Portfolio Portfolio
4
5
1
péntek, 18:30

Eldõlhet Európa sorsa: összeborulnak a németek és a franciák  

ugrás a cikkhez
Janhuár 22-én szövetségi szerzõdést ír alá Angela Merkel német kancellár és Emmanuel Macron francia elnök, ami a létezõ legszorosabb kapcsolat lesz két EU-tagállam között. A lépés Európa jövõje szempontjából sem
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
szombat, 08:35
Semmi probléma nincs ezzel a szövetséggel. Az EU-n belül néhány kormány nem szeretne mélyebb integrációt, őket jelenleg nem kényszerítik semmire. Egyes országok viszont szorosabbra fűznék kapcsolataikat, haladva a föderáció felé. 
Egyébként Mo-nak is az EU integráció lenne jó: fejlett nyugati kultúra, fejlett jogrend, fejlett gazdaság, pénzeső. 
Ha valami ok folytán kimaradnánk ebből, akkor tárt karokkal várna Oroszország, de nem tudom, létezik-e olyan magyar ember, aki szívből ezt akarná.
péntek, 19:48
előzmény: #8  ts3

Mi az összefüggés?
Biztosan érdekes, segíts, hogy megértsük.
ts3
péntek, 19:42
előzmény: #2  atyafi
Ez jól látod, de lehet hogy jobban tetszene neked, hogy putyin parancsolgatna nekünk?
péntek, 19:36
előzmény: #6  zotlan

Nem láttam, hogy karlendítős allűrt vettek volna föl.
Ha igen, az hiba lenne .
 DE azt is jelzi, hogy nem is terveznek hosszabb politikai pályafutást!!!!!!
Ennek meg csak egy oka lehet..., kis zavarkeltés, megosztás a cél csupán.
Ilyen evidenciák után álljak a zászlajuk alá?
péntek, 19:28
Mert nehogy a fasisztoid pártok legyenek. Nálunk is akad ebből. Itt van például a karlendítős Mi "Hazánk" valami .
péntek, 19:20
előzmény: #4  13791379
+++
Jeleztem.
péntek, 19:09
előzmény: #3  13791379
Az EU jövője szempontjából inkább a szétesés felé mutat ez a paktum, semmint a mindenkit felemelni akaró egység felé.
péntek, 19:06

Bocs, nem láttam, hogy van ilyen top, beteszem ide akkor a véleményemet máshonnan
.Lesznek még olyan kérdések, amik megosztják az eu-t.
.
PL a ma olvasott híren megdöbbentem és azt hiszem komolyabb hullámokat kell majd vetnie.
A német-francia (Merke-Macron) paktumra gondolok.
Iszonyatos aljasságnak tartom a mag további szövetségekkel történő erősítését politikai és gazdasági szinten egyaránt, miközben vannak még bőven lemaradók a hátsó udvarban!!
Miért tartom aljasságnak?
Mert csak és kizárólag a többiek ellen irányulhat, miközben egyenlőséget, felzárkózást papolnak!
péntek, 18:30
előzmény: #1  portfolio
Két dudás egy csárdában? És mi lesz a többi uniós országgal? Amit ezek diktálnak azt kell követni?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE