Topiknyitó: Portfolio 2016. 09. 19. 08:38

Elesett Budapest nagy része  

Ugrás a cikkhez
Sokan bosszankodhatnak az autóban hétfő reggel: a Róbert Károly körút szombaton indult (és jövő nyárig tartó) felújítása miatt ugyanis a szokásosnál is nagyobb dugók alakultak ki az Árpád híd környékén (nehezíti továbbá az előrejutást, hogy a pesti...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=61&i=237523
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 09. 20. 10:29
Előzmény: #1  Portfolio
#4
Kedves portfolió mikor jártál a Róbert Károly körúton?

Hogyan is lehetne kritika nélkül azt az utat újra járhatóvá tenni? Minek ide ez a zsigeri sajnálkozás?
vutew 2016. 09. 20. 10:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#3
Azért őszinte \"jókivánságaimat\" fejezem ki a BKK-nak. Gyakorlatilag mindenhol tönkretették a közlekedést. Én Dél-pesten vagyok érintett, az M5 bejövő szakaszán lévő kb 300m-es híd felújítsával. A korábbi 30-35 perces útvonalat sikerült 1 óra fölő tornászniuk, ráadásul a párhuzamosan futó és elvben az elkerülésre alkalmas Soroksári úton sikerült ezzel egyidejűleg a közvilágítás felújítását kivitelezni lezárva a hat sávból 2-t.

Normális?? Valaki ezt megnézi, átgondolja? Az már csak hab a tortán, hogy mi tart egy 300m-es felüljárón végzett felújítás 4 hónapig??!! AZért erre jó lenne választ kapni!
vutew 2016. 09. 20. 10:20
Előzmény: #1  portfolio
#2
Azért őszinte \"jókivánságaimat\" fejezem ki a BKK-nak. Gyakorlatilag mindenhol tönkretették a közlekedést. Én Dél-pesten vagyok érintett, az M5 bejövő szakaszán lévő kb 300m-es híd felújítsával. A korábbi 30-35 perces útvonalat sikerült 1 óra fölő tornászniuk, ráadásul a párhuzamosan futó és elvben az elkerülésre alkalmas Soroksári úton sikerült ezzel egyidejűleg a közvilágítás felújítását kivitelezni lezárva a hat sávból 2-t.

Normális?? Valaki ezt megnézi, átgondolja? Az már csak hab a tortán, hogy mi tart egy 300m-es felüljárón végzett felújítás 4 hónapig??!! AZért erre jó lenne választ kapni!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek