Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Helix Nebula 2021. 11. 30. 18:17
Előzmény: #53384  Kisterepjáró
#53400
Már elnézést, de az evvel is tökéletes. 
Sajnos a tanítónénid ezt benézte :) 
Amúgy én beszédben jobban is szeretem használni, mert könnyebb kimondani :) 
vigkrisz 2021. 11. 30. 18:13
Előzmény: #53391  Kisterepjáró
#53399
"bizonyos munkakörök nem betölthetők, ha valaki nem tudja helyesen használni a szavakat"
és ez milyen munkakör, csak, hogy ne jelentkezzek rá feleslegesen, mert használom az evvel szót :-)))
Kisterepjáró 2021. 11. 30. 18:13
Előzmény: #53397  vigkrisz
#53398
Nem értem miért írod nekem, én nem  írtam neked, akinek nem inge ne vegye magára.
vigkrisz 2021. 11. 30. 18:02
Előzmény: #53391  Kisterepjáró
#53397
mint láthattad, az a blog a Tinta Könyvkiadó blog-ja, aminek a fő profija a hazai nyelvészeti szakkönyvkiadás és a cikkben éppen egy (a tanárnődhöz hasonlóan tájékozatlan) mikóházi pedagógust segítettek ki a nyelvészek, de azért jó próbálkozás volt egy bujtatott parasztozásra:
Az írás eredeti megjelenésének helye: Kedves Hallgatóim! Válogatás a Magyar Rádió Édes anyanyelvünk című műsorából (Balázs Géza, Bencédy Jószef, Deme László, Fábián Pál, Grétsy László, Szathmári István), TINTA Könyvkiadó, 2013.
csendben 2021. 11. 30. 17:51
Előzmény: #53393  mrider
#53395
2 pedagógus miatt 5 (ált.isk.) osztály karanténban... 14  év alatt nem hagyható felügyelet nélkül.... Szülő oldja meg!
Kisterepjáró 2021. 11. 30. 17:47
Előzmény: #53392  mrider
#53394
Lassan lehet darts táblát tetováltatni a karokra , úgy izgibb lesz, hogy jobban betaláljanak a boosterek:-D :-D
mrider 2021. 11. 30. 17:39
Előzmény: #53371  Törölt felhasználó
#53393
Felkészülnek a pedagógusok.
Egészségügy, oktatás lezüllesztve.
A magyar reformok működnek.
mrider 2021. 11. 30. 17:31
Előzmény: #53363  Kisterepjáró
#53392
Utána pedig az 5., mert a 4. oltás védőhatása ezzel lesz teljes.
Kisterepjáró 2021. 11. 30. 17:30
#53391
Igényesség kérdése, :-) a cikk írója ugyan elfogadja, de nem használja. Nálunk a tanárnő megkövetelte a szebb változatot.. nyilván értjük az evvel-t is, de minket arra tanítottak, hogy csúnya..., hétköznapi életben elmegy de bizonyos munkakörök nem betölthetők, ha valaki nem tudja helyesen használni a szavakat....de hát kinek a pap, kinek a papné...pont mint az oltásnál...valaki az oltásra esküszik van aki az immunrendszerre.
 
mrider 2021. 11. 30. 17:29
Előzmény: #53359  algore
#53390
Fideszes Bányai mit kaphatott, hogy visszahozták?
Nem baj, hogy megmentették, mielőtt valaki félre érti.
Minden ember megérdemelné ezt a maximális figyelmet és ellátást. Kérdés, hogy megkapják-e?!
sztanil 2021. 11. 30. 17:19
Előzmény: #53384  Kisterepjáró
#53389
Kemény lehetett az életed a kisegítőben.
vigkrisz 2021. 11. 30. 17:15
Előzmény: #53382  algore
#53388
hatásos lett volna az, csak nem a megfelelőt és nem a megfelelő helyen hordták (pld. kint az utcán hordták, zárt térben meg nem):
Flu Masks Failed In 1918, But We Need Them Now | Health Affairs
csendben 2021. 11. 30. 17:14
Előzmény: #53382  algore
#53387
Cseppfertőzés... :)
vigkrisz 2021. 11. 30. 17:10
Előzmény: #53384  Kisterepjáró
#53386

már elnézést :-)
"Az ezzel, azzal és evvel, avval formák közül tehát egyik sem szabálytalanabb a másiknál, csak épp más-más szabály alapján jöttek létre. Nyelvművelő kézikönyvünk is azt írja róluk: „mindkettő kifogástalan”."
vigkrisz 2021. 11. 30. 17:09
Előzmény: #53384  Kisterepjáró
#53385
akkor olvass utána:
Evvel vagy ezzel? - TINTA blog
Kisterepjáró 2021. 11. 30. 17:06
#53384
Már elnézést, de nem "evvel", hanem "ezzel."
Sokadik kommentben olvasom tehát nem elírás,...nálunk általános iskolában ezért bukás járt..a gyerekek pedig parasztnak nevezték, aki így beszélt...mondjuk ez is nézőpont kérdése, mint az oltás...van akinek oltás van akinek immunrendszer...kinek mi a fontos ugye.
csendben 2021. 11. 30. 17:05
Előzmény: #53365  Törölt felhasználó
#53383
Egy szót nem értettem a covidról,oltásról....
algore 2021. 11. 30. 17:04
Előzmény: #53381  glutamin
#53382
Nem akarlak kiabranditani, de a tudomanynak az is egyertelmu, hogy a maszkok nem segitenek a virusok ellen. 
100 eve egyertelmu, a spanyolnatha es Kellog ota. 
A mukodesi elv kapcsan nem sikerult a 'szemetet' termelo 'tudomanynak' megugrania, hogy aeroszolokrol van szo. 
Ettol fuggetlenul hordjad, ha ugy gondolod, segit. 
glutamin
glutamin 2021. 11. 30. 17:00
Előzmény: #53376  algore
#53381
A maszkról is lebeszélték az embereket egy időben. Szerintem nem rakétatudomány sem az orvosi sem az FFP2-es maszk működési elve. De ezt se sikerül megugrania a lakosságnak.
Vitamint meg szedjen mindenki. Ritka, hogy valaki annyira jó kajákat egyen, hogy ne legyen rá szüksége vagy esetleg a D-t túltolja vagy a C-től veseköve legyen.
Azt viszont aláírom, hogy sok ember képtelen saját kútfőböl döntéseket hozni.
vigkrisz 2021. 11. 30. 16:59
Előzmény: #53372  Törölt felhasználó
#53380
el tudom képzelni, hogy te ilyen közegben élsz, de én nem találkozom evvel a térítő jellegű "oltasd be magad" dumával a környezetemben, csak az egészségügyben dolgozó családtagok részéről, akik viszont kifejezetten ajánlották 
vigkrisz 2021. 11. 30. 16:52
Előzmény: #53377  algore
#53379
a tudomány igen, evvel szemben te csak azt, ami a te nézeteidet támasztja alá, a többiről meg hallgatsz vagy tagadod a létezését
vigkrisz 2021. 11. 30. 16:49
Előzmény: #53373  glutamin
#53378
ettől függetlenül a D vitamint kötelezővé tehetnék, jó az sokmindenre :-)
algore 2021. 11. 30. 16:49
Előzmény: #53370  vigkrisz
#53377
A tudomany biztos benne, mert ki tudja valogatni a kutatasok kozul a szemetet. 
algore 2021. 11. 30. 16:45
Előzmény: #53373  glutamin
#53376
Tiszta szerencse hogy senki nem beszel le senkit a d vitaminrol, ugye?
Szepen kerlek, alaptalan es megteveszto hulyesegeket ne terjessz, foleg ha covid kezelesekrol van szo, es kulonoskeppen ha nem erted a temat. 
vigkrisz 2021. 11. 30. 16:43
Előzmény: #53373  glutamin
#53375
magával a D és a C vitaminnal a kínaiak és a koreaiak már akkor rengeteget foglalkoztak ez ellen a vírus ellen, amikor itt még csak kb. annyit tudtunk a vírusról, hogy van, nekik sem sikerült tavaly tavasszal bebizonyítani, hogy 100%-osan működik, mindenkinél minden esetben
vigkrisz 2021. 11. 30. 16:38
Előzmény: #53368  algore
#53374
egyébként magát a D vitamint már másfél éve ajánlotta a Nyunyóka néni és a háziorvosok is, így szó nincs itt annak esetleges jótékony hatásának az elhallgatásáról
glutamin
glutamin 2021. 11. 30. 16:37
Előzmény: #53370  vigkrisz
#53373
Kiváló cikkek :) 
1. Ez egy alapvetően levegőben terjedő vírus. A nyálkáhártyára megérkező vírust a tüskefehérje kapcsolódásában miért is akadályozná a D-vitamin? A D vitamin az immunrendszer normál űködéséhez kell, nem akadályt képez a vírusok előtt. Ez utóbbihoz nyújt védelmet egy FFP2-es maszk vagy a kibocsátói oldalon egy bármilyen maszk.
2. A D vitamin nem covid vírus irtó. Az mondjuk jó kérdés, hogy aki már rendesen lebetegedett ott mennyit segít az immunrendszeren a D-Vitamin, de a cikk szerint már nem sokat.
3. Kb mint a 2. pont.
Kicsit olyan az egész mint egy besült motorban utólag szeretnénk olajat cserélni.
Törölt felhasználó 2021. 11. 30. 16:28
Előzmény: #53367  vigkrisz
#53372
Egyébként: bocsáss meg, de ezzel a megállapításoddal nem tudok egyetérteni, mármint: "az oltottak 99 %-a nagyívben szarik arra, hogy be vagy-e oltva vagy nem...". Újfent csak a magam nevében beszélek: engem simán "lefelelőtlenezett" egyik rokonom, mert már az elején elmondtam, hogy nem kérem, köszönöm. Két másik, elég idős családtag pedig minden alkalmat megragad, hogy elmondja a férjemnek: "oltasd be magad, miért nem otlatod be magad, nem félsz?" 
A munkahelyemen az összes főnök oltásfan. Viszont vannak annyira intelligensek, hogy belátták: amennyiben rákényszerítik a dolgozókat, akkor annak biza elég súlyos jogi következményei lehetnek, ha adott dolgozónak tényleg lesz valamilyen baja az oltástól. Leültek ügyvéddel tárgyalni erről, tudom. Szóval ezt inkább nem vállalták be. De minden körlevélben leírják, hogy "nem kötelező, de továbbra is erősen ajánlott". 
Hát tényleg, most, hogy mondod: valóban úgy érzem, hogy "nagyívben xarnak arra, hogy be vagyok-e oltva vagy sem" !
Törölt felhasználó 2021. 11. 30. 16:20
Előzmény: #53367  vigkrisz
#53371
Hát mert ez inkább egy ilyen "oltásellenes" topik. Ha már ragaszkodunk ehhez a szóhoz. Így alakult, itt így verődtek össze az emberkék. De van egy oltáspárti fórum is, úgy tudom... bár azt nem látogatom. Egyébként milyen szívszorító logika, amit épp az imént olvastam, de ha belegondolsz: a mentős hölgy, aki elkapta ezt a fost és meghalt két Pfizer oltás után (tényleg borzasztóan sajnálom, hidd el, nem a gonosz oltásellenes énem szólal meg most). Szóval a mentős hölgy, ha nem oltatja be magát, akkor már hónapokkal ezelőtt kirúgták volna. És akkor lehet, hogy el sem kapta volna, mert nem vagy kevésbé került volna kapcsolatba covidos betegekkel. Így talán még ma is élhetne...  Tudom, a mi lett volna ha... de azért ezt így levezetni hátborzongató. Mert van valószínűsége. Minimum 50 %.
algore 2021. 11. 30. 16:19
#53369
Dagad a Pfizer vakcinakiserletek koruli botranysorozat. A csalasok kivizsgalasa helyett, az FDA inkabb 55 evig titkositja az adatokat. 
https://maryannedemasi.com/publications/f/fresh-doubts-over-data-integrity-in-pfizer-mrna-trial
Az egesz eddigi tortenetuk csalas csalas hatan.
De bizzuk vakon rajuk az emberek egeszseget. 
algore 2021. 11. 30. 16:12
Előzmény: #53353  glutamin
#53368
Mondok egy peldat. 
Patti Hajdu, kanadai egeszsegugyminiszter allitasa szerint, a d-vitamin haszna covid ellen "fake news". 
vigkrisz 2021. 11. 30. 16:11
Előzmény: #53366  Törölt felhasználó
#53367
az oltottak 99%-a nagyívben szarik arra, hogy be vagy -e oltva vagy nem, egyenlőre egy erőszakos oltásellenes kampány megy itt, ez látható és arra történnek reakciók, az ellen lépünk fel páran, nem kell ezt túlgondolni
amit írsz, azt inkább az oltásellenesektől kellene megkérdezned, nem mindegy nekik, hogy a másik be akarja -e oltani magát vagy nem, minek itt egész nap a rémhíreket meg a tudománytagadó hazugságokat terjeszteni?
Törölt felhasználó 2021. 11. 30. 15:44
Előzmény: #53349  vigkrisz
#53366
Miért, az nem burkolt rábeszélés, amikor azt írod nekem, hogy a biztos rossz az az oltás? Miután leírtam az ellenkezőjét? Kérlek, Te is mutass tőlem egy olyan hozzászólást, amiben rémhíreket terjesztettem vagy bárkit lepocskondiáztam, amiért beoltatta magát? Sosem linkelek semmit, csak a saját véleményemet írom le mindig, amit még szabad úgy tudom - de erre mindig az a válasz, hogy "oltásellenes kampány". Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudjátok elfogadni, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint Ti, oltottak és nem szeretnék beoltatni magukat. Vagy ezért vagy azért. Nem mindegy az nektek? Ti már védettek vagytok állítólag, akkor?
Törölt felhasználó 2021. 11. 30. 15:40
Előzmény: #53340  csendben
#53365
Igen. Például az az állapot, amikor egyszercsak lesz valami nyavalyád, érdekes módon ez pont az oltás után következik be és nem tudod, de biztosan Te sem tudod és az orvosok sem tudnak veled mit kezdeni. Esetleg véletlenül kiderül, miután az ötödik doki is jól lehúzta rólad a lét. De akkor sem fogja megmondani, hogy netán az oltástól, mert az tilos. 
tobzoskanátha 2021. 11. 30. 15:40
Előzmény: #53363  Kisterepjáró
#53364
Az kelleni fog az új szupermutáns miatt. Lehet, hogy rögtön 2 adag.
Kisterepjáró 2021. 11. 30. 15:35
Előzmény: #53361  tobzoskanátha
#53363
Na meg jöhet a 4.oltás... mert együtt sikerülni fog :-D
algore 2021. 11. 30. 15:31
Előzmény: #53359  algore
#53362
Es hogy mennyire veszelyes a narrativara, ez az ellenorzott, publikalt, ausztral(!), randomizalt vizsgalat?
A social media maris torli, vagy blokkolja a rola szolo bejegyzeseket, megosztasokat. 
Eppen idoben kaptam el, 2 ora mulva maris kevesbe tudok talalkozni vele, ertesulni rola. 
A twitter es facebook jobban ert a temahoz, mint az ausztral kutatok, es az ausztral gyogyszerengedelyezesi hivatal (TGA). 
Minden elet szamit. 
Es nem tiltjak ezeket a kezeleseket. 
Aham, na persze. 
tobzoskanátha 2021. 11. 30. 15:29
Előzmény: #53360  Phylaxa
#53361
Magyarország előre megy, nem hátra.
Phylaxa 2021. 11. 30. 15:16
Előzmény: #53337  csendben
#53360
50K HUF-ban. Még párszor leírom. Sokkal közelebb lennénk a tisztánlátáshoz, ha ezt támogatnák kezdettől fogva. Ehelyett oltatlan-oltott businessben utaznak.
algore 2021. 11. 30. 15:11
#53359
Csak hogy ertsuk a nagysagrendeket, 
A vizsgalatban a korai kombinacios kezelessel a sulyos rizikoju korhazi betegeken latott halalozas 0,4%
A fantasztikus torok egeszsegugyben. 
Nem tudom, mi a magyar korhazi halalozasi statisztika. 
Nyilvan nem minden ember korhazban hal a covidba, sokan otthonukban. 
A korhazi covid betegeknek pedig nem mindegyike magas rizikoju. 
Ha feltetelezem, hogy MINDEN magyar ember korhazban hal covidba, es MINDEN korhazban kezelt magyar ember magas rizikoju, 
Akkor a korhazban kezeltek szamat elosztva a covid halalozassal, 2-3% halalozas jon ki. Vegig a jarvany alatt (oltas elott es utan is, mert mukodik az oltas). 
Ez a 2-3% borzaszto alulbecslese a magyar korhazi halalozasnak. (inkabb lehet a minimum 5% realis) 
A tiltott korai kombinacios kezelessel tapasztalt korhazi halalozasnak tehat minimum a 6x-osa. De lehet hogy realisabb a 10x-es. Vagy akar tobb. 
Ekkora nagysagrendrol van szo. 
Szamokban, ez a 30,000 magyar covid halottbol, 27,000-et jelent, akik tulelhettek volna. 
Mert minden elet szamit.
tobzoskanátha 2021. 11. 30. 14:54
#53358
https://index.hu/belfold/2021/11/30/az-oltas-fontossaga-tudogyogyasz-kormany/
Azt mondja ez a boszorkány, hogy megelőzhető. Valóban az, sport, normális kaja és testtömeg. Kár, hogy erről nem beszél.
algore 2021. 11. 30. 14:43
Előzmény: #53355  algore
#53357
Es itt kozponti szerepe volt Oxfordnak, es nev szerint Hornby es Landry bunozoknek, akik TOXIKUS dozist adtak sulyos beteg embereknek (nyilvan keson is), es ez a nagy oxfordi vizsgalat lett hivatkozasi alapja az ellehetetlenitesi kampanynak.
Vilag szegyene, hogy megusszak. 
Toxikus dozist adni gyogyszerbol, foglalkozas koreben elkovetett gondatlan veszelyeztetes, ezek meg kutatast alapoztak ra. 
Holott keson adva minden valos szakerto tudta, hogy nincs hatasa. Akarmilyen dozisnak. 
A vilag nagyon furcsa es borzaszto iranyba halad. 
De tudjatok rola, hogy az ausztral vizsgalat azt bizonyitja, hogy vegig ott volt az eredmenyes gyogyitasi lehetoseg. 
Es sokan kuzdottek elejetol mostanaig erte, de hiaba. 
Ugy haltak az ismeroseitek covidba, hogy megvontak toluk a gyogyitasi lehetosegeket. 
glutamin
glutamin 2021. 11. 30. 14:39
Előzmény: #53354  algore
#53356
Már évekkel ezelőtt is téma volt a médiában, hogy a téli időszakban szedjenek az emberek D vitamint az influenza ellen is. Mondjuk a mai napig az átlagember egy kalap alá vesz az antiobiotikumtól, a vitaminokig mindent. Tabletta, kapszula, injekció - félmetes milyen sötétség uralkodik ezek müködésével kapcsolatban.
algore 2021. 11. 30. 14:36
Előzmény: #53354  algore
#53355
Barki, aki hidroxiklorokin+cink ellen fogalmazott meg ajanlast, direkt es kozvetlen modon embereik ezreinek halalahoz jarult hozza.
Ugy tiltottak es vontak meg beteg emberektol hatasos kezeleseket, hogy kezdettol a mai napig egyertelmu bizonyitekok szoltak mellette. (itt pl a KORAI hidroxiklorokin + CINK alkalmazasra gondolok - elsopro bizonyitekok szoltak vegig mellette). 
Fauci 2020 marciusban ajanlotta a havereknek. 
Azaz vegig tudtak. 
Megis megvontak emberektol a kezelesi es gyogyulasi lehetoseget. 
algore 2021. 11. 30. 14:32
Előzmény: #53353  glutamin
#53354
Megvonast?
Arrol beszeltek, hogy nem hatasosak, es covid kezelesre nem ajanlott. 
A nem ajanlott, az a gyakorlatban az jelenti, hogy nem fogjak adni. 
Ebben a forumban is boven volt lebeszelosereg. 
glutamin
glutamin 2021. 11. 30. 14:31
Előzmény: #53350  algore
#53353
Sehol nem javasoltak C és D vitamin megvonást, ne ferdíts!
totoro
totoro 2021. 11. 30. 14:26
#53352
Semmire nincs garancia. Most halt meg egy doktornő aki az év veszprémi mentőse volt valahol, pedig három oltása volt.
algore 2021. 11. 30. 14:20
Előzmény: #53348  algore
#53351
Ez egy ausztral randomizalt vizsgalat. 
Nem banglades. 
Ausztral. 
algore 2021. 11. 30. 14:18
Előzmény: #53348  algore
#53350
Ezt ne felejtse el senki, amikor a szakertok lebeszeltek (hazugsagokat allitva), hidroxiklorokinrol, logyogyszerrol, d vitaminrol, c vitaminrol.
Azt tanacsolva, hogy otthon vard amig elkekulsz, utana sulyos allapotban menj korhazba, es a korhazaknak tilos ilyen kezeleseket alkalmazniuk, adjanak remdesivirt inkabb. 
Nagyon sokan nem fogjak ezt elfelejteni, sem elengedni. 
Kepzeld azokat az orvosokat, akik 1% alatti halalozast ernek el a legveszelyeztetettebb betegekben, es meghurcoljak oket, megtiltjak hogy beteget kezeljenek, es vegig kell nezniuk, ahogy az elit folyamatosan hazudik a kezelesek eredmenyeirol, es leallittatja a korai kezelesekkel kapcsolatos kutatasokat. 
Nem lesz elfelejtve. 
Sajnos ugy haltatok a covidba, sokszor feleslegesen, elkerulhetoen, hogy az elit es a szakertok hazudtak nektek a gyogyitasi lehetosegekrol. 
Azert, hogy a vakcinakat beled tolhassak. 
1% alatti korhazi halalozasra ugyanis semmilyen kiserleti vakcinanak nem lenne eselye. 
vigkrisz 2021. 11. 30. 14:13
Előzmény: #53339  Törölt felhasználó
#53349
hát nem tudom, miből gondolod ezt, de én egyszer nem akartam itt rábeszélni senkit az oltásra, próbálj meg mutatni egy olyan hozzászólást tőlem, amiben rábeszélek valakit az oltásra
sokadszorra írom, én csak a masszív oltásellenes kampányban elkövetett rémhírekre, hazugságokra, álhírekre, téveszmékre, félremagyarázásokra, félreértésekre és manipulációkra reagálok
algore 2021. 11. 30. 14:12
#53348
Az elso publikalt, nyugati (ausztral/uj-zelandi - de torok korhazakban vegzett), randomizalt vizsgalat, ami olyan korai kezelest alkalmaz, amit a valodi orvosok javasolnak.
Azaz azonnal kezdett, hidroxiklorokin, cink, es d vitamin. Ez volt az alap. 
Ehhez vagy hozzaadtak c vitamint, vagy nem (kontrollcsoport). 
Mindent igazol, amirol nagyon, nagyon regota beszelnek es javasolnak a lodoktorok. 
A betegek mind sulyosan d vitaminhianyosak, es a kimenetel osszefuggott a vitaminhiany sulyossagaval. 
A c vitamin jelentos eredmenyt okozott (gyorsabb gyogyulas) 
Es ami a legfontosabb:
Minden beteg veszelyeztetett volt, idos, alapbetegsegekkel, sulyosan d vitaminhianyos. 
Ennek ellenere a 237 beteg kozul 1 halt meg, az a beteg idos volt, sulyos sziv ES tudobetegseggel mint alapbetegseg, es extrem d vitaminhiannyal. 
Mindenki mas felepult. 
Ezen, sulyos kockazati csoportban tehat a korhazi halalozas 0,4%
(!!!!!!)
0,4%.
Errol van szo 1,5 eve, korai hatasos kezelesekkel covidba nem kell belehalni, gyogyithato. 
Ennek ellenere, minden korai kezelest ellehetetlenitenek, es tiltanak. 
Sulyos kockazati csoport korhazi halalozasa 0,4%!!
Es ez nem rendkivuli, 1,5 ev ota ilyen eredmenyekrol szamolnak be a korai kombinacios, hatasos kezeleseket alkalmazo orvosok. 
Honapok ota publikalasra var, igazsagugyi szakertok altal is tobbszor ellenorzott adatokkal, egy kaliforniai kutatas, hasonlo korai kombinacios kezelessel, 0,14%-os halalozassal! 
Publikalt vizsgalat van 14 amerikai korhaz intenziv osztalyos halalozasanak adataival, 6%-os intenziv osztalyis halalozassal, mikozben az orszagos intenziv osztalyis atlag 25%. 
Azaz 75%-os csokkenes. 
Es igen, ahogy Fauci belsos emailben a haveroknak azonnal ajanlotta, a hidroxiklorokin az egyik legjobb eleme a korai kezelesnek. 
A szakertok, a gyogyszergyarak, az elit, Fauci stb
Folyamatosan akadalyoztak a hatasos korai kezelesek alkalmazasat. 
Ilyen eredmenyeket lehetett volna kezdettol elerni. 
Rendkivul alacsony a halalozasa a covidnak hatasos kezelessel. 
A legveszelyeztetettebb csoportokban is. 
http://www.cureus.com/articles/76496-therapies-to-prevent-progression-of-covid-19-including-hydroxychloroquine-azithromycin-zinc-and-vitamin-d3-with-or-without-intravenous-vitamin-c-an-international-multicenter-randomized-trial
csendben 2021. 11. 30. 14:09
Előzmény: #53338  Törölt felhasználó
#53347
Miért is nem vitted haza?
sanka 2021. 11. 30. 14:09
Előzmény: #53343  tobzoskanátha
#53346
DD:))
csendben 2021. 11. 30. 14:08
Előzmény: #53339  Törölt felhasználó
#53345
" oltottak mindenáron rá akartok beszélni!": ezt csak te érzed így! :-)
sanka 2021. 11. 30. 14:06
Előzmény: #53339  Törölt felhasználó
#53344
Senki nem akar rábeszélni, próbáld ki oltatlanul, én már kipróbáltam amikor még nem volt vakcina, hátha túléled.
tobzoskanátha 2021. 11. 30. 14:03
Előzmény: #53338  Törölt felhasználó
#53343
Ez borzalmas. Minden áron el kell keülni a kórházat.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 11. 30. 14:02
#53342
A kormány oltási akcióhetet indít a kórházi oltópontokon, azaz előzetes regisztráció nélkül is érkezhetnek az oltópontra.
A választási kampány komolyabb az oltási kampánynál. Most még krumplit sem osztanak az oltásért.
Törölt felhasználó 2021. 11. 30. 14:02
Előzmény: #53329  green1899white
#53341
nem tudom. talán lehet online is? ...  ez viszont nálunk sci fi.
"A választópolgár a választások előtt legkésőbb három héttel postai úton megkapja a szavazócédulát és a hozzá tartozó borítékot. Mellé ezúttal egy 143 oldalas, környezetkímélő papírra nyomtatott tájékoztató füzetet küldenek, hogy el tudjon igazodni a vonatkozó jogszabályokban, és felelősségteljesen tudjon szavazni.Minden kérdés után részletezik a kiindulási helyzetet, az előterjesztést, a szövetségi tanács – azaz a héttagú svájci kormány – ajánlatát, a parlament szavazási eredményeit, és mindkét oldal indokait. Ezután következik a szavazásra bocsájtott jogi szöveg, illetve a már meghozott törvény."

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek