Topiknyitó: Portfolio 2009. 08. 05. 16:31

Életbiztosítások: - 23%  

Ugrás a cikkhez
Míg a tavalyi év első felében 242 milliárd, idén eddig mindössze 185 milliárd forint díjbevételt értek el a magyar életbiztosítók - derül ki a MABISZ friss adataiból. A zuhanás elsődleges oka egy lassan már egy esztendeje tartó jelenség, a unit...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=119359
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ecofun 2023. 04. 12. 16:40
Törölt hozzászólás
#6
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 10:28
#5
Én már kb. 1,5 éve ülök egy portfólió alapúban, ami már a felét sem éri! A kiegészítő potfólióba betettem egy rakás pénzt- addig amíg felfelé mentek az értékekszintek naponta kereset az üzletkötő, majd elkezdett esni és utána nagy csend......! Aztán az évforduló előtt párhéttel a főbiztosítás befizetésénél felhívtak, hogy fizesem! - persze a jutalék az után kellett volna, hát nem fizettem halsztást kértem. Most elértem a következő évfordulóhoz és nagyon azon gondolkodom, hogy kiveszem az összeset - ami maradt - és megszüntetem az egészet!
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 10:05
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
hogy a hozamokról már ne is beszéljünk..
én hármat mondtam fel az elmúlt 2 évben.
15 éves távlatról beszélek adó visszatérítés nélkül
nem érnek egy sapka sz..t sem.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 00:08
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Nem lenne hátrány az sem ha az állam nem vennék el a 30% adó jóváírást sem. Jövőre még pirosabb lesz ez a szám.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 00:00
Előzmény: #1  portfolio
#2
Kedves Bartók János, akkor talán jó lenne valamivel motiválni némelyik üzletkötűjüket, hogy ugyanmárhívjákVISSZA néha az ügyfeleiket.

No és az sem lenne hátrány, ha az üzletkötők nem fél évvel x esemény után reagálnának, ahogyan az -sajna- megszokott.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók