Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 11:45
#580
Már 2 órája nem képesek az IEB szakértő munkatársai helyrehozni a rendszert.
csak úgy süt a hozzáértés a tárulatból!
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 11:41
Előzmény: #578  Törölt felhasználó
#579
nekem nem tűnt fel hogy ingyen lenne...mikortól?
Bár az igazság az hogy a gagyi 2500 Ft lókaki ahhoz képest mint amennyit az ilyen malőrökön bukik az ember...még ha nem túl nagy büfi akkor is.-
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 11:34
Előzmény: #577  Törölt felhasználó
#578
Hali

Szerintem számítottak ilyen malőrökre mert dec.31-ig
ingyen van a magánbefektetői csomag.
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 10:48
Előzmény: #576  forest_30
#577
Mostmár azért jó lenne ha kijavítanák, 1 óra alatt ez elvárható lenne...
na persze úgy tűnik nem ezektől.
forest_30 2006. 07. 20. 10:42
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#576
Szerintem én is lépek tőlük.
nekem ez a 4. esetem akció közben
elég volt !!!!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 10:26
Előzmény: #566  bpmcwap
#575
Áruld már el honnan tudják hogy te szellőzteted az ebroker hibáit?
Vagy aláírod itt névvel, címmel, szem.ig. számmal?
paxi2000 2006. 07. 20. 10:26
#574
Az e-broker egy megbízhatatlan kereskedési rendszer, ezt választani nem érdemes.
akibaci 2006. 07. 20. 10:22
Előzmény: #572  Törölt felhasználó
#573
Telefonon sem tudtam elérni őket...
Most néztem, hogy a értékpapír transzfer 5000 huf részvényenként/tranzakciónként.
Van ötféle papírom, ez azt jelenti, hogy poziból 25000 forint ellenében tudom otthagyni őket? Frankó...
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 10:05
Előzmény: #569  Törölt felhasználó
#572
Hja, mindig a legrosszabbkor omlik össze.
Én már inkább nem is idegesítem magamat, még pár hét és elhúzok máshová, ezt így nem lehet csinálni!

Addig meg nézzétek a portfoliós promt árfolyamokat, több mint a semmi.....persze ez sem gyógyír az esetleges veszteségekre..
:-(
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 10:04
Előzmény: #569  Törölt felhasználó
#571
Nekem úgy komplett elegem van a magyar e-szolgáltatásokból....
hol az internet szolgáltató döglődik, hol maga az a rendszer amit éppen hasznélsz mint pl. az ebroker vagy más.
1 rohadt hetet nem használtam egy rendszert úgy hogy ne legyen valamilyen hiba.
Ha ez a gyökér ország nincs felkészülve technikailag akkor ne reklámozzák hanem menjünk vissza a papírakták meg a stemplik korába.
ha meg most bukok az ebroker miatt akkor olyan balhé lesz hogy tuti a biztonsági őr fog kidobni a bankból!
De utána megyek is máshová a pénzemmel az is biztos!
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 10:04
Előzmény: #569  Törölt felhasználó
#570
Nekem úgy komplett elegem van a magyar e-szolgáltatásokból....
hol az internet szolgáltató döglődik, hol maga az a rendszer amit éppen hasznélsz mint pl. az ebroker vagy más.
1 rohadt hetet nem használtam egy rendszert úgy hogy ne legyen valamilyen hiba.
Ha ez a gyökér ország nincs felkészülve technikailag akkor ne reklámozzák hanem menjünk vissza a papírakták meg a stemplik korába.
ha meg most bukok az ebroker miatt akkor olyan balhé lesz hogy tuti a biztonsági őr fog kidobni a bankból!
De utána megyek is máshová a pénzemmel az is biztos!
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 10:01
Előzmény: #568  Törölt felhasználó
#569
ilyen a világon nincs. ezt nevezik szolgáltatásnak. egyébként meg a hülye ügyvédeik inkább az ügyfelek érdekeit védjék, mert az ügyfelek fizetnek az ebrokinak a real time adatok szolgáltatásáért és a pénzükért nem kapnak semmit. és még csodálkoznak ha elmennek az ügyfelek.
Törölt felhasználó 2006. 07. 20. 09:57
Előzmény: #567  Törölt felhasználó
#568
ROHADJON MEG AZ EBROKER!
Törölt felhasználó 2006. 07. 19. 15:04
Előzmény: #566  bpmcwap
#567
Szia Bp :)))))))))))
HAJRA EBROKEER!!
bpmcwap
bpmcwap 2006. 07. 19. 14:42
Előzmény: #565  Törölt felhasználó
#566
"HAJRA EBROKER!!" ???????????
:DDDD
Heheheheeeee ugy látom te is kaptál egy mailt az ebroker ügyvédjeitől hogy beperelnek ha továbbra is ilyen lelkesen szellőzteted a rendszer problémáit.... :DDD
Üdv a csapatban... :DDDD
jó cég vaze, a saját ügyfeleit akarja perelni... :DDD
Monnyuk jó csinájják... valamiből élni kell, mert elég gyengus lehet mostanában a felhozatal ha má azt a réteget célozzák az ujabb banerukkel amelyik 30fokos nyári hőségben sállal a nyakában, bézbolsapkával a fején, a sörösüvegét idegesen rángatva büvöli a monitort a kanapén ülve... :DDD Te is ez a tipus vagy JP??? :DDDD
Én inkább PETI-t választottam meg az öltönyös apukáját... nem vagyok az kocsmatipus...
Törölt felhasználó 2006. 07. 18. 12:47
Előzmény: #564  Törölt felhasználó
#565
Ez a kereskedesi rendszer azert is szar ugy ahogy van, mert amikor igy lelassul es orakig a REGISZTRALT uzenetet olvashatja az ugyfel, meg modositani sem tud vagy vissza vonni, aztan egy paici aras megbizasnal akar brutalis bukta is visszakoszonhet ra a teljeseules utan.
HAJRA EBROKER!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 18. 12:44
Előzmény: #563  Törölt felhasználó
#564
én el tudtam érni őket, de így is sikerült miattuk egy tetemes buktát elkönyvelnem mára. össze is vesztem velük, mert csak magyarázkodott a hölgyike, hogy azon vannak, hogy kijavítsák a hibát, de nem tudja, hogy mikorra. a veszteséget meg természetesen nyeljem le. hát ennyit róluk. ha tudna vki ajánlani vmi mást az ebrokeren kívül azt megköszönném
Törölt felhasználó 2006. 07. 18. 12:32
#563
Hali!

Már 2. napja, hogy extra lassúsággal működik az ebroki, valaki tudott velük beszélni, hogy meddig tart még ez a tarthatatlan állapot?
Folyamatosan foglalat a vonal.....

Kb. 3 óra alatt teljesül 1-1 megbízás..

Azt is megköszönném, ha valaki javasolna egy másik, megbízhatóbb alternatívát...
Törölt felhasználó 2006. 07. 17. 16:36
Előzmény: #561  bpmcwap
#562
Krap&BP!

Az az en egyik nagy param, hogy ahol vagyok szamlan tartva, van egy gyanus kis pitianer tolvaj szamlavezetom, es nem merek egyelore kulonosebb penzmozgatasokat csinalni rola, mert mar igy is sok folyt felre szamomra erthetetlenul. Varom, hogy kirugjak.Ha ez meg lesz, lesz merszem a penzemet meg mozgatni is benne, de addig, csak igy farkasszemezunk.
Koszi az infokat.
kRAp mielott barmit is valaszolnal , email megy.
Udv
bpmcwap
bpmcwap 2006. 07. 17. 14:21
Előzmény: #559  Törölt felhasználó
#561
JP!!!!
Ha a tőzsdecápák.hu inditana egy saját tőzsde kereskedési rendszert, melyre garanciát vállanék átigazolnál végre az ebrokertől???? Má engem fáraszt hogy nem teszel semmit vaze!!!!Hot komolyan mondom hogy szeptembertől beinditok egy tőzsdei kereskedési rendszert vaze... Most komolyan!!! Tőzsdecápák kerrendszere nem fagyogatna, mindig hozzáférhetnél a pénzedhez, stb!!!Na érdekel??? Neked még tranzakcios dijból is engednék valamennyit vaze...
Gyere a kövi konfira!!!
ui:Nem viccelek!!!!!!

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek