Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2021. 10. 10. 10:51
Előzmény: #4879  cintanyer
#4880
schiffer, 2018-ban, a fidesz érdekében, perrel való fenyegetéssel még rá tudta kényszeríteni az lmp-s jelölteket, hogy ne koordináljanak a többi ellenzéki párttal, ezzel jött össze a 2/3.
cintanyer 2021. 10. 10. 10:44
Előzmény: #4878  cintanyer
#4879
cintanyer 2021. 10. 10. 10:08
#4878
No helyben vagyunk!!
Schiffer már leplezni sem akarja a 2010-es választás sumák tevékenységét. A pártja szerencsére hamar rájött. Az ügynökakták feltárása még egy ideig a felszínen tartotta, de mára egyértelműnek tűnik, hogy annak a Fidesznek a szekerét tolja/tolta akiket  az ügynökakták őrzői kreáltak a "rendszerváltásnál".
Most állt össze a kép, hogy miért került elő a Kubatov videó épp most. Hát ez sem fog elsülni, hiszen a "botrányos" Juhi riportban beszélt róla MZP.
Bradanek 2021. 10. 10. 07:37
Törölt hozzászólás
#4877
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 23:05
Előzmény: #4864  Törölt felhasználó
#4876
Tényleg ? Nem azt jelenti inkább, hogy itt tartózkodnak ? Szerinted akibe Budapesten a villamoson belefutsz (ez csak egy példa) ők nem itt élnek ? Lassan az angol szó több, mint a magyar. A "főnököd" egy olyan problémát akar "megakadályozni" amely már rég itt van és ezt tudja ő is (akkor nézz szét a kínai, ázsiai üzletek környékén Budapesten - arról már nem is írok, hogy ezek hogyan működnek, számlaadás stb.).  Ezt nem lehet megakadályozni és még annyit sem tesznek az illetékesek, hogy ugyanazt megköveteljék tőlük, mint egy átlagos magyar állampolgártól. Előrébb tartanak nyugaton, mert ott több ilyen negyed van ? Ahogy gazdaságilag felzárkózunk (ez persze még mindig kérdéses) , úgy lesz egyre több ezekből. Orbán tényszerűen nem is akarja ezt megakadályozni (lsd. letelepedési kötvények), de szavakban szuper ezzel kampányolni ! Hallgasd meg akkor MZP-t hogy mit mond erről.
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 20:49
Előzmény: #4874  Peterbond
#4875
Rosszul értelmezted ,a cikkben nem azt írják,hogy balosok,hanem azt,hogy Karácsonyhoz azért dörgölőztek mert ha nyerne az ellenzék akkor onnan remélnek anyagi támogatást,vagyis kétkulacsosak.Én is ezt mondtam róluk,nyaltak ezek mind a két oldalnak attól,függően ki volt hatalmon,annak jobban.
Peterbond 2021. 10. 09. 20:35
Előzmény: #4873  Törölt felhasználó
#4874
Én csak jeleztem hogy mennyi realitása van. Azért viccess a magyar nemzettől úgy beállítani mintha ezek az emberek nagy balosok lennének miközben többet ültek Orbán mellett mint bármely balos miniszterelnök mellett bármikor összesen. De lehet velük is úgy akarnak leszámolni mint Simicskával? Mintha sose tartozott volan szorosan a Fideszhez?
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 20:31
Előzmény: #4870  Peterbond
#4873
Emlékszem,Hernádi és Csányi is azért van még szabadlábon,mert túl sokat tud mind a két oldal viselt dolgáról,azt pedig tartom továbbra is,hogy mind a kettő ellen büntető eljárást kellene indítani,az lenne az igazságos.
Peterbond 2021. 10. 09. 20:30
Előzmény: #4869  Törölt felhasználó
#4872
Szegény Csányi akkor már nem fog közös mecsekre járni Orbánnal a Pancsó Arénába vagy a Puskásba. Ez lenne a fordított Casablanca és az "ending of a beautiful friendship" ?
Peterbond 2021. 10. 09. 20:27
Előzmény: #4870  Peterbond
#4871
https://www.portfolio.hu/uzlet/20140623/durva-lengyel-beszelgetes-szivargott-ki-magyar-szalakkal-200486
.
A most kiszivárgott feljegyzésekben a másik magyar szál Hernádi Zszolt, a MOL elnök-vezérigazgatójának bírósági ügye. A pénzügyminiszter elmesélte, hogy korábban találkozott Hernádival Budapesten, ahol a MOL vezére beszélt a bírósági ügyéről is. Ezek szerint "a jogászai azt találták, hogy ha bármelyik uniós országban elkezdődik a tárgyalás és nem találják bűnösnek, akkor egész Európában bárhová szabadon mehet". A jegyzőkönyv szerint itt Hernádi mellett jelen volt a találkozón "valami Ábel" (feltehetőleg Galácz Ábel - a szerk.).
"Hernádi odafordul és azt mondja, Ábel, mond meg, hogy ki fog vádat emelni ellenem a magyarországi tárgyaláson? Mire Ábel: a feleségem". Itt érdemes felidézni, hogy Bánhegyi Ilona a Hernádi elleni eljárásban pótmagánvádlóként van jelen.
Peterbond 2021. 10. 09. 20:23
Előzmény: #4869  Törölt felhasználó
#4870
Hernádit? Emlékszel te az INA ügyre? Amikor lényegében a fideszes ügyésség mentette ki?
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 20:15
#4869

Ez egy nagyon jó cikk,Csányi elvtárs  és barátairól amint a mézes bödönt keresik Karácsony oldalán,remélem egyszer őket is elszámoltatja a magyar jogrendszer.Itt elsősorban Csányira és Hernádira gondoltam.
.
https://magyarnemzet.hu/velemeny/2021/10/orban-viktornak-el-kell-gondolkodnia?utm_source=fourfourtwo.hu&utm_medium=referral&utm_campaign=ott_k_01
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 20:04
Előzmény: #4865  cintanyer
#4868
Mivel a DK az új MSZP,így egyértelmű,hogy az Mszp-sek is Gyurcsányt támogatják,elvégre tőle várják a pozíciókat és nem a párszázalékos lerohasztott régi Mszp-től.A nem félrevezető meghatározás Dobrev Kláráról az lenne,hogy ő az MSZP miniszterelnök jelöltje,mert a DK és az MSZP az ugyan azokra épül.A kutya meg ugye nem lesz szalonna,még akkor sem ha annak hívjuk.
Bradanek 2021. 10. 09. 19:51
Törölt hozzászólás
#4867
Bradanek 2021. 10. 09. 19:42
Törölt hozzászólás
#4866
cintanyer 2021. 10. 09. 16:39
#4865
https://mandiner.hu/cikk/20211009_hiller_istvan_is_dobrev_klarat_tamogatja_az_elovalasztason
Pityu!
A vének között is sokan vagyunk akik nem akarják többet látni a 70/30-as leosztást.  
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 15:56
Előzmény: #4863  Törölt felhasználó
#4864
Bocs,hogy kizökkentelek,de a multikulti nem azt jelenti,hogy egy magyarországi városban belefutsz egy pár ázsiai vagy arab diákba,hanem azt,hogy kínai negyed,arab negyed,pakisztáni negyed,stb.Na ehhez már nyugatra kell utaznod és lehetőleg este nem bóklászni ezekben a negyedekben ha nem éppen ahhoz  a rasszhoz tartozol.
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 15:44
Előzmény: #4846  zhagar
#4863
 "a multikulti egyik nagy európai fővárosa"
Te jártál mostanában Budapesten vagy ne menjünk el odáig - Debrecenben ?
"multikulti" :D 
Tudod mit, csak ülj fel Budapesten a 4-es, 6-os villamosra, vagy Debrecenben indulj neki a Nagyállomástól a Nagytemplomig villamossal. Ezzel alapvetően semmi baj, de nem értem, hogy az Orbán-hívők becsukott szemmel járkálnak a saját hazájukban és a propagandát alternatív valóságként élik a hétköznapjaikban ?
"Multikulti" - a "sokszínűség" már közöttünk van, ébredj fel és szokj hozzá !  
cintanyer 2021. 10. 09. 14:39
Előzmény: #4855  gazmber
#4862
Figyu! 
Nem értem miért nyomatod ezt a 2010-es Kubatov lebukást. Juhi az egyik videójában ott lebegteti az adatokat papír formában. Ha  nagyon fiatal vagy megértem, hogy most fedezted fel. 
Ha olyan céllal, hogy a fideszből kiábrándult mai ellenzékiek szerepelnek rajta, az már nincs rendjén.
Peterbond 2021. 10. 09. 13:19
Előzmény: #4846  zhagar
#4861
Cafolni semmit se tudtal arrol amit irtam. Teljes keptelen sorokat soroltal fel amiket nem mondtam, minositgettel es mar sokadszor. De semmi baj ebben a topikban mit tudjuk kovetkezetes a moderalas mint megtudtuk.
 .
Ha akarsz beszelgetni a focirol allok elebe, de ha kitalacioiddal akarsz vitazni es minositgetni engem akkor magad maradsz.
Peterbond 2021. 10. 09. 13:14
Előzmény: #4858  Shareholder
#4860
"Tudom, semmi gond nincs ezzel, ebben a topikban legalább következetesen alkalmazzák a moderálási elveket."
.
Na jo ezt azert ugye viccnek szantad.
badsector1
badsector1 2021. 10. 09. 11:49
Előzmény: #4855  gazmber
#4859
Engem is megtalált ma egy fideszes nyanya, hogy írjak alá, tabletjében benne voltak a nevek , lakcímek, és hogy aláírt vagy sem
Shareholder 2021. 10. 09. 11:10
Előzmény: #4857  Törölt felhasználó
#4858
Tudom, semmi gond nincs ezzel, ebben a topikban legalább következetesen alkalmazzák a moderálási elveket. Euler volt a címzett :)
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 10:58
Előzmény: #4853  Shareholder
#4857
Téged nem volt okom kitiltani,de a fülkésgecizésért gzembert már igen,mondjuk csak 1 hét felfüggesztést kapott,a továbbiakban,az érthetőség kedvéért a gecizést,beleértve az o1G-t, nem tolerálom senkitől sem,ezzel a stílussal a kocsmában gyakorlatozzanak,mert oda való és nem ide.
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 10:47
Előzmény: #4848  euler
#4856
Előbb írtam a hozzászólásom utána olvastam a tied,oda is akartam írni,hogy kivételesen többé kevésbé egyformán látjuk most a helyzetet :)A végkövetkeztetés viszont természetesen nem egyezik,nálad alkalmas a mostani ellenzéki összefogás kormányzásra,nálam viszont nem.Azt is kifejtettem reggel,hogy miért nem.
gazmber 2021. 10. 09. 10:45
Előzmény: #4854  gazmber
#4855

egy kis hallgatnivaló... de ez a fülkés g@@iknek egyáltalán nem újdonság, mert mint elhangzik ők naponta használhatják, ebből dolgozhatnak, vettek már részt ilyen eligazításon, és titoktartásit is alá kellett hogy írjanak!!!...vszeg egy vpn hálózaton keresztül, egyéni azonosítók használatával dolgozhatnak...
néhány 'etikus hacker' igazán nekifeszülhetne ennek, és pl. a beszervezési aláírási nyilatkozatokat megszellőztethetné (?)☺
https://index.hu/belfold/2010/valasztas/fideszes_kampanytitkokat_publikalt_a_kuruc.info/
gazmber 2021. 10. 09. 10:28
Előzmény: #4847  Törölt felhasználó
#4854

https://youtu.be/glU-3zbYmgM
MZP-Juhász dumcsi☺
Shareholder 2021. 10. 09. 10:07
Előzmény: #4852  Shareholder
#4853
Remélem azért nem fogsz kitiltani, de ha mégis, nem sértődöm ám meg :)
Shareholder 2021. 10. 09. 10:02
Előzmény: #4850  euler
#4852
Nem ám magadra veszed euler :)
Amúgy kedvellek ám, jól látod a dolgokat és jókat írsz.
Bradanek 2021. 10. 09. 10:00
Törölt hozzászólás
#4851
euler 2021. 10. 09. 09:53
Előzmény: #4849  Shareholder
#4850
Látom, látom ... mi a célod. :)
Hajrá!
Shareholder 2021. 10. 09. 09:46
Előzmény: #4848  euler
#4849
Személyéskedés sem illik, mégis sikerült ezzel kezdeni a szomszédban, meg itt is ahogy látom :)
Elképesztő mennyire szemtelenek és arrogánsak itt egyesek.
euler 2021. 10. 09. 09:42
Előzmény: #4847  Törölt felhasználó
#4848
Nem illik ám negyedórán belül ilyen pofátlanul koppintani más hozzászólásából! :)
Még részben sem, ha nem értjük a lényegét. #48975
Törölt felhasználó 2021. 10. 09. 09:25
Előzmény: #4842  SirDMR
#4847
Igen MZP az ellenzéki összefogáson belül a legjobb választás,de az alkotmány feles megváltoztatása teljesen törvénytelen lenne,így amellett kardoskodva,nem vállalható ha ezen nem változtat a választásokig.Ez az egyik gond vele,a másik,amit már többször kifejtettem,hogy nem MZP a lényeg hanem,hogy mennyi szavazat lenne mögötte a parlamentben,egy DK-Jobbikos parlamentben pedig egyértelmű,hogy a szavazatok kb 2/3 a nem őt támogatná hanem Gyurcsányt és Jakabot.Ez alapján pedig Gyurcsány és Jakab osztaná ki a miniszteri posztok jelentős részét, és az ő irányvonaluk lenne a mérvadó,ezért szakértői kormányra a jelenlegi ellenzéktől nem lehet számítani,akármit is mond vagy akar Márky Zay.Mindenesetre a Fidesznek az kedvezne ha a Dobrev nyerne a kettejük párharca során,ezt jól látja Márky Zay,de azt már nem vagy legalábbis elhallgatja,hogy nem lenne képes szakértői kormányt létrehozni a DK és a Jobbik ellenében.
zhagar 2021. 10. 08. 20:39
Előzmény: #4845  Peterbond
#4846

na látod!, hát akkor még egy ok arra, hogy végre kivándorolj
mert hát "persze hogy nálunk a futball is szar (mint az ég világon minden más is a zornárendszerben, amitől annyira szenvedsz), de bezzegnéteországban és bezzegegészeurópában, azaz mindenhol máshol meg jóóóó, de lagalábbis jobb még a foci is, az ám!"
Berlint javasolnám neked új lakhelyként mert a magadfajta balliberálisnak ott tényleg minden a rendelkezésére áll: ugye modernebb  város már alapból hiszen a fejlett nyugaton van , a multikulti egyik nagy európai fővárosa hiszen ott működik a pártjaitok által kishazánkba is majd importálandó  kötelező kvóta (szép színes fiúk-lányok tömkelege), aztán van sok lmbtq aktivista meg ember is,
jaa, és a foci is jobb mert ugye még Dárdai Palival is bratyizhatsz (bár vigyázat, ő nem biztos hogy orbánellenes mint te, nehogy összevesszetek a politikán), no meg szivárványszínnel világítják ki este a stadionokat is, szóval  garantált, hogy nagyon jól érezhetnéd magad a büdöslábú Budapesthez képest, gondold át!! (ja és persze több pénzt is kereshtenél, dehát az ugye az alap)
viszont máig is adós maradtál a múltkori kérdésemre adott recepttel, hogy akkor: merre tovább emberiség és demokratikus rendszerek?, mi az igazságos társadalom igazi receptje (már ugye azon kívül hogy orbánt leváltanátok jövőre, csak ugye még mindig nem tudom, milyen garanciát tudnál nekünk adni arra, hogy karigeriék majd jobban csinálnák és 1 Ft-ot sem lopnának el)???!! szóval??!!
Peterbond 2021. 10. 08. 14:17
Előzmény: #4841  Törölt felhasználó
#4845
Hát de Orbán az aki ennek ellenére továbbra is önti a pénzt a fociba elvárások nélkül. Jelen probléma amúgy nem az akarással van. A képzést nem kapják meg a játékosok. érdekes ha apuka rászánja magát egyből vannak jobb képességű játékosiank ( lényegében a mai fiatal korosztájunk fele ilyenekből áll ).
.
Ha nincs száonkérés, nincs teljesítmény mérés, nincs kritika és annak megfogadása beépítése a képzésbe van viszont újabb és újabb 10 milliárdok akkor változni se fog semmi. Sőt pont e miatt hal el az egész hisz egyik klub se szorul rá hogy jó játékosokat képezzen. Pénz jön enélkül is nem kell eladni jó pénzért játékost. Külföldit meg lehet venni az érkező állami pénzekből. És akkor lehet az mint most hogy izgulhatunk hogy Albániát meg tudjuk-e verni idehaza. gondolom sejted az Albán fociba mennyit is öl az állam :). 
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 14:13
Előzmény: #4842  SirDMR
#4844
módosulni fog az a felesség. Főleg, ha 2/3-duk lesz:)
Szavazz csak rá ! Neki van esélye szembeszálni hantás vikivel.
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 14:12
Előzmény: #4841  Törölt felhasználó
#4843
helyes !
SirDMR
SirDMR 2021. 10. 08. 14:10
#4842
Na lehet, végre lesz ellenzéki jelölt? Ha a feles alkotmányozást kivenné MZP még meg is gondolnám. de így sajnos államcsíny szaga van még mindig.
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 14:05
Előzmény: #4838  Peterbond
#4841
Na jó,de arról nem Orbán tehet,hogy a magyar futballisták lusták idehaza arra a fizikai terhelésre amit nyugaton elvárnak tőlük,úgy egyébként én egy büdös vasat nem adnék nekik,menjenek kapálni az legalább hasznos.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek