a dolgok .....

mondjuk ők csinálták anno a peti-t csak eladták a KBC nek milliárdokért , persze hogy nem tudják mit kell csinálni a kbc-sek

létrehozták a randomot érdekes ott megy minden
Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 12:01
Előzmény: #1225  Hegyesi2
#1228
Magyarország, szeretlek....

bezzeg, amikor a bróker díjakat kell levonni, az megy nekik...
még, jó hogy nem volt elég idejük felkészülni a váltásra...
BALFASZOK
egy_kezdo 2013. 12. 06. 12:00
Előzmény: #1221  -bubu-
#1227
PETI nem készült fel a xetrára. A könyv nincs szinkronban a kötéslistával és a könyv nem is frissül csak véletlenszerűen, tizedesek sehol.
KBC már nem törődik a régi Equitas ügyfelekkel. Kérdésekre nem válaszol, más lett a tulaj, tré a hozzáállás. Úgy látszik nem kell a pénzünk
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 12:00
Előzmény: #1224  Törölt felhasználó
#1226
meg se próbálom hívni őket .....

mindenesetre amit felütsz megbízást az azonnal bekerül a könyvbe eut lepróbáltuk Feri86 al mert amit felütöttem PETI-ben Ő rögtön látta a random könyvében

csak a PETI nem működik

szartak csinálni egy új platformot az elmúlt 1 év alatt mióta téma a xetra , ez van

Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 12. 06. 11:58
Előzmény: #1223  -bubu-
#1225
Máshol is xar minden.:(
Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 11:56
Előzmény: #1223  -bubu-
#1224
próbálom őket telefonon elérni, de minden ügyintéző foglalt, gondolom már megint elkúrtak valamit....
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 11:54
Előzmény: #1222  Törölt felhasználó
#1223
na végre azt gondoltam már senki nem használja a PETI-t rajtam kívül

köszi hogy válaszoltál
Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 11:52
Előzmény: #1221  -bubu-
#1222
hello,

nálam sem megy rendesen!!! nem kerülnek be a könyvbe az ajánlatok!!!
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 11:41
Előzmény: #1220  Stiv
#1221
tényleg stabil szokott lenni a PETI de hogy most semmit nem csináltak a xetra indulásra az egy vicc

a sablon bétes tájékoztatás volt csak tőlük de hogy a saját platformjukkal semmit nem csináltak azt nem is értem

Talán a Virág Feriéket megkérdezhetnék hogy mit kell csinálni ha már bénák hozzá.

azért ez nem egy 21 századi megoldás ami most van szerintem

de nem vergődöm rajta tovább mert úgy látom rajtam kívűl senki mást nem zavar

Lehet már csak én vagyok kbc-s egyedül? :o))

átmegyek a randomhoz januárban asszem
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 11:31
Előzmény: #1217  -bubu-
#1220
Majd lesz itt is 10 filléres lépésköz,vagy nem fognak kötni..

Nekem nem elég egy brókercég,különben csak a randomnál lennék...

A kbc nem olyan rossz...
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 11:30
Előzmény: #1218  Stiv
#1219
VALAKINÉL MŰKÖDIK A PETI RENDESEN???

vagy senkinél
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 11:24
Előzmény: #1215  soul
#1218
Hogy mennyi a 10-es könyvnek a díja azt nem látom,randomnál most ingyenes de amúgy 3500 ft/hó...
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 11:20
Előzmény: #1216  Stiv
#1217
akkor a peti neked is szar továbbra is igaz?
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 11:19
Előzmény: #1214  -bubu-
#1216
Hát én azért vagyok több helyen,
random,kbc,erste...

A Randomnál+ersténél van 10 filléres lépésköz..
soul 2013. 12. 06. 11:11
Előzmény: #1213  Stiv
#1215
5-ös realtime előfizetésem van, ha átállítom 10-esre akkor annak van valami extra költsége? Nem látok árakat a realtime beállításoknál.
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 11:05
Előzmény: #1213  Stiv
#1214
KBC nem csinált új petit pedig ez a tizedeseket nem kezeli

4 sorban is 9ft os vevő van az estmédiában

ezek gondolom fillérre eltérnek mivel 10ft alatt 10 fillér lett a lépésköz de ezt a peti nem tudja kezelni

pancser banda teljesen
virág feriéknél a randi meg megy rendesen

balkán az egész
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 11:00
Előzmény: #1212  -bubu-
#1213
Még jó,hogy ezt tesztelik több hónapja, inkább vissza a régit...
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 10:51
Előzmény: #1211  Stiv
#1212
még mindig nem

amit beviszek bekerül a rendszerbe mert randiban megjelenik de a petiben továbbra sem
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 10:35
Előzmény: #1210  -bubu-
#1211
Azt hiszem nálad is jó...
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 10:30
Előzmény: #1208  Stiv
#1210
nálam továbbra se kerül be a vételem a könyvbe 2 perc alatt se
284 re bróbálom 111 el de nem kerül be
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 10:00
Előzmény: #1208  Stiv
#1209
én 1111 el próbálkoztam de nem vártam 1 percet,

tragikus az egész asszem már a felejtős a tdt :o))
Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 09:55
Előzmény: #1206  -bubu-
#1208
11 darabot tettem be 284-re...
egy_kezdo 2013. 12. 06. 09:55
Előzmény: #1204  Stiv
#1207
Hát én mindenki helyében várnék egy kicsit, amíg a könyv a kötéslista és a BÉT szinkronba kerülnek. Eléggé kaotikus amit a BÉT-en ma látni.
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 09:53
Előzmény: #1204  Stiv
#1206
na meg 1 perc várakozás után honnan tudtad hogy az a tiéd? :)
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 09:52
Előzmény: #1204  Stiv
#1205
ja, 1 percet nem is vártam

mmts nél lenyomtam a gombot és láttam a könyvben rögtön :)

Stiv
Stiv 2013. 12. 06. 09:51
Előzmény: #1203  -bubu-
#1204
Nálam jó,kb.1 perc alatt jelent meg az ajánlat a könyvbe..
-bubu-
-bubu- 2013. 12. 06. 09:45
Előzmény: #1202  egy_kezdo
#1203
petibe bevitt ajánlataitokat ti látjátok megjelenni a könyvbe mert én nem
egy_kezdo 2013. 12. 06. 09:40
Előzmény: #1201  Törölt felhasználó
#1202
WebBrokerben beállítod a 10-es sávot, ha van realtime szerződésed. Akinek nincs az elvileg látja a késleltetett 10-est. Lejebb kell húzni az ársávablak alját.
Törölt felhasználó 2013. 12. 06. 09:17
#1201
hogyan lehet a PETI-vel 10es mélységet látni???

Topik gazda

closingbell
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek