Topiknyitó: user01 2019. 12. 11. 18:16

DM-KER Nyrt.  

Új cég készül a tőzsdére:
https://bet.hu/newkibdata/128334758/DMKER_InfoDok_jovahagyas.pdf

https://trendfm.hu/musor?musor=7870&adas=31611
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 19:21
Előzmény: #760  evazeller
senki nem mondja azt hoyg nem megy 60 fole ...Legalabbis en biztos nem csak nem most jott el az ideje amig targyalnak addig lent tartjak az arfolyamot.Nem lehet tudni mikor de en olyna szeptember oktoberre saccolnek hogy vegeznek addig komolyabb rallyt en nem varnek.
evazeller
evazeller ma, 19:16
Előzmény: #761  evazeller
javítás: cégértékelés
evazeller
evazeller ma, 19:15
Előzmény: #760  evazeller
mondjuk nem vagyok szakértője a cégértekésnek, fogalmam sincs, valójában mennyit érhet
evazeller
evazeller ma, 19:04
Előzmény: #758  Csakegyolvaso

szerintem itt valami "mumus" kering , annak az elképzelése, hogy nem mehet 60 fölé
oké, az elmúlt idők kereskedése ezt bizonyította
de én néha bedobtam az "óriásbüfis" elképzelésem, aki vagy akik megvennék ezt a szánalmasan alacsony árfolyamot és azzal a cégben is részesedést szereznének itt, nagyon alacsonyan
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 18:52
Előzmény: #758  Csakegyolvaso
De amugy segitek , Mert ok ugy akarjak.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 18:45
Előzmény: #757  evazeller
Ha arra rajossz miert kellett 55ig lejonnie akkor megkapod a valaszt a kerdesedre.
evazeller
evazeller ma, 18:43
Előzmény: #755  martin36

olvastam, amiket írtatok ma és azon gondolkodom, miért kellene a tőzsdei árfolyamnak levonaglania 48-ig?
úgy értem, van egy vevő, van egy eladó, ha az eladónak és a vevőnek jó a deal 48-on, akkor az azt jelenti, annyit minimum ér a cég, de attól még miért kéne lekövetnünk 48-ig?
Zsimo
Zsimo ma, 17:27
Előzmény: #754  boxer22
Eddig 62-63 ig engedték most se hiszem hogy elengedik felfelé 
https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_2c0edff808cf4ecbfcef871d45e6413d.png
martin36
martin36 ma, 17:09
Előzmény: #754  boxer22
Vagy elaludt ma a karbantarto,vagy mar hamarabb leindult a Balatonra h meg dugo elott leerjen.
Mas magyarazata nem lehet az emelkedesnek.
Ld set,ahol nem balatonoztak,ezzel szemben beture ugyanazt csinaljak,mint itt eddig.
boxer22
boxer22 ma, 16:12
Indulunk
16:11:18DMKER585.5%100058000
16:10:11 DMKER 58 5.5% 7382 428156
16:10:11 DMKER 58 4.5% 3618 208035
16:05:22DMKER584.5%38221965
boxer22
boxer22 ma, 16:09
Na gyerünk-gyerünk
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 11:09
Előzmény: #751  Qwery
Opusz se egybol indult meg volt egy kotelezoi ami50 ft-on votl ha jol emlekszem ott is tartottak 3 honapig aztan elindult.Ez is hasonlo sztem kb 48-ra le fogjak vinni es a dealig ott tartjak csak uyge itt ne mtudjuk a hataridot mikor egyeznek meg ha megfognak elindul.Az egy masik kerdes hogy meddig fog menni.
Qwery ma, 11:04
Előzmény: #747  seniortrader
Persze, igazad van. Én inkább bátorításrnak szántam, hogy van amikor akár sorozatban nem jönnek be a dolgok, de attól még nem kell csüggedni lehet egyetlen ötlet többet hoz mint amennyit 9 rosszul sikerült elvisz. Nekem is volt pár, amiből sokat tanultam. Viszont szeretek ezzel foglakozni, mint egy hobbi. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 11:00
Előzmény: #749  seniortrader
magyarrul ezzel alatamasztotad hoyg bennfentes vagy xD
seniortrader ma, 10:59
Előzmény: #748  Csakegyolvaso
pletyire veszünk, hírre adunk.    főleg kis mutyi papírokban, ahol mindig a kisbüfik tudják meg a híreket legutoljára :)
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso ma, 10:54
Előzmény: #747  seniortrader
Ugye azzal tisztaba vagy amikor lolot bejelentettek akkor mar 180 volt az arfolyam xD
seniortrader ma, 10:52
Előzmény: #744  martin36
figyu, annyi történt, hogy lölö beszállásának hírére ráugrottak páran, repült az árfolyam, ahogy ilyenkor szokott, aki jókor szállt be/ki, az örül, aki ragad, az így járt.  hány ilyen történetet láthattál már  BÉT.-en.
igen, értem, lehetett volna Konzum 2.0, de ez most valamiért nem lett.   vagy lehet, hogy még lesz, csak ki kell ülni.   de per pill amit tudunk, az egy 48-as ár, amit lölöék fizettek, semmi nem indokolja mai információk alapján sem a 80-at, sem a 100-at, az afeletti szintekről már nem is beszélve.
könnyen szerettél volna egy kis pénzt keresni, nem is baj, ezért vagyunk itt.   de van, amikor nem jön be, na ezeket a szituációkat is illik higgadt fejjel kezelni.   csak egy vélemény volt, természetesen.
Qwery ma, 10:44
Még egy. Én is adtam-vettem papirokat de legtöbbször sosem találtam el hogy mikor lehet kiszállni. Pl. 1250-ért adtam el Mastert h majd visszaveszem Randomon mert zavart a magas brókerdíj aztán most már 4000 felett van a papír, de akkor megfogadtam h nem kereskedem rövid távon mert nekem nem megy (bár hál Istennek kb csak felét adtam el) . Szóval érdemes lehet várni. Szóval sajnálom és kitartást
Qwery ma, 10:39
Sziasztok!
Nem szoktam nagyon hozzászólni fórumokhoz de kívülről lelkesen olvasom őket, valsmint figyelem a magyar cégek körüli eseményeket. Sok DM-Ker részvényem sincs csak csipegetem őket más tranzakciók utáni maradványokból (a Random miatt). Én hosszú távon tervezek a papírral, mert próbáltam lekövetni napi heti változásokat, de az nagyon stresszes. Nem nekem való. 
Szerintem a cég mellett szól hogy tavaly fizetett osztalékot. Ha évente fizetne. Hosszú távon jó lehet. Valamint, hogy Lölőék megveszik egy részét 48 Ft áron, ami a mostani ár alatt van. Vannak szerződéseik nagy gyártókkal. Nekem picit olyan mint a Wallis ha a tevékenységet nézem. Mondjuk egy kereskedő és szolgáltató cég, szóval a legnagyobb értékei a munkavállalók meg a megállapodások. Szerintem ha létre jön a tranzakció feljebb mehet. A másik esély ha magasabb forgalom miatt a BÉT-re kerülne. Így több szolgáltatónál lenbe elérhető. 
Ha az Opus tagjaként meg magasabb, stabil megrendeléseket kapna, az is jót tehetne pár év alatt. De összességében ezek csak spekulációk. Nem tudom mi lesz, de kiváncsi vagyok. 
Én óvatosan csipegetek, továbbra is, aztán hosszú távon hátha bejön vagy lesz egy-két nap amikor a spekák célbaveszik a papírt. 
Sok sikert mindenkinek a papírral! 
martin36
martin36 ma, 09:18
Előzmény: #743  evazeller
Meg egy kibaszott szarfaszu kibic,aki negyed informaciok alapjan okoskodik,meg osztja az eszt, mikozben nagy valoszinuseggel ugyanugy szopoagon van ugyanazon a teruleten.
Bolcs foteltudos.
evazeller
evazeller csütörtök, 22:55
Előzmény: #742  evazeller
bátor és okos ember lehet, aki elkeseredett emberen üt
evazeller
evazeller csütörtök, 21:58
Előzmény: #741  Donqatto

én például veszek és adok richtert, 4ig-t, cig-et, wallist, deltát, opust , enefit,és bizony Dm-et is 
szóval miért a lenézés martin felé?
Donqatto
Donqatto szerda, 22:57
Előzmény: #732  martin36
Talán értelmes cégekbe próbálj fektetni XD Az sokat segít...
evazeller
evazeller szerda, 22:33
Előzmény: #739  martin36

nem vagyunk egyedül, rengeteg kispapírt véreztetnek
csak arra kérlek, inkább ne nézd egy ideig, hidd el nekem, lesz visszaút innen
nagyon undorító, amit most csinálnak a DM-ben, de gondolj arra, egy nagy vércse lecsapott rá
tehát nem értéktelen a cég, hanem mesterséges leszorítás megy
teljesen lehet érzékelni a mesterséges leszorítást
kérlek, tarts ki
martin36
martin36 szerda, 22:19
Előzmény: #738  evazeller
Tobb penzt veszitettem mint turelmet.
Nekem itt mar nincs visszaut.
Szo szerint 1 % hasznot sem tudok csinalni elkepeszto hosszu ideje,akkor hogy tudnek 850% -ot?
Megszabdtam egy hataridot,akkor meg jon egy kis penzem mashonnan,ahhoz hozzacsapom ezt a kis maradek morzsat,es megprobalom orok eletre elfelejteni h letezik a vilagon olyan h bet.
Jol elbasztam vele 20-25 evet az eletembol.
evazeller
evazeller szerda, 21:22
Előzmény: #734  martin36

martin, nagyon átérzem az elkeseredettséged, nagyon átjön
ma persze, hogy semmi sem történt, 55-nél áll, és  ahogy Zille írta, már venni sem mer 55-ön, mert az 50-et várja
sókapitányok alaposan elintézték a papírt
de valamit szeretnék írni neked: nem zárom ki, hogy nem hajszolják le 50-ig, de gondolj arra, hogy ahogy volt út lefelé és jó kis pokoli, úgy lesz út felfelé is
csak arra kérlek, ne veszítsd el a türelmed
evazeller
evazeller szerda, 00:14
szeretném, ha együtt örülnénk majd 90-nél, hogy kijöttünk belőle
evazeller
evazeller szerda, 00:06

el ne add itt !
inkább ne nézd naponta
evazeller
evazeller szerda, 00:04

a másik dolog:
minél lejjebb tuszkolják, annál kiszogáltatottabb lesz egy nagy felvásárló számára
úgy tudom, itt 18 millió darab van összesen
megvenni a többségi 10 millió darabot, minél lejjebb tolják, annál könnyebb
550 millió a többségi tulajdon megszerzése?
csak egy, azaz  1 óriásbüfi rákattan, akkor vége a nyomorult leszorítósdinak
martin36
martin36 szerda, 00:00
Előzmény: #733  evazeller
Igazabol gozom sincs mit csinaljak,es olyan vastagonbraulrledety a lelkemre h 100 napokon keresztul csak eses eses es eses van,h szamomra egyszeruen nar elkepzelhetetlen az emelkedes.
A masik pedig h azert vagyok tuti biztos a nullazasban,mert tavaly jun 3 ota arrol szol a tozsdezesem,h teljesen mindegy mit veszek,hol veszem,es mennyi ideig tartom: ha 1 honapig akkor addig,ha 5 honapig tartok egy papirt akkor 5 honapig esik,egeszen addig a percig,amig el nem adom.
Megegyszer mondom,barmeddig tartottam a papirt,eladas utan jellemzoen nagyon max 1,5 nap mulva mindegyikben durva emelkedes kovetkezett,de nagyon gyakran akar 1-2 ora mulva.
Na ezert most kitartom a vegtelensegig,igy aztan a nulla tokeletesen garantalt.
evazeller
evazeller kedd, 23:47

martin, feszítik a húrt sok kicsiben
ezt bírni kell lefelé
néha vihogok és veszek , gyere, majd eladom helyetted
ma deltában történt
tegnap  a megakranban  5.75- 6.4-es vételeimmel
ez egy botránypapír a stroman miatt, és valószínű a cég is összejátszik vele
de:
lesz egy pont, ahol már sokan be fognak szállni
szerintem már nincs messze
martin36
martin36 kedd, 23:30
Előzmény: #729  evazeller
Kiveve ezt?
Na errol annyit h a harnad tokem ott1-ban van,erteke ugy nez ki= 0.
Masik resze set-ben, set = detto DM Ker.,egy fikarcnyival nem kylonb,es most mar ugyanugy kereskedhetetlen is.
Apr. ota egy szikra dealt nem tudtam kotni,gyakorlatilag az osszes befektetes arrol szol,ahogy vegignezem h total nulla lesz a vegosszegem.
Annyira kinkeserves,szanalmas ez az egesz piac,h egyszeruen nincs benne az.emelkedes leghalvanyabb szikraja sem, csak a lassu de biztos konvergalas a nulla fele.
evazeller
evazeller kedd, 23:07
Előzmény: #730  Vicus2000

ha tudod adni 60-on az 57-es vételed, miért ne adhatnád?
itt kicsit másról beszélgetünk régóta
Vicus2000 kedd, 22:55
Előzmény: #718  evazeller
Akkor én 60 on adom
evazeller
evazeller kedd, 22:54
Előzmény: #728  evazeller
egyénként a posvány megakran, amiben majdnem 2 hétig álltam 6.75-6.4-es vételekkel, tegnap elindult 7.5-ig, addig tudtam adni jó sokat,  ma pedig 8 fölé is kínlódták napközben , tehát nincs soha reménytelen papír, kivéve ezt:)
evazeller
evazeller kedd, 22:44
Előzmény: #727  Csabi71

nekem 61 az átlagom, de csak azért, mert már dühből veszek
megnézem, meddig barmolják még
Csabi71
Csabi71 kedd, 22:37
Előzmény: #726  evazeller
Nekem is 90es az átlagom! És akko mi van??? 
evazeller
evazeller kedd, 22:20
Előzmény: #723  Zille

néhány oldalt kéne csak visszaolvasni, ott írtam martinnak, hogy 110-es záró után belevettem 90-en 3K-t ----- nagy dolog, 270 e forint
aztán belevettem 80-on is, egy ideig jól ment az eladás, de 5K-val oda is beszorultam
jött a 70, ott már 6K maradt
jött a 60, itt lehetett kicsit játszani, erre írtam martinnak, hogy jobb,mint a wallis
most 55 az eddigi alj
az elmúlt 3 hétben vettem 57-55 közt 30K-t
már elhiszem az 50-et, valószínű lebarmolják oda
ott leszek
evazeller
evazeller kedd, 22:00
Előzmény: #724  Zille

de:)
de nem:)
de lehetNE, ha 20-50 dühös ember összeállna
Zille kedd, 21:51
Előzmény: #722  evazeller
Ez nem Ámeriká :))
Zille kedd, 21:50
Előzmény: #721  evazeller
Értelek.50-en várom én is.55-ön álltam de kivettem.Ha nem jön le nem jön le.De szerintem le fog :) 70 óta figyelem amúgy.
evazeller
evazeller kedd, 21:49
Előzmény: #720  Zille
gondolkodtam már azon is, ha itt is lenne egy jó reddit-es társaság, akik megvennének 10 millió rv-t, aztán az egekbe húznák a papírt, de ez a magyar tőzsdén nem lehetséges
evazeller
evazeller kedd, 21:47
Előzmény: #720  Zille

50-ig masszívan beállt már régóta 5-5-K vevő mindenhová, de én csak most terjeszkedek lefelé vételben egyelőre 53-ig, és 50.5-re tettem 2K-t
 a forgalmat nem én csinálom, én csak elkapom, amit adnak
tudom, hogy dühből nem jó tőzsdézni, de annyira ki vagyok bukva már erre a papírra, mint martin
tehát megnézem, mit csinál 50-ig

Topik gazda

user01
user01
2 5 5

aktív fórumozók

friss hírek További hírek