Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 28. 09:31
#321
Csak nekem vannak gondjaim vagy másnak is?
[an error occurred while processing this directive]
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:03
Előzmény: #321  bpmcwap
#322
Bp!

Nálam OK a dolog, még csak akadásom sincs. Nálad még most is szarakodik?
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 13:44
#323
Az hogy lehet, hogy az aktivalasi arat 22000 ra tettem az eladásit meg 21800-ra és eladta 22000-nél? Nem is volt a közelben 21800.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 13:49
Előzmény: #323  Törölt felhasználó
#324
A 22000-es aktiválás azt jelenti, hogy ha születik egy kötés 22000-en, abban a pillanatban aktiválódik a stoppod és bekerülsz 21800-as eladással a könyvbe. Mivel volt a könyvben még 22000-en vételi ajánlat, ott teljesült az eladás.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 13:54
Előzmény: #324  Törölt felhasználó
#325
OHHHHH tényleg, köszönöm !!!
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 15:55
Előzmény: #322  Törölt felhasználó
#326
a @va anyjukat, má megint!!!!
Error
FW-1 at fw-node1: Failed to connect to the WWW server.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 15:58
#327
Most már kezdek kiakadni!

[an error occurred while processing this directive]

Legalább egy sorry, nem müködik, vagy valami!!!!
Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 09:36
#328
Azt hiszem az IEB újfent segget csinált a szájából. Legkésőbb dec 1.-re ígérték a shortolási lehetőséget az ebrokin. Komolytalan banda, no comment....
Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 10:16
Előzmény: #328  Törölt felhasználó
#329
Ma tettem at az utso forintjaimat is az equitashoz:-) Regota tervezem, de mindig volt valami jo vetel a T+3 napon belul. Most viszont 3 napja nem nagyon longolgattam:-)
Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 11:00
Előzmény: #329  Törölt felhasználó
#330
Én is ezen töröm a fejem, hogy átmenjek.

Talán a költségek sem oly' magasak?

Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 11:26
#331
...hogy én is átvittem egy ideje a lét máshová!!! :)
aki fontolgatja a lépést, EQ-t javaslom vagy a Quaestort (Q közel is van :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 15:35
Előzmény: #330  Törölt felhasználó
#332
Nekem nem a költségekkel van gondom (egy-két ezrelék a különbség az eq.-hoz képest). Maga a renszer alapötlete nem rossz, külföldi részvény, állampapír vétel-eladás, tőkeáttétel lehetősége stb... Csak az a baj, hogy nem fejlesztik (gondolok elsősorban a shortolásra), és a működése is igen darabos. Nem értem, hogy egy banki hátterű brókercég hogy a pi...ba engedheti meg magának ezt. Bevallom nem értek hozzá, de szerintem ha pár (tíz)milliót rászánnának ezekre gyorsan megtérülne nekik.
Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 18:29
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#333
Hello UFA!

A véleményem nekem is dettó ugyanez, s nyaggatom is őket, főleg a shortolás miatt. A darabos működés szerintem egyre kevésbé jelentkezik. Régebben oly sűrűn idegeskedtem miatta, hogy számlát is nyitittam az Equitas-nal, ahová pénzem egy részét át is vettem, de mára odáig javult a helyzet, hogy úgy néz ki itt is, ott is leszek ötvözve így a két rendszer előnyeit.
Törölt felhasználó 2005. 12. 01. 23:33
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#334
:)
én most 4 helyen vagyok :)
test phase :)
majd a "nyertesekre" fókuszálok
sztem Erste se rossz
Törölt felhasználó 2005. 12. 02. 08:42
Előzmény: #334  Törölt felhasználó
#335
Hello AKS!

Majd értesíts a "nyertesekről"! Az Ersténél milyen díjak jutalékok vannak? Külföldi részvényekkel is lehet kereskedni? Van shortolás befektetési jegy stb?
Köszi!
paxi2000 2005. 12. 02. 16:41
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#336
Hogy ne csak szapuljuk őket link
bpmcwap
bpmcwap 2005. 12. 02. 18:29
Előzmény: #336  paxi2000
#337
Nagyon ne kezdj örülni...
1-shortolni CSAK napon belül lehet,
2-a szerződés szerint véletlen időpontban zárják a pozidat 16:15után(baromira nem érdekli őket hogy jól vagy rosszul szállsz ki, a nyereséguk megvan...)
3-tökeáttét eddig is volt, SŐT napon tul is lehetett vinni, persze más volt a neve...
4-egy példa:tegnap volt hogy bazi nagy zuhi után fordult a mol az utolso 30percben és pluszban zárt... Képzeld el ezt a megbizhato ebroker rendszert hogy nyitsz egy TDTshortot és 4kor mikor már keresed a zárást mert -2%ban van a mol, és tiszta hepivagy mert 5szörös tőkeátétellel vettél 200darabaot, kaszálsz vele, happy, dinom dánom, és szokásához hiven ebroker rendszer köszöni szépen!!!Lefagy, de mégy csak az oldaluk sem elérhető nem hogy a kereskedési rendszer-ahogy az általában szokott lenni...Hivod, semmi, hivod, semmi, (én idén nyáron egyszer délután 3tól nem értem el őket, 5kor meg már csak a portás vette fel... aki probálta már őket hivni az tudja..)nyugott vagy, mert tőlaed aztán zárhatják véletlenszerüen hisz -2%on van a mol... még ha nem is te irányitasz de akor is nyertél.... csak hogy pehhedre a mol 16:05kor ugy gondolta hogy -2%ból felmegy +1%ra zárásra... az ebroker kidobta a papirjaid találomra 16:25kor te meg másnap keresed a pénzed ami nincs,mert elvitte a tőkeátétel meg a brokidij... tőzsdézz magyar... ugye ismerős... mert én sajna nem egyszer jártam igy... persze annyival voltam bejjebb hogy nem likvidáltak találomra, mert átlehett vinni a pozit... nem TDT volt hanem sima megbizás...
Az is milyen jó volt mikor a MOLomat nem adták el, másnap meg azzal hivnak föl,. hogy ott van a számlámon adjam el amikor akarom... -5%nál... milyen rendesek... Ja abban meg ne is reménykedj hogy felelőséget vállalnának ilyen esetekben... na most képzeld el hogy egy olyan rendszerre bizod a pénzedet ami még normál felhasználást sem birta megbizhatoan... hogy fogja birni TDTet... rendszer behal tégedmeg találomra adnak el... Szoval én mindenkit óva intek az ebroker rendszerétől, pláne a TDTtől, mert ahogy a topikban is vissza lehet olvasni, sajnos a probléma nem egyedi... :( Pedig jo lenne ez a rendszer ha mukodne, mert a kondijuk jó és többet nyujtanak mint az eq-ezért is választottam őket... lehet pörögni a xetrán... és egyéb helyeken, mig a eqnél nem... csak a lehetőség tudata nekem most már nem elég... kell a bizonyosság... szal én is megnyitottam ma a számlát az eqinél és szépen lassan likvidálom magam a veszteséges üzletből... remélem ezentul a nyereség valoban nyereséget fog jelenteni...
ja, mielőtt megfenyegetne az ebroker egy mailban hogy beperelnek rossz hír keltéséért, leirom hogy nem a rossz hírüket akartam kellteni, hanem leirtam a tapasztalataim valamint a TDTükkel szembeni aggályaim és félelmem az eddigi tapasztalatok alapján!
köszönöm
Törölt felhasználó 2005. 12. 02. 19:09
Előzmény: #337  bpmcwap
#338
Bpmcwap!

Régebben írtad, lesz egy új csapat vagy meglévők, ahol is minden lesz, amit csak ember el tud képzelni (belföldi, külföldi részvény, stb). Ez még él, vagy egyenlőre tárgytalan. Valamikor január 17.-e környékén ígérték bemutatkozásukat, legalábbis mintha ezt olvastam volna tőled. Sajnos csak ilyen ködösen tudok fogalmazni, konkrétumot sajnos te sem írhattál.

bpmcwap
bpmcwap 2005. 12. 02. 19:40
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#339
január 11.e a sajtotájékoztató napja!
Nem akarom megnevezni a hírforrásom,és konkrétabban sem szeretnék irni az infokról, egyrészt mert sokkal konkrétabb információkkal én sem rendelkezem,másrészt mert nem hatalmaztak fel rá, harmadrészt pedig mert kapok tőlük sikerdíjat a marketingkampányért-pláne hogy meg sem biztak vele...
Ez olyan, mint hogy én havi félmillió alatt egy idegen nyelven sem beszélek, aki igen az meg meg is érdemli...:)))
Nekem 5számlám van az ebrokernél, az eqinél ma egy olyan számlát nyitottam amivel kisérleti jelleggel probálkozom a béten való kereskedéssel,de ez nem azt jelenti hogy nem fogok átmenni az ujhoz ha ők lesznek a favorit, de addig is biztonságosan szeretnék trédelni... Azt ugyan is hogy 11.e csak a sajtótájékoztató vagy az indulás időpontja is azt még nem tudom...Mert ugye bejelntik hogy március1el kezdenek akkor az mostantól még bő 4 hónap...
prfecó 2005. 12. 02. 19:48
#340
Bp, mitől félsz. Az ebróker ugy szar ahogy van. Én telefonon adtam el nem létező részvényt , mert azt közölték velem , hogy a nyereségemből azt vettem. Az onnan befolyót MATÁVba pörgettem és kb két hét után kiderült , hogy valamit elbasztak.Közben az árak zuhantak kb 400000 Ft az eltérés. Az a rész , amelyik a szart kavarta az IE-New-York Bróker irodatól télakolt , mert csináltak másnak is mindenféle szart.Azóta ( 5 év ) nem akarnak velem komolyan szóbaállni.Ennyiért nem érdemes pereskedni, majd a közgyűlésen csinálok egy kis ribilliót.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek