Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask 2026. 06. 02. 08:06
#305460
30430-30440 körül meg kellene állnia
Itt jár
ktamask 2026. 06. 02. 08:04
Előzmény: #305454  dniel
#305459
Én nem sopozok.
Felesleges ezt mutatnod.
Nq ha naposon elakad, nem kicsit fog esni.
Nem lesz oldalazás.
ktamask 2026. 06. 02. 07:57
Előzmény: #305456  dniel
#305458
1* úgyis elfárad.
1h középnél
4h kozeprol meg 1x nem pattan és -500
ktamask 2026. 06. 02. 07:44
Előzmény: #305456  dniel
#305457
30402-30330 kassza
390 újranyitva
dniel
dniel 2026. 06. 02. 06:50
Előzmény: #305455  ktamask
#305456
még nem jött be nem zártunk... a hires támaszunkig esett ma is... innen meg borulhatna is az egesz meglatas akar..
ktamask 2026. 06. 02. 04:05
Előzmény: #305454  dniel
#305455
Bejött? Be.
Stoppom +50.
Neked meg főleg bejött
dniel
dniel 2026. 06. 01. 23:13
Előzmény: #305453  ktamask
#305454
már félkor elkezték beverni igy futtában kötöttem bele majdnem el mujáztam, vissza teszt után stopot mozgattam nullába innentöl már csak bizni kel hogy bejön a rulett
https://imgur.com/a/euQcw1a
ktamask 2026. 06. 01. 21:13
Előzmény: #305452  dniel
#305453
Azzal
dniel
dniel 2026. 06. 01. 20:47
Előzmény: #305451  ktamask
#305452
de shorttal vagy benne nem?
ktamask 2026. 06. 01. 20:45
Előzmény: #305449  dniel
#305451
Mi az atya ég?
És amikor 21920rol.  Volt longom daxban?
1* bejött.
Nem tpztem le. Zsakoltam 1500 potyit
dniel
dniel 2026. 06. 01. 20:31
#305450
nagyon esélyes hogy ez a mozgás fog végig menni 
https://www.tradingview.com/x/ynRLhCBu/
Ezt szinte lehetetlen elkapni és benne van az is hogy tévedek... kis exponenciális hullám kb zárásig maxolás és vagy elötte pár percel fordul le vagy afterben 
dniel
dniel 2026. 06. 01. 20:28
Előzmény: #305447  ktamask
#305449
attya ég
ktamask 2026. 06. 01. 20:28
Előzmény: #305447  ktamask
#305448
30402
ktamask 2026. 06. 01. 20:27
Előzmény: #305445  dniel
#305447
Már benne vagyok. Nincs mit megnyitni.
Ha visszamesz hajnali 1 órára a kommentekben láthatod honnan.
ktamask 2026. 06. 01. 20:25
Előzmény: #305444  tom122
#305446
A kolléga úgy értette hogy ha valaki be is írja hogy mit nyit mit zár, az a fair trade.
De amikor csak annyit nyögnek, hogy tele volt baszva shorttal és főleg ez hajtja, akkor logikusan shortot nyit vagy azt vár, no de mikor?
Vagy Zoltán kolléga csak a birkák shortolják usat, 1* ti is fogjátok' ha már fordul, mert az lesz a trendirany pillanatnyilag.
Én úgy várom a fordulót, hogy jele sincs.
Ez a nagyobb baj.
De ez már az én problémám,kb .5-8 napi kamat mínuszban ülök. Belefér, pedig mehettem volna én is longba. Ez megint az én f.... ságom és problémám.
dniel
dniel 2026. 06. 01. 20:22
Előzmény: #305443  ktamask
#305445
Ha szeretsz random shortolni adok egy jo rulettes tippet... ma este zárás elött 5-10 percel figyeld a fordulatot 1-5 percesen és short... de legyen fordulat és 1 R után egyböl felezd és a stopot hagyd bent ahol van
tom122 2026. 06. 01. 20:20
Előzmény: #305441  Spiller
#305444
 A tözsdei teljesitményt számla értékre mérik .Egyébként megfigyeltem, ha fórumozok aktivan és úgy kereskedem az általában gyengébb teljesítményt vonz,lehet,hogy azért mert a leírt gondolat erősebb a szimplán mentálissan gondoltnál,így kevésbé tudom elengedni az elképzelést akkor amikor elkellene. Igaz simán szoktam a TA elemzésemmel ellentétes pozikat is bekötni :)
ktamask 2026. 06. 01. 20:18
Előzmény: #305441  Spiller
#305443
Az enyém az nem sport.
Amekkora +ban zárhattam volna, most akkora mínuszban ülök.
Miért nem zártam le, mert kb 10* pattant már az nq is a békére.
1* jön egy ilyen hír athn és megveszik, de meddig?
tom122 2026. 06. 01. 20:15
#305442
zártam én is NQ longot volt benne 320 pont,még jó,hogy átaludtam az egészet.igy nem tudtam elöbb zárni.Reggel az NQ esés kezdésekor nyitottam shortot az nem jött be pedig pont odáig jött le ahova vártam de az 5 perces visszatesztben lezártam,hagyhattam is volna mert a lehúzott stop pár pontra fölötte volt .Egyébként 247 nél volt a támasz aminek a visszatesztelését vártam reggel és 257 volt nálam az alja.
NQ ban most szebben lehet látni a szinteket mint DAX-vab,legalábbis nekem elég katyvasz a DAX.Ott arra számítok mivel alá ment az emelkedő szakasznak még ha csak minimálisan is,akkor holnap lefele veszi az irányt.
Nem követtem a híreket, de NQ nak a 16 órás adata volt ami mozgatta,és az jött be amire számítottam, ez nem jó a kamatcsökkentés szempontjából, de megoldották, hogy a hajnali kitörést visszateszteltették vele,a kedvezőtlen adat után meg ment a szokásos long,hála 60-30  perces stochastic szintjeinek volt is benne stabil erő.
Spiller 2026. 06. 01. 20:12
Előzmény: #305439  dexter-atya
#305441
sportértéke annak van ha kereskedsz és amikor poziba lépsz beírod és akkor is azonnal amikor lezártad. 

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek