meglátjuk. Nem kapkodok. Nem hiszek a békében mert patthelyet van és trumpi nem enged, irániak meg tudják most kártyavan a kezükben. Az irániakat már nem lehet üveggyönggyel megvenni. Ráadásul tudják trumpi 3mp alatt felmond bármilyen szerződést főleg zsidók nem tartják be az usa megállapodást. Trumpi amúgy is többször eljátszotta tárgyalgat miközben a háborút készítik elő és még a tárgyalódelegációt is kinyírta a zsidó állam. Mi az, hogy örökre mondjanak le atomfegyverről irániak miközben a zsidóknak van. Ezt soha nem fogadják el. A zsidók sem érdekeltek a tartós békében mert akkor előkerülne a gázai ügy. Amúgy is van eszkaláció a törökök megunták a zsidók zsizsegését a térségben. Összetett és bonyolult helyzet. Sokféle vallási ellentét, és van amikor az ellenségem ellenségével szövetségbe lépek miközben az ellenségem. őrület.
DAX
Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.
Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?