Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kszsah1 2026. 05. 14. 16:37
#7100
holnap 7vége ,  nyomás lehet lefelé a lufi árfolyama ,  ma is betli van sajnos ,  50 alá 
kszsah1 2026. 05. 13. 13:56
#7099
piros betli ma is a lufnál ,  kevés forgalom a 7en igy becsákolhat 50 alá sajnos
kszsah1 2026. 05. 11. 14:00
#7098
záróra beeshet az árfolyam a lufinál , sajnos
kszsah1 2026. 05. 08. 15:29
#7097
7vége van , betli lehet záróra a lufinál
kata311
kata311 2026. 05. 07. 13:26
Előzmény: #7095  kszsah1
#7096
Mókuci, mi lesz ha 65 alá megy?
Nehogy valami hülyeséget csinálj.....:-))
kszsah1 2026. 05. 07. 10:53
#7095
ljön a 7vége , tömés lehet 55 alá a lufinál , sajnos
Flendike 2026. 05. 06. 11:16
Előzmény: #7092  fiftififti
#7094
Csak a szoki, 20-25% majd zsupsz vissza .
Hullygàn ahogy írta ennyi
kszsah1 2026. 05. 06. 08:26
#7093
55 alá lehetséges a lufi árfolyama a mai napon záróra ,  meglátjuk mijen forgalommal
fiftififti 2026. 05. 05. 11:53
Előzmény: #7091  kata311
#7092
Bizony állt, kedves Kata😃
Ma reggel el is adtam a szokásos 26000-es pakkom amit múlt héten vettem alig 50 felett. 
A komolyabb pakk az maradt.
Épp ma beszéltem haverral, aki szintén rendelkezik nagyobb pakkal, és ugyanúgy kereskedik a játszóssal mint én. Szóval agyaltunk, hogy pont fordítva kellene basszus, a több százezres tételt eladni, a 25-30 ezrest tartani, akkor bizony egy szavunk sem lenne 😃😃
Azért ha minden nap nem is papsajt, de 1-2 heti szinten a játtszóssal összejön pár százezer haszon.
De amúgy tényleg idegőrlő amit művelnek az állandó egy-két napos meghúzással ,aztán vissza a kiinduló pontra!!
Erre is írtam ,mikor lesz ez 100 ft, szerintem soha. 
A 80 elérhető talán, ott dobom is a francba azt az egész szart.
Ja, aztán visszaveszem 50 körűl újra😃
Azért sok sikert mindenkinek ,és mégtöbb türelmet!!
Azért a Goodwill vígasztal, na az ha bejön akkor be is fejezem ezt a mutyi, tetves tőzsdét!!
kata311
kata311 2026. 05. 05. 11:22
Előzmény: #7089  fiftififti
#7091
Fifti, azért gondolom tegnap állt mint a cövek
ne legyél ennyire pesszimista, mert nem minden nap papsajt
kata311
kata311 2026. 05. 05. 11:20
Előzmény: #7088  kszsah1
#7090
Csórikám, mit nézel?
1,2 millió papír forgott ma, 73 m ft értékben
korábban voltak napok, mikor 5-10db kötés volt
tuggyuk, minden relatív
fiftififti 2026. 05. 05. 11:13
Előzmény: #7088  kszsah1
#7089
Úgy látszik megint és mindig a szokásos 1-2 napi felhúzás néhányszor egy évben, aztán esik vissza a kiínduló pontra!!
Persze ha megindul mindenki reménykedik hogy na most lesz 100 ,de szerintem ez a büdös életben nem lesz 100, nemhogy 210!!
kszsah1 2026. 05. 05. 11:09
#7088
7végére nagy buktára lehetséges a lufinál ,  nincs forgalom ,   
vinup 2026. 05. 04. 17:46
Előzmény: #7086  hekki
#7087
De még mekkorát 🙂
hekki 2026. 05. 04. 17:38
Előzmény: #7081  kszsah1
#7086
Kipukkadt a lufi topik:)
kszsah1 2026. 05. 04. 12:28
#7085
a 7en piros betli leheséges a lufinál megint sajnos
Shaun 2026. 05. 04. 10:43
Előzmény: #7083  kszsah1
#7084
😂
kszsah1 2026. 05. 04. 10:41
Előzmény: #7082  Pluto13
#7083
aki nem dolgozik az ne is egyék
Pluto13
Pluto13 2026. 05. 01. 14:59
Előzmény: #7081  kszsah1
#7082
Ünnep nap van😂ne dolgozz annyit..
kszsah1 2026. 05. 01. 14:19
#7081
jövö7en   45 alá is eshet a lufi ,  betli lehet május megint

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek