Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
matgab 2006. 07. 26. 12:38
Előzmény: #639  bpmcwap
#640
Én azt nem értem, hogy miért lehet olyanért egyáltalán pénzt kérni, hogy real time!
Elvileg a tőzsde nyilvános, nem?
Én a GVH helyében már rég agyonbüntetném az adat szolgáltatókat illetve a BÉTet!
Mi ez, ha nem versenyelőnnyel való visszaélés?
Miért 15 perces adatokat adnak ingyen?
Adhatnának 1 heteset is...Azzal is biztos kereskednének néhányan...
Hajrá Bpmc, én nálad beszállnék!
Ez olyan , mintha a rulettasztalnál valakik még akkor is rakhatnának, amikor már csapódik lefele a golyó, valakik meg csak a no more bets-ig tehetnének...
Ezt a szemétséget (késleltetés) megszüntetni misszió! Ez nem kommunizmus, hanem az egyenlő feltételek nyújtása a piaci szereplőknek, ami nem a kommunizmusra, hanem a tisztességes piaci versenyre jellemző...Csak ma a világon nem ez van...
Hajrá BP!

bpmcwap
bpmcwap 2006. 07. 26. 11:46
Előzmény: #633  Törölt felhasználó
#639
Bocsi hogy csak most reagálok, most is csak a hozzászólás tartalma miatt.

Nem szeretnénk se Taréz Anyát megszégyeniteni, se a Grimm tesokat, azt se nem irtam hogy nem szeretnék vele keresni.... Ha nyitok egy üzletet akkor dolgozhatok ugy-olyan árréssel és haszonkulcsal- is hogy a befektetés fél éven belül megtérül- HA a feltételek és a körülmények ugy alakulnak-, de dolgozhatok ugy is hogy 5éves megtérüléssel számolok. Mellesleg ha körbenézel a portálon akkor láthatod, hogy ingyen van minden... Még ebben a cápákkal teli környezetben is vannak dolgok melyeket nem lehet szerintem pénzben kifejezni... Én ugy gondolom, hogy többet jelent annál a pár ezer forintnál amit "beszedhetnénk" az amit teszunk és ahogy tesszuk... De ez én vagyok, és elfogadom hogy ha te más véleményen vagy.
Mély tisztelettel:
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 09:47
#638
nekem megint szarakszik, a megbízásokat nem viszi be a rendszerbe...
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 08:59
Előzmény: #636  Törölt felhasználó
#637
Na most továbblépett 10 perc után:(((
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 08:58
#636
Na, nálam ugyanaz van mint a múlt héten: megbízás beadva, regiszrált állapot beragadtva....
prfecó 2006. 07. 25. 11:58
Előzmény: #630  bpmcwap
#635
Bp, fejlesz.

Beszállok hozzád , ha meg lesz.
suti 2006. 07. 25. 11:27
Előzmény: #633  Törölt felhasználó
#634
Tisztelt Uram!

Kérjük, engedje meg, hogy levelével kapcsolatban az alábbiakról
tájékoztassuk.

Az Inter-Európa Bank az idei év során az eBroker szolgáltatás kapcsán
jelentős informatikai beruházásokat végez, és a Bank menedzsmentje számára
is kiemelt fontossággal bír az eBroker zavartalan működése. Kérjük, engedje
meg, hogy arról biztosítsuk, hogy minden erőfeszítésünkkel azon leszünk,
hogy mielőbb visszanyerjük bankunkba vetett bizalmát.

Tisztelettel,

Inter-Európa Bank
Törölt felhasználó 2006. 07. 21. 15:20
Előzmény: #630  bpmcwap
#633
Mi ez a tündérmese hófehérkéről, aki Teréz Anyát megszégyenítő módon nem azért kínálna online bróker rendszert, hogy keressen vele, hanem azért, hogy a tőzsdéző közönség komfortérzetét növelje??? Olyan meleg van, hogy megromlott a látásom, vagy egy tőzsdei weboldalon tényleg vissza lehet hozni a kommunizmus TV Maciját? (ráadásul kereskedési időben)
Javaslom, hogy gurítsatok le egy pohár hideg vizet és ha 30 fok alá esik a hőmérséklet, akkor egy nagy huzattal söpörjétek le a tollakat a hátatokról...
Törölt felhasználó 2006. 07. 21. 14:32
Előzmény: #631  Törölt felhasználó
#632
Mert azok baromi drágák... MO-n sokkal olcsóbb fejleszteni...
Törölt felhasználó 2006. 07. 21. 14:01
Előzmény: #630  bpmcwap
#631
Én nem értem minek erőltetik a hazai cégek ezeket a saját fejlesztésű eszközöket. Nem egyszerűbb lenne mondjuk egy tradestation-t honosítani? Annál jobbat úgysem fog idehaza senki fejleszteni.
bpmcwap
bpmcwap 2006. 07. 21. 13:33
Előzmény: #627  Törölt felhasználó
#630
Ketten kerestek meg a másfél év alatt, az egyikel lennének külföldi papirok is, a másiknak csak hazai... Kezdek komolyabban elgondolkodni a lehetőségen, csak eddig még egyik sem káprásztatott el ésszerü ajánlattal, de ha többen ugranátok, akkor lehet hogy a tőzsdecápákhoz hűen nem az lenne az elsődleges szempont most se hogy végre hozzon vissza valamit az oldal, hanem monyuk valami igazán barátságos tőzsdecápás kondiciólista... ;)
Az hogy kik vannak a palettán titok, de biztos lehetsz benne hogy nem az ebbrokker.... :)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 21. 09:54
Előzmény: #628  Törölt felhasználó
#629
Én igen, úgy néz ki, működik...
Törölt felhasználó 2006. 07. 21. 09:51
Előzmény: #627  Törölt felhasználó
#628
adott már be ma valaki megbízást? A tegnapi szívás után nem mertem vele próbálkozni.
Törölt felhasználó 2006. 07. 21. 08:44
Előzmény: #615  bpmcwap
#627
Tőzsdecápa:

Mit lehet nálad majd csinálni, és melyik brokicéggel leszel kapcsolatban?
bpmcwap
bpmcwap 2006. 07. 20. 22:55
Előzmény: #621  Törölt felhasználó
#626
Egy kis segitség, hogy könnyebben tudj számolni...
tozsdecápák / letöltések / eBroker költségszámláló
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 21:42
Előzmény: #607  Törölt felhasználó
#625
!!!MENEKÜLÉS!!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 21:20
Előzmény: #622  Törölt felhasználó
#624
Holnap nem fog:
blablabla.... a lenyeg >>>>>>>>
Terveink szerint a kereskedési rendszer a pénteki nap folyamán teljes funkcionalitással üzemel majd, azonban a rendszer napközben bekövetkező bármilyen lassulásánál - az ügyfeleink jobb kiszolgálása érdekében- áttérünk a telefonos megbízási módra, azzal a kiegészítéssel, hogy az eBroker real time árfolyam-szolgáltatása zavartalanul fog üzemelni.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük! Megértését köszönjük
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 21:19
Előzmény: #622  Törölt felhasználó
#623
Gabcsikovo,
most már nekem is, CSAKHOGY nem este kellene működnie!!!
Ricsi és ottilíia miatt nem is izgattam túlzottan magamat, mert nem rosszak a beker árak, de a foti, na az már egy kicsit húzósabb történet...
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 21:12
Előzmény: #621  Törölt felhasználó
#622
Nekem működik.
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 21:04
Előzmény: #620  pami2
#621
No én arra jutottam, hogy átcsattogok az equitashoz a pénzem nagyobbik részével, ebrokin lemondom a magánbefektetői csomagot, tesztelgetem egy ideig a kettőt, és ha minden ok a másikkal, ott maradok.
Esetleg meghagyom ebrokit longnak, arra még jók lehetnek...

Apropó, ajánlom mindenkinek, hogy kattintson a "lekérdezések" alatt a "pénzszámla mozgások"-ra, frissítsen egyet (már aki nem tette eddig meg). Engem elgondolkodtatott, miután összeadtam mennyi pénzt is nyúlnak le a kereskedések után.

És ahogy néztem, az equi olcsóbb is, de majd ha lesznek konkrét tapasztalatok, írok.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek