Topiknyitó: Portfolio 2016. 06. 14. 20:00

Elvertük az osztrákokat az EB első magyar meccsén  

Ugrás a cikkhez
44 év után ma játszotta a magyar válogatott az első EB-meccset, ellenfelünk a szomszédos Ausztria volt és a kezdés remekül sikerült: 2:0-ra megvertük ugyanis a sógorokat. A 62. percben Szalai szerzett gólt, majd egy osztrák piros jött. Stieber...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=61&i=233357
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2016. 06. 25. 00:20
Előzmény: #339  sanka
#340
"Bernd Storck a legjobb szövetségi kapitányok között az EB-n – a francia sportnapilap szerint

A horvát Ante Cacic lett az első szakasz legjobbja 6,67 ponttal, de mögötte Storck neve szerepel, aki a szlovák Ján Kozákkal együtt 6,33 pontot kapott."
link
sanka 2016. 06. 24. 17:25
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#339
Jó sokat írtál, a fele is elêg lett volna, de inkább a negyede. Azon kívűl, hogy jól kinyaltad orbánc valagát, nem mondtál semmit. Igazából a stadion építése is csak azért kell, hogy onnét is lehessen ellopni, nem a magasztos eszmékért. Amúgy meg igazából most szerencsénk volt, remélem lesz is, szeretnék én is döntős magyar focit látni, nem pedig évtizedeket várni mire megyünk valamire.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 06. 24. 17:09
Előzmény: #337  Bekre_Pal
#338
Feltüntetett - feltűnhetett
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 06. 24. 17:09
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#337
Elrepült a hosszú válaszom, úgyhogy csak röviden: tévesen mosol össze másokkal elvbarátaimként emlegetve őket, aztán az szép dolog hogy a sportsikerek záloga a befektetett munka de ha olvastál akkor feltüntetett hogy a költési prioritással van max bajom, mint ahogy nagyon örültem mindig is ha sikeresek a magyar focisták, de be kell osztani az erőforrásokat és ez most nem jól megy. Lófaszról se akarom elterelni a figyelmet és pont nem kell senkitől elhatárolódnom, tőled se fogok, ettől talán senki nem fogja azt hinni hogy elvbarátod vagyok, illetve aki nagyon hülye az lehet, hogy de.

Tök fasza veled beszélgetni.
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 17:06
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#336
sokan járták ma reggel ezt az idegbeteg táncot...:-)
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 17:02
Előzmény: #334  szivacs
#335
hát ja, ez telitalálat ;o)
jó hétvégét!
szivacs
szivacs 2016. 06. 24. 16:54
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#334
slusszpoén! :-)))))))))))
link
Törölt felhasználó 2016. 06. 24. 16:15
Előzmény: #315  Bekre_Pal
#333
"1. amikor magyarország a legeredményesebb volt, rákosipajtás alatt, akkor nem hogy stadion de fű se nagyon volt meg kapuháló, nyilván most se a stadionok száma hozta az áttörést
2. nem orbán viktor jutott tovább hanem a csapat, szerintem észak-koreában is ketté tudják választani az ilyesmit"
senki sem állította az ellenkezőjét egyiknek sem (én legalábbis biztos nem). de kommentárként hozzátenném: elvbarátaid azért kezdték el sok évvel ezelőtt Orbán mocskolását és gúnyolását, mert 40 év után végre belátta, pénzt kell fektetni nemcsak a futballba (létesítményeivel együtt), hanem általában az élsportba is, ha eredméyneket szeretnénk elérni. és a sikerben közvetett érdeme Orbánnak is van (hiába tagadnád), hiszen ő nyerte meg Csányit Mlsz-elnöknek, és lám ez a Csányi féle vezetés hozta ide Dárdait, majd Storckot, a sikerkovácsokat. a minőségi sporthoz elengedhetetlen alapfeltétel a jó infrastruktúra, ami nálunk eddig nem volt adott. Orbán csak arra válllakozott, hogy sok évtized óta először tegyen vmit ennek helyreállításáért. de ti inkább megölnétek (annyira gyűlölitek), minthogy ezt józan ésszel belássátok..
3. ha jól értem a Puskás stadionra gondolsz, hogy szerinted kár azt atlétikai pálya nélkül újjáépíteni - nos a régi Puskás elavult volt és majd' össze is dőlt, 25 éve is életveszélyes volt, nem felelt meg az Uefa minimális alapfeltételeinek sem. és Mo. közben elnyerte a következő EB egyik csoportjának meccsrendezési jogát, tehát azért épül fel így, csak mint fociaréna. másrészt a magyar atlétikai szövetség így is lazán ide tud hívni világsztár atlétákat is a Gyulai István emlékversenyre akik évről évre el is jönnek, pedig kb 3 éve már nem a Puskás atlétikai pályáján rendezik a versenyt(!) és nézők is mennek(!), és a szövetség nem tiltakozott, hogy a korábbi tervhez képest - épp spórolás okán - az új Puaskásból kivették az tervezett atlétikai pályát. 40-50 évvel ezelőtt még egy olimpiai stadionnak kötelező eleme volt a futópálya, de változnak az idők, ma már nem az.
és nagyon zavar még téged, hogy mint más országokban is, nálunk is nemcsak egy nagy nemzeti stadion épült a múltban, hanem vannak olyan nagymúltú futballegyesületei(n)k is mint pl. az Mtk és az Ftc. szintén nagyon elavult volt már a stadionjuk, hiszen jó 40 évvel ezelőtt épültek - annyira, hogy praktikusabb volt újjáépíteni őket. 40-50 évenként ezt Európa bármely országában megteszik, főleg, ha az adott klub, - mint ezek is - világhírű sportolókat adtak már az országnak.
sport infrastruktúra fejleszetés (benne stadionok) és egészségügy: mindkettőre költeni kell (ha te lennél, -tél volna a szakminiszter, te sem merted volna elhajtani sem az Ftc sem az Mtk vezetőit, hogy le vagytok szarva, nem adunk egy fillért sem és ha indultok a bajnokok ligájában akkor égjen nektek a pofátok ha Bécsben kell fogadnotok a kisorsolt ellenfelet, hiszen Mo.-gon nincs olyan stadion, ami az Uefa által elfogadottan(!!) alkalmas nemzetközi mérkőzések megrendezésére - elhajthattad volna őket, csak akkor kaptál volna a fejedre legalább egy párat azt biztos, és nemcsak az érintett klubok ultraszurkolóitól!
azt persze jól tudtátok ti mindig is hogy a stadionfejlesztési program és az egészségügy elvi rendbetétele nem állítható szembe egymással, hiszen a stadionfejlesztérse költött összeg csak aprópénz ahhoz képest amiből az e-ügy rendbetehető lenne valaha is - csakhát ez a demagógiakampányotok egyik fő eleme lett hiszen tudjátok, hogy ezek összemosásával lehet leginkább heccelni a választópolgárt...miközben úgy tesztek, mintha Orbánt megelőzően nem ti kormányoztatok volna (ráadásul nagyon nagyon szarul, lásd 2010-es választási eredmény), azaz semmi felelősségetek nem lett volna az egészségügyben kialakult helyzetért!
de ezek szerintem csak részletkérdések, a lényegről akartad velük elterelni a figyelmet: arról, amivel ez a vita indult.
azt írod, " ekörüli történéseket egy csomó agyhalott a saját rögeszméi fényében éli meg. Ez a remek sporttörténeti pillanat nagyon sok mindenre alkalmas, de arra nem, hogy idióták egymásra mutogassanak meg igazolják általa politikai szerelmi elkötelezettségeiket. Ezeknek semmi köze egymáshoz, sajnálom, aki ennyire nem tudja kettészedni, egymástól függetlenül látni ezeket a nem összetartozó dolgokat." - nos én épp arra hívtam fel a figyelmed - de te ezt kapásból betegesnek nevezted - hogy éppen a ti oldalatokon, a te elvbarátaid kezdték el és folytatják évek óta az Orbánt mocskoló-gúnyoló stadionozást mint hecckampányt, aljas módon összemosni próbálván azt, hogy "az idióta Orbán stadionfelújítási programja azért baromság, mert a magyar futball szar, és nem kíváncsi rá senki" - én csak ezt reagáltam le!! felhívtam, -tuk rá a figyelmet, hogy az agyhalottak a ti oldalatokon vannak, és most a saját dugájukba dőltek, hiszen a magyar válogatott az Orbán érában már sikeres tud lenni, azaz elfogyott a muníciójuk és nevetségessé váltak! te pedig nem határolódtál el tőlük, de ez legyen a te bajod, igazából nem is vártam mást..
azt pedig ajánlottam már 1x, de megismétlem: tényleg szerezz már be othonra egy Orbánfejes lábtörlőt! naponta többször is toporzékolhatnál rajta mint Ronaldo a magyarok ellen, és biztos hogy jobbaan is alhatnál utána ;o)
sanka 2016. 06. 24. 06:13
Előzmény: #319  szivacs
#332
Döntőbe, én kicsit visszafogottabb vok:))
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 23:40
Előzmény: #330  szivacs
#331
Gyerekek!!Ugye itt maradunk még??Ugye megyünk még tovább??Tudom,hogy vért izzadunk,de ha kell mindenki,mindenki ott van VELETEK ÉS MOSTMÁR OTT FIGYEL RÁTOK,BELÉTEK KÖLTÖZÖTT,AMIKOR A HIMNUSZ ELŐTT ÁLLTOK A BELGÁKKAL,ŐK FOGNAK OTT ÁLLNI BENNETEK,A NAGY CSAPAT:Grosics Gyula,Buzánszky Jenő,Loránt gyula,Lantos Mihály,Bozsik József,Zakariás Józsf,buda II László,Kocsis Sándor,Hidegkuti Nándor,Puskás Ferenc,Czibor Zoltán
szivacs
szivacs 2016. 06. 23. 23:09
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#330
Fő az optimizmus! :-)
Lám, végül minden sikerülhet:
"Végül megszerezték a legenda mezét az izlandiak

Sikerült nekik! Ha nem is egyből, de sikerült!
A sztár ugyanis, akinek a mezére az izlandi játékosok vágytak, nem akarta illetlenül, izzadtan, koszosan emlékbe adni dresszét, ezért kimosatta és csak ezután küldte el rajongóinak.

Íme: link
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 22:36
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#329
Hát pont ezt látom én is! DE nem bánnám ha odáig eljutnánk! Addig meg sok víz folyik le a DRÁVÁN is!
A döntőben nem veszíthetünk!
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 21:02
Előzmény: #327  szivacs
#328
Miért ünnepelünk a körúton?

link
szivacs
szivacs 2016. 06. 23. 19:56
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#327
(Nem ragoznám tovább a témát, mert tényleg csak elrontja a közös örömünket.
Sok cikket találsz a témában ha beírod a neveket, itt link az egyik, amelyben még az ő "oldaláról" is elhatárolódnak tőle.)

HAJRÁ MAGYAROK!!!
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 19:56
Előzmény: #323  szivacs
#326
Nem olvastam végig a hsz.-eket,de még itt is gyerekek,egymásnak mentek?!Nem örülni kéne egyöntetüen az eddig elért sikernek?Hányszor nekifutott már ennek a magyar foci,de hányszor az utóbbi években?És mi volt?Mindig csak egy pillanatnyi fellángolás,ami hamar visszavitt a szomorú valóságba!!Mi van ha a történelem most új fordulatot vesz,ugyebár azt mondják,ismétlődik,én hiszek benne,hogy most a Nagy Csapat figyel minket odafentről!És lehet most lesz az a visszavágó,ami egykoron VB döntő volt!!És ennek az ég világon semmi köze nincs politikához,stadion épitéshez!!!
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 19:45
Előzmény: #323  szivacs
#325
A toleranciádat köszönöm.
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 19:44
Előzmény: #308  szivacs
#324
Nem tudom, ki az a 2 illusztris, mostanában sokat dolgozom, nem nagyon vagyok itt. Felvilágosítanál?
szivacs
szivacs 2016. 06. 23. 19:39
Előzmény: #320  Törölt felhasználó
#323
Tolerálom a véleményedet.

Azért olvasd el a #308-at.
Nem idézném azokat, akik -a te jelződdel élve- ocsmányságokat írtak a magyar válogatott sikerének felhőtlenül és mindenféle politikai beállítottságtól függetlenül együtt örülő magyar emberekről és belerondítottak össznemzeti örömünkbe.
CSAKAZÉRTIS HUJ, HUJ, HAJRÁ MAGYAROK!!!
Törölt felhasználó 2016. 06. 23. 19:34
Előzmény: #317  Törölt felhasználó
#322
Jaj csak azt ne!Ez a kutya horvát csapat,ez nagyon jó csapat!Meg ez a csapat se birná ellenük!Szerintem az első 5percben kapnank az elsőt!En szemelyszerint tőlük es a németektől tartok!Persze..ha EB győztesek akarunk lenni,előbb utobb összefutunk valamelyikkel!
szivacs
szivacs 2016. 06. 23. 19:25
Előzmény: #319  szivacs
#321
Flashmob #HUN - Az éjjel soha nem érhet véget június 26. vasárnap 19:30 Szent István tér link

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek