Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:31
Előzmény: #136034  Törölt felhasználó
#136040
EBWTIOILTS45 forgalmát az elmúlt 1 órában Ft-ban meg4-szereztem és 16-ről 56-ra növeltem a darabszám forgalmát. :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:25
Törölt hozzászólás
#136039
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:25
Törölt hozzászólás
#136038
atiska83
atiska83 2014. 09. 11. 13:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#136037
A certik úgy szarok ahogy vannak, szerintem... :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:23
Törölt hozzászólás
#136036
Denever 2014. 09. 11. 13:17
Előzmény: #136034  Törölt felhasználó
#136035
SP a 84-et tuti megnézi ma.
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:16
Előzmény: #136032  Törölt felhasználó
#136034
Háhá! Elkelt 4350-en. Az olyan 90,55 lehet WTI-ben. Trend is my friend! :)))
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:13
Előzmény: #136028  sellMcsitri
#136033
belongoltam :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:12
Előzmény: #136030  Törölt felhasználó
#136032
Ez már azért durva. Inkább mégis csukni kéne. Csak vegyék már meg!!!
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:12
Előzmény: #136029  Törölt felhasználó
#136031
Te tudod, olajhoz nem értek semmit sem! Ha értenék én lennék a dzsoki júúúing :-)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:11
Előzmény: #136029  Törölt felhasználó
#136030
WTI 90,58. :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:10
Előzmény: #136026  Törölt felhasználó
#136029
A két long certi forgalama megközelíti a 8 M Ft-ot, a short certik közül ma még csak az egyikben volt kötés, az enyémmel együtt a forgalma 153000 Ft. Ez azért csak jelent vmit. Vissza is vontam az eladási megbízást.
sellMcsitri 2014. 09. 11. 13:09
Előzmény: #136018  Törölt felhasználó
#136028
nézd meg a (#136001) hsz-emben a képet :)
sellMcsitri 2014. 09. 11. 13:08
Előzmény: #136019  Törölt felhasználó
#136027
hívd fel őket, még arra is van remény, hogy felveszik a tel-t :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:07
Előzmény: #136020  Törölt felhasználó
#136026
az gáz, ha ennyire illikvid, ezért nem veszek olyat, amit előtte nem néztem meg - nem ismerem.

Most mi lesz akkor? Olajkutat adnak ennyiért?
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:06
Előzmény: #136017  Törölt felhasználó
#136025
ennyire aprólékosan nem néztem meg, de miért 44 a vége?
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:05
Előzmény: #136019  Törölt felhasználó
#136024
Nem elég a nagyon karitatív 35 Ft-os spread, még nyerőben is akarod dobni? Nem vagy te egy kicsit telhetetlen? :)
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:04
#136023

Szia Szuperzold !

BP forexnél tegnap 1982.5 volt az alja sp-nek.

Bocs,de Te szerintem mindent pont fordítva csinálsz mind ahogy azt kellene.

Olyan instrumentummal kereskedsz ami ha jól értem számodra nem is elérhető a fő kereskedési idejében,így értelemszerűen pont a legnagyobb mozgásokból legtöbbször kimaradsz,

Ott lépnél shortba ahol már inkább long beszállót kellene keresni és onnan longolnál ahol már short beszállót kellene keresni.

30 pontot akarsz elhozni de ha 15 pontot ellened megy a piac már őszülsz.

egyértelmű,hogy nem a megfelelő kockázati szintet alkalmazod.

jelenlegi tudásodhoz mérten pld sp 500 esetén egy 30 pontos nyereséghez 30 pontos veszteséget kellene szánolnod,ami 2%-nál nem lehetne nagyobb a törzstőkéhez viszonyítva.

de ha pld 10 pontot szeretnél elhozni akkor max 10 pont veszteséget lehetne 1 % kockázattal beválalni.

Majd ha tíz poziból legalább 8-nyerő lesz akkor lehet növelni a kockázati szintet a pszichés teherbíró képességnek megfelelően.

Más,ha valaki kereskedik egy instrumentummal,akkor vegye a fáradságot és nézzen utána,hogy mik a jellegzetességei,hogy viselkedik,ázsiai,európai,amerikai piaci nyitvatartási időben,hogyan reagál hírekre.

Ha gyertyakombinációk alapján kereskedik,mint én akkor keressen olyan gyertyakombinációkat több idősíkot figyelve az adott instrumentumon belül ahol 10-ből 8-9 esetben ugyan az a válasz,és kereskedje azt.

A napon belüli és a több napig tartott pozícióknak is más más technikája van,ott a túlvettségi ill. túladottsági szintet érdemes még nézni a gyertyák mellett,azt az indikátort választva ami az adott instrumentumra láthatóan a legmegbízhatóbb.

Van aki meghatározott szintek elérésekor lép pozícióba,és azt nagy hatékonysággal le is kereskedi.
Egy adott szinten viszont egyáltalán nem biztos,hogy meg is áll ott az árfolyam,ha viszont egy az adott szintnél a megfelelő gyertyakombináció is megjelenik,az megerősíti a fordulás jeleit.

A hatékony kereskedés egyik alapja a megfelelő bróker cég,akinél ez nem adott az ne csodálkozzon azon,hogy talicskát tologatva, a lovaskocsi is elszáguld mellette.

Demónak nem vagyok a híve,mert nem tanít felelősségvállalásra,akkor inkább élesben nagyon kicsi kockázati szinttel,hogy érezze a kereskedő a döntéseinek a súlyát.

A másik,hogy egyáltalán nem való mindenkinek a tőzsde,és jobb ha az elején keveset veszít mire erre rájön és nem bukja a teljes vagyonát.

Még annyit a tőzsdén való nyerés nem a szerencse kérdése,hanem kizárólag a tudáson mullik,ideig-óráig tarthat a szerencse meg számlát,de ha az elfogy akkor a számla is nagyon hamar lenullázódik.
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:03
#136022

Szia Szuperzold !

BP forexnél tegnap 1982.5 volt az alja sp-nek.

Bocs,de Te szerintem mindent pont fordítva csinálsz mind ahogy azt kellene.

Olyan instrumentummal kereskedsz ami ha jól értem számodra nem is elérhető a fő kereskedési idejében,így értelemszerűen pont a legnagyobb mozgásokból legtöbbször kimaradsz,

Ott lépnél shortba ahol már inkább long beszállót kellene keresni és onnan longolnál ahol már short beszállót kellene keresni.

30 pontot akarsz elhozni de ha 15 pontot ellened megy a piac már őszülsz.

egyértelmű,hogy nem a megfelelő kockázati szintet alkalmazod.

jelenlegi tudásodhoz mérten pld sp 500 esetén egy 30 pontos nyereséghez 30 pontos veszteséget kellene szánolnod,ami 2%-nál nem lehetne nagyobb a törzstőkéhez viszonyítva.

de ha pld 10 pontot szeretnél elhozni akkor max 10 pont veszteséget lehetne 1 % kockázattal beválalni.

Majd ha tíz poziból legalább 8-nyerő lesz akkor lehet növelni a kockázati szintet a pszichés teherbíró képességnek megfelelően.

Más,ha valaki kereskedik egy instrumentummal,akkor vegye a fáradságot és nézzen utána,hogy mik a jellegzetességei,hogy viselkedik,ázsiai,európai,amerikai piaci nyitvatartási időben,hogyan reagál hírekre.

Ha gyertyakombinációk alapján kereskedik,mint én akkor keressen olyan gyertyakombinációkat több idősíkot figyelve az adott instrumentumon belül ahol 10-ből 8-9 esetben ugyan az a válasz,és kereskedje azt.

A napon belüli és a több napig tartott pozícióknak is más más technikája van,ott a túlvettségi ill. túladottsági szintet érdemes még nézni a gyertyák mellett,azt az indikátort választva ami az adott instrumentumra láthatóan a legmegbízhatóbb.

Van aki meghatározott szintek elérésekor lép pozícióba,és azt nagy hatékonysággal le is kereskedi.
Egy adott szinten viszont egyáltalán nem biztos,hogy meg is áll ott az árfolyam,ha viszont egy az adott szintnél a megfelelő gyertyakombináció is megjelenik,az megerősíti a fordulás jeleit.

A hatékony kereskedés egyik alapja a megfelelő bróker cég,akinél ez nem adott az ne csodálkozzon azon,hogy talicskát tologatva, a lovaskocsi is elszáguld mellette.

Demónak nem vagyok a híve,mert nem tanít felelősségvállalásra,akkor inkább élesben nagyon kicsi kockázati szinttel,hogy érezze a kereskedő a döntéseinek a súlyát.

A másik,hogy egyáltalán nem való mindenkinek a tőzsde,és jobb ha az elején keveset veszít mire erre rájön és nem bukja a teljes vagyonát.

Még annyit a tőzsdén való nyerés nem a szerencse kérdése,hanem kizárólag a tudáson mullik,ideig-óráig tarthat a szerencse meg számlát,de ha az elfogy akkor a számla is nagyon hamar lenullázódik.
Törölt felhasználó 2014. 09. 11. 13:02
Előzmény: #135954  Szuperzold
#136021

Szia Szuperzold !

BP forexnél tegnap 1982.5 volt az alja sp-nek.

Bocs,de Te szerintem mindent pont fordítva csinálsz mind ahogy azt kellene.

Olyan instrumentummal kereskedsz ami ha jól értem számodra nem is elérhető a fő kereskedési idejében,így értelemszerűen pont a legnagyobb mozgásokból legtöbbször kimaradsz,

Ott lépnél shortba ahol már inkább long beszállót kellene keresni és onnan longolnál ahol már short beszállót kellene keresni.

30 pontot akarsz elhozni de ha 15 pontot ellened megy a piac már őszülsz.

egyértelmű,hogy nem a megfelelő kockázati szintet alkalmazod.

jelenlegi tudásodhoz mérten pld sp 500 esetén egy 30 pontos nyereséghez 30 pontos veszteséget kellene szánolnod,ami 2%-nál nem lehetne nagyobb a törzstőkéhez viszonyítva.

de ha pld 10 pontot szeretnél elhozni akkor max 10 pont veszteséget lehetne 1 % kockázattal beválalni.

Majd ha tíz poziból legalább 8-nyerő lesz akkor lehet növelni a kockázati szintet a pszichés teherbíró képességnek megfelelően.

Más,ha valaki kereskedik egy instrumentummal,akkor vegye a fáradságot és nézzen utána,hogy mik a jellegzetességei,hogy viselkedik,ázsiai,európai,amerikai piaci nyitvatartási időben,hogyan reagál hírekre.

Ha gyertyakombinációk alapján kereskedik,mint én akkor keressen olyan gyertyakombinációkat több idősíkot figyelve az adott instrumentumon belül ahol 10-ből 8-9 esetben ugyan az a válasz,és kereskedje azt.

A napon belüli és a több napig tartott pozícióknak is más más technikája van,ott a túlvettségi ill. túladottsági szintet érdemes még nézni a gyertyák mellett,azt az indikátort választva ami az adott instrumentumra láthatóan a legmegbízhatóbb.

Van aki meghatározott szintek elérésekor lép pozícióba,és azt nagy hatékonysággal le is kereskedi.
Egy adott szinten viszont egyáltalán nem biztos,hogy meg is áll ott az árfolyam,ha viszont egy az adott szintnél a megfelelő gyertyakombináció is megjelenik,az megerősíti a fordulás jeleit.

A hatékony kereskedés egyik alapja a megfelelő bróker cég,akinél ez nem adott az ne csodálkozzon azon,hogy talicskát tologatva, a lovaskocsi is elszáguld mellette.

Demónak nem vagyok a híve,mert nem tanít felelősségvállalásra,akkor inkább élesben nagyon kicsi kockázati szinttel,hogy érezze a kereskedő a döntéseinek a súlyát.

A másik,hogy egyáltalán nem való mindenkinek a tőzsde,és jobb ha az elején keveset veszít mire erre rájön és nem bukja a teljes vagyonát.

Még annyit a tőzsdén való nyerés nem a szerencse kérdése,hanem kizárólag a tudáson mullik,ideig-óráig tarthat a szerencse meg számlát,de ha az elfogy akkor a számla is nagyon hamar lenullázódik.

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek