Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 25. 16:48
Előzmény: #398  Törölt felhasználó
#401

Ez csak természetes, hogy a kínai pont olyan hatékony. Sőt! Ha a propaganda úgy akarja akkor még sokkal hatékonyabb is! Csak az a kérdés, hogy milyen sokkal legyen hatékonyabb és akkor olyan sokkal lesz...
Azt meg úgysem érted, hogy egy élő vírus beadása milyen következményekkel járhat és különben is ki a francot érdekelnek a következmények.
Személy szerint mindig rühelltem a vírusokkal való találkozást, de most, hogy így mondod, kezdem megszeretni őket.
globaltrend 2021. 03. 25. 16:50
Előzmény: #397  signal2
#402

ajajj..! tudod sokan és nagyon jól tudják, hogy egy gyerek igazán csak akor jár jól ha saját szülei nevelhetik fel - ha nem, akkor veszélybe kerülhet, és soha nem fogsz tudni gazdagabb országokból sem olyan rendszert, ami ezt a hiányt tökéletesen és maradéktalanul, hibamentesn pótolhatná! tehát ha azt hitted hogy ezzel most nagyot mondtál, akkor nagyon nagyot tévedtél, meet tökéltes megoldás ebben a kérdésben nincs, azzal egyelőre csak próbálkozni lehet és sok ellenpélda is van, képzeld el, ahol ez már jól űködik és gyerekek jobban jártak!
"2. az újságírói függetlenség az aktuális hatalomtól és politikai pártoktól való függetlenséget jelent"
elmélitelileg igen, de csak felerészben!: merthogy a 444 pl. lehet hogy független az orbánkormánytól - ám ahogy más alább már rámutatott - , az hogy ő "független", ez természetesen nem igaz, hiszen ha G Soros nem pénzelné, már régen megszűnt volna! a "függetlenezés" a részeretkről azért álszent és demagóg, mert azt akarja elhitetni a magyarokkal, hogy a 444 és mások esetében is a "függetlenség" azt jelentené, hogy az adott orgánum pártsemleges!, - ám erről persze szó sincs!!! (ez ugynaz mint a "civilszervezetekről " szóló demagógiátok, amikor a civil szóval azt mesélitek sugalljátok be a gyanútlan képzetlen tömegnek, mintha valódi civilekről lenne szó a Tasz, a Helsinki B. stb. esetében, holott erről persze szó sincs, hiszen ezek is G Soros zsoldjában állnak!..
végül apl. az Mtva-ról szólva megemlíteném, hogy legalább olyan szinten le szokta hozni híradásaiban az ellenzéki véleményeket is (sőt!), mint teszi azt a magát "függetlennek" hazdó 444 (amit csak sorosblognak nevez egyébként sok budapesti)
sokadszor kérem, hogy nem kéne hülyének és madárnak nézned itt sorozatban a fórum olvasóit, jó??!!
globaltrend 2021. 03. 25. 16:53
Előzmény: #402  globaltrend
#403
pontosítás: " mint teszi azt a magát "függetlennek" hazudó 444 kormánypártok véleményének ismertetésében"
hajrámagyarok71 2021. 03. 25. 16:53
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#404
Élő vírus beadása???? Te szándékosan írsz valótlanságot vagy komolyan gondolod, hogy élő vírust adnak be. Az a baj a jelenlegi ellenzékkel és a szavazóikkal, hogy az sem igaz, amit kérdeznek.
Törölt felhasználó 2021. 03. 25. 16:54
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#405
Nem politikus ,hanem virológus írta,de pld egy másik immunológus meg bírálta a kínai vakcinát,érdekes,hogy az ő állításai valahogy a "független"ellenzéki médiákban terjedt el,míg az előbbi szak véleményt nem reklámozták,én nem mondtam,hogy jobb,csak utaltam rá,hogy van ilyen szak vélemény .A kínai vakcina nem élő hanem elölt vírust tartalmaz.
Peterbond 2021. 03. 25. 16:55
Törölt hozzászólás
#406
Törölt felhasználó 2021. 03. 25. 16:57
#407
Egy örökbefogadásra váró gyereknek,szerintem is joga van egy férfi-nő által alkotott családban felnőnie,mert ez a természetes,és nem gondolom,hogy a meleg vagy leszbikus pároknak bármilyen joguk is lenne ezt a jogot elvenni egy gyerektől.
SirDMR
SirDMR 2021. 03. 25. 16:58
#408
Tényleg nem hiszem el, h még 2021-ben is lehet nyomatni a fidesz média túlsúly van hüpphüpp mantrát. Index, telex, 444, hvg. Fb-on szemérmetlenül cenzúrázzák a jobboldali tartalmakat, közéleti figurákat. Érdekes módon amikor én reportolok egy buzipropagandát hirdető/ fideszesek akasztását követelő közéleti személyt, akkor valahogy a banhammer elfelejt lecsapni és csak egy szerény üzenet fogad: nem találtak a jelentett tartalomban semmi kivetnivalót.
Bezzeg, ha leírod, hogy csak két nem van, férfi és nő, na azt bizony nem lehet tolerálni. Speciel ezért kaptam 72órát...
Az az igazság, hogy online térben tájékozódik a nép és ott kemény szélsőliberális túlsúly van. Lehet persze nyomtatott sajtóval, meg frekvenciákkal érvelni, de a 80 éves mamáü is fbról olvassa a híreket..
Törölt felhasználó 2021. 03. 25. 16:59
Előzmény: #404  hajrámagyarok71
#409

Altatottat adnak be, nézz utána és megtalálod.
A kínai vírus már több mint 100-éves technológia, olvass utána és érteni fogod.
Peterbond 2021. 03. 25. 17:00
Előzmény: #385  hajrámagyarok71
#410
Azért imádom hogy a történelmet is átírjuk és az RTL Klub már 1998 óta Sorosista Fideszellenes szervezett lett :). Volt kb 2 óra politika egy héten benne. A Heti hetes elött meg talán egy órával Fábry köpködte a Gyurcsány képét főműsoridőben. Az RTL klub egy kereskedelmi tv volt. most attól lesz ellenzéki a kormányoldal szerint mert nem akkor propaganda tv lett mint a TV2. Vicc az egész.
Peterbond 2021. 03. 25. 17:05
Előzmény: #408  SirDMR
#411
"Tényleg nem hiszem el, h még 2021-ben is lehet nyomatni a fidesz média túlsúly van hüpphüpp mantrát."
.
Tényleg nem hiszem el hogy valaki az orránál előrébb nem lát és bármit ami nem propaganda egybemoss azzal hogy az bezzeg ellenzéki. És ammit írsz lényegében egyetlen piacon van az online piacon amit nem tudd kontrolálni a kormány. Minden más amit tudd az bedarálva. Írott sajtó, rádió, TV, plakát.
.
Amúgy csak szólok az Indexnél most tartanak ott ahol az origo 2014-ben. De kár is belekezdeni. Nektek akkor is ellenzéki média túlsúly lenne ha 3 darab ezres nézettségű honlapon kívül minden az Fidesz propagandát fújná 24 órában. Mert akkor is biztos lenne kiss Jakab a facebookon aki szólni merészelt az Orbán ellen és nem kapott egyből 5 év zárkát.
hajrámagyarok71 2021. 03. 25. 17:09
Előzmény: #410  Peterbond
#412
A Heti hetes előtt, azaz 98 előtt nehezen köpködte Gyurcsány képét Fábry, mert se RTL nem volt, se Gyurcsány :)
Törölt felhasználó 2021. 03. 25. 17:09
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#413

Lényeg, hogy egy legyengített vírust kapsz a szervezetbe ami elvileg képtelen a további szaporodásra és a két egymás támadásával annyira legyengül, hogy az immunrendszer már képes lesz leküzdeni.
Van olyan orvosi vélemény is, hogy az altatott, leölt vírus is képes még több év után is problémákat okozni.
Szerintem az egésznek az a lényege, hogy senki nem tudja mi lenne a helyes, mindenki mást gondol erről a vírus problémáról és vakcinákról, de még az orvosok között sincs ebben teljes egyetértés.
Peterbond 2021. 03. 25. 17:10
Előzmény: #412  hajrámagyarok71
#414
Azt írtam a heti hetes elött 1 órával. Ugyanazon napon volt a két műsör ( de lehet tévedek ). Arra célzok hogy volt a csatornán mindkét irányba kriika. De 99%-ban egy kereskedelmi tv volt ami heti 2-3 órával letudta a politika tartalmat és heti 50-el mondjuk a bulvárt.
hajrámagyarok71 2021. 03. 25. 17:11
Előzmény: #409  Törölt felhasználó
#415
Elhalt vírust adnak be, pont olyat mint sok más betegség ellen, többek között az influenza ellen is. Vagy hogy érted az altatottat. Elaltatják a vírust, beadják, az emberi szervezetben meg felébred és betegséget okoz?:)
Peterbond 2021. 03. 25. 17:16
Előzmény: #412  hajrámagyarok71
#416

Pl 2008-as termés
https://www.youtube.com/watch?v=eZrawAIgY4E
.
A köpéses videót sajna nem találom pedig én magam is láttam anno. És érdekes senki se nevezte az RTL klubbot Gyurcsányellenes ellenzéki médiának akkor. ( nem is volt az de ugyanannyira fidesz ellenes se )
Törölt felhasználó 2021. 03. 25. 17:18
Előzmény: #415  hajrámagyarok71
#417

Nem az altatott vírusnak azt hívják amit már jelentősen legyengítettek és képtelen a további szaporodásra (elvileg!)
Az influenza elleni vakcinák többsége meg nem vírust, csak annak genetikai kódját tartalmazza így károkozásra már teljesen képtelen. Ez miatt megy a kapkodás akkor is, ha egy új influenza mutáns jelenik meg mert ott is gyorsan kell fejleszteni az új vakcinát és mindig az a biztonságos ami csak genetikai kódot tartalmazó vakcina.
SirDMR
SirDMR 2021. 03. 25. 17:20
Előzmény: #411  Peterbond
#418
Megint elbeszélünk egymás mellett. Én nem cáfolom, hogy írott sajtó, tv, rádió a fideszé. Az én állításom az, hogy a szavazókorú népesség döntő többsége már az online térből tájékozódik. 60+os szüleim okostelefonnal ülnek be slozira és olvassák el, amit feldob a hírfolyam, vagy amit benyomtak maguknak kezdőlapra. Úgymond a médiát súlyozod fogyasztásuk szerint, akkor rájössz, hogy durva balos fölény van. Ezt látta Amerikában Trump is, és ez is lett a veszte. Amikor twitter végleg tiltott egy neki nem tetsző megválasztott amerikai elnököt, akkor hol voltak a nagy sajtószabadságot védő aktivisták. Néhány konzervatívabb demokrata szenátor írt pár cikket hogy enyje ezt nem kéne és elült a por. Pont azért fáj a bolsiknak egy Rákay Philip egy Bayer Zsolt, mert ők online térben lettek igen népszerűek és ismertek és nem a multikulti balos mantrát fújják. Fidesz felismerte, hogy a jövő választásai bizony online térben dőlnek el, és ezt a baloldal nagyon nem tudja lenyelni. Garantálom Neked, 2022-ben legtöbb botrány az ilyenekből lesz. Letiltott hirdetések, közszereplők fb algoritmusok, amik hátrasorolják a "nemkívánatos" tartalmakat a megjelenítési listában. Ha annyira ki van tömbe a Fidesz és oly csórók az ellenzéki pártok, hogyan lehet, hogy én az elmúlt egy hónapban bármikor nyitottam meg fb-ot, mindig egy DK-s vagy Momentumos fizetett hirdetés vágott arcon? Amikor elvileg fb algoritmus látja milyen csoportoknak vagyok tagja, miket osztok meg stb.
Peterbond 2021. 03. 25. 17:24
Előzmény: #418  SirDMR
#419
"Megint elbeszélünk egymás mellett. Én nem cáfolom, hogy írott sajtó, tv, rádió a fideszé."
.
Akkor lényegében arról vitatkozunk hogy a Titanic még nem süllyedt el mert a zenekar még játszik.
Peterbond 2021. 03. 25. 17:26
Előzmény: #416  Peterbond
#420
Egy kérdésem lenne csak. Egy ilyen 2008-as termés lemehetne-e ma szerinted a TV2-n az M1-en? És ha igen az elmúlt 10 év alatt miért nem ment le 1 !! se.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek