Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 11. 05. 09:07

Ebroker  

Illő lenne felébredni a qrva életbe!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 17. 09:35
#700
érdekes, hogy az árfolyamokat frissítik, de a megbízásokat nem tudják eljuttatni
Törölt felhasználó 2009. 08. 17. 09:25
Előzmény: #698  Törölt felhasználó
#699
uradalmi ökör vagyok,h még mindíg ezt a fost használom.
Törölt felhasználó 2009. 08. 17. 09:23
#698
09-08-17 09:07

"Tisztelt Ügyfeleink!

Ezúton szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy technikai okok miatt a megbízásaikat nem tudjuk tőzsdére továbbítani illetve az eddig rögzített megbízásaik sem kerültek tőzsdére. A hiba elhárítása folyamatban van, addig is türelmüket kérjük. Megértésüket előre is köszönjük.
Tisztelettel: CIB Bank Zrt."
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 23:14
Előzmény: #696  Törölt felhasználó
#697
Szia BFerri!
Nekem csak a Forgalmi, Fedezeti szla ill. TDayTrade fedezeti és TDayTrade szla van, mást nem látok. Nekemis volt már késedelmi kamatom, de egyszerűen levonták az egyenlegemből.
Amit az én problémámra írtál, az tény, hogy így szeretnék elintézni, de ha kell minden nap bemegyek idegesíteni őket, amíg vmit nem csinálnak.
A 20perces dolog is így van, mert ez visszatérő probléma volt korábban nekem is eztmondták.
DE jelen esetben már a portfoliomon, és a megbízás menüpont ép készletnél is láttam, hogy "-" előjellel ott van az ép., de a rendszer nem engedte, hogy beadjam az ellen megbízást NINCS FEDEZET jogcímen. 3 perc után sem. Tehát régebben nekem is volt olyan, hogy nem tudtam 10 percig, hogy teljesült vagy nem a megbízásom, de ilyeneket nem írt ki. És elméletileg arra van 20 percük, hogy bevigyék a tőzsdére a megbyzást és újabb 20, hogy visszaigazoljanak, de jelen esetben ez már megtörtént, és ezek után sem engedett megbízást adni.
DE MOST KIBURÍTOM A BILIT AZ BIZTOS!!!!!!
Egyébként köszi az írottkat!
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 22:56
#696
Nézzétek meg már légyszíves, hogy Nektek a
a Portfolio/Egyenlegadatok menüben milyen számlák szerepelnek.
Nekem most már 2 olyan számla szerepel amin
a késedelmi kamatot számolják:

Kés.ügyl.kamatszámla: 2009/08/10 00:00
Késedelmi kamat előjegyzés 2009/07/15 00:00

Az egyik szerintük a 14napnál régebbi késedelmi kamat tartozás. Nem értem eddíg csak 1 számla volt pedig kihasználtam a maximumot amíg tartozni lehetett. Most meg kettő van. Azt sem értem, hogy a 2007/07/15 dátumú számlát miért nem nullázták le, pedig többször volt pozitív egyenlegem amiből vonhattak volna.

Tudtok valami infót?

Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 22:51
Előzmény: #691  Törölt felhasználó
#695
Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de véleményem szerint ha a CIB-en belül vizsgálják ki az esetedet semmi esélyed sincs! Nekem rengeteg rossz tapasztalatom van velük és úgy látom ezzel nem vagyok egyedül. Sokszor meg sem akarják érteni, mi a problémám. Leírom világosan, de mintha nem írtam volna le, teljesen másról beszélnek. A másik variáció, igen sajnálják és igazam van, mindent megtesznek, hogy jobb és gyorsabb legyen meg persze, hogy amit leírok az jogos és elvárható, de benne van a szerződésben, és ők annak megfelelően jártak el. Remélik, hogy a jövőben elégedett ügyfelük leszek stb. stb.
Nem vagyok CIB-es, de sejtem, hogy mi lesz a végső válaszuk. Valami ilyesmi talán:
Teljesen jogos az elvárásod és tényleg úgy kellene lenni, ahogy mondta, de sajnos lelassult a rendszer a nagy forgalom miatt, nem tehetünk róla és benne van a szerződésben, hogy a megbízás megadásától kezdődően 20percen belül kell teljesíteniük és a visszaigazolásnak is 20 percen belül ( de lehet, hogy 30perc) kell megérkeznie.......
Lehet, hogy ez így jogszerű, de logikátlan és nem is életszerű szerintem. De tudom mert én is jártam már így velük.
Tehát, ha Én 14:00-kor adok egy megbízást akkor mondjuk 14:19-ig vagy teljesűlt, vagy nem és ha igen akkor sem kell megkapnom addig a visszajelzést, mert ugye arra is van 20-percük. Vagyis a szerződés szerint előfordulhat 19perc amíg nem tudok semmit a saját pénzemről, papíromról és ezt el kell fogadnom! Ez van! Ez az online ebroker.hu szolgáltatás velejárója.
Remélem nem írtam téves adatokat. Ez az Én véleményem.
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 19:16
Előzmény: #693  Törölt felhasználó
#694
Mármint nekem, hogy mi volt és hogyan egyezkedett velük!
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 19:15
Előzmény: #692  Törölt felhasználó
#693
Ha valaki megszorongatta már Őket (intézményen belül vagy hatósági szerv útján), az írjon!
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 19:13
Előzmény: #691  Törölt felhasználó
#692
Hello eBroker felhasználók!
Akinek ma kárt okozott a CIB az eBroker lassúsága miatt, az tegyen úgy ahogy én is:írjon nekik egy reklamáló levelet!
Nekem teljesült egy megbízásom d.u. és 2 és 3 perc után sem fogadta be az ellenmegbízásom a rendszer. Visszautasított, hogy nincs fedezet, pedig előtte vettem olyan részvényt.
Erre írták, hogy az ügylet teljesült, de csak 4 perccel később zárták le. Tehát csak az után tudtam vna megbízást adni. El akarják bagatelizálni a dolgot, de most elmegyek akár a PSZÁF-ig is ha kell!!!!
Szó val szorongassátok meg Ti is őket sorstársaim!
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 08:37
Előzmény: #684  Törölt felhasználó
#691
Nos nálam 84k minuszra jóváirtak 6k mivel napközben nem tudják nétzni nekem kelet volna szolnom csak agáz hogy 30 án voltam pozitivban és ökj 1 jén értékesitettek szoval megy az ügy a pszf hez
Törölt felhasználó 2009. 07. 09. 08:36
Előzmény: #684  Törölt felhasználó
#690
Nos én kaptam 6e ft jóváírást mert hogy nem tudják napon belül követni és nekem kellet volan szolnom hogy poziban avgyok. na ez kiveret a biztit 84k minusz 6k+ megirtam vagy rendezik vagy pszf és küldöm az anyagot.
fokukac 2009. 07. 08. 20:55
Előzmény: #688  Nyugi
#689
köszi
Nyugi 2009. 07. 08. 20:13
Előzmény: #687  fokukac
#688
Nem
fokukac 2009. 07. 08. 18:27
#687
Sziasztok,
technikai kérdésem lenne :

Az ebroker-ben lehet napon túl shortolni?

köszönöm,
@
Törölt felhasználó 2009. 07. 05. 17:10
Előzmény: #682  Törölt felhasználó
#686
Csütörtöki nap eseménye:
online regisztráció KBC
Péntek:
Szerződés + tőke elhelyezés

Egy kis számítás: kezdőként kereskedés 1 hónap alatt várható nyereség a váltással: min 0,05-0,15% a jutalékon. + valódi online adat (Ebroki cc 10-20 mp késlelte + grafika 0 = KBC online 1-2 mp, grafika pozítív, határidős termékek pozítiv!)

Megéri váltani!

Ui.: egyébként nekem se válaszoltak!
Törölt felhasználó 2009. 07. 03. 14:19
#685
Én meg úgy jártam, hogy egyszer csak levontak 3x 330 forint számlazárlati díjat, holott a szerződési feltételek szerint akinek van náluk Cib Online számlacsomagjuk, annak nincs zárlati díj. Reklamáltam a hét elején, telefonon el is ismerték és azt mondták, hogy visszafizetik a jogalap nélkül leemelt pénzt, de a mai napig nem történt meg, tehát használják az én pénzemet. Valaki miért nem nyomja már fel őket a PSZÁF felé? Elképesztő, ami az eBroker körül megy.
Törölt felhasználó 2009. 07. 03. 14:13
Előzmény: #671  Törölt felhasználó
#684
üdv
nekem azt mondták jó ha napközben meg van a pozitv egyneleg. ezt kétszer is lemondta a nő nos irtam leirtam mindnet de eddig semmi válasz. én is azon vagyok hogy kiveszem a pénzem és ott hagyom az egészet nevetséges amit csinálnak.
Törölt felhasználó 2009. 07. 03. 13:58
Előzmény: #682  Törölt felhasználó
#683
(#666) Re: kérdőív Értékelés: 0
előzmény (#665: bbcontroll) | válasz erre | péntek, 09:21

Szóval a sztori ma záródott le, az eltűnt lóvát visszatették elutaltam szlát bezártam, bye bye eborker.
Törölt felhasználó 2009. 07. 02. 18:06
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#682
Üdv Az elkeseredettek világában! Sajnálatosan meg kell, hogy állapítsam, az ebroker rendszer és az ottani illetékesen nem képviselik megfelelően az ügyfelek érdekeit! A lezáratlan 30 db MOL részvényt a következőképpen zárták le: 12050 Ft 9:46 perckor! Sajnos a kötési könyvben 2 db kötés volt ezen az áron 9:03 kor egy 10 db és egy 130 db-s. Bár arra a kérdésemre, hogy miért ezen az áron született meg a lezárás magyarázatott ezidáig nem kaptam. Sajnos ez az incidens rávilágított arra, hogy ez a rendszer nem ügyfélbarát, ezért a következő honaptól más cégnél fogom tovább folytatni a pályafutásomat. Vagy a K&H, vagy a forex világában. A CIB-nek egy lehetősége lenne arra, hogy a hibát kijavítsa és megtartsa egy ügyfelét, ha azt mondaná, hogy bocs akkor kapcs egy havi ingyen tözsdézés tőlünk! Véleményem szerint ezt nem fogják tenni, úgyhogy olvasgatom, hogy tudnám lezárni a számlát!
Nyugi 2009. 07. 02. 16:11
Előzmény: #677  rockmaster
#681
már 20 prce nem megy

Topik gazda

Mummy
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek