Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ezis
ezis 2019. 12. 13. 21:18
#10260
Úgy látom megcsappant az optimizmus. Érthető a hírek és nevek hallatán, én is csalódott vagyok. Volt hasonló negatív tapasztalatom, és szép bukom jó hírekre és szép ígéretekre. A jövő héten meglátom mi lesz, aztán átgondolom...Biztató lenne a jövőt illetően 155 környékén várni. Persze ha a cél az, hogy   felépítenek egy jó céget.... 
Törölt felhasználó 2019. 12. 13. 21:11
Előzmény: #10254  harcsabajusz
#10259
Pontosan aki ideges az biztos bukni fog.
Milyen lehet a jovokep a deltasoknak ?
IT megrendelesek garmada fog ide jonni szerintem.Hetfon venni fogok mert biztos vagyok benne.legalabb 100miliardos ceg fog itt kinoni az elkovetkezo idoszak soran Nyilvan nem ket nap es nem egyhonap alatt.Turelem.
VejkóFélix
VejkóFélix 2019. 12. 13. 21:11
Előzmény: #10253  Tibcsuha
#10258
Nagyon hosszú, mély elemzést igényelne a mondandóm a cég kezdeteitől sok nézőpontból, erre én most nem vállalkozom. Maradjunk annyiban, hogy sok idő telt el a csődegyezség óta és azóta a mindenkori vezetés energiája 70 % át arra használta, hogyan lopja ki a pénzt a kisbüfik zsírján, 30 % fordítódott tényleges munkára. Ez az arány mondjuk innentől kezdve lehetne a fordítottja is és talán nem merészség annyit kérni, hogy amit mi beletettünk az ő kasszájukba, abból kapjunk is vissza valamit. Bocsi, nincs 4-5 órám részletes elemzést írni.
kövesi 2019. 12. 13. 21:06
Előzmény: #10256  Törölt felhasználó
#10257
Amennyiben az árfolyam emelkedik  a játszma nem zéró összegű.
Törölt felhasználó 2019. 12. 13. 21:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#10256
 A rendszer zéró összegű játszmaként működik: amit az egyik elbukik, az a másik haszna...
kövesi 2019. 12. 13. 20:54
Előzmény: #10248  Törölt felhasználó
#10255
Alapjaiban egyetértek.
Ingyen közeli ebéd akkor lehet a tőzsdén, ha az árfolyamok folyamatosan emelkednek , amint ezt napjainkban pl. OTP-nél láthatjuk.
Nálam sokkal tapasztaltabb tőzsdések szerint az árfolyam emelkedéséhez alapvetően két dolog szükséges :
-  minél több pénz amit az emberek a tőzsdén kívánnak befektetni 
-  pozitív várakozás, pszichológia
Szerintem a pszichológiai faktor jelenleg egyértelműen pozitív (Estihílap és Mézcsepp a jelenlegi fundamentumok miatt visszafogottságra próbálnak befolyásolni, kicsit ellendrukkerek) de a tőzsdére jövő új pénz mennyisége a MÁP plusz miatt nem bővül a várakozás szerint.
Nagy mennyiségű  papírról nem tudjuk pontosan milyen szándékú kezekben van.
Várakozásom szerint a cégnél megjelent nevek a jelenleginél számottevően magasabb árfolyamot vetítenek előre, de ennek időbeni bekövetkezése bizonytalan.
Türelem, óvatos pozíció felvétel lehet célravezető.
harcsabajusz
harcsabajusz 2019. 12. 13. 20:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#10254
Otp-t kaphatsz hétfőn ha akarsz. A deltát én sem adom.majd lessz jobb. Ha  két nap alatt nem lett 200 nem kellene hogy elguruljon a gyogyszer. Aki ideges biztos bukni fog. Nem csak itt máshol is.
Tibcsuha 2019. 12. 13. 20:39
Előzmény: #10247  VejkóFélix
#10253
Most világvége van?
Nem értem! Én is jobban örülnék ha 200 felett lenne,de nincs. Ha nem tetszene eladnám és nem idegeskednék. Most sokan idegesek vagytok,amikor meg 80-nál volt mindenki milyen jól tudott beszélgetni. 136 világvége van. Érdekes. Még nem is történt semmi de sokan kikészültek. Mindenkit megértek,de ha itt vagyunk próbáljuk meg kivárni. Ha soha nem menne 200 fölé a papír na akkor tényleg szar van a palacsintában. Én még várok.
giga_rabbit 2019. 12. 13. 20:38
Törölt hozzászólás
#10252
giga_rabbit 2019. 12. 13. 20:37
Törölt hozzászólás
#10251
janika04
janika04 2019. 12. 13. 20:23
Előzmény: #10247  VejkóFélix
#10250
Huh! Vejkó! Te aztán kiakadtál rendesen! :)
Pluto13
Pluto13 2019. 12. 13. 20:14
#10249
Azért töröltem a kommenteket, hogy ne kapjon véglegest 1-2 fórumtársunk akik köztudottan nem trollok.
Törölt felhasználó 2019. 12. 13. 20:08
#10248
Senki nem hitetett el itt semmit. Pusztán a magyarok többsége nem rendelkezik alapvető pénzügyi ismeretekkel és a tőzsde működését meg pláne nem ismerik sokan.
Nem védek senkit, hiszen a NER-részvények átkozott bennfentesek úgy ahogy vannak. De mindenki maga döntött, hogy kockáztat-e vagy sem. 
Ingyen ebéd nincs, a tőzsdén új pénz sincs; a nyerőhöz valakinek bukni kell, ha tetszik, ha nem! Ez a törvényszerűsége a tőzsdének. A kaszinót ne űzzük a BÉT-en, mert kb. annyi esély is marad a vagyonunk elvesztésére, mint egy nyerőgépnél.
VejkóFélix
VejkóFélix 2019. 12. 13. 20:07
Előzmény: #10242  Tibcsuha
#10247
El van varázsolva? Tegyen már rá pluszt, aki itt hallotta a minden honnan suttogó propagandát, folyosói pletykát, hogy majd jól megrántják év végére! A csavar az ott van, hogy addig ne adjon el senki és fossá tömjenek mindenkit! 8 millió db Antall-Barna hírekre, Deltára, CT re is tömés!
Nem az a tisztességtelen, hogy nem lett vagy lesz 200 Ft az árfolyam, hanem az hogy egyáltalán mondtak valamit, lebegtettek, hitegettek és hazudtak, mint a vízfolyás jól felfogott érdekből, előre kitervelten, ipari méretekben tömtek mint a szar! A Delta dealt ki fizette ki? Elárulom, Te és én, meg minden részvényestársad! Mi mentettük meg a céget, a mi pénzünkből van itt minden, amit megcsináltak! Hát én szarok rá, ki mit gondol, kimondom, mert ez az igazság! Nem fogok hozzá jópofát vágni, mert nekünk köszönhetnek mindent! Sokat adtunk, a nevünket, a pénzünket, a lojalitásunkat és ipari tömést kaptunk cserébe!
Pluto13
Pluto13 2019. 12. 13. 20:05
#10246

Úgy látom tetőfokára hágott a hangulat ami jogos és érthető elnézve az árfolyamot.
Ha kérhetem az alpári stílust mellőzzük.
Nehéz idők ezek,átéltünk már nem egyszer ilyet,de mindig fordult a kocka jó irányba.
Kitartást mindenkinek!
Törölt felhasználó 2019. 12. 13. 20:00
Előzmény: #10243  Törölt felhasználó
#10245
Mindez nem 2nap kell hanem honapok.Meszaros Lorincz oriasi bune az hogy elhitettek az emberekkel betesz ma x ft holnap mar kiveszi a 100×at...🤔
Törölt felhasználó 2019. 12. 13. 19:59
#10244
és hát sokaknál nem is ennyi lenne a célár, és mindenhol ez van kivéve 4 IG, mindenkivel ki lett baszva, még 4IG-ben is vagyis mindenhol, reméljük ez lesz a kivétel a névváltozás után, mert amúgy est médiában orbitálisan kibasztak azokkal akik ezreklért vettek és fillérekért adták v bármit csinálták, a kopaszt csak egy dologért lehet nem is tudom a jelzőt h nem csődöltette be az estet, viszont ez durván az ő érdeke volt mert így tudja eladni a filléres papírjait, de mi lesz azokkal, akik mondjuk öngyilkosok lettek v elment az eszük végleg?
Törölt felhasználó 2019. 12. 13. 19:58
Előzmény: #10242  Tibcsuha
#10243
Pontosan ott a pont.Ilyen egyszeru lenne akkor kiszamithato lenne minden a tozsden.Főleg itt a Bet.A 4IG atvertek szerintem osszel mar tudtak hogy nem uzlet.Na ott van a tömés.Elvileg 640ft er  a 4IG minden afelett levő kötés tömés..ha olyan jo lenne a 4IG odament volna az otp De nem idejott
1.egyedul azert tartom es veszem  mert idejott a 2 ember 20%aNem veletlenul szerintem .Nem azert hogy minket atbasszon hanem tudnak valamit amit mi meg nem.ugyvelem es gondolom hogy valami jo uzletetet -amugy mar hoztak is egyet CT 4.5millardos -vagy uzlezeket.Szerintem a 4IG hosszabb tavon megelozzuk bevetel es profit tekinteteben.Csak ismetlem magamat nem veletlenul van itt otp vezerigazgato helyettes.Mit mondott Csanyi papa.Az OTP ben nem kalandorok dolgoznak.!!!!! TEHAT POZITIV SZEMLELET EMBEREK!!!!jobb lesz mint a4IG(Akkor kell aggodni ha eladjak a reszuket.,de errol nincs szo )
Tibcsuha 2019. 12. 13. 19:44
#10242
Sokan ember kicsit elvan varázsolva! Azt gondolták,hogy december 20-ig lezárul a deal és 200 felett lesz az árfolyam. Erre hgondolják a világon nincs ennél egyszerűbb üzelt ,ezért betette a szaros alsóját is és várta a csodát. Szerintetek ez így műkődik? Dec.10 bedobok egy 10-est ,mert dec.20-ig tuti megkeresem majdnem a dupláját! Most meg mindenki át van vágva. Nem mondom,hogy nyugi,de van más választás is....
Hajrá Delta!
😉
MrAdokVeszek 2019. 12. 13. 19:43
Törölt hozzászólás
#10241

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek