Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 09:50
Előzmény: #47158  csendben
#47160
Ezt veheted úgy is,hogy ha ő ilyen lesz! Kétértelmű. 
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 09:48
Előzmény: #47155  olognol
#47159
Szerinted ehhez összekel fogni? Az ember alapból így működik. Pénz és a hatalom az első.
Kizsákmányolás,lehúzás,nekem legyen jó a többivel mi lesz, nem érdekel. 
Néz körül a munkahelyeken. Minél többet termelni,minél olcsóbban.Nincs szünet a kajaidőt ledolgoztatják.
Cigizni mész vagy a kisdolgodra,kártyával lehúzatják. Amióta Covid van ,nincs normális orvosi elátás.
Mütétek elmaradnak. Nem éred el az orvosokat. Oltatlanak semmi nem jár. Elküldik a francba. 
 "Igaz az oltatlan is fertőz,lassan kiderül jobban mint az oltott."Aztán a ranglatrán ahogy mész felfele,úgy megy az elnyomás lefele. Az emberek jóhiszeműségét,mint te is,á ilyen nem lehet ,kihasználják.
Pszichésen úgy vágnak át mint szart a palánkon. Gyárakban kivesznek 8 osztályos embereket és elküldik ilyen tanfolyamokra .Ahol azt vizsgálják kik alkalmasak a munkatársaikat kizsákmányolni. Teszteket íratnak velük,kapnak egy kis agymosást és aki átmegy a szürön abból csinálnak csoportvezetőt.És tudom,hogy ezek a szarkupacok mire képesek. Sajnos mosolyogtunk anno  a vezetőkkel az ilyenen. Az első hibánál ő lesz az akire rálehet keni mindent és persze úgy baszták ki mint ahogy azt illik. A világ ez így működik minden szinten. Hagynak élni,épp hogy meg ne dögölj.Persze amíg hasznuk van belőled. 
Persze azért vannak akik jól élnek,de egy idő után ezek is haszontalanok lesznek. De azt tudjuk,hogy ez a kisebb százalék. Szóval ennyit az összefogásról. De van az a szint ahol a túlnépesedés miatt,na akkor most mit is csináljunk? Ez a vírus nem véletlen. 
csendben 2021. 09. 20. 08:54
Előzmény: #47132  tobzoskanátha
#47158
"Én nem tartok igényt az járókeretes, tolószékes, ágybaszarós létformára, inkább pusztuljak.": nem tudni,neked mi van megíva!.... :-)
vigkrisz 2021. 09. 20. 07:12
Előzmény: #47135  algore
#47157

idézem egyik topictársunkat, rád abszolút érvényes:"Mellébeszélsz, de ezzel csak lejáratod magad, mert érzékelhetően beleizzadtál."
exley 2021. 09. 20. 07:01
Előzmény: #47155  olognol
#47156
olognol 2021. 09. 20. 06:53
Előzmény: #47153  Törölt felhasználó
#47155
Képtelenségnek tartom világ összes vezetője összefogna, hogy csökkentse saját hazája népességét. Minden országnak más az érdeke ezért ilyen mértékű összefogás és gonoszság nonszensz kategória
JamesT 2021. 09. 20. 05:10
Előzmény: #47141  tobzoskanátha
#47154
Valahogy rá kell venni mindenkit az oltásra.
Média jó pálya amit a tv és a lapok leadnak az fix komolyan vehető hiteles igaz mondanivaló a többség számára.
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 00:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#47153
Igazán az igazi cél mi lehet? Népeség csökkentése?
 Az,hogy az országoknak mi jó,azt tudjuk.Írány jó,csak lassú.
A harmadik világ országai?Valószínűsítem ezekre sincs nagy szükség."nyomorúság,sok éhes száj"
A másik kérdés,hogy kit tartunk férgesnek. A féregtelenítéshez kel egy "árja" faj?  
Ezek kik lesznek. Önként és dalolva,ezt hogyan oldják meg? 
Nem tudom a zsidó csillagot mikor vezetik be? Oltott és oltatlan megkülönböztetésére.
Kártya helyet valami kéne. Céltáblának a szíve főlé. 
Milyen jogokat vesznek még el az oltatlanoktól?Embereket összekel ugrasztani.
Kik lesznek a túlélő "férgek"? Szép új világ! : ) Lőlő és csapata?
Vezetőink! Első oltás beadását láthattuk,közvetítetek a tv-ben. Most mérnem járulnak jópéldával a képernyő elé? Nem is értem,pedig abból is sokan erőt merítenének! 
  
Törölt felhasználó 2021. 09. 19. 23:14
Törölt hozzászólás
#47152
MetalHeart
MetalHeart 2021. 09. 19. 22:54
#47151
Melyikőtök nyomul a bp-i combino villamoson ? Jó ideje ezen röhög a net népe, gondoltam adok egy kis bátorító visszajelzést a fórumnak !
https://kepkuldes.com/image/SEss3Z
:D:D:D
Törölt felhasználó 2021. 09. 19. 22:49
Előzmény: #47147  euler
#47150
47105 hozzászólást olvasd. algore félrevezeti a jónépet,így te is. Ez az oltottaknak félrevezető.
Mert csak az a hiteles amit a Magyar hírportálok írnak. Na meg amit az oltottak úgy gondolnak. 
Oltatlanok ezt másképp gondolják.De láthatod a vakcina egyenlőre nem sok mindenre jó.
Igazság az nincs és ne is keresd. Hámozd ki, mi igaz. 
Egyenlőre nehéz és hát a kormányok is az oltás mellett kampányolnak.Az,hogy nem jó, azt nehéz lesz bevallani. Lóvaknak adott gyógyszer boszorkányság! Itt csak a vakcina segít. Izgalom a tetőfokán. 
Hol az igazság!   
euler 2021. 09. 19. 22:39
Előzmény: #47144  totoro
#47149
Visszaolvastalak, csodálkozom, hogy még itt vagy. :)
Én harmadikra is Pfizert kaptam, helyből azt ajánlotta fel az oltóorvos. De csak ott a székben derült ki.
(Anno kínaival akart oltatni a háziorvos, de lebeszéltem róla - egészségileg semmi rendkívüli, egy kis kezelt magas vérnyomáson kívül, 60 fölött egy kicsivel)
algore 2021. 09. 19. 22:34
Előzmény: #47144  totoro
#47148
Az izraeli vagy brit adat nem jo? 
euler 2021. 09. 19. 22:28
Előzmény: #47143  Törölt felhasználó
#47147
Nem igazán értem mit mondasz, az idézet se tőlem van.
Hozzáértőbbek véleményére vagyok kíváncsi, mert első ránézésre nekem hitelesnek tűnik. 
(Van még egy csomó forrás a poszt alatt, én egyiket se vizslattam, de mivel Pusztai Erzsébet is megosztotta, gondoltam megér egy bemásolást.)
tobzoskanátha 2021. 09. 19. 22:28
Előzmény: #47144  totoro
#47146
Miért nem lépik meg? Erre csak egy magyarázat van, az oltások messze nem annyira hatásosak, mint, amit hazudoznak róluk.
Törölt felhasználó 2021. 09. 19. 22:25
Előzmény: #47144  totoro
#47145
És szerinted mennyire lenne köze a valósághoz? 
Itt kezdődik a baj! Ezt úgy gondolóm, már jól el kurták.
totoro
totoro 2021. 09. 19. 22:19
#47144
Én üdvözölném, ha ezt meglépnék, egyből tisztább lenne a kép, és a sok találgatás, meg vita értelmét vesztené:  "Ennek egyik eszköze lehetne, ha a rendszeres koronavírus-adatközlésből kiderülne, a kórházba kerülők, illetve az elhunytak közül hányan részesültek dupla oltásban, hogy még több adat és bizonyíték álljon rendelkezésre transzparensen az oltások felvétele mellett."
Törölt felhasználó 2021. 09. 19. 22:18
Előzmény: #47140  euler
#47143
"És igen ideje lenne hogy a moderátorok lekapcsolják az ilyen durva félrevezető kamu szövegeket, szerintem is."
Na szóval érted! Ezek félrevezető hülyeségek. A magyar "cenzúrázott" hírfórásók a hitelesek! : )  
Mazsola és Tádé: Móka Miki Mókatára Zsebtévé : )
Törölt felhasználó 2021. 09. 19. 22:09
Előzmény: #47138  tobzoskanátha
#47142
6 hónapos babákát már rebesgetik.! : ) Nem tudom mennyi lehet a cél? 
4-5 milliárd ember legyen a földön? Kicsit gyorsíthatnának a vakcinák beadásán.Esetleg havonta? 
Legalább addig míg van jelentkező. Mert idővel a megvilágosodástól ez a szám csökkenni fog.
tobzoskanátha 2021. 09. 19. 22:08
#47141
A Portfolio miért csinálja ezt a vírushisztit, oltatlanozást, vakcina istenítést?
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210919/figyelmezteto-szamok-jottek-a-magyar-koronavirus-jarvanyrol-501204?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Ilyen adat például, hogy jelenleg már több koronavírusos beteget ápolnak a kórházakban, mint tavaly ilyenkor és számuk hasonlóan meredeken fut fel, mint 2020-ban.EZ AZT JELZI, HOGY A DELTA VARIÁNS VALÓBAN MEGTALÁLJA AZ OLTATLAN MAGYAROKAT.
Honnan a francból veszik, hogy oltatlanokról van szó? Pont azt írják a cikkben, hogy nincs adatközlés betegek, halottak oltottsági állapotáról.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek