Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask 2026. 06. 02. 11:39
#305480

dniel: DAX kutyaház akcióban!
ktamask 2026. 06. 02. 11:29
#305479

olaj 1h dupla alj készülgetne a bollinger aljánál.
Trump böföghetne valami negatívat..
ktamask 2026. 06. 02. 11:28
#305478

kis tf-en nagyon csúnya fej váll van dax-ban, új csúccsal.
ktamask 2026. 06. 02. 10:57
Előzmény: #305474  tom122
#305477

https://kephost.net/p/MjQyNTYwNg.png
DAX 1h:
csökkenő csatornából kikukucskált.
Kérdés lesz-e ereje továbbmenni.
Megcsinálta a várt réstöltést, hír segítségével, taps.
ktamask 2026. 06. 02. 10:45
Előzmény: #305474  tom122
#305476

Trumpli ha már olaj shortban érdekelt, és nem longban: nem hiába akar békét
+ 1-2 gereblyével, vasvillával állhatnak már a háta mögött.
+ elvileg nem háborúzgathat csak úgy, ahogy ő gondolja, tehát meg van kötve a keze: tehát az egyetlen út a béke.
DAX szerintem ezt is árazza, én meg a beesését.
ktamask 2026. 06. 02. 10:41
Előzmény: #305471  tom122
#305475

Felesleges TA-zni.
Trump éjszaka lebaszta Netanjahu-t.
Vagyis a tegnapi hír "ignoreálva" van Trump által.
Ezért volt erős a DAX.
No de akkor NQ miért nem megy? Mire vár?
NQ 0,1%
DAX +1,1%. DAX korrigálása odacsaphatna NQ-nak.
tom122 2026. 06. 02. 10:18
Előzmény: #305473  tom122
#305474
25000 nél lett most egy támasz DAX - nál,odáig visszamehetne visszatesztelni a mostani kitörést
tom122 2026. 06. 02. 10:16
#305473
340 ről van DAX shortom500  as stoppal fél pozival,25000 köré lejöhetne
tom122 2026. 06. 02. 10:13
#305472
Brent támasznál van,míg DAX kivitte az ellenállást,vagyis továbra is katyvasz az egész,legalábbis nekem ,nagyobb idősikon óráson nem igazán tudok benne trendet látni, időnként beesik majd felnyomják,hol kicsit hol nagyot hasra ütés szerűen, nagyon ronda  mozgása van,hozzá képest az NQ most egy szép trendelő árfolyam.
tom122 2026. 06. 02. 10:09
#305471
Dax  felmegy szerintem vagy ATH ra vagy ATH közelre és onnan fog beszakadni, hogy érdekes legyen,mondjuk ezt a variációt már láttam tőle.NQ ,reggel jó lett volna ha gép közelben vagyok,támasznál fordult megint,szerintem ot is lehet ATH vagy a tegnapi csúcs
Nesztee
Nesztee 2026. 06. 02. 10:09
#305470
Elmarad a big short júniusra? ....azt ígérték itt néhányan🤔
Pipacs20 2026. 06. 02. 09:42
Előzmény: #305463  ktamask
#305469
DAX mit gondolsz, meddig csordogál "felfelé"? A múlt heti 25400-ak, vagy a tegnapi 25300 ami inkább élő vajon? Ha az olaj fordul, gondolom lefordul ez is. Egyelőre az is csorog lefelé.
ktamask 2026. 06. 02. 09:41
#305468

A rekordméretű beavatkozás vegyes fogadtatásra talált a piacon. Egyes elemzők szerint a lépés segített megfékezni a túlzott volatilitást, mások viszont megkérdőjelezték a hatékonyságát. Utóbbiak arra hivatkoznak, hogy a jegybanki akció nem tudta érdemben megváltoztatni a piaci hangulatot, és csupán az egyoldalú intervenció korlátaira világított rá.
Egy idő után megunják és hazamennek, és akkora rakéta jön ki 160 fölé, hogy lehet pislogni.
ktamask 2026. 06. 02. 09:38
#305466

https://www.boerse-stuttgart.de/en/tools/euwax-sentiment/
én szoktam nézni, dniel szerinted ez megint marhaság
miért képes a dax ennyit emelkedni, ha nincs funda változás?
a nagy többség -25: shortban ücsörög.
A hirtelen jött emelkedés miatt a longosoknak ideáls a kiszálló, a shortosok vannak ismét beragadva napközben.
NQ 0, DAX +0,67%
HA USA kicsit tovább halad, DAX simán 1-1,2%-ba megy, ki kell várni.
ktamask 2026. 06. 02. 09:36
Előzmény: #305462  dniel
#305465

DAX 1h SMA200-ról pattant, 2x is.
DAX boldogabb, mint valaha, mégis jön a béke?
Ha meg nem jön, akkor mire boldog? 
A nagy ...lópikulára.
ktamask 2026. 06. 02. 09:30
Előzmény: #305462  dniel
#305464

DAX-ban látom mitől pattant 24880 dupla aljról. megütötte a 4h tetőt.
4h sma50-ről pattant. A hetes alj is kb. 24880-890.
Látom az inverz fej vállat hetesen, DAX-ban, de ez csak TA.
A fundának nem ártana támogatnia.
USA-t mi húzza?
pár hónapja még pánikoltak az AI túlárazottság miatt.
Akkor most  a fő rv-k 100-200%_os emelkedés után szerinted senki nem aggódik?
vagy majd aggódnak, ha már esik?
ktamask 2026. 06. 02. 09:27
Előzmény: #305462  dniel
#305463

Nálam nincs semmiféle GAP benne, NQ-ban biztosan nem.
Látod ilyenkor, Funda szempontból, a DAX-ot mi húzza? Semminek nem szabadna húznia.
Irán megmondta: nincs béke, nincs tárgyalás, game over.
és DAX 24880>25250. Visszajött a hír előtti momentumig, gyakorlatilag totálisan ignoreálva a beszakadást.
DAX 1h-n végig zöldül, NQ nem esett tovább 3 óra után, korrigált.
NQ-ban 30270 körül tettem rá a 30330 stopot, arra játszva, hátha tovább szakad.
De robotka long lendülete páratlan.
Mikor jön a bikacsapdája? 1x úgyis jön.
dniel
dniel 2026. 06. 02. 08:11
Előzmény: #305461  dniel
#305462
éjjelröl maradt benne egy gap oráson... azt vissza jatsza sztem és ha shortos az irany onnan lehetne ujra nyitni ha kiszed addig mert most megint tajekozodas nelkul tolod tamaszrol a forditottjat amint amit kene... en csak abba bizok nem jon vissza tegnapi csucsig.. pedig meg az is lehet 
dniel
dniel 2026. 06. 02. 08:08
Előzmény: #305459  ktamask
#305461
azé kel söpöt nézni mert az irányit a 5 szörös likviditas miatt nem a nasi... ezert az a mérvado ami söpöbe van. kevesebb hiba tobb jo belépő.

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek