Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csdobos 2026. 06. 03. 16:26
#305540
Azért nem árt figyelni közben Nasit is..Még az utolsó órában is lefordulhat.újra..
csdobos 2026. 06. 03. 16:15
Előzmény: #305523  tom122
#305539
Szerintem meg Dax lecsoroghat par nap alatt 24.000 alá...Usa nélkül is..
Csinált már ilyet..
A 25.250 erős ellemállása volt..Csak felszúrogatott 300 fölé,de vissza is esett..
Szóval inkább továbbra is a Dax shortnak adnék nagyobb esélyt mint a Nasinak,hiába van már a fellegekben..
Menekülő indexként használják egy ideje a befektetők..
tibbi60
tibbi60 2026. 06. 03. 16:15
Előzmény: #305537  csdobos
#305538
nasi napos 20-asig le is jöhetne
csdobos 2026. 06. 03. 16:05
Előzmény: #305536  tibbi60
#305537
Ezt is megköszönhetjük hogy a 30.800-as felszúrástól végre hajlandó volt lecsúszni 1%-ocskát..de már repül is visszafelé..longot persze megint nem mertem..
Ellenkezik az elveimmel..
A vesztő elvekkel..🤪
tibbi60
tibbi60 2026. 06. 03. 15:56
Előzmény: #305535  csdobos
#305536
akár 717-ig
csdobos 2026. 06. 03. 15:53
Előzmény: #305533  csdobos
#305535
520-mál zárva..
H4 boliközépről pattanás van..
tom122 2026. 06. 03. 15:52
#305534
NQ eddig jó,ott jön ki egy short irányú adat 16 kor,ezért nyitottam shortot,kérdés meddig megy,mert este meg jöhet long irányú adat zárás után,igy le fölre számitok 30300 nál van támasz
csdobos 2026. 06. 03. 15:35
Előzmény: #305532  csdobos
#305533
Azért 790-en sikerült megcsípni..
csdobos 2026. 06. 03. 15:33
Előzmény: #305531  tom122
#305532
Dehogyis..
Tegnap is pont ezt sz@ptam be..Dax nem megy ilyenkor már sehova..
Nasi meg felfelé...
De én is a Nasi shortokat nyitogatom még mindig...
tom122 2026. 06. 03. 14:50
#305531
DAX simán fel csapódhat NQ meg le
tom122 2026. 06. 03. 14:38
#305530
nyitottam egy NQ shortot,hátha
ktamask 2026. 06. 03. 13:41
Előzmény: #305523  tom122
#305528
Az előbb leírtam hogy kiknek a longja.
Legyél már egy kicsit komoly.
Ha USA fordul, dax geotermikus energiát fog keresni.
ktamask 2026. 06. 03. 13:40
Előzmény: #305524  tom122
#305527
Ajatollah keresi a béke tollat de csak patriot rakétákat talál.
A szerencsétlen.
Spiller 2026. 06. 03. 12:33
#305526
eladtam a dax shortom felét.   kicsit uncsi ha eladom felmegy ha tartom lemegy. most kicsesztem vele. lefeleztem. Most oldalazni fog vagy mi a tkm.. 
tibbi60
tibbi60 2026. 06. 03. 12:22
Előzmény: #305524  tom122
#305525
Szia,amíg taco el nem  húz onnan,nem lesz nyugi
Hazudhat akármit,addig bennfentes késik ,úgyis csak a pénz érdekli 
tom122 2026. 06. 03. 12:15
#305524
Na betelefonáltam az Axiosnak és azt mondtam,hogy benfentes vagyok,és akár már ma aláírjak a 100 éves békekötést,remélem ez beomlassza ezt a szutyok olajat :)
tom122 2026. 06. 03. 12:07
#305523
25316 nál DAX ellenállása oda várnám vissza ,remélem csak föl mászik odáig ez a veszett kutya :))
Nesztee
Nesztee 2026. 06. 03. 11:40
Előzmény: #305516  tom122
#305522
🤣
ktamask 2026. 06. 03. 11:23
Előzmény: #305519  tom122
#305521
Dax -300 kb.
Nq ath.
25300-25300 is volt anno
Most?
24880-30700?

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek