Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 17. 19:22

EGIS TOPIK  

Remélem egy kicsit magáhoztér,ráférne!!!Meg rám is!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 09. 11:10
Előzmény: #199  Monster
#200
HellO!
Mit tippelsz Shadow Egisre következő pár napban?
Monster 2007. 05. 08. 23:38
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
:)))
Hajrá:)
(nincs egisem, de ilyen jó fej srácoknak drukkolni kell, mert a végén eltűnnétek a fórumból:))
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 23:07
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#198
valami nem stimmel, ha okos vagyok, akkor nincs szükségem szerencsére...

de azért köszi, mert nem vagyok okos, tehát kell a szerncse is!

jó éjt és sok szerencsét!
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 22:51
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#197
Te egy nagyon okos srác vagy! Na jó éjt és sok szerencsét.
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 22:47
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#196
ok, szerintem te shortolod és beijedtél, mert amcsi jól zárt!
több rossz hír nem jöhet, épp ez a szép az egészben, minden rosszat már elmodtak, ennyi.
akik akartak eladtak, ennyi.
a shortosok könnyen elcsúszhatnak, ha nagyot pattan már holnap vissza!
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 22:43
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#195
Én sem tudom biztosra, hogy lesz-e 18e, de most reális várakozásnak érzem. Ha megjön a globál para, akkor meg tuti lesz még benne esés. Lehet neked is igazad,mert visszapattanhat 20 fölé jövő héten, de az még nem lesz trendforduló. Sok ember fog még kiszállni a magasan vett Egisből és még jön néhány olyan hír ami miatt meginog a gyógyszeripar jövőjébe vetett bizalom. Én hosszútávon érzem jónak a dolgot. Ezért megpróbálok nem kapkodni.
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 22:21
Előzmény: #193  Törölt felhasználó
#194
ok, igaz, de nem lesz 18, szerintem nem, mert mások is így gondolkoznak mint te, de ők már ma is bejöttek két és fél milliárddal venni!!!
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 22:18
Előzmény: #189  Törölt felhasználó
#193
Ha valamit venni kell majd a magyar piacon akkor az Egist. DE! Amíg tart a eü-i reform nálunk meg lóg a globális para a levegőben addig ez nagyon kockázatos. Szerintem csak kicsiket szabad venni, amit ki tud ülni az ember ha tovább megy lefele. Mert azt senki nem tudja hol az alja,csak okoskodni meg vajákoskodni lehet. Az biztos, hogy nem 0 mert ez egy jó cég. Egyébként minél lejjebb verik annál jobb vétel, mert az tuti hogy záros határidőn belül visszajön. A gyógyszerüzlet nem fog összeomlani. Csak most középtávon sok minden sújtja. Erre minden tapasztalt spekuláns azt mondja: VÉTEL! Csak azt nehéz megmondani honnan kell elkezdeni. Én megvárom a 18 ezret. Pedig 21 ezernél már nagyon venni akartam. Bent voltak a vételi ajánlatok, csak egy hatodik érzék kivetette velem őket.
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 22:03
Előzmény: #191  Törölt felhasználó
#192
Egis a nagy feltámadó... csak ki kell várni
emléxem 2oo3 ban is leírták amikor beesett 14Król 6Kra aztán onnan repült 35K ig...
lehet most leesik 15K ig, de abban is biztos vagyok h lesz még 30K 1-2 év mulva
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:54
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#191
még valami biztos, jól működő cégek papírjai mindíg jók lesznek minden tőzsdén, hiszen érdek, hogy legyenek papírok, és ezek nagy részben felfelé menjenek!
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:51
Előzmény: #187  Törölt felhasználó
#190
fretek! figyeljük tovább a mozgást, majd kiderül a jövő héten, ha néhány nappal a gyj után leszünk. ha holnap felmegy, az csak kis korrekció lesz, de ha a jövő héten is itt áll vagy magasabban, az jó jel. egyébként igazad van, itt semmi nem biztos (ez az egy biztos!). szerintem nem mondható, hogy túladott vagy az ellenkezője, csupán a spekulációk nyelvi kifejezését látom ezekben a kijelentésekben. és valóban a múltbéli árfolyam se biztos pont - hacsak ahhoz nem, hogy mire spekiznek a "menők". jó éjt.
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:34
Előzmény: #188  Törölt felhasználó
#189
van egy olyan mondás, hogy a piac jobban szereti a rossz hírt a bizonytalanságnál. ezért szokott az történni, hogy gyenge gyorsjelentés után is emelkedik egy árfolyam. nos, az EGIS jelentése nagyon gyenge lett. a bizonytalanság a jelek szerint azért jobb, mint a nagyon rossz hír.
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:27
#188
ma meglátta mindenki a gyors jelentést, ilyen lett, ez van, de nagy gond nincs, a szekér megy tovább, a cég termel, a bankszámláján gyűlik a pénz, az emberek nem nélkülözhetik a gyógyszereket holnaptól!
sőt, egyre több kell!

ez volt a jó, hogy sokan várták a jelentést, kész, túl vagyunk rajta, a management, ha a szokásos visszafogottságával is nyilatkozott ugyan, de ott vannak a felfelé mutató számok, melyek tényeken alapulnak, ezért fog emelkedni, illetve azért mert ez egy jó cég
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:17
Előzmény: #180  Törölt felhasználó
#187
ma-ga,

nem állítom, hogy nem megy vissza, nem értek én ehhez. de azt tudom, hogy a piacnak nincs emlékezete, ezért nem hiszek az indokolásnak, amely azon alapul, hogy egy papír nem eshet XX %-nál többet. És sajnos nemcsak egy esetet tudok erre hozni, hanem a Nikkei nevű, elég jól ismert indexet. Ha valaki a Nikkei-t megvette a 80-as években, akkor az neki nem finom. Azóta sem ment vissza.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha a fundamentumok alapján mondod, hogy túladott egy papír, azt értem (nem biztos, hogy egyetértek, de értem), de azt nem, ha egy múltbeli árfolyamra hivatkozva állítod ezt.

És ezzel nem azt mondom, hogy holnap nem mehet fel az EGIS...
ingcapa 2007. 05. 08. 21:12
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#186
Aki ma vett, jól jár sztem. Év vége felé simán 25-27e. Akkor van baj ha elindul egy komoly profitrealizálás globálisan. Ezért kell óvatosnak lenni! Nem venni kell, hanem realizálni a sok zsét!
akpo 2007. 05. 08. 21:08
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#185
22.5nel belevettem majd 22.4en eladtam, mert egyszeruen latszott, hogy nem megy a dolog es jott a gyors, amitol semmi jot nem vartam. Na ide jutottunk. Egy-ket dolgot viszont nem szabad elfelejteni: eleve mindent adtak ma, jon a kamatvagas es a gyengebb Ft + sztem iszonyatosan tuladott. Es meg egy okossag: A piac altalaban mindig arra megy amerre sokaknak faj es sokszor minden logikaval ellentetes a mozgas. (Nem hinnem, hogy jelenleg a longosok vannak tobbsegben.)
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:02
Előzmény: #183  Törölt felhasználó
#184
nem, nem vágom.
de úgy érzem, hogyha egy gazdag cég nem száguld, csak halad, attól még nagy baj nincs, illetve nem is halad, hanem a fák országaiban már száguld!
sokan beshortolták, fájni fog a visszavétel, de legalább már ez komolyat fog rántani felfele az áron!
szerintem shortolj holnap is, hogy tőlem vehess 26 ezren majd...
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 21:00
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#183
wwwdd.
Te valami csúcs lehetsz!
Tudsz mindent előre?
Vágod a tözsdét,mi?
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 20:56
Előzmény: #181  Törölt felhasználó
#182
hehe ezekszerint te shortolod tiffany!
nagyot fogsz bukni, amikor 25 ezernél kell vissza venned a jövő héten!

sok pancser beshortolta ma, hajrá!
Törölt felhasználó 2007. 05. 08. 20:47
Előzmény: #179  Törölt felhasználó
#181
Hangsújozom nem vagyok vérbeli tőzsdés, de:

"akkor valószinüleg 3 assal kezdődö egist és 5-6 ossal kezdődö richtert láthatnák"

ezt de sokan mondták már tavaly ősszel, 2007-ben 100e lesz a Richter, ez nem így működik, sztem, hogy "elfogy" az eladó. sztem nagyon sokan vagyunk aki "reménykednek" hogy feljebb emelkedik, a többiek már rég kiszáltak belőle ... lemegy 15-re aztán 10-re aztán szépen elvegetál...

Topik gazda

ede
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek