Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 06. 30. 08:11
Előzmény: #43077  algore
#43080
Én vettem a fáradtságot és googliztam. Lentebb leírtam,mit találtam (kb fél órás keresgélés után is!).
sulykaponka
sulykaponka 2021. 06. 30. 08:11
#43079
ilyen "hírekkel" próbálják itthon tartani a külföldre készülőket - a belföldi szállásfoglalás még mindíg nem lehetséges oltácsi nélkül, horvátországba szabadon lehet utazni - "Retteg Horvátország":
https://hirtv.hu/hirtvkulfold/retteg-horvatorszag-2524044
hotvátországban a covid halálozások 7 napos átlaga: 2 (és lefelé megy)
"Ha tovább romlik a helyzet újabb szigorításokat vezethetnek be" - írják a cikkben, azt felejtik csak el hozzátenni, hogy jelenleg éppen dinamikusan javul a helyzet.
csendben 2021. 06. 30. 08:10
Előzmény: #43071  algore
#43078
"Joel Kallman, a 2. pfizer vakcina felvetele utan napokkal, egeszseges 52 eveskent, meghalt": sehol a NET-en nincs olyan bejegyzés,hogy KONKRÉTAN(!)  pfizer-t kapott volna.... Gondolm,nem lehet az sem véletlen,hogy még a felesége se jelenti ki,hogy ezt a vakcinát kapta volna... A másik dolog: az első oltást márc.26.-án vette fel. A halála május 25.-én történt. Számításaim szerint, ez közel 60 nap. Nem találtam nyomát annak -gondolom ez sem véletlen!- ,hogy a 2. oltást mikor kapta.Ilyen nagy időeltéréssel nem valószínű,hogy oltottak volna bárkit... Szóval,több gond is van ezzel a kijelentéssel. Némi link ismét csak jó lett volna... Az sem lehet véletlen,hogy covid-19 a halál oka: mi van akkor,ha Nála sem alakult ki védelem és valóban a covid a halál ok? Erre is jó lett volna egy link!
algore 2021. 06. 30. 08:08
Előzmény: #43075  totoro
#43077
Kamu? Csipobol vagy olyan okos, mint mas nekifutasbol. 10 masodperc gugli lett volna
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 30. 06:55
Előzmény: #43073  csendben
#43076
A forrást én is hiányolom valójában. Igazad van ebben, és valóban most úgy látom, hogy inkább azt kellene bwkérni a további diskurzushoz.
totoro
totoro 2021. 06. 30. 06:48
Előzmény: #43071  algore
#43075
Kamu hír, de semmi gond megszoktuk.
exley 2021. 06. 30. 06:06
Előzmény: #43072  harlem
#43074

 Indiából származik,de senki nem kíváncsi,hogy ki, milyen körülmények között fedezte fel, - és ki a búbánat -  a mutációt ami miatt megint le akarnak zárni ?
csendben 2021. 06. 30. 05:55
Előzmény: #43064  MeMyselfandI
#43073
Ha már így rákérdeztél,menjünk sorba az állításaidon!  1, "hozott neked adatot": leírt számokat hivatkozás és forrás megjelölés nélkül. Ammi nem azt jelenti,hogy "hazudik",hanem azt,hogy nincs mód a forrás megismerésére. Így vagy vakon elhiszed,hogy a forrás szentírás, vagy nem. Én szeretem ismerni a forrást,mert számtalan esetben fordúlt elő,hogy téves fordítás v. hiányos fordítás miatt félreértés történt.... 2, "Amire azt mondtad, hogy az nem számít.": azért olvasd el még 1x a hsz.-emet! N!m azt mondtam,hogy nem számít! Konkrétan megindokoltam,hogy az ész nélüli oltás során ráoltottak olyanokra is,akik már fertőzöttek voltak. Így aztán, valóban okozhatott sokkal súlyosabb mellékhatást az oltás,mintha csak nem fertőzötteket oltottak volna. Ez nem az oltóanyag,hanem az oltási eljárás hibája (szerintem!). Ezért mondtam -ezt valóban mondtam-,hogy kellő fenntartással kell kezelni ezeket a számokat! 3, Szintén a hsz-emben nem találsz egyetlen,az állítását tagadó sort,mondatrészt sem! Még csakolyat sem,ami hazugsággal vádolna bárkit is. Olyant igen,hogy vakon nem szabad senkiben megbízni! A tegnapi napon ez több hsz-ben is megbeszélésre került,de senki nem mondta,hogy bárki is hazudott volna.... 
Fentiek tükrében érdekes "érv",hogy hazudtam volna! 
harlem
harlem 2021. 06. 30. 00:00
Előzmény: #43071  algore
#43072
Programozott egészség és kódolt népesség szabályozás...
A meddőség és impotencia sem lesz említve.
algore 2021. 06. 29. 23:47
#43071
Joel Kallman, az Oracle APEX szoftverfejlesztesi vezetoje, kifejlesztett egy appot (v-safe), ami elosegiti az oltakozast a biztonsagos es hatasos vakcinakkal, es lehetove teszi, hogy jelents mellekhatasokat a CDC-nek. Az app emlekeztet, hogy vedd fel az oltast, a masodikat is, es emlekeztess masokat is erre.
Es mindig emlekeztet, hogy a vakcinak biztonsagosak. 
Joel Kallman, a 2. pfizer vakcina felvetele utan napokkal, egeszseges 52 eveskent, meghalt. 
Hivatalosan, 'of covid'
szieszta 2021. 06. 29. 21:37
#43070

Én astrazenecát kaptam április 17-én, de nem volt különösebb mellékhatása. A borreliát viszont rá foghatnám, hiszen azt meg május végén mutatták ki.
Feleségemet az első oltás eléggé megkínozta, levertség, láz 38-ig, enyhe fejfájás, de 2 nap után kiheverte. A másodiknál viszont már semmi tünet.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 21:05
Előzmény: #43068  szieszta
#43069
A lambada vicces, megvettem!
szieszta 2021. 06. 29. 21:02
Előzmény: #43067  MeMyselfandI
#43068
Ha nem is lambada, de lambda. :-)
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 20:43
Előzmény: #43066  Törölt felhasználó
#43067
Azt hittem hogy hülyéskedsz, erre a gugli azt mondta hogy tényleg van ilyen. Besza.
Törölt felhasználó 2021. 06. 29. 20:40
#43066
Na végre itt a lambada variáns.és ezt kell halgatni akármeddig, nembaj már nem sik van hátra, ha kibirtuk sok 10 ezer éven át kibirjuk ezt a pár évet már.aztán jöhet a fekete leves, utána meg az 1000 év.és aztán itt a vége fuss el véle
algore 2021. 06. 29. 19:54
Előzmény: #43062  totoro
#43065
Olyan mint egy influenzaoltas, nem? Attol is elmegy a latas, felborul a ciklus, ugral a vernyomas.
Ja, nem. 
Es ez csak a szukebb munkatarsi csoportod... 
Igy van ez a halalozassal is, amire szinten legyintettel. 
Eddig tobb halalesetet regisztraltak, mint az osszes tobbi oltas utan osszeadva az elmult 20 evben osszesen. 
Es csak az influenzaoltassal beoltjak a lakossag felet, harmadat, minden evben. 
Erre azt allitani, hogy biztonsagos... Khm
Eddig kiderult, hivatalosan, utolag, mellekhataskent, trombozis, verlemezkehiany, stroke, szivizomgyulladas. 
Folyamatban a neurologia (pl latas) es cikluszavarok. 
Es nincs vege, ne aggodj. Jonnek majd dolgok. 
De lesz lehetoseged 3. oltast felvenned, beadathatod magadnak a korod miatt. 
A kormanyba vetett bizalmat, szakertokbe vetett bizalmat, egeszsegugybe vetett bizalmat, vakcinakba vetett bizalmat hosszu idore elinteztek ezzel. 
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 06. 29. 19:27
Előzmény: #43063  csendben
#43064
"ha megvizsgálnák,hogy a nem oltot,fertőzöttek között milyen gyakorisággal fordulnak elő ezek a megbetegségek."
Erre hozott neked adatot. Amire azt mondtad, hogy az nem számít. Amire azt mondta hogy lehet tagadni csak aki így tesz az a valóságot akarja elhazudni. Talán ezek erős szavak. Milyen más szavakkal tudnád jobban elfogadni amit ki akart fejezni?
csendben 2021. 06. 29. 19:22
Előzmény: #43060  algore
#43063
Meglehetősen érdekes érv egy vitában,van valaki nem ért veled egyet,az csak hazudhat.... Megjegyzem: ez nagyon gyenge érv!
totoro
totoro 2021. 06. 29. 19:18
#43062
Én ma kaptam egy adag pfizer mellékhatás illusztrációt, olyanokat akikről nem is tudtam. Kolléganőm ma bejött és hallom beszélget a többiekkel, hogy az éjszakát a kórházban töltötte, alvásközpontban fel volt elektródázva. A lényeg, kiderült, hogy Pfizer után elkezdett a vérnyomása ugrálni, és alvászavar alakult ki nála. Ugyancsak ma a másik kolléganőm később jött, mert a férjét szemészhez vitte, komoly látászavarokkal, iderült, hogy nem szemészeti okokból de látásproblémája van, nem is korrigálható lencsével csak 50%-osra, a látása anélkül csak 20%-os, mindkét szemére! A szemészorvos pedig kapásból mondta, hogy ez a Pfizertől lehet, volt már ilyen esete, de szerencsére, az eddigi esetekből kiindulva, ha lassan is de rendbe fog jönni. És miközben erről beszélgettek a kolléganők, hallom, hogy megbeszélik, hogy mindegyiküknek felborította a ciklusát az oltás, úgy, hogy még nem is állt be azóta sem. Ha még egyszer kellene, akkor is beadatnám magamnak a korom miatt, de fiatalként tényleg nem árt meggondolni.
algore 2021. 06. 29. 16:50
Előzmény: #43037  algore
#43061
Kicsit jobban beleastam magam a neurologiai esetekbe, es a kovetkezoket talaltam nagyon erdekesnek.
Ezek csak amik a konkret esetekbol szemet szurtak. 
Egy 12 eves gyerek a Pfizer kiserletben vett reszt (szulei orvosok, akik szerettek volna, ha elosegitik az orvostudomany haladasat, ezert jelentkeztek a vakcinakiserletre). Masodik oltas utan azonnal hasi fajdalom es mellkasi fajdalom lepett fel. Derektol lefele gyengeseg es erzeskieses. Toloszekbe kenyszerult, es onallo taplalkozasra keptelen, allando taplalast igenyel orrszondan keresztul. 
Egy masik no az amerikai astra-zeneca kiserletben vett reszt (november), es szinten lebenult, idegfajdalom testszerte. Ma mar tud jarni. 
Szoval. 
Ket rendkivul sulyos esetleiras a klinikai kiserletekbol, az egyik tartos egeszsegkarosodassal es benulassal. 
Hol vannak ezek feltuntetve a klinikai vizsgalatokban? 
Megmondom. Sehol. 
Klinikai vizsgalatban nem tortent sulyos mellekhatas. 
A gyogyszergyartok szerint. 
Es ez csak tok veletlen hogy 2 ismertetett eset pont klinikai vizsgalathoz kotheto, lehet ez alapjan akarmennyi is. 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek