Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Flendike 2026. 04. 15. 08:58
Előzmény: #7039  Pluto13
#7040
Csak annyit szentelek neked amennyit te szenteltél nekem, pont annyit.
Jászai leadta a drótot neked , vagy mire véled ezt a határozott kijelentèst?! 
Mert ez megint elég megtévesztő részedről!! 
De gondolom akkor betoltál mindent ha ennyire jó infoid vannak.
Szerintem először tegyétek rendben azt a kérdést a homokozodba hogy neres vagy nem neres?!
Egymast oltjatok egymason keresztul beszelve hogy neres vagy nem neres😂
Mindenki tudja hogy neres papir, napokkal ezelott is lekozoltek a tobbi ner papirral egy lapon .
Az egesz ceg a par hulye gyereken kivul a ner atjarohaza volt, nagyin jol tudod mirol beszelek, veig kovetted a papirt eveken keresztul…
 A fb tagok mind neresek…
Azok szerinted miert vannak ott?
 Sugok kicsit en is neked, figyelnek a kiosztott penzekre 😉
Neres - nem neres- haboru es beke- virus- oltas , minden megfogta a pappet, de csak kizarolag ezt a pappet, ugye??
Egyszeru kilapatolo hely ner kozeli felugyelettel.
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 15. 08:48
Előzmény: #7038  Flendike
#7039
7 éve szopatja Jászai a céget a Neren keresztül.Kezdve a részvénybevezetés folyamatos megakasztásával,és még lehetne hosszasan sorolni.Ne legyél már ennyire okos!Ha valamit nem tudsz,akkor ne okoskodj.Akadjál már le rólam!
Flendike 2026. 04. 15. 07:23
#7038
Valaki szoljon mar a homokozoba kis bolygonak, 7 eve veri a papirt a vilag, mit csinalt eddig aludt?!
Vagy enyire eggyugyu? 
Es csak ezt a pappet erinti 7 eve minden ami a vilagban tortenik, oriasi a porond mester😂😂😂😂
kszsah1 2026. 04. 14. 13:00
#7037
piros betli ma is lufi éknál ,  irány lehet 35 alá a 7en ,   mosoly és séta ....
R00
R00 2026. 04. 13. 17:40
#7036

Gyenge muzsika, pedig nem is "NER".
Vagy mégis.?
Flendike 2026. 04. 13. 09:54
Előzmény: #7033  raus
#7035
Allitolag nem neres  a pappeee, kis bolygo szerint🤣🤣🤣
kszsah1 2026. 04. 13. 09:24
#7034
7eleje van , piros betli a javából a lufnál ,  úgy látszik irány 30 frt .  
raus 2026. 04. 12. 21:20
#7033
Úgy látom a Tisza kimossa a 30-20-10 szintjére ezt is 
Ráérünk venni 
Mire is vártak ezek? Így mindenki mínuszba lehet 
kszsah1 2026. 04. 10. 12:41
#7032
7 vége van , záróra betli lehet 40 alatt is lehet a lufi árfolyam sajnos i
Donqatto
Donqatto 2026. 04. 09. 17:59
#7031
Még ellopnak egy kis pénzt amíg tudnak, piaci alapon biztos nem nagyon kapnának ekkora hitelt
Flendike 2026. 04. 09. 17:45
Előzmény: #7027  Pluto13
#7030
A futáson volt a lényeg komi, hogy te pont mindig arra futsz , na és te bezzeg látod az arcukat hogy nem stresszelnek. Kvazi az az uzeneted hogy ti se stresszeljetek. 
(Az este és ház körül felesleges korites volt reszemrol  a mondandoba.)
Hogy erzed magad 7 ev utan 42 forintal, valasztas derekam ,te se stresszelsz mert a sracok arca se stresszes?!  ?!
Pontosan az ilyen beirasaid alapjan es azok alapjan mondtam a kartekony tevekenysegeidet hogy 7 even keresztul aki lemerte irni a homokozodba azt ami mar teny, mert esetleg mas hamarabb leolvasta a villanyorat veluk kapcsolatban mint te vagy mas , az mehetet meg kiraktad. Ugy vedted a homokozodat evekig a realis negativ megitelestol mint hulye gyerek az aranytojasat.
Itt mar csak az a kerdes komi, hogy szandekosan csinaltad ezt a homokozodba , vagy ennyire naiv vagy te is? Utobbit ketlem rolad. 
Reszemrol befejztem veled de remelem atment a lenyeg .
Meg annyi ,hogy soha nem beszeltem le , amiket irtam azok mind teljesultek negativ  iranyba,tettem ezt mindig pozibol,de ha annyira kepbe vagy pont tudnod kellenne😉
ronaldinyo 2026. 04. 09. 17:11
Előzmény: #7028  ronaldinyo
#7029
nutex 2
ronaldinyo 2026. 04. 09. 17:11
Előzmény: #7024  ronaldinyo
#7028
lassan de biztosan 
Pluto13
Pluto13 2026. 04. 09. 16:58
Előzmény: #7025  Flendike
#7027
A stílusod,szóhasználatod,ékezet nélküli írásaid árulkodók,de ebbe most ne menjünk bele.Egyébként egy szóval sem írtam,hogy este futok,és azt sem,hogy a házuk körül.Így terjednek a pletykák :)Miért lennék kártékony?Soha  egy szóval nem bíztattam senkit vételre,max poén szinten.Ellenben ti vagytok azok,akik folyamatosan lebeszélitek a részvényt,az emelkedésben meg kussoltok.További jó eszmecserét nektek.
kszsah1 2026. 04. 09. 13:52
#7026
jól tartja a árfolyamát ma a lufi ,  holnap lehet inkább betli , 40 alá is becsúzhat .   7 vége...
Flendike 2026. 04. 08. 19:13
Előzmény: #7004  Pluto13
#7025
Nem tudom hányszor fogsz még más valakire “rárakni”.
Abba meg hogy ki mennyit lát a sztár pappédba azt hagyjuk  sztem.
Legkártékonyabb ember vagy a homokozodba hosszu evek ota.
 Tovabbi kellemes esti futásokat a delta vezetőkkel.😂😂
Régen volt aki pappal együtt jart konditerembe, te futsz  a házuk körül, és azt mondod nem tűnnek idegesnek.
Persze hogy nem tűnnek, én se , te se, es mas se tűnne annak amikor havonta koppanak a milliok, a felso kategorias autok, es minden más amit el lehet szamolni a megelheteshez, es a hatso ajton a kilapatolas / vissza osztas. 
Ki az a hulye aki idegesnek tunne ilyenkor?
ronaldinyo 2026. 04. 07. 13:58
Előzmény: #7023  kszsah1
#7024
17ft rés közeledik.
kszsah1 2026. 04. 07. 13:57
#7023
piros betli lehet a 7en , szabad lehetséges 35 alá is sajnos a lufinál
ronaldinyo 2026. 04. 07. 13:06
#7022
szép megy 40 alá.borzalom
Donqatto
Donqatto 2026. 04. 01. 09:48
#7021
Itt az a gond, hogy üzemi szinten is veszteséges (EBIT)
Azért gondoljunk csak bele...ha háttérrel ezt sikerül összehozni...mi lesz háttér nélkül...én messze kerülném 30 forintig ezt a moslékot...Valahol elfolyik a zseton, ez szinte biztos

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek