Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 12. 02. 15:46
Előzmény: #53716  Shortfolio
#53720
Amikor a többször oltottak kezdenek (hirtelen) tömegesen hullani, lesz majd titkosított kapkodás világszerte... 
   
(mentsd le dátummal)
csendben 2021. 12. 02. 15:45
Előzmény: #53717  bluefrog
#53719
Nálad a többes szám második személynél elakadt a magyar nyelv....... Képzeld: van egyesszámban is második személy. (TE)
csendben 2021. 12. 02. 15:43
Előzmény: #53714  bluefrog
#53718
Neked üldözési mániád van! Én éppen a te,meg a többi hasonló cipőben járó problémájára adom a megoldási javaslatot és erre azt mondod,hogy nem vagyok képes átérezni a helyzeted??? Nem is tudom,kettőnk közül,ki az,aki valamit szajkóz??? Még egyszer mondom: nekem minden oltott és oltatlan egyforma (anyagi helyzetétől függetlenül!). SŐT: mefértettem,hogy átestél és nem akarod felvenni az oltást.Egy szóval sem mondtam SOHA, hogy "de már pedig oltasd be magad!". Képtelen vagy elfogadni,hogy az élet -no meg a politika,nem is beszélve a covidról!- nagy ívben tesz erre a topikra,az összes hozzászólóval együtt... Olyan dolgokat kérsz,sőt követelsz vagy vádolsz meg másokat,amik mind tőlünk függetlenek. A törvények és rendelkezések nem ezen a fórumon születnek.....
bluefrog
bluefrog 2021. 12. 02. 15:43
Előzmény: #53716  Shortfolio
#53717
"Ha nincs oltásod, veszélyezteted a kollégáidat"
egyszerűen nem tudjátok felfogni, hogy aki be van oltva, az is fertőzhet??? és miért ér többet az a rohadt vészhelyzeti (!!!) koktél, mint az hogy az immunrendszerem már találkozott a vírussal és legyőzte???
a múltkor bejött egy kollegám dolgozni, akinek a felesége akkor covidos volt, de ő szabadon járkálhat mert be van oltva...
egyébként nekem miért nem kívánsz hasonló "jókat" mint tegnap a másik fórumozónak, akinek annyi volt a bűne, hogy nem értett veled egyet ebben a dologban...?
Shortfolio 2021. 12. 02. 15:36
Előzmény: #53708  bluefrog
#53716
Te milyen világban élsz? Feltétekhez kötnek dolgokat, erről szól a világ. 18 év alatt nem ihatsz alkoholt, jogsi nélkül nem vezethetsz gépjárművet. Ha utazol valahova, akkor is kötelező oltásokat kapsz. A társadalmi együttélésnek vannak szabályai. Nem kötelező dolgoznod sem. Ha nincs oltásod, veszélyezteted a kollégáidat, akkor az ő védelmük érdekében igenis mentsen fel a munkavégzés alól a munkáltató. A munkavégzés feltétele az oltás, nem bonyolult ugye. Biztosan sokan vannak itt olyanok is, akik egzotikus helyre mentek nyaralni és akkor nem számított, hogy hány és milyen oltást kell beadni, csak mehessenek nyaralni. Szóval nem kell itt visitani, oltás nélkül "terror" lesz, lehet rinyalni, de ez lesz. 
csendben 2021. 12. 02. 15:33
Előzmény: #53713  bluefrog
#53715
Csak,hogy tisztázzuk: a hsz-em nem a személyedről,hanem a "terror" szóról szólt! Felesleges a két dolgot összkeverni.... "Ausztriában, kötelező oltás és pénzbüntetés!": ettől mi nagyon távol állunk,nem is beszélve a 2,6 millió Ft-s büntiösszegről....
"4. egyébként azzal, hogy "benyalod" a covidot, még nem mentesülsz az oltás alól. most beszéltem egy pedagógussal, és náluk nem fogadják el, csak az oltást!!!": arra kíváncsi lennék,melyik doki merne ráoltani egy egy-két hónapos fertőzésre? :-)Végül: az oltás ellen tiltakozó pedagógusokhoz lenne egy kérdésem: szerintük,mi lenne a megoldás,ha miattuk (igazoltan!) ált.isk. osztályok kerülnek karanténba.Mert ugye -jog szerint!- 14 év alatti gyerek nem hagyható felügyeket nélkül. Szóval szülő oldja meg a gyerek felügyeletet úgy,hogy közben (a gyerek kontaktja a pedagógusnak!) nem mehet táppénzre: 1, fizetett szabira megy; 2, fizetés nélkülire megy (ekkor még a TB-t is be kell fizetnie,mert erre az időre a munkáltató nem fog fizetni!. A végére már csak egy kérdés lenne hozzájuk,hogy hányszor kerükjenek a gyerekek karanténba,hogy minden pedagógus fertőzöttet kiüljenek otthon (minden féle oktatás nelélkül!) ?
bluefrog
bluefrog 2021. 12. 02. 15:24
Előzmény: #53711  csendben
#53714
őszintén, kezdem megérteni azokat a fórumozókat, akik bedobták tegnap itt a törölközőt, csak szajkózátok amit a fősodorban láttok, egyszerűen nem vagytok képesek elgondolkozni a másik álláspontján, azt gondolom most én is tartok egy kis szünetet, nekem erre nincs szükségem...
MIÉRT NEM TUDJÁTOK ELFOGADNI, HOGY PL. ÉN AKI ÁTESETT MÁR A FERTŐZÉSEN, NEM KÉREK A VAKCINÁKBÓL??????????
bluefrog
bluefrog 2021. 12. 02. 15:19
Előzmény: #53711  csendben
#53713
1. ne zavarjon a tény, hogy én már átestem rajta... és nem vagyok fiatal titán, mégis túléltem... nem úgy mint sok oltott... pl. az a bizonyos doktornő...
2. azért mert nem kérek ezekből a vészhelyzeti (!) vakcinákból, még nem becsülöm le a covidot
3. épp ez a baj, hogy nincs más megoldás, rákényszerítenek az oltásra, különben fel kell adnod egy csomó dolgot, ezt értsd már meg, és ha így haladunk tovább, akkor az lesz, mint Ausztriában, kötelező oltás és pénzbüntetés!
4. egyébként azzal, hogy "benyalod" a covidot, még nem mentesülsz az oltás alól. most beszéltem egy pedagógussal, és náluk nem fogadják el, csak az oltást!!!
csendben 2021. 12. 02. 15:12
#53712
2021. december 02. 13:16Oltási igazolvány Szerintem egy héten belül dönt az operatív törzs a védettségi igazolvány érvényességéről, de utána persze időt kell hagyni a harmadik oltás felvételére. Ha tippelnem kellene, akkor januártól léphet életbe a rendelkezés - mondja az igazolvány érvényességével kapcsolatban a miniszter.
 (Gulyás)
csendben 2021. 12. 02. 15:09
Előzmény: #53708  bluefrog
#53711
Miért is lenne terror? Már párszor leírtam,több megoldás van a dolognak: 1, benyalod a covidot;2, felveszed az oltást;3 orvos igazolja,hogy nem kaphatsz oltást. Az első nem is olyan rettentő,hiszen itt minden oltás és vakcina ellenes hozzászólómge van róla győződve,hogy nem súlyosabb,mint egy influenza és ezért nem is kell félni tőle! Ezt én meg is értem,hiszen itt mindenki -az éritettek!)- csaupa fiatal titán,akiben nem tehet kárt egy ilyen egyszerű vírus.....
vigkrisz 2021. 12. 02. 15:08
Előzmény: #53707  algore
#53710
ezen kár rugóznod, mert már megkapta a végleges engedélyt a gyerek pfizer is:
COVID-19 vaccine for children ages 5-11 receives final approval | AAP News | American Academy of Pediatrics
csendben 2021. 12. 02. 15:04
Előzmény: #53704  Gabesz76
#53709
Azt nem tudom,hogy kire értetted,hogy "ezek",de nekm speciel minden oltott és oltatlan egyformán ember (vagyoni helyzettől függetlenül!). Ettől függetlenül és kivétel nélkül!) !: https://www.youtube.com/watch?v=_axvIddxc6Y
 
bluefrog
bluefrog 2021. 12. 02. 14:54
Előzmény: #53703  csendben
#53708
te már csak tudod...
amikor köteleznek oltásra munkakörök szerint, és ez alapján kénytelen vagy feladni a hivatásod (pl. pedagógus, tűzoltó, rendőr, orvos, ápoló stb.) vagy a magánszektorban a munkáltatód idióta döntése alapján a munkádat, a karriered be kell fejezned egy cégnél ahol lehet már évtizedek óta dolgozol, vagy nem vehetsz igénybe szolgáltatásokat, vagy elkülönítenek, vagy karanténba zárnak, vagy pénzbírságot szabnak ki (pl. Ausztria)
ezek egyike sem terror, ugye?
algore 2021. 12. 02. 14:51
#53707
Amerika, birosag:
https://childrenshealthdefense.org/defender/judge-allen-winsor-pfizer-eua-comirnaty-vaccines-interchangeable/
Vegleges engedellyel nem rendelkezo, csak veszhelyzeti engedellyel rendelkezo kiserleti vakcinakat torvenyellenes kotelezove tenni. 
Kiserleti gyogyszert mindig jogodban all visszautasitani. 
A vegleges engedelyt kapott pfizer pedig nem csereberelgetheto a veszhelyzeti engedellyel rendelkezo pfizerrel. 
Törölt felhasználó 2021. 12. 02. 14:42
Előzmény: #53675  Törölt felhasználó
#53706
"... Új választásokról beszélt a legnagyobb ellenzéki párt, a szociáldemokrata SPÖ is. Elnökük, Pamela Rendi-Wagner azt mondta, ő és pártja készen áll arra, hogy átvegye a felelősséget az ország vezetéséért."...      :)))))))...                              azt meghiszem!!...                         :)))
   
  
13:05Beindult a lavina: Kurz távozása után lemondhat az osztrák kancellár is
  
  
(szorul a hurok a fizetett oltásfasiszták nyaka körül)...     :))
   
vigkrisz 2021. 12. 02. 14:42
Előzmény: #53704  Gabesz76
#53705
többször írtam már, hogy csak reagálok az itt jelen lévő masszív oltásellenes kampányra
egyébként vannak oltatlan barátaim, ismerőseim is és semmi probléma nincs köztünk, nem nyomják azokat a sületlenségeket, amiket itt lehet olvasni, pedig még az oltásokról is szoktunk beszélgetni
Gabesz76 2021. 12. 02. 14:28
Előzmény: #53687  Zokszó
#53704
Ezekre felesleges energiát pocsékoknod,ezek elfelejtik,hogy emberek vagyunk és nem oltottak meg oltatlanok, nem gazdagok és szegények,hanem emberek,de ezeknél sikeres az agymosó propaganda ami ömlik a lakosságra minden létező forrásból,de azt sem veszik észre,hogy pont ez a cél,a megosztás,a másra mutogatás,az uszítás..stb...ezeknél valóban működik az oltás,az agymosás...szomorú és szánalmas is egyben...
csendben 2021. 12. 02. 14:25
Előzmény: #53700  bluefrog
#53703
"az oltáspártiak terrorjáról": fogalmad nincs a "terror" szó jelentéséről. (tegyük gyorsan hozzá: szerencsédre!)
bluefrog
bluefrog 2021. 12. 02. 14:24
Előzmény: #53695  signal2
#53702
miért nem kérdezik meg merkelyt? megmondta: "Ott, ahol ilyen magas a koronavírus elleni átoltottság, mint Magyarországon, nem fog bekövetkezni negyedik hullám.."
2021. június
https://24.hu/belfold/2021/06/06/koronavirus-merkely-bela-negyedik-hullam-oltas-ellenanyag/
csendben 2021. 12. 02. 14:24
Előzmény: #53698  green1899white
#53701
Tényleg ennyire fontosnak gondolod azt a sok sületlenséget,amit itt összehordanak néhányan? Akkor veled komoly baj van.... :-)

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek