Topiknyitó: Portfolio 2019. 02. 15. 15:49

Economist: Orbán Viktor családtámogatási programja valószínűleg nem fog működni  

Ugrás a cikkhez
Az Orbán Viktor által vasárnap bejelentett családtámogatási lépések valószínűleg nem fogják beváltani a hozzájuk fűzött reményeket, vagyis nem lesznek képesek jelentõsen megemelni a termékenységi rátát - írja az Economist
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2019. 02. 16. 10:52
Előzmény: #153  qwrtzq
#161
Milyen BKV vagyon? Az sose volt, ahogy most sincs. Minden évben évben jelentős költségvetési kiegészítésre szorul.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 16. 10:53
Előzmény: #157  qwrtzq
#162

vazsmikám, nekem pontosan tudod, mim van ezen kívül. egy tartalék a szokásos feljelentgetések esetére. csak azért nem nevezem meg (bár mindenki tudja), mert akkor elkocogsz az írásbeli bizonyítékkal feljelenteni.
 
az a helyzet, hogy félreérted, pontosabban arra kényszerítenek a feletteseid, hogy félrehasználd a fórumot az eredeti rendeltetésével szemben. ennek ugye van az ógermán mitológiából származó neve.
 
na szóval nekem a harci capnickek miatti időnkénti kispad miatt kell tartalék, neked meg hogy magaddal párbeszélgess és valami furcsa influencer játékkal próbálkozz. vazsmikám, vagyunk itt vagy harmincan, na jó, az összes speka topiccal együtt kétszázan. ember, erre tetted fel az életed, hogy ennek a kétszáznak a nemfideszes 120-150 főnyi részét idióta viselkedéssel megtérítsd fideszesnek? ebben hiszel komolyan?
 
közben farhátkommandózod a máskéntgondolkodókat? hát kapj már magadhoz és viselkedj, komolyodj már meg, nem az óvodában vagyunk.
 
próbáld meg rendeltetésszerűen használni a felületet, mindannyiunk idejét fecséreled.
qwrtzq 2019. 02. 16. 11:22
Előzmény: #161  signal2
#163

Nézz néhány videót a korszakból. Van kontraszt bőven.
A bónuszokkal volt a gond, meg a végkielégítésekkel. Meg persze a szigorúan urban legend nokiás dobozokkal.
qwrtzq 2019. 02. 16. 11:22
Előzmény: #162  Bekre_Pal
#164
Nem szoktam sem jelentgetni, sem lepontozni. Nekem nincs passzív agresszív kényszerem.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 16. 11:25
Előzmény: #164  qwrtzq
#165

persze, neked aktív agresszív van :)))
 
a többi része is átment?
 
na további jó alkotást, mennem kell mert bezár az elektromos szaküzlet, ma még lendítenem kell a gdp-t
qwrtzq 2019. 02. 16. 11:27
Előzmény: #165  Bekre_Pal
#166
Itt te vagy az, aki képtelen elviselni a másképp gondolkodót.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 16. 11:34
Előzmény: #166  qwrtzq
#167
nem ez volt a kérdés. funkcionális analfabétizmus vagy szándékosság miatt nem világos ez? na most már mennem kell.
Bandi_ujonc 2019. 02. 18. 01:56
Előzmény: #142  pampa
#168

Nem engem kérdeztél, és a választ sem tudom.
Emiatt elnézést, hogy erre válaszolok, de:
megkérdezhetem hol laksz?
Én már elköltöztem a fővárosból, de nagyon meglepődtem az utóbbi 1évben a rengeteg nem magyaron.
Kínai eddig is sok volt, de feltűnő volt számomra, az észrevehetően megnőtt török/arab népesség.
DAXHU 2019. 02. 18. 05:36
Előzmény: #142  pampa
#169
A 16 kerben konkretan eleg sokan, foleg kinai es vietnami. 

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek